Author Topic: Coś o sobie  (Read 131231 times)

0 Members i 1 Gość przegląda ten wątek.

chory umysł

Odp: Coś o sobie
« Reply #30 on: 2003-11-27, 22:43:49 »
Nie będe sie zbyt rozpisywał sie na mój temat, bo wsumie to nie ma za bardzo o czym psiać
Moji rodzice dali mi na imię Paweł( i chyba jestem im za to wdzięczny) mam 16 lat,ale tylko do stycznia..krąg muzyki w jakim sie znajduje jest dosć spory, począwszy od grunge (bo od tego zaczeła sie moja "przygoda" z muzyką"gitarową") po przez trash, heavy, aż po death...krótko mówiac słucham tego na co mam ochotę ( ale muszą tam być gitary) co do ulubionych kapel...hmm.. TOOL, Opeth, Kat (reszte prywatnie, bo m isie pisać nie chcę) :wink: mieszkam w mieście dresów, dla jasnosci Pyskowice, zadupie w okolicy Gliwic.. uczęśzczam do LO w Gliwicach..to chyba tyle co o mnie..reszta..hmm..

caress of stars

• Guest
« Reply #31 on: 2003-11-28, 13:38:10 »
Mam na imię Ania, mam 19 lat rocznik 1984), studiuje pedagogikę (bleee ;))na pierwszym. Lubie muzyke, szczegolnie ta melancholijna i posiadajaca specyficzny nastroj, gram na pianinie, kocham czytac ksiazki, lubie Tolkiena :), moze nie fanatycznie ale nawet dosc mocno ;), Uwielbiam literature "z przeslaniem" . Kocham gory, spacery noca po lesie i temu podobne klimaty. Moje ulubione zaespoly to (oprocz Opteh oczywiscie) Tiamat, Anathema, Katatonia, Theater Of Tragedy (stary), The Gathering, Camel, Dream Theater, Tristania... i wiele innych...

Kas

• Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
« Reply #32 on: 2003-12-01, 10:59:34 »
Wredne, uparte i złośliwe bydlę z pólnocnej Polski.
« Last Edit: 2008-01-08, 18:31:04 by Kasandra »

Czarna

• ~pani zima~
« Reply #33 on: 2003-12-10, 17:02:16 »
Jestem Czarna... Jestem z centrum Polski... Kocham Opeth i nie lubię mówić o sobie :D
...If I call will you come and will you save me?

Maq

« Reply #34 on: 2003-12-20, 19:40:07 »
Hehe, spojrzcie na kontrast postow Kasandry i Czarnej ;))
as I would die now, for one last wish......

caress of stars

• Guest
« Reply #35 on: 2003-12-21, 11:18:35 »
każdy czlowiek innym jest  :D

Juzef Le Dragon

• Guest
« Reply #36 on: 2003-12-23, 10:50:02 »
Jestem Smok Juzef z dalekiej Północy i w dodatku analfabeta. Proszę z góry o wybaczenie. I posiadam niezliczone talenta i gram na fiukadełku ludowobójczym denerwując mą rodzinę niemiłosiernie. Lubię mieć pieniądze i jeść, co niestety zaczyna wychodzić, czy raczej się wchłaniać. Mam niezrównany talent literacki i oratorski, jak kto nie wierzy, to radzę się nie przekonywać. Ostatnio umiem czytać i korzystywać z neta. Kocham moją mamę i język niemiecki (pozdrawiam przy okazji pana od Niemca, który pewnie tu i tak nie zajrzy), Rogala też kocham, ale was pewnie stan mej duszy nie interesuje - a szkoda. Znam osobiście Kasandrę, czym mogę się poszczycić. Kiedyś moim marzeniem było wyfrunięcie na Księżyc na skrzydłach skrzata Belbenika. Ale to się zmieniło.
Chyba koniec, bo krowa przeskoczyła upatrzone przez mię ciało niebieskie.
I naturalnie słucham Opeth, bo to naturalne jak niektóre życiowe czynności.
I już na pewno mnie pokochaliście.  :D
Cierpię na narcyzm.

Kas

• Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
« Reply #37 on: 2003-12-23, 11:04:29 »
A co? Kontrast jest, ale tylko w formie. Bo cała sztuka polega na tym, żeby mówiąc dużo nie powiedzieć nic  :P
Grzeszę... bo "błogosławieni niech będą ci, którzy nie mając nic do powiedzenia nie oblekają tego w słowa" - Tuwim (Czarna masz plusa +  :wink: )
Juzef nie ma się czym chwalić, że mnie znasz; ja podałam rękę senatorowi.. i potem umyłam, ale te mikrocząsteczki zostały i teraz gadam zupełnie jak on  :P  :P  :P  (fstydzem siem :oops: )

Juzef Le Dragon

• Guest
« Reply #38 on: 2003-12-23, 12:15:05 »
Jestem półkrwi potworem  :wink: piszę poezję podwórkową na zamówienie. To tak przy okazji o mnie  :wink:

caress of stars

• Guest
« Reply #39 on: 2003-12-23, 19:05:29 »
He! Juzef, jesli analfabeta jestes, to kto Ci kurde posty pisuje  :shock: :?:   :?:  :?:   :D

Czarna

• ~pani zima~
« Reply #40 on: 2003-12-27, 22:10:38 »
Racja Maq... moja skromnosć razi oczy :)
...If I call will you come and will you save me?

Maq

« Reply #41 on: 2003-12-29, 16:42:05 »
Quote from: Czarna
Racja Maq... moja skromnosć razi oczy :)

Nie powiedzialem, ze to cos zlego:), wrecz przeciwnie...:D
as I would die now, for one last wish......

Anonymous

• Guest
« Reply #42 on: 2004-02-11, 11:42:02 »
Mam dzisiaj urodziny.

Vronah

• Strashna VronaH oje oje oje
« Reply #43 on: 2004-02-11, 13:36:40 »
Nilfheim
1984
bielsko - biała
opeth i reszta, literatura fantasy (i wszystko w tych klimatach, bez mangii!) gitara
selfbanned

minder

• Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Wokół sami lunatycy...
    • mindr.
« Reply #44 on: 2004-02-12, 20:11:35 »
Quote from: Nilfheim
Nilfheim
1984
bielsko - biała
opeth i reszta, literatura fantasy (i wszystko w tych klimatach, bez mangii!) gitara, śmierć...

Widzę, że stolica Podbeskidzia ma na forum silną reprezentację 8)
True Pagan Winter Crew