Author Topic: Co¶ o sobie  (Read 186354 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

caress of stars

  • Guest
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #60 on: 2004-03-05, 18:05:46 »
bezsennosc  :( ... skad ja to znam  :? ... i koszmary... b³echhhh...   :cry:

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #61 on: 2004-03-08, 11:41:37 »
od wczoraj jestem anglosaska. nie pytajcie dlaczego

wyyzy

  • Posts: 15
  • Karma: +0/-0
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #62 on: 2005-11-27, 00:37:45 »
Mam 15 lat, mieszkam w ³adnej lecz ma³ej miejscowo¶ci nad morzem W³adys³awowo. Uczê siê aktualnie w gimnazjum, interesuje siê grami, muzyk±, filmami, histori± oraz kartografi± :)
Please remedy my confusion
And thrust me back to the day
The silence of your seclusion
Brings night into all you say
[/color]

andreas

  • Posts: 238
  • Karma: +0/-0
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #63 on: 2005-12-08, 08:04:29 »
28 lat. pracujê, czytam, s³ucham muzy, ogl±dam filmy. pijê wino. namiêtnie.

benetnash

  • Posts: 337
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.icpnet.pl/~benetnash
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #64 on: 2005-12-08, 10:52:59 »
hmmm co tu o sobie powiedzieæ móg³bym? 19 lat, student 2 roku informatyki na PP (mam ambicje zostaæ programist±), kocham Lataj±cy Cyrk Monty Pythona  :twisted: , SF, programowanie w C. S³ucham metalu (jak siê ³atwo domy¶³iæ ;) ) Ostatnio tak¿e specjalizuje sie w stwarzaniu pozorów, ¿e co¶ robiê...
Pozdrawiam!

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #65 on: 2005-12-08, 16:32:31 »
Ju¿ jaki¶ czas jestem na forum i nie widzia³em, ¿e istnieje taki temat  :shock:
Od czego tu zacz±æ... ju¿ troche mnie znacie, przynajmniej tak mi siê wydaje :D mam 18 lat, aktualnie ucze siê w Liceum Ogólnokszta³c±cym w klasie maturalnej, mieszkam w ma³ej mie¶cinie na po³udniu Polski,  lubie poczytaæ co¶ ciekawego ze szczególnym wskazaniem na Stephena Kinga, Ursule Le Guin i Curwooda, s³ucham ró¿nych pokrêconych dzwiêków, w zale¿no¶ci od nastroju czasami co¶ metalowego innym razem co¶ eksperymentalnego, a niekiedy mam ochotê na co¶ bardzo smêtnego :wink: , to by by³o na tyle...  :D

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #66 on: 2005-12-09, 08:54:53 »
O, ja te¿ go nie zauwa¿y³am  :o Ale to pewnie dlatego, ¿e jest stary jak... to forum? ;)
No dobra, Gosia, 20 lat, studiujê na 2 roku informatyki na PG. W wolnych chwilach miêdzy kolejnymi projektami/programami/ko³ami s³ucham sobie muzyki, czasem co¶ przeczytam albo w kosza pogram... i te¿ lubiê programowaæ w C  :mrgreen:

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #67 on: 2005-12-11, 15:01:29 »
Hmmm... Gdyby kogo¶ interesowa³a moja osoba :mrgreen:, to napisa³am co¶ ju¿ w tym temacie parê stron wcze¶niej... Zaraz po Kas  :mrgreen:
...If I call will you come and will you save me?

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #68 on: 2006-01-02, 20:25:30 »
³oo, rzeczywi¶cie stary temat ^^; poszerzê grono przedstawicieli stolicy podbeskidzia;

marcin (chocia¿ chyba tylko rodzinka mi po imieniu mówi ^^); 20 lat; studiujê na kierunku finansów i bankowo¶ci (dla wielu nudna sprawa, ale jak siê dobrze zakrêciæ, po zdobyciu dyplomu to mo¿na nie¼le wy¿yæ ^^); uwielbiam fantasy, rpg (forgotten realms, warhammer), ksi±¿ki o takiej tematyce; anime, nieco mniej mangi; poza tym nie wyobra¿am sobie ¿ycia gdzie indziej ni¿ w górach (maniak narciarstwa ^^); je¶li chodzi o muzykê to ró¿nie to bywa³o - na pocz±tku s³ucha³o siê nawet jaki¶ popowych wynalazków, huhu, ale dawno to by³o... pó¼niej g³ównie rock, a ukierunkowanie na metal zawdziêczam kuzynowi (nie zapomnê jak mi kiedy¶ pu¶ci³ album Public Glory Secret Agony, White Skull'a - mo¿e kto¶ kojarzy w³oskich powerowców, a ja powiedzia³em co¶ w stylu 'eee nie, to za mocne dla mnie' :D, ale z czasem siê przekona³em i jestem z tego wielce, zacnie rad); z roku na rok siê odkrywa³o coraz to nowsze zespo³y/gatunki/nowinki no i siê odkrywa do dzi¶... co jest piêkne ;);

pzdr;

ps. ekipo ircowa #opeth.pl! pog³oski o mojej ¶mierci s± mocno przesadzone, hehe; wrócê wkrótce, jak siê tylko z shell'em uporam;
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #69 on: 2006-01-02, 20:29:44 »
Quote from: ozeh
maniak narciarstwa ^^

Nie Ty jeden  :twisted:

rybosom

  • Posts: 260
  • Karma: +0/-0
    • http://www.satyrykon.goin.pl
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #70 on: 2006-01-02, 22:48:05 »
No có¿... Ja z kolei nienawidzê czego¶ takiego jak wiedza teoretyczna... Pewnie dlatego ¿e prawie jej nie mam w zakresie innym ni¿ nauka szkolna... Na ogó³ nie znam siê na niczym... Nie znam siê na informatyce choæ w szkole zawsze mia³em 6 z tego przedmiotu, nie znam siê na sprzêcie jakiejkolwiek ma¶ci, nie znam sie na kawiarniach, nie znam sie na alkoholach, nie znam siê na niczym, co jest czysto teoretyczne i nie wp³ywa na to, co siê robi i uzyskuje. Nie potrzebujê wiedzieæ jakiej firmy jest gitara i co to za model, by wiedzieæ, ¿e to to, czego potrzebujê. W³a¶nie... gitara... Oto moja wielka, choæ m³oda, bo trzyletnia pasja. Jednak z muzyk± mam kontakt od dziecinstwa, dwa lata nim zacza³em uczyæ sie na gitarze skonczylem 7 letnia edukacjê na fortepianie... Je¶li siê wiêc rozchodzi o wszelkie d¼wiêki... Tutaj równie¿ nie interesuje mnie odtwarzanie kawa³ków innych zespo³ów, mo¿e za wyj±tkiem Opeth, bowiem to sprawia mi rado¶æ i satysfakcjê. Je¶li podasz mi nazwê efektu, nie bêdê mia³ pojêcia co to robi i po co to. Ale je¶li ju¿ odkryjê co to potrafi, mogê sie tym bawiæ godzinami. Nie jestem te¿ z ludzi którzy szukaj± nowych rzeczy. Trzeba mi je, niestety, podsun±æ pod nos (przeciwieñstwo Mindera o ile sie orientujê... Ten to wie wszystko o wszystkim... Ja bym wykorkowa³ :? ). Prócz muzyki uwielbiam literaturê... Ostatnio przekona³em siê do wszelakiej ma¶ci dramatów i czytam z zapartym tchem. Je¶li chodzi o literaturê wspó³czesn±: LeGuin, Tolkien, Pratchett, Gaiman, Sapkowski. Ulubiona ksi±¿ka wspó³czesna: Neil Gaiman "Nigdzieb±d¼". Ulubione dzie³o niewspó³czesne: Dante Alighieri "Boska Komedia", oraz (uwaga, nie wiem dlaczego) "Rozmowa mistrza Polikarpa ze ¦mierci±".
www.satyrykon.goin.pl - comiesiêczna porcja satyry dla inteligencji...

kara¶

  • Posts: 898
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • kurort
    • http://www.myspace.com/laggyluk
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #71 on: 2006-01-02, 23:01:22 »
cze¶æ jestem kara¶  :z±bek:

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #72 on: 2006-01-03, 10:38:53 »
rybosom - jestes filozofem ;)

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #73 on: 2006-01-03, 13:45:52 »
no to moze ja tez cos skrobne o sobie  :wink:
Kamil,22 lata,rocznik '83  :)
obecnie na drugim roku medycyny w Lublinie,wczesniej rok na Polibudzie.
Niestety duzo nauki i z wolnym czasem bywa roznie,ale jak mam chwile to lubie poczytac jakas fajna ksiazke,najbardziej lubie dziela : Kinga,Lema,Lovecrafta,Marqueza,ale oczywiscie nie ograniczam sie tylko do wyzej wymienionych.bardzo lubie od czasu do czasu wyskoczyc do jakiejs knajpki albo na jakas fajna impreze,i uwielbiam koncerty :P interesuje sie malarstwem,lubie podroze i uwielbiam koszykowke(gram regularnie a nie tylko w tv :twisted: )
uwielbiam tez muzyke,szczegolnie metal w szerokim pojeciu,ale nie ograniczam sie tylko i wylacznie,jak mi sie podoba cos innego to nie odrzucam tego tylko dlatego ze nie ma tam mocnych gitar  :wink:
to tak w duzym skrocie,jak ktos ma jakies pytania niech uderza via PM,e-mail albo gg  :)

rybosom

  • Posts: 260
  • Karma: +0/-0
    • http://www.satyrykon.goin.pl
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #74 on: 2006-01-03, 17:49:14 »
Quote from: Kasandra
rybosom - jestes filozofem ;)


Mówisz? :mrgreen: ... Có¿... "Ka¿dy bywa filozofem, gdy nad ¿yciem my¶li trochê..."

p.s.
Nienawidze tego cytatu...  :twisted:
www.satyrykon.goin.pl - comiesiêczna porcja satyry dla inteligencji...

 

lofty-success