Author Topic: Co¶ o sobie  (Read 180865 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #735 on: 2012-04-14, 12:42:31 »
Staruch :P
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #736 on: 2012-04-15, 01:22:03 »
Wybieraj±c najgrzeczniejsz± opcjê odpowiedzi napiszê, ¿e nie pijê wódki ju¿ :P
<bach> zwiêd³y :(
...If I call will you come and will you save me?

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #737 on: 2012-04-15, 02:18:49 »
Wybieraj±c najgrzeczniejsz± opcjê odpowiedzi napiszê, ¿e nie pijê wódki ju¿ :P
<bach> zwiêd³y :(
Oj, ale na jakie¶ wino to siê dam namówiæ bez problemu ;)

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #738 on: 2012-04-15, 12:17:56 »
Wybieraj±c najgrzeczniejsz± opcjê odpowiedzi napiszê, ¿e nie pijê wódki ju¿ :P
<bach> zwiêd³y :(
Oj, ale na jakie¶ wino to siê dam namówiæ bez problemu ;)
Oj, przecie¿ powiedzenie "cho na wódkê" nie dotyczy tylko picia wódki, ale samego Spotkania :P
To kiedy przyje¿d¿asz? :D
...If I call will you come and will you save me?

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #739 on: 2012-04-15, 13:00:46 »
Wybieraj±c najgrzeczniejsz± opcjê odpowiedzi napiszê, ¿e nie pijê wódki ju¿ :P
<bach> zwiêd³y :(
Oj, ale na jakie¶ wino to siê dam namówiæ bez problemu ;)
Oj, przecie¿ powiedzenie "cho na wódkê" nie dotyczy tylko picia wódki, ale samego Spotkania :P
To kiedy przyje¿d¿asz? :D
<robimy choinkê>
No przecie¿ musia³em napisaæ co¶, ¿eby uratowaæ patow± sytuacjê, nooo :P
Nie wiem kiedy, ale moja determinacja by wpa¶æ do Warszawy jeszcze przed sesj±, ro¶nie, wiêc postaram siê co¶ wymy¶liæ ;) Czas poka¿e :)

Pablo481

  • Posts: 14
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #740 on: 2012-10-02, 17:54:27 »
Witam. Jako, ¿e jestem nowy na forum to wypada³oby siê przedstawiæ. A wiêc nazywam siê Pawe³ i mam lat 17. Gram na gitarze od lat 3 (teraz elektryk z 1,5 roku). Chodzê do 2 klasy liceum. Bardzo du¿o czytam literatury fantastycznej i fantastyczno-historycznej. Metalu i rocka s³ucham od gimnazjum. Tyle, ¿e na pocz±tku to by³a tylko Metallica :p Nie wstydzê siê tego... Uwa¿am, ¿e to ¶wietny zespó³... Tylko, ¿e wtedy zamyka³em siê na inne równie dobre zespo³y... Potem przyszed³ czas na Iron Maiden, Disturbed, Bullet For My Valentine, Nightwish, Rammstein, Guns N' Roses, Nirvana... Potem nadesz³y 3 zespo³y które zmieni³y mnie ca³kowicie...
Pierwszy to Pink Floyd... Brak mi s³ów aby opisaæ ten ZESPÓ£. Genialny p³yty z ich kosmicznego okreu, wokal, GILMOUR i jego SOLÓWKI...
Potem nadszed³ Pearl Jam... Ludzie co ja prze¿y³em gdy us³ysza³em p³ytê TEN... tego siê nie da opisaæ... Ponadto Yellow Ledbetter, Nothing As It Seems, Crazy Mary... ponad 1000 odtworzeñ na last.fm mówi samo za siebie. I my¶la³em ¿e ju¿ nic lepszego mnie nie spotka... Myli³em siê...
Tu przytoczê m± poprzedni± wypowied¼...

Po raz pierwszy z zespo³em Opeth zetkn±³em siê na obozie rockowym kiedy to kolega pu¶ci³ mi dwa utwory... A mianowicie: "Deliverance" i "A Fair Judgement"... Pierwszy mi skopa³ ty³ek i po prostu rozniós³ tymi genialnym przej¶ciami, wokalem, perkusj±... Porem za namow± tego¿ kolegi (chwa³a mu za to ze pokaza³ mi taki Zespó³) przes³ucha³em album Damnation... Poszukiwa³em raczej lajtowego brzmienia... I ten album wyda³ mi siê przes³odzony... Potem zmieni³em zdanie... Nastêpnie kolega zaproponowa³ mi album Blackwater Park. I to by³ strza³ w dziesi±tkê. Bleak czy The Drappery Fall pozostaj± do dzi¶ moimi ulubionymi utworami. Potem przyszed³ czas na Still Life, MAYH, ca³y Deliverance... Zosta³y dwa pierwsze albumy... Których kompletnie nie trawi³em po przes³uchaniu growlu... No ale có¿ z czasem jak nauczy³em siê ich s³uchaæ... Orchid uwielbiam za PIÊKNO. The Twilight Is My Robe i Silhouette pozostaj± moimi ulubionymi utworami.. Co do Morningrise... Najpierw zakocha³em siê w Black Rose Immortal potem w Advent, a na koñcu w The Night And The Silent Water. To Bid You Farewell zna³em od pocz±tku mojej przygody z zespo³em i pozostaje on moim ulubionym kawa³keim (razem z A Fair Judgement, Burden, Deliverance & Porcelain Heart).

Naprawdê Opeth jest zespo³em genialnym i w PIÊKNY sposób ³±czy brutalno¶æ z subtelno¶ci±. Dziêkujê, ¿e dane mi by³o zetkn±æ siê z t± SZTUK¡.
« Last Edit: 2012-10-02, 17:56:47 by Pablo481 »

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #741 on: 2012-10-02, 20:02:17 »
Tyle, ¿e na pocz±tku to by³a tylko Metallica :p Nie wstydzê siê tego...

Nie ma sie co wstydzic ;) 'Master' to od lat najlepsza plyta metalowa w calej kupie rankingow, wiec o czyms to swiadczy.

Disturbed, Bullet For My Valentine

Wstyd mode: ON

;) :P
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Pablo481

  • Posts: 14
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #742 on: 2012-10-02, 20:24:12 »
No wiem, wiem... Ale Disturbed i BFMV s³ucha³em jak mia³em lat 14... I wtedy s±dzi³em, ¿e te zespo³y s± ¶wietne... Jak teraz patrzê... To te zespo³y gra³y BEZ DUSZY... No a teraz... Jestem bardziej otwarty na bardziej ambitn± muzykê... Nawet w metalu mo¿na znale¼æ piêkne pere³ki. A co Metallici... Tak samo uwa¿am, ¿e "Master Of Puppets" to najlepsza p³yta metalowa wszech czasów. Nawet nie wiesz jakie by³o moje uczucie kiedy nauczy³em siê graæ tê woln± partiê solow±... :3
PS. Nienawidzê teraz takiego nagromadzenia psychoantyfanów Metallici... I nie pojmujê
« Last Edit: 2012-10-02, 20:26:47 by Pablo481 »

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #743 on: 2012-10-02, 20:57:03 »
Nawet nie wiesz jakie by³o moje uczucie kiedy nauczy³em siê graæ tê woln± partiê solow±... :3

Znam to uczucie ;)

PS. Nienawidzê teraz takiego nagromadzenia psychoantyfanów Metallici... I nie pojmujê

Tez jakos nie potrafie tego umyslem ogarnac. Ok, rozumiem, ze mozna na Mete bluzgac za Loady, Reloady i inne Lulki, ale 4 pierwsze albumy to absolutny kanon i nie mozna tego nie znac! Powinni w sklepach obuwniczych przepytywac z kolejnosci kawalkow na 'RTL' kazdego, kto glany kupuje :P
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #744 on: 2012-10-03, 13:28:55 »
Ha ha! Dobre z tymi glanami!  :twisted:
Ja jak±¶ szczególn± fank± Mety nigdy nie by³am, ale MOP i RTL to akurat posiadam :D
I na ulicy pod lotniskiem by³am i For whom the bell tolls ¶piewa³am!  :lol:

Ej, a sk±d jeste¶, Pawe³?
...If I call will you come and will you save me?

Pablo481

  • Posts: 14
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #745 on: 2012-10-03, 15:43:47 »
Chodzê do liceum w Piasecznie pod Warszaw±. Mieszkam trochê bardziej pod Warszaw± ;)

Jaki utwór Opeth uwa¿acie za najmroczniejszy/najposêpniejszy, a który za najbardziej depresyjny? The Moor?
« Last Edit: 2012-10-03, 16:18:24 by Pablo481 »

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #746 on: 2012-10-04, 13:19:30 »
odpowied¼ na to pytanie z pewno¶ci± znajdzie siê w dziale o zacnej nazwie Podró¿ przez las i skrajne emocje

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #747 on: 2012-10-04, 19:16:25 »
odpowied¼ na to pytanie z pewno¶ci± znajdzie siê w dziale o zacnej nazwie Podró¿ przez las i skrajne emocje
Wreciu, a dlaczego nie podlinkowa³e¶ koledze dzia³u o tej piêknej nazwie:twisted:
...If I call will you come and will you save me?

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #748 on: 2012-10-06, 14:15:33 »
odpowied¼ na to pytanie z pewno¶ci± znajdzie siê w dziale o zacnej nazwie Podró¿ przez las i skrajne emocje
Wreciu, a dlaczego nie podlinkowa³e¶ koledze dzia³u o tej piêknej nazwie:twisted:

jestem wyznawc± zasady: nie dawaj cz³owiekowi ryby - daj mu wêdkê aby z³owi³ j± sobie sam  :P

Pablo481

  • Posts: 14
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #749 on: 2012-10-06, 18:15:58 »
Spokojnie. Potrafiê jeszcze odnale¼æ dzia³ na forum. Nie jest to chyba trudna umiejêtno¶æ nieprawda¿? Jeszcze nie znam dobrze tego forum tak¿e mogê pisaæ w niew³a¶ciwym temacie.

 

lofty-success