Author Topic: Coś o sobie  (Read 131230 times)

0 Members i 1 Gość przegląda ten wątek.

:Wreath:

• grumpy forum user
Odp: Coś o sobie
« Reply #750 on: 2012-10-06, 22:26:51 »
Spokojnie. Potrafię jeszcze odnaleźć dział na forum. Nie jest to chyba trudna umiejętność nieprawdaż? Jeszcze nie znam dobrze tego forum także mogę pisać w niewłaściwym temacie.

no właśnie! a Czarna próbuje tu z Ciebie zrobić kogoś kto nie umie korzystać z forów ;) Miłego korzystania!

Czarna

• ~pani zima~
« Reply #751 on: 2012-10-07, 00:07:04 »
odpowiedź na to pytanie z pewnością znajdzie się w dziale o zacnej nazwie Podróż przez las i skrajne emocje
Wreciu, a dlaczego nie podlinkowałeś koledze działu o tej pięknej nazwie:twisted:
jestem wyznawcą zasady: nie dawaj człowiekowi ryby - daj mu wędkę aby złowił ją sobie sam  :P
Wreciu, każde usprawiedliwienie lenistwa jest dobre...! :twisted:
Ja po prostu wiem, że na początku jest trudno się odnaleźć, a odrobina uprzejmości nie zaszkodzi :P  8)
...If I call will you come and will you save me?

MarcinBBlack

« Reply #752 on: 2016-08-01, 09:54:57 »
Witam wszystkich forumowiczów.

Jak można wywnioskować z nicka, mam na imię Marcin, mam 23 (prawie 24) lata. Póki co kończę studia magisterskie na kierunku informatyka i pracuję w zawodzie programisty ;).
Opeth słucham gdzieś od ok. 2011 roku. Pierwszy kontakt z zespołem miałem w okolicach 2005 roku, przeczytawszy o nim... w kurierze TV (gdzie minęły te czasy :D) apropo bodajże Metal Hammer Festival.

Forum czytam od kilku lat, ale dopiero teraz zdecydowałem się dołączyć, będąc tkniętym jakimś impulsem ;).

Jeśli chodzi o gusta muzyczne, to do ulubionych zespołów (oprócz Opeth) należą także m.in  Machine Head,  Metallica,  Ulver (poznałem go przez to forum, dzięki ludziska!), Pink Floyd, a także soundtracki z gier (głównie trylogia Wiedźmina i Unreal Tournament).

W kwestii zainteresowań, należy do nich m.in, programowanie, game development, granie na gitarze, grafika 3d (marcinbblack.deviantart.com - a co mi tam, pochwalę się :D), książki fantasy i historyczne.

Cieszę się, że w końcu zarejestrowałem się na forum, bo widzę, że jest to miejsce na poziomie (a przynajmniej z pozoru) ;).

« Last Edit: 2016-08-01, 10:04:22 by MarcinBBlack »

Luksor

• Mourner
  • *
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
« Reply #753 on: 2016-08-01, 09:56:54 »
Witam serdecznie :)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

ambush1

• Mourner
  • *
  • 3
« Reply #754 on: 2016-08-01, 10:19:19 »
Cieszę się, że w końcu zarejestrowałem się na forum, bo widzę, że jest to miejsce na poziomie (a przynajmniej z pozoru) ;).
Kas trochę odstaje, ale ogólnie jest spoko  :mrgreen: żarcik

Witamy! W końcu jakaś świeża krew :okp:

MarcinBBlack

« Reply #755 on: 2016-08-01, 10:29:59 »
Dzięki za miłe przywitanie :).

W kwestii poziomu to chyba w takim razie wesprę Kas w zaniżaniu poziomu (jeśli uzyskam zgodę :D), bo ponoć lepiej zaliczać się do niektórych ;).

Kas

• Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
« Reply #756 on: 2016-08-01, 16:39:15 »
No część :)

Kas trochę odstaje, ale ogólnie jest spoko  :mrgreen: żarcik
Ci dam!  :P
Dzięki za miłe przywitanie :).

W kwestii poziomu to chyba w takim razie wesprę Kas w zaniżaniu poziomu (jeśli uzyskam zgodę :D), bo ponoć lepiej zaliczać się do niektórych ;).
Ja tu nie zaniżam poziomu, ja tu przywracam do pionu :P (Jak mi się chce)

tomsawyer

• Rush Hemispheres
« Reply #757 on: 2016-08-07, 21:25:30 »
Witam wszystkich. Muzyką Opeth zainteresowałem się na poważnie od czasu Heritage. Płynę teraz w przeszłość ich dyskografii i poznaję wcześniejsze oblicze zespołu. Growl nigdy specjalnie mi nie leżał, ale muzyka jest tak znakomita, że wybaczam to Michałowi. Jestem już zbyt duży, żeby się bać, mój kot ma wywalone i tylko żona pyta się czy zamierzam z kogoś/czegoś krew upuszczać ;).
Odpowiada mi kierunek w jakim zmierza zespół. Współpraca z Wilsonem daje znakomity efekt w postaci kapitalnie brzmiących miksów przestrzennych. Na tym etapie trudno mi wskazać ulubiony album. Od Still Life wszystkie krążki są wyśmienite. O klasie zespołu (a ściślej jego lidera) świadczy ciągła ewolucja stylu. Podobnie jak w przypadku Rush czy Porcupine Tree. Ciekaw jestem dokąd ich zaprowadzi Sorceress. Pewne przesłanki już są...
"Nie od razu Rzym zbudowano. Naturalnie z tamtą robotą nie miałem nic wspólnego."

Kas

• Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
« Reply #758 on: 2016-08-07, 22:12:30 »
Weź nie podchodź tak do tego, na tym forum się narzeka... Mogłeś napisać: "Muzyką Opeth zainteresowałem się na poważnie od czasu Heritage, ale i tak uważam, że skończyli się na Kill 'em All" i byłoby jasne, że jesteś swój ziom ;)
A serio, to witamy :)

tomsawyer

• Rush Hemispheres
« Reply #759 on: 2016-08-07, 22:22:21 »
Na Kill'em All to chyba Madonna ;).
Jakoś nigdy nie byłem typem fana, który upatrzył sobie jakiś ulubiony okres u danego wykonawcy, a na pozostałe dokonania wylewał tonę pomyj. Szanuję prawo artsty do podążania własną drogą, gdzie niekoniecznie będzie schlebiał gustom tłuszczy ;).
"Nie od razu Rzym zbudowano. Naturalnie z tamtą robotą nie miałem nic wspólnego."

Voice

• Global Moderathor
  • *
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
« Reply #760 on: 2016-08-07, 23:42:27 »
Milego udzielania sie zyczymy :) [advert_mode_on]Warto tu wpadac bo to kopalnia dobrej muzyki i inspiracji.[off]
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Luksor

• Mourner
  • *
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
« Reply #761 on: 2016-08-08, 06:36:44 »
Witam również. :)  Musisz także wziąć poprawkę na to, że mamy tu specyficzne poczucie humoru, ale pewnie wiesz, bo większość zanim się aktywuje, od jakiegoś czasu forum już obserwuje. ;)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

minder

• Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Wokół sami lunatycy...
    • mindr.
« Reply #762 on: 2020-09-20, 23:20:36 »
Nie mogę dłużej tego ukrywać. Jestem spokrewniony z Anną Gacek.

Jeszcze nie wiem, czy to TA Anna Gacek, ale śledztwo jest w toku ;)
True Pagan Winter Crew

Voice

• Global Moderathor
  • *
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
« Reply #763 on: 2020-09-23, 15:28:47 »
O kuzwa O_o Coming out roku!
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

lofty-success