Author Topic: Co¶ o sobie  (Read 167509 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #750 on: 2012-10-06, 22:26:51 »
Spokojnie. Potrafiê jeszcze odnale¼æ dzia³ na forum. Nie jest to chyba trudna umiejêtno¶æ nieprawda¿? Jeszcze nie znam dobrze tego forum tak¿e mogê pisaæ w niew³a¶ciwym temacie.

no w³a¶nie! a Czarna próbuje tu z Ciebie zrobiæ kogo¶ kto nie umie korzystaæ z forów ;) Mi³ego korzystania!

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #751 on: 2012-10-07, 00:07:04 »
odpowied¼ na to pytanie z pewno¶ci± znajdzie siê w dziale o zacnej nazwie Podró¿ przez las i skrajne emocje
Wreciu, a dlaczego nie podlinkowa³e¶ koledze dzia³u o tej piêknej nazwie:twisted:
jestem wyznawc± zasady: nie dawaj cz³owiekowi ryby - daj mu wêdkê aby z³owi³ j± sobie sam  :P
Wreciu, ka¿de usprawiedliwienie lenistwa jest dobre...! :twisted:
Ja po prostu wiem, ¿e na pocz±tku jest trudno siê odnale¼æ, a odrobina uprzejmo¶ci nie zaszkodzi :P  8)
...If I call will you come and will you save me?

MarcinBBlack

  • Posts: 12
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #752 on: 2016-08-01, 09:54:57 »
Witam wszystkich forumowiczów.

Jak mo¿na wywnioskowaæ z nicka, mam na imiê Marcin, mam 23 (prawie 24) lata. Póki co koñczê studia magisterskie na kierunku informatyka i pracujê w zawodzie programisty ;).
Opeth s³ucham gdzie¶ od ok. 2011 roku. Pierwszy kontakt z zespo³em mia³em w okolicach 2005 roku, przeczytawszy o nim... w kurierze TV (gdzie minê³y te czasy :D) apropo bodaj¿e Metal Hammer Festival.

Forum czytam od kilku lat, ale dopiero teraz zdecydowa³em siê do³±czyæ, bêd±c tkniêtym jakim¶ impulsem ;).

Je¶li chodzi o gusta muzyczne, to do ulubionych zespo³ów (oprócz Opeth) nale¿± tak¿e m.in  Machine Head,  Metallica,  Ulver (pozna³em go przez to forum, dziêki ludziska!), Pink Floyd, a tak¿e soundtracki z gier (g³ównie trylogia Wied¼mina i Unreal Tournament).

W kwestii zainteresowañ, nale¿y do nich m.in, programowanie, game development, granie na gitarze, grafika 3d (marcinbblack.deviantart.com - a co mi tam, pochwalê siê :D), ksi±¿ki fantasy i historyczne.

Cieszê siê, ¿e w koñcu zarejestrowa³em siê na forum, bo widzê, ¿e jest to miejsce na poziomie (a przynajmniej z pozoru) ;).

« Last Edit: 2016-08-01, 10:04:22 by MarcinBBlack »

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #753 on: 2016-08-01, 09:56:54 »
Witam serdecznie :)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

ambush1

  • Mourner
  • *
  • Posts: 966
  • Karma: +18/-0
  • Gender: Male
  • 3
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #754 on: 2016-08-01, 10:19:19 »
Cieszê siê, ¿e w koñcu zarejestrowa³em siê na forum, bo widzê, ¿e jest to miejsce na poziomie (a przynajmniej z pozoru) ;).
Kas trochê odstaje, ale ogólnie jest spoko  :mrgreen: ¿arcik

Witamy! W koñcu jaka¶ ¶wie¿a krew :okp:

MarcinBBlack

  • Posts: 12
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #755 on: 2016-08-01, 10:29:59 »
Dziêki za mi³e przywitanie :).

W kwestii poziomu to chyba w takim razie wesprê Kas w zani¿aniu poziomu (je¶li uzyskam zgodê :D), bo ponoæ lepiej zaliczaæ siê do niektórych ;).

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #756 on: 2016-08-01, 16:39:15 »
No czê¶æ :)

Cieszê siê, ¿e w koñcu zarejestrowa³em siê na forum, bo widzê, ¿e jest to miejsce na poziomie (a przynajmniej z pozoru) ;).
Kas trochê odstaje, ale ogólnie jest spoko  :mrgreen: ¿arcik
Ci dam!  :P
Dziêki za mi³e przywitanie :).

W kwestii poziomu to chyba w takim razie wesprê Kas w zani¿aniu poziomu (je¶li uzyskam zgodê :D), bo ponoæ lepiej zaliczaæ siê do niektórych ;).
Ja tu nie zani¿am poziomu, ja tu przywracam do pionu :P (Jak mi siê chce)

tomsawyer

  • Posts: 8
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • Rush Hemispheres
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #757 on: 2016-08-07, 21:25:30 »
Witam wszystkich. Muzyk± Opeth zainteresowa³em siê na powa¿nie od czasu Heritage. P³ynê teraz w przesz³o¶æ ich dyskografii i poznajê wcze¶niejsze oblicze zespo³u. Growl nigdy specjalnie mi nie le¿a³, ale muzyka jest tak znakomita, ¿e wybaczam to Micha³owi. Jestem ju¿ zbyt du¿y, ¿eby siê baæ, mój kot ma wywalone i tylko ¿ona pyta siê czy zamierzam z kogo¶/czego¶ krew upuszczaæ ;).
Odpowiada mi kierunek w jakim zmierza zespó³. Wspó³praca z Wilsonem daje znakomity efekt w postaci kapitalnie brzmi±cych miksów przestrzennych. Na tym etapie trudno mi wskazaæ ulubiony album. Od Still Life wszystkie kr±¿ki s± wy¶mienite. O klasie zespo³u (a ¶ci¶lej jego lidera) ¶wiadczy ci±g³a ewolucja stylu. Podobnie jak w przypadku Rush czy Porcupine Tree. Ciekaw jestem dok±d ich zaprowadzi Sorceress. Pewne przes³anki ju¿ s±...
"Nie od razu Rzym zbudowano. Naturalnie z tamt± robot± nie mia³em nic wspólnego."

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #758 on: 2016-08-07, 22:12:30 »
We¼ nie podchod¼ tak do tego, na tym forum siê narzeka... Mog³e¶ napisaæ: "Muzyk± Opeth zainteresowa³em siê na powa¿nie od czasu Heritage, ale i tak uwa¿am, ¿e skoñczyli siê na Kill 'em All" i by³oby jasne, ¿e jeste¶ swój ziom ;)
A serio, to witamy :)

tomsawyer

  • Posts: 8
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • Rush Hemispheres
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #759 on: 2016-08-07, 22:22:21 »
Na Kill'em All to chyba Madonna ;).
Jako¶ nigdy nie by³em typem fana, który upatrzy³ sobie jaki¶ ulubiony okres u danego wykonawcy, a na pozosta³e dokonania wylewa³ tonê pomyj. Szanujê prawo artsty do pod±¿ania w³asn± drog±, gdzie niekoniecznie bêdzie schlebia³ gustom t³uszczy ;).
"Nie od razu Rzym zbudowano. Naturalnie z tamt± robot± nie mia³em nic wspólnego."

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #760 on: 2016-08-07, 23:42:27 »
Milego udzielania sie zyczymy :) [advert_mode_on]Warto tu wpadac bo to kopalnia dobrej muzyki i inspiracji.[off]
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #761 on: 2016-08-08, 06:36:44 »
Witam równie¿. :)  Musisz tak¿e wzi±æ poprawkê na to, ¿e mamy tu specyficzne poczucie humoru, ale pewnie wiesz, bo wiêkszo¶æ zanim siê aktywuje, od jakiego¶ czasu forum ju¿ obserwuje. ;)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #762 on: 2020-09-20, 23:20:36 »
Nie mogê d³u¿ej tego ukrywaæ. Jestem spokrewniony z Ann± Gacek.

Jeszcze nie wiem, czy to TA Anna Gacek, ale ¶ledztwo jest w toku ;)
True Pagan Winter Crew

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #763 on: 2020-09-23, 15:28:47 »
O kuzwa O_o Coming out roku!
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

 

lofty-success