Author Topic: Co¶ o sobie  (Read 167519 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Fallen Drapery

  • Guest
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #15 on: 2003-05-18, 15:36:15 »
tyciu, nie wiem co Ci tam po g³owie chodzi :) a przy Twojej wypowiedzi nie by³o nawet smajla, tzn. na koñcu by³ :) spoko, ja te¿ siê lubiê po¶miaæ. Graba.

Agarves

  • Posts: 262
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #16 on: 2003-05-18, 21:42:41 »
Marcin, rocznik 1976 (wiec tu Cie chyba pobijam, Bleak  :)  ), z Zor, od ponad dwoch i pol roku w Londynie. Po studiach angielskiego i niemieckiego (Sosnowiec), aktualnie barman (dzis baaardzo zalalem sie koktajlami, ktorych akurat kazano nam sie uczyc   :wink:  ). Gitare mam od jakis 10 lat, ale nie mylic tego z graniem. Lubie przygrywac sobie rzeczy, ktore wpadaja mi w ucho kedy slucham muzyki. Opeth moim najwiekszym wzorem do nasladowania jesli chodzi o styl muzyczny, autorytetem w tym jak robic to co sie kocha bez wzgledu na to co mowia inni, oraz absolutnym nr.1 za zachowanie na scenie. Siedze tez w rpg, ale brakuje tu ludzi do grania, oraz w grach komputerowych. Namiary na mnie: GG 4850010, ICQ 314975886.

Darayavahus

  • Posts: 73
  • Karma: +0/-0
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #17 on: 2003-05-22, 10:25:30 »
Darek, z Legnicy. Studiuje informatyke. Rocznik 1983. Interesuje sie okultyzmem, bronia bial±, literaturka... Lubie dobra muzyke (szczegolnie w wydaniu Opeth ;)). Ulubione gatunki muzyczne to rock/metal gotycki we wszelakich przejawach, doom, a czasem nawet folk (jak mam dobry humor;). Ulubione kapelki to ofcourse Opeth, poza tym: Theater of Tragedy, Tristania, tudziez Sirenia, Therion, Anathema, Within Temptation, Nightwish, The Sins of Thy Beloved, Cradle of filth, Closterkeller, Artrozgrzyt, i takie tam podobne :).  Lubie tanie wina i lazenie po lesie w nocy :).  
I bardzo sie ciesze ze wreszcie jest mozliwosc skontaktowania sie z innymi fanami Opeth przez net :D. Na ta strone zagladam regularnie od dluzszego czasu, fajnie ze powstalo to forum.

Apostle of Triumph

  • Posts: 54
  • Karma: +0/-0
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #18 on: 2003-05-24, 10:27:49 »
Quote
Siedze tez w rpg, ale brakuje tu ludzi do grania, oraz w grach komputerowych.

a grasz w Red Dragona??
...and I cry, I knew she had lied...

Agarves

  • Posts: 262
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #19 on: 2003-05-24, 14:20:10 »
Zakladam, ze chodzi ci o Legends Of The Red Dragon. Nie, internet mam od kilku dni i szczerze mowiac online rpg jest mi obce. Chcialbym znalezc tu w Londynie ludzi chetnych do grania, czy tez prowadzenia rpg. Aktualnie znam trzy osoby. Jedna jest w Coventry, wiec nieczesto sie widzimy, druga ma tak malo czasu, ze granie jest praktycznie niemozliwe a trzecia wciaz sie decyduje czy chce grac, czy nie.

Apostle of Triumph

  • Posts: 54
  • Karma: +0/-0
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #20 on: 2003-05-25, 17:04:51 »
chodzilo mi o Red Dragon. http://www.reddragon.pl zachecam do gry :)
...and I cry, I knew she had lied...

Kea

  • Posts: 373
  • Karma: +0/-0
  • she-wolf
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #21 on: 2003-06-25, 12:52:36 »
imiê: Kea
sk±d: Somewhere in Nowhere
rocznik ;): 1987
zainteresowania: muzyka, jazda konna (bez skojarzeñ!!), rysunek
cech charaktetu: chamska, wulgarna, niewychowana   :wink:
wzrost: 1.66(6)
znak: ---/--->
ulubiony zespó³: IM, Slayer, Opeth i 10000innych które ju¿ gdzie¶ tam wymieni³am
ulubiona p³yta: jak na dzisiaj - dyskografia Opeth
¿ywiol - ogieñ  :twisted:
Bogowie i diab³y nigdy nie istnieli. Istnieli za to ludzie, których w nich obrócono i uwiêziono w nadprzyrodzonych inkarnacjach.......

Anomander Rake

  • Posts: 12
  • Karma: +0/-0
    • http://cxt.pl/~maciejak
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #22 on: 2003-07-25, 18:08:53 »
...mam na imie Marcin, urodzilem sie Anno Bastardi 1986 (prawie 9 m-cy po eksplozji w Pio³unie), mieszkam w Zlotoryi (kolo Legnicy), gdzie ucze sie w ogolniaku. Interesuje sie RPG (Cyberpunk, dla rozluznienia Wiesmin i selbst-gemacht Malazanska Ksiega Poleglych na podstawie ksiazek Eriksona) i fantasy (swietna przykrywka dla okultyzmu, he he), troszke dlubie w HTMLu i PHP, oprocz Opeth slucham tak gotyku, jak i klasyki, czyli od Theatre of Tragedy, Artrosis czy (kiedys) Nightwisha przez hammerfallowe brzmienia po Ajronow czy Czarny Sabat. Nie uciekam od vaderopodobnych dzwiekow, ale jestem ledwo fanem, nie mowiac o fanatyku. Stay Opeth :)
¦wiat³o, cieñ i ciemno¶æ -
To wojna bez koñca
- Rybak

Steven Erikson,
"Dom £añcuchów - Konwergencja"

Darayavahus

  • Posts: 73
  • Karma: +0/-0
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #23 on: 2003-07-26, 10:27:02 »
Quote
...mam na imie Marcin, urodzilem sie Anno Bastardi 1986 (prawie 9 m-cy po eksplozji w Pio³unie), mieszkam w Zlotoryi (kolo Legnicy),


£o³ to ode mnie 15km ;). Nie wiedzia³em ¿e tak blisko fana Opeth mam :)

Anomander Rake

  • Posts: 12
  • Karma: +0/-0
    • http://cxt.pl/~maciejak
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #24 on: 2003-07-26, 13:20:32 »
...nigdy nie wiadomo, co, kiedy i gdzie czlowieka kopnie  :twisted: wlasnie odliczam minuty do wyjazdu do Bolkowa  :wink:
¦wiat³o, cieñ i ciemno¶æ -
To wojna bez koñca
- Rybak

Steven Erikson,
"Dom £añcuchów - Konwergencja"

ironBIDDAF

  • Posts: 79
  • Karma: +0/-0
    • http://WWW.METALMADNESS.PL
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #25 on: 2003-10-04, 21:48:26 »
Imiê: B³a¿ej
Sk±d: Katowice
Wiek : 18
zainteresowania : fantasy [ksiazki i RPG {D&D, WFRP}], muzyka, kobiety [Kea :wink: ], polityka
gusta muzyczne: Heavy/thrash/black metal +death metal +hard rock [iron maiden, slayer, metallica, aria, profanum, burzum, nile, death, guns 'n roses, tsa, kat, acid drinkers, ac/dc, blackmore's night]
na³ogi : INTERNET i GG [gg:325464]
motto na dzi¶ : "don't stop for nothig is full speed or nothing" [w poniedzia³ek odbieram prawo jazdy  :wink: ]
:(

http://republika.pl/metal-madness/love.jpg

wyraz mi³o¶ci do.... Fizyki

Maq

  • Posts: 164
  • Karma: +0/-0
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #26 on: 2003-11-17, 21:58:14 »
Ok to ja tez cos o sobie dorzuce:
krotko: rocznik 1983, student anglistyki (zobaczymy kiedy wylece:P), okolice Rybnika, studia w Raciborzu.. Co do muzy to slucham bardzo roznej... Oczywiscie na 1 miesjcu Opeth:) dalej: red hot chilli peppers, led zeppelin, katatonia, immolation, morbid angel, unleashed, syl, amorphis, arcturus, infected mushroom, halucinogen, troche nile, limp bizkita i wszelkie dobre muzy filmowe (Matrix, Pulp Fiction itp;).
moje gg:2678197 ,Maciej, jak ktos chce pogadac (szczegolenie drobne brunetki mile widziane:P)
as I would die now, for one last wish......

Maq

  • Posts: 164
  • Karma: +0/-0
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #27 on: 2003-11-17, 21:58:32 »
Ok to ja tez cos o sobie dorzuce:
krotko: rocznik 1983, student anglistyki (zobaczymy kiedy wylece:P), okolice Rybnika, studia w Raciborzu.. Co do muzy to slucham bardzo roznej... Oczywiscie na 1 miesjcu Opeth:) dalej: red hot chilli peppers, led zeppelin, katatonia, immolation, morbid angel, unleashed, syl, amorphis, arcturus, infected mushroom, halucinogen, troche nile, limp bizkita i wszelkie dobre muzy filmowe (Matrix, Pulp Fiction itp;).
moje gg:2678197 ,Maciej, jak ktos chce pogadac (szczegolenie drobne brunetki mile widziane:P)
as I would die now, for one last wish......

Maq

  • Posts: 164
  • Karma: +0/-0
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #28 on: 2003-11-17, 22:05:35 »
ej kochani sorrki za podwojny post ale mi sie czasem net kaszani bo mam radiowe lacze:( mam nadzieje ze wybaczycie:P
as I would die now, for one last wish......

Maq

  • Posts: 164
  • Karma: +0/-0
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #29 on: 2003-11-17, 22:15:21 »
aa, no i zapomnialem dodac ze uwielniam TOLKIENA i wszelkie swiaty fantasy:) bo na naszym jakos nudnawo:( no i gierki rpg oczywiscie:) p.s jak sa jacys fani Opeth z okolic Rybnika to prosze o kontakt:) moze jakas impre sie zrobi:)
as I would die now, for one last wish......