Author Topic: Co¶ o sobie  (Read 167970 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

chory umys³

  • Posts: 4
  • Karma: +0/-0
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #30 on: 2003-11-27, 22:43:49 »
Nie bêde sie zbyt rozpisywa³ sie na mój temat, bo wsumie to nie ma za bardzo o czym psiaæ
Moji rodzice dali mi na imiê Pawe³( i chyba jestem im za to wdziêczny) mam 16 lat,ale tylko do stycznia..kr±g muzyki w jakim sie znajduje jest dosæ spory, pocz±wszy od grunge (bo od tego zacze³a sie moja "przygoda" z muzyk±"gitarow±") po przez trash, heavy, a¿ po death...krótko mówiac s³ucham tego na co mam ochotê ( ale musz± tam byæ gitary) co do ulubionych kapel...hmm.. TOOL, Opeth, Kat (reszte prywatnie, bo m isie pisaæ nie chcê) :wink: mieszkam w mie¶cie dresów, dla jasnosci Pyskowice, zadupie w okolicy Gliwic.. uczê¶zczam do LO w Gliwicach..to chyba tyle co o mnie..reszta..hmm..

caress of stars

  • Guest
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #31 on: 2003-11-28, 13:38:10 »
Mam na imiê Ania, mam 19 lat rocznik 1984), studiuje pedagogikê (bleee ;))na pierwszym. Lubie muzyke, szczegolnie ta melancholijna i posiadajaca specyficzny nastroj, gram na pianinie, kocham czytac ksiazki, lubie Tolkiena :), moze nie fanatycznie ale nawet dosc mocno ;), Uwielbiam literature "z przeslaniem" . Kocham gory, spacery noca po lesie i temu podobne klimaty. Moje ulubione zaespoly to (oprocz Opteh oczywiscie) Tiamat, Anathema, Katatonia, Theater Of Tragedy (stary), The Gathering, Camel, Dream Theater, Tristania... i wiele innych...

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #32 on: 2003-12-01, 10:59:34 »
Wredne, uparte i z³o¶liwe bydlê z pólnocnej Polski.
« Last Edit: 2008-01-08, 18:31:04 by Kasandra »

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #33 on: 2003-12-10, 17:02:16 »
Jestem Czarna... Jestem z centrum Polski... Kocham Opeth i nie lubiê mówiæ o sobie :D
...If I call will you come and will you save me?

Maq

  • Posts: 164
  • Karma: +0/-0
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #34 on: 2003-12-20, 19:40:07 »
Hehe, spojrzcie na kontrast postow Kasandry i Czarnej ;))
as I would die now, for one last wish......

caress of stars

  • Guest
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #35 on: 2003-12-21, 11:18:35 »
ka¿dy czlowiek innym jest  :D

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #36 on: 2003-12-23, 10:50:02 »
Jestem Smok Juzef z dalekiej Pó³nocy i w dodatku analfabeta. Proszê z góry o wybaczenie. I posiadam niezliczone talenta i gram na fiukade³ku ludowobójczym denerwuj±c m± rodzinê niemi³osiernie. Lubiê mieæ pieni±dze i je¶æ, co niestety zaczyna wychodziæ, czy raczej siê wch³aniaæ. Mam niezrównany talent literacki i oratorski, jak kto nie wierzy, to radzê siê nie przekonywaæ. Ostatnio umiem czytaæ i korzystywaæ z neta. Kocham moj± mamê i jêzyk niemiecki (pozdrawiam przy okazji pana od Niemca, który pewnie tu i tak nie zajrzy), Rogala te¿ kocham, ale was pewnie stan mej duszy nie interesuje - a szkoda. Znam osobi¶cie Kasandrê, czym mogê siê poszczyciæ. Kiedy¶ moim marzeniem by³o wyfruniêcie na Ksiê¿yc na skrzyd³ach skrzata Belbenika. Ale to siê zmieni³o.
Chyba koniec, bo krowa przeskoczy³a upatrzone przez miê cia³o niebieskie.
I naturalnie s³ucham Opeth, bo to naturalne jak niektóre ¿yciowe czynno¶ci.
I ju¿ na pewno mnie pokochali¶cie.  :D
Cierpiê na narcyzm.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #37 on: 2003-12-23, 11:04:29 »
A co? Kontrast jest, ale tylko w formie. Bo ca³a sztuka polega na tym, ¿eby mówi±c du¿o nie powiedzieæ nic  :P
Grzeszê... bo "b³ogos³awieni niech bêd± ci, którzy nie maj±c nic do powiedzenia nie oblekaj± tego w s³owa" - Tuwim (Czarna masz plusa +  :wink: )
Juzef nie ma siê czym chwaliæ, ¿e mnie znasz; ja poda³am rêkê senatorowi.. i potem umy³am, ale te mikrocz±steczki zosta³y i teraz gadam zupe³nie jak on  :P  :P  :P  (fstydzem siem :oops: )

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #38 on: 2003-12-23, 12:15:05 »
Jestem pó³krwi potworem  :wink: piszê poezjê podwórkow± na zamówienie. To tak przy okazji o mnie  :wink:

caress of stars

  • Guest
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #39 on: 2003-12-23, 19:05:29 »
He! Juzef, jesli analfabeta jestes, to kto Ci kurde posty pisuje  :shock: :?:   :?:  :?:   :D

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #40 on: 2003-12-27, 22:10:38 »
Racja Maq... moja skromnosæ razi oczy :)
...If I call will you come and will you save me?

Maq

  • Posts: 164
  • Karma: +0/-0
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #41 on: 2003-12-29, 16:42:05 »
Quote from: Czarna
Racja Maq... moja skromnosæ razi oczy :)


Nie powiedzialem, ze to cos zlego:), wrecz przeciwnie...:D
as I would die now, for one last wish......

Anonymous

  • Guest
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #42 on: 2004-02-11, 11:42:02 »
Mam dzisiaj urodziny.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #43 on: 2004-02-11, 13:36:40 »
Nilfheim
1984
bielsko - bia³a
opeth i reszta, literatura fantasy (i wszystko w tych klimatach, bez mangii!) gitara
selfbanned

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Co¶ o sobie
« Reply #44 on: 2004-02-12, 20:11:35 »
Quote from: Nilfheim
Nilfheim
1984
bielsko - bia³a
opeth i reszta, literatura fantasy (i wszystko w tych klimatach, bez mangii!) gitara, ¶mieræ...

Widzê, ¿e stolica Podbeskidzia ma na forum siln± reprezentacjê 8)
True Pagan Winter Crew

 

lofty-success