Dzia³ ogólnomuzyczny > Bloodbath

Nowa p³yta!

(1/3) > >>

minder:
Ukaza³a siê nowa p³yta Bloodbath zatytu³owana "Nightmares Made Flesh", a na niej 12 rze¼nickich kawa³ków!

Niestety, jak zapewne wiecie, Mikael ju¿ nie udziela siê wokalnie w tym zespole. Wed³ug opinii niektórych  Peter Tägtgren ma nieco s³abszy g³os, ale i tak ch³opcy wymiataj± a¿ mi³o



Tracklista:
1. Cancer Of The Soul (3:33)
2. Brave New Hell (4:03)
3. Soul Evisceration (3:38)
4. Outnumbering The Day (3:15)
5. Feeding The Undead (4:04)
6. Eaten (4:19)
7. Bastard Son Of God (2:51)
8. Year Of The Cadaver Race (4:33)
9. The Ascension (3:52)
10. Draped In Disease (3:59)
11. Stillborn Saviour (3:39)
12. Blood Vortex (3:31)
Runtime: 45:19

Oficjalny line-up:
Peter Tägtgren - Wokal
Anders "Blakkheim" Nyström - Wios³o
Dan Swanö - Wios³o
Jonas Renkse - Bas
Martin “Axe” Axenrot – Gary

¬ród³o: http://bloodbath.biz/

ironBIDDAF:
P³ytka fajna, utrzymuje klimat Bloodbath, Swano sie udziela na gitarce, przez co jest bardziej melodyjnie. Nowy wokalista ma troche s³abszy glos od Akerfeldta, ale nie jest taki z³y jak mawiaj±. P³yta jest ca³kiem fajna, ale niektóre utwory s± za d³ugie sprawiaj±c wra¿enie ze s± nudne i niedorobione. Wówczas nalezy prze³±czyæ utwór na nastepny.

Vronah:
s³ysza³em na razie tylko Outnumbering The Day, i moje wra¿enia s± jaknajbardziej pozytywne! Rze¼, a i wokal na prawdê dobry!

Fallen Drapery:
Zajebista rzecz! Najnowsza p³yta wci±ga nosem poprzedni±, jest bardzo brutalna, s± blasty (!!!) i bardzo mi siê podoba! Tak powinien wygl±daæ i brzmieæ szwedzki death metal  :twisted:

Maq:
Genialna p³yta, wydaje mi sie ze lepsza od RTC, wszystkie go jest jakby wiecej, jest jeszcze ciezej i jeszcze wiecej szatana \m/, od jakiegos tygodnia slucham jej bez przerwy  8)
najlepsze kawalki to "Outnumbering The Day", "Cancer Of The Soul", "Eaten" i "Draped In Disease"

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

Go to full version