Author Topic: Najbli¿sze koncerty w Rude Boy Club  (Read 34156 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Najbli¿sze koncerty w Rude Boy Club
« Reply #30 on: 2009-08-18, 14:04:15 »
A ja zapraszam na koncert moich ziomów z Moanaa ;]

Quote
23.10.2009 - Tides From Nebula, Unipolar , Moanaa

Mo¿liwe te¿, ¿e zagraj± z ¦lepotrupem ;p

Quote
06.11.2009 - ROOTWATER, BLINDEAD
selfbanned

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Najbli¿sze koncerty w Rude Boy Club
« Reply #31 on: 2009-08-27, 23:54:55 »
ma byæ kiedy¶ w rud boju Tides from Nebula, tak przynajmniej mi lastefem mówi. 23 october (nie wiem, to chyba listopad po polsku? albo pa¼dziernik, nigdy nie wiem)
wszystko, co sko¶ne.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Najbli¿sze koncerty w Rude Boy Club
« Reply #32 on: 2009-08-28, 00:28:26 »
ma byæ kiedy¶ w rud boju Tides from Nebula, tak przynajmniej mi lastefem mówi. 23 october (nie wiem, to chyba listopad po polsku? albo pa¼dziernik, nigdy nie wiem)

A ja zapraszam na koncert moich ziomów z Moanaa ;]

Quote
23.10.2009 - Tides From Nebula, Unipolar , Moanaa
selfbanned

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Najbli¿sze koncerty w Rude Boy Club
« Reply #33 on: 2009-08-28, 09:08:43 »
ma byæ kiedy¶ w rud boju Tides from Nebula, tak przynajmniej mi lastefem mówi. 23 october (nie wiem, to chyba listopad po polsku? albo pa¼dziernik, nigdy nie wiem)

A ja zapraszam na koncert moich ziomów z Moanaa ;]

Quote
23.10.2009 - Tides From Nebula, Unipolar , Moanaa

O¿, ¶lepota na staro¶æ. Nie zauwa¿y³am, ¿e ten w±tek ma jeszcze jedn± stronê... Sorx.
wszystko, co sko¶ne.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Najbli¿sze koncerty w Rude Boy Club
« Reply #34 on: 2009-08-28, 10:14:15 »
Oj chyba siê przejdê na Tides From Nebula :D Wpisujê do kalendarza.
True Pagan Winter Crew

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Odp: Najbli¿sze koncerty w Rude Boy Club
« Reply #35 on: 2009-08-28, 17:16:49 »
oni chyba giaa supportuja te¿
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Najbli¿sze koncerty w Rude Boy Club
« Reply #36 on: 2009-08-29, 00:46:03 »
oni chyba giaa supportuja te¿
tak
...If I call will you come and will you save me?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Najbli¿sze koncerty w Rude Boy Club
« Reply #37 on: 2009-08-29, 10:13:27 »
I to jest dodatkowo przyjemne :D
True Pagan Winter Crew

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Najbli¿sze koncerty w Rude Boy Club
« Reply #38 on: 2009-10-06, 22:37:41 »
selfbanned

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Najbli¿sze koncerty w Rude Boy Club
« Reply #39 on: 2009-10-11, 11:56:47 »
Wczorajszy gig Riverside w Rudym:

1.Support - Disperse - pozamiatal. Polowa skladu nie skonczyla jeszcze 20. roku zycia, a wymiataja tak zajebisty prog, ze wlos sie na glowie jezy... Zagrali naprawde swietny koncert i mieli dobre przyjecie. Wroze chlopakom wielka kariere, jesli tylko czego po drodze nie schrzania. Moze nawet wieksza niz Riverside. Tak rozwinieta swiadomosc muzyczna w tym wieku musi kiedys zaprocentowac. Uklony dla gitarzysty i basisty.

2.Riverside. Kiedy poprzednio widzialem ich jakies 4 lata temu przy okazji trasy promujacej 'SLS', byli zupelnie innym zespolem. Teraz widac juz, ze to w pelni zawodowa kapela. Kilka lat obycia scenicznego dodalo im sporo luzu na scenie i pewnosci siebie.

Sam koncert wrecz doskonaly. Swietna gra swiatel, dobrze ulozona setlista, miazdzace brzmienie. Wszystko na swiatowym wrecz poziomie.

Set:

1.02 Panic Room
2.Second Life Syndrome
3.Schizophrenic Prayer
4.The Same River
5.In Two Minds

ADHD:
6.Hyperactive
7.Driven To Destruction
8.Egoist Hedonist
9.Left Out
10.Hybrid Times

Bisy:
11.Reality Dream II + III

12.Rapid Eye Movement


Jedyne "ale" to publiczosc. k***a, moshpit na balladzie "In Two Minds" ?? Crowd-surfing w Rudym?? Mariusz prawie zebow nie stracil. Debile wieszajacy sie na rurach pod sufitem, bydlo po prostu... Albo ja sie zestarzalem, albo mialem zly dzien, ale caly koncert mialem wrazenie, ze Riv chce jak najpredzej zejsc ze sceny... Paru osobom chyba pomylily sie koncerty... BB przeprasza za "fanow".
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Najbli¿sze koncerty w Rude Boy Club
« Reply #40 on: 2009-10-15, 12:41:27 »
Quote
23.10.2009 - Tides From Nebula, Unipolar , Moanaa

I jakie plakacieszcze maj± fajne ;]

selfbanned

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Najbli¿sze koncerty w Rude Boy Club
« Reply #41 on: 2009-10-16, 09:08:12 »
Quote
23.10.2009 - Tides From Nebula, Unipolar , Moanaa

I jakie plakacieszcze maj± fajne ;]


W ogóle zauwa¿y³em, ¿e niektóre postrockowe kapele u¿ywaj± na ok³adkach stylu, który okre¶li³bym jako neo-secesja. W³a¶nie TfN, ale tak¿e wcze¶niejsze grafiki Red Sparowes. Osobi¶cie nie mia³bym nic przeciwko, gdyby ten styl prze¿y³ jaki¶ spektakularny come-back.
True Pagan Winter Crew

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Najbliższe koncerty w Rude Boy Club
« Reply #43 on: 2009-11-14, 15:15:23 »
Rude Boy nie przestaje mnie zadziwiać - in minus. Wczoraj poszedłem na koncert Dick 4 Dick, Gaby Kulki i Czesia. Czekałem na niego od ponad miesiąca, choć bilety udało mi się kupić dopiero 10 dni przed koncertem (45zł). Przyszliśmy jakąś godzinę przed otwarciem bram, już była skromna kolejka, ale staliśmy z przodu. W miarę jak tłum się zagęszczał, do przodu zaczęły przepychać się różne osoby. Od barmanów przez ochroniarzy i muzyków (!) na cwaniaczkach skończywszy. Jedynym plusem był fakt, że ludzi z biletami wpuścili przed wszystkimi. Wtedy miny cwaniaczków przeciskowych trochę zmarniały ^^ Niestety zanim zaczęli wpuszczać, to kazali się wycofać za specjalną linię i wpuszczali po trzy osoby. Nie wiem jakim cudem udało im się wszystkich wpuścić na czas (a może się nie udało? nie śledziłem). Jako że razem z kumpelką jesteśmy nieco przeziębieni, chcieliśmy sobie zasiąść w loży (z tego też powodu byliśmy godzinę wcześniej). Okazało się, że loże są zarezerwowane, a rezerwacje były ekstra płatne. Nikt o tym wcześniej nie pisał. Tu się lekko wnerwiłem, ale spoko. Wkrótce okazało się, że jedna (największa) loża jest wolna, więc szybko ją wynająłem ściągając tam jeszcze 8 zupełnie przypadkowych osób, co pozwoliło zminimalizować koszt wynajmu/osobę. Całość może nie wygląda tak źle, ale chodzi mi o podejście ochrony i właściciela klubu do klientów. Ciągle daleko nam do zachodnich standardów, gdzie każdy gość traktowany jest z umiarkowanym, ale odpowiednim szacunkiem. Tutaj było dno dna. A najlepsze było to: zakaz palenia wewnątrz klubu i zakaz wychodzenia na fajkę (tzn. wyjść można było, ale wrócić potem już nie). W rezultacie palarnie zostały spontanicznie zorganizowane w kiblach - po dwóch godzinach użerania się, ochroniarze darowali sobie upominanie. Byłem raz na siku i potem śmierdziałem już do końca imprezy. Żal. No i najlepsze na koniec. W czasie koncertu Czesia z sufitu oberwał stelaż, na którym zamocowany był projektor, refletkory, głośnik itd. Na szczęście nie zdążył się urwać do końca, bo Czesio przytomnie zdążył podtrzymać konstrukcję. Przez następne 10 minut ekipa demontowała co cięższy sprzęt i przytwierdzała resztę do sufitu (taśma izolacyjna rządzi). W tym czasie zespół przecudnie improwizował w myśl idei "show must go on". Bez dwóch zdań - najbardziej emocjonujący fragment całego widowiska. Część zmagań ekipy udało mi się nagrać i możecie sobie to obejrzeć na YT :wyszczerz:

Reasumując: Rude Boy jest najgorszym klubem rockowym, jaki w życiu widziałem. Niestety przy okazji jest najlepszym w Bielsku (bo jedynym :P) Przydałby się lokal z osobnym wejściem dla artystów i obsługi, z porządnym wejściem dla klientów, z wysoko położonym sufitem, dobrą wentylacją, większą sceną i toaletami, które nie byłyby gorsze od kibli w PKP 10 lat temu.
« Last Edit: 2009-11-14, 15:17:58 by minder »
True Pagan Winter Crew

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Najbli¿sze koncerty w Rude Boy Club
« Reply #44 on: 2009-11-14, 16:14:08 »
Powstaje co¶ nowego, i to w okolicach Rudego.
A ¿e Polañski (w³a¶ciciel) to ch** skoñczony wiadomo nie od dzisiaj ;]
selfbanned

 

lofty-success