Dzia³ ogólnomuzyczny > Steve Wilson & co.

Najlepszy album Porcupine Tree.

(1/11) > >>

Whodo:
Tak siê zastanawiam nad dwoma rzeczami czy jeszcze kto¶ odwiedza
strone forum - Porcupine Tree, bo je¶li ma ktos jeszcze na to ochote,
to mam pytanie. Jak p³yta Porcupine Tree jest wed³ug was najlepsza?
Bo s³ucham ich ju¿ jaki¶ czas i naprawde wybór jest trudny. Jedni
mowi± ¿e Up the Downstair, The sky moves sideways, Signify i tak w
góre a¿ do In Absentia. Przynajmniej w moim przypadku odpada On the
Sunday of Life, jako¶ nie trawie tego albumu. Ale je¿eli nie chcecie pisaæ
o najlepszyma albumie to napiszcze o ulubionym.

Kas:
ja lubiê mini album "Staircase Infinities". tylko nie wiem, czy bardziej za muzykê (piêkna, melancholijna; obrazy malowane d¼wiêkiem), czy za to, kogo mi przypomina

Whodo:
Musze powiedzieæ ¿e nadal mam w±tpliwo¶ci z wyborem najlepszego albumu, ale In Absentia i Voyage 34 - The Complete Trip s± poprostu wy¶mienite!

Anonymous:

--- Quote from: Whodo ---Musze powiedzieæ ¿e nadal mam w±tpliwo¶ci z wyborem najlepszego albumu, ale In Absentia i Voyage 34 - The Complete Trip s± poprostu wy¶mienite!
--- End quote ---


moja (nadal) ulubiona p³yta to Lightbulb Sun. pod wzglêdem brzmieniowym du¿o 'g³adsza' od In Absentii. to p³yta na której PT osi±gnê³o pewien balans, który ju¿ na IA zosta³ mocno rozchwiany.
D³ugo nie mog³em siê do LbS przekonaæ... 'bo zbyt piosenkowa, bo ma³o na niej improwizowania w porównaniu do np. 'signify'... ' lecz gdy zacz±³em dostrzegaæ w niej ca³o¶æ, owo piêkno prostych piosenek, nieuchwytn± nostalgiê 'last chance...' albo wrêcz rozp³ywaj±c± siê w uszach ;) aran¿acjê smyczkow± 'the rest will flow' wszystkie uprzedzenia minê³y.... tak czy inaczej: nie wiem, czy j± znasz, skoro nie wymieni³e¶ wcze¶niej, ale pos³uchaj '¿arówki' ... ka¿dy na ni± choruje!! ;)

caress of stars:
Ja bym chetnie posluchala jakiejs rady co dalej ;) po "Lightbulb sun" i "Stupid Dream" :]. A jesli chodzi o moje zdanie to Zarowka podobala mi sie bardziej niz Stupid dream...  No ale ja mam maly wybor :P (tylko te dwie plyty) wiec wiele sie nie wypowiem...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

Go to full version