Poll

W jakiej formie powinno dalej funkcjonowaæ Mourner's Corner?

Jako forum Opeth?
11 (68.8%)
Jako forum ogólnomuzyczne?
5 (31.3%)

Total Members Voted: 16

Author Topic: Czym dla Was jest nasze Forum?  (Read 34019 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czym dla Was jest nasze Forum?
« Reply #60 on: 2012-04-15, 21:24:04 »
Kekkai, w tej materii mam identyczne zdanie jak Ty. :)  A poniewa¿ (jak widzê) rozwinê³a siê dyskusja o profilu Mourner's Corner, przygotowa³em stosown± ankietê. Wypowiedzmy siê mo¿e tak¿e w ten sposób, anonimowo i bez potrzeby argumentowania. :)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Czym dla Was jest nasze Forum?
« Reply #61 on: 2012-04-15, 22:49:14 »
Ja widzê to tak: forum zmieni³o siê w ogólnomuzyczne o zabarwieniu opethowym i tak ju¿ powinno zostaæ. Niby rozmy³a siê koncepcja, ale przecie¿ nie do koñca. I tyle mojego wys³awiania siê na ten temat.
ze mn± nie ma ¿artów

Hieronim_Berbelek

  • Posts: 666
  • Karma: +21/-1
  • Gender: Male
Odp: Czym dla Was jest nasze Forum?
« Reply #62 on: 2012-04-15, 22:52:30 »
Z Kekkai zgadzam siê ca³kowicie. Niestety, przez kiepsk± ³±czno¶æ z internetem, w ankiecie zag³osowa³em przypadkiem na forum ogólnomuzyczne, wiêc miejcie na wzglêdzie ten fakt przy podsumowaniu :(
No justice here, No liberty
No reason, No blame
There's no cause to taint the sweetest taste of blood
And greetings from the nation
As we shake the hands of time
They're taking their ovations
The vultures stay behind

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Czym dla Was jest nasze Forum?
« Reply #63 on: 2012-04-15, 23:41:11 »
A mi w tej ankiecie brakuje jakiej¶ po¶redniej opcji. Bo na hipermarket to nawet ja nie zag³osujê.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czym dla Was jest nasze Forum?
« Reply #64 on: 2012-04-16, 11:23:46 »
A mi w tej ankiecie brakuje jakiej¶ po¶redniej opcji. Bo na hipermarket to nawet ja nie zag³osujê.

Opcja po¶rednia to w³a¶ciwie opcja pierwsza, bo de facto, poza szyldem Opeth, to forum nigdy nie by³o ¶ci¶le opeciane. Zawsze tu wiêcej pisa³o siê i byæ mo¿e nawet fascynowa³o bardziej w pewnych momentach innymi zespo³ami (vide: "czego aktualnie s³uchacie": miejsce drugie we wpisach (7285 wpisów), miejsce pierwsze w odwiedzinach (241 558 wizyt)). Przed przemeblowanie dzia³ Opeth wcale nie by³ na pierwszym miejscu, tylko siedzia³ gdzie¶ ni¿ej. A o tym, ¿e to jest forum Opeth, decyduje tylko strona g³ówna - po wej¶ciu na forum w nag³ówku jest jedynie "Mourner's Corner" i mo¿na siê nawet nie zorientowaæ, ¿e jest forum Opeth.



Z Kekkai zgadzam siê ca³kowicie. Niestety, przez kiepsk± ³±czno¶æ z internetem, w ankiecie zag³osowa³em przypadkiem na forum ogólnomuzyczne, wiêc miejcie na wzglêdzie ten fakt przy podsumowaniu :(

Próbowa³em zmieniæ ustawienie, by mo¿na by³o do woli zmieniaæ swój typ-wybór, ale nie potrafiê. Mo¿e kto¶ z moderów...
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Czym dla Was jest nasze Forum?
« Reply #65 on: 2012-04-16, 12:01:49 »
ale¿ co siê tu dzieje! jednego posta cz³owiek napisa³ a tu jakie¶ ankiety, supermarkety i inne fanaberie :)

Drodzy Pañstwo, I think you're missing the point. Pytanie o to czy to ma byæ forum opethowe czy oko³omuzyczne jest - ¿e siê tak wyra¿ê - wtórne w stosunku do rzeczywisto¶ci bo aktywno¶æ w w±tkach opethowych i nie-opethowych mówi sama za siebie: Opeth ma tu przewagê nad innymi tworami muzycznymi, ale przewagê niewielk± i na dodatek topniej±c±. G³osowanie i ankiety tego nie zmieni± - tak ju¿ najpewniej zostanie.

Ja bym tylko sugerowa³ co¶ co kto¶ ju¿ tu wspomnia³ - mo¿e zredukujemy liczbê podforów dotycz±cych Opeth i zwiniemy je do poprzedniej postaci, tj. jeden w±tek Opeth - oczywi¶cie na samym szczycie. Mno¿enie dostêpnych na g³ównej stronie forum w±tków odno¶nie Opeth wyra¼nie siê nie sprawdzi³o: jest sztuczne i prawie niewykorzystywane a zwiniêcie do jednej pozycji u³atwoby nawigacjê. To tylko moja sugestia, po prostu wydaje mi siê ¿e lepiej dostosowaæ konstrukcjê forum do rzeczywistych potrzeb u¿ytkowników.

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Czym dla Was jest nasze Forum?
« Reply #66 on: 2012-04-16, 17:52:52 »
Dopóki bêdzie nam przy¶wieca³ jego królewska mo¶æ The Zespó³, dynda mi czy Opeth bêdzie mia³ 5 poddzia³ów czy jeden. To, ¿e jest ich piêæ nie jest dla mnie problemem i mi generalnie nie przeszkadza.

Nivelis

  • Posts: 11
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Czym dla Was jest nasze Forum?
« Reply #67 on: 2012-05-09, 22:45:28 »
Ja wracam regularnie, bo fajnie poczytaæ co pisz± ludzie, dla których ta muzyka te¿ jest w jaki¶ sposób wa¿na. Mo¿e ciê¿ko siê wdro¿yæ, ale my¶lê, ¿e tematy takie jak t³umaczenia i dyskusje o utworach bêd± czytane jeszcze przez kolejne lata

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Czym dla Was jest nasze Forum?
« Reply #68 on: 2012-05-10, 09:45:14 »
albo dopóki nie usprawni± google translate :P

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Czym dla Was jest nasze Forum?
« Reply #69 on: 2012-05-10, 11:43:02 »
Dlaczego tu nie ma przycisku "lubiê to"? :P
[under construction]

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Czym dla Was jest nasze Forum?
« Reply #70 on: 2012-05-15, 18:27:46 »
Dlaczego tu nie ma przycisku "lubiê to"? :P
Ale jest taki zielony z kciukiem w górê pod awatarem :P IMO mo¿na u¿yæ ;P

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Czym dla Was jest nasze Forum?
« Reply #71 on: 2012-05-16, 07:54:05 »
¿e tak powiem:

Quote
Teraz mój drogi przyjacielu
Teraz za swoje grzechy
Jeste¶ cierpieæ
Tu zaczyna

Funnykris

  • Posts: 531
  • Karma: +8/-3
    • https://kchoma.bandcamp.com/
Odp: Czym dla Was jest nasze Forum?
« Reply #72 on: 2012-06-07, 17:58:26 »
Na forum jest ok ;) Choæ pewnie ostatnim który tu do³±czy³ i zosta³ jestem ja :P Szuka³em info o Opeth i newsów na temat nadchodz±cego Heritage. Tak siê z³o¿y³o ¿e spodoba³o mi siê tutaj i zosta³em ;) Inna sprawa ¿e lubiê fora. Najbardziej aktywny jestem tu i na Ubuntu.pl ;) Jak jest kto¶ tu z Ubuntu.pl to pozdrawiam :D A forum jest dla mnie po prostu miejscem gdzie mogê porozmawiaæ ;) Wg mnie jest ca³kiem fajnie choæ ruch móg³by byæ wiêkszy :P
« Last Edit: 2012-06-07, 18:00:03 by Funnykris »

In_Prog_We_Trust

  • Posts: 353
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
  • Go then, there are other worlds than these.
    • Strona zespo³u na fb
Odp: Czym dla Was jest nasze Forum?
« Reply #73 on: 2012-06-11, 22:09:07 »
Dlaczego tu nie ma przycisku "lubiê to"? :P
Ale jest taki zielony z kciukiem w górê pod awatarem :P IMO mo¿na u¿yæ ;P

W sumie to mogliby¶cie za³o¿yæ grupkê na Facebooku tego forum... O ile jeszcze nie ma bo nie sprawdza³em :P My¶lê ¿e tam informacje mog³yby siê staæ bardziej ¶wie¿e i wszystko by by³o szybsze... Takie fora jak to maj± swój klimat i wogóle ale jak na to nie patrzeæ s± do¶æ uci±¿liwe, troszke przestarza³e i d³ugo ze wszystkim schodzi ¿eby co¶ znale¼æ :P Sam tu coraz rzadziej zagl±dam odk±d ju¿ po szaleñstwie ostatnim albumem Opeth i Storm Corrosion a czasami jakies info na g³ównej na facebooku na pewno by mi przypomnia³o by siê jako¶ wgry¼æ siê w Mournerow± Spo³eczno¶æ :P Nie mówiê oczywi¶cie o odstawieniu forum w cieñ ¿eby mnie nikt ¼le nie zrozumia³ ale po prostu stworzenie grupki, która by zbiera³a forumowiczów na jakie¶ wiêksze dyskusje od czasu do czasu :D
P³yta mojej kapeli!

https://youtu.be/gLbKuBCYryo

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Czym dla Was jest nasze Forum?
« Reply #74 on: 2012-06-12, 00:47:36 »
W sumie to mogliby¶cie za³o¿yæ grupkê na Facebooku tego forum... O ile jeszcze nie ma bo nie sprawdza³em :P
By³a/jest, Minder zak³ada³. Poszukaj. Nawet siê — element zaskoczenia — Mourner's Corner nazywa³a. ;P