Poll

W jakiej formie powinno dalej funkcjonowaæ Mourner's Corner?

Jako forum Opeth?
11 (68.8%)
Jako forum ogólnomuzyczne?
5 (31.3%)

Total Members Voted: 16

Author Topic: Czym dla Was jest nasze Forum?  (Read 34013 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Czym dla Was jest nasze Forum?
« Reply #135 on: 2019-02-01, 17:51:18 »
(...)  nie za bardzo mam tu co dodaæ od siebie, bo ani to czego s³ucham za bardzo ju¿ siê nie przecina z tym, co siê na forum pojawia, ani to co siê pojawia jako¶ szczególnie mnie nie interesuje. (...)
No niby tak podobnie, ale czasem lubiê sobie w³±czyæ, jak Jacek co¶ tu zapoda :)

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czym dla Was jest nasze Forum?
« Reply #136 on: 2019-02-01, 23:05:19 »
(...)  nie za bardzo mam tu co dodaæ od siebie, bo ani to czego s³ucham za bardzo ju¿ siê nie przecina z tym, co siê na forum pojawia, ani to co siê pojawia jako¶ szczególnie mnie nie interesuje. (...)
No niby tak podobnie, ale czasem lubiê sobie w³±czyæ, jak Jacek co¶ tu zapoda :)
Dziêki :)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Czym dla Was jest nasze Forum?
« Reply #137 on: 2019-02-04, 10:17:23 »
Ja mam tak jak Callahan - praktycznie codziennie wpadne cos poczytac albo napisac. Malo nas tu zostalo, ale zawsze ktos jakas fajna muze wrzuci. Takie czasy nadeszly, ze mamy do czynienia ze swego rodzaju kleska urodzaju - nie sposob przebrnac przez wszystkie pojawiajace sie albumy. A dzieki Wam przebijaja sie tylko te rzeczy, ktore naprawde warto przesluchac, i to sobie tutaj cenie.
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Czym dla Was jest nasze Forum?
« Reply #138 on: 2019-02-04, 10:18:22 »
Ja mam tak jak Callahan - praktycznie codziennie wpadne cos poczytac albo napisac. Malo nas tu zostalo, ale zawsze ktos jakas fajna muze wrzuci. Takie czasy nadeszly, ze mamy do czynienia ze swego rodzaju kleska urodzaju - nie sposob przebrnac przez wszystkie pojawiajace sie albumy. A dzieki Wam przebijaja sie tylko te rzeczy, ktore naprawde warto przesluchac, i to sobie tutaj cenie.

A poza tym to serio wierze, ze - tak jak w przypadku winyli i masy innych rzeczy - moda na fora jeszcze wroci, i wtedy ci, ktorzy pozostali, beda bogami ;) ;) ;)
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czym dla Was jest nasze Forum?
« Reply #139 on: 2019-02-04, 12:46:33 »
Ja mam tak jak Callahan - praktycznie codziennie wpadne cos poczytac albo napisac. Malo nas tu zostalo, ale zawsze ktos jakas fajna muze wrzuci. Takie czasy nadeszly, ze mamy do czynienia ze swego rodzaju kleska urodzaju - nie sposob przebrnac przez wszystkie pojawiajace sie albumy. A dzieki Wam przebijaja sie tylko te rzeczy, ktore naprawde warto przesluchac, i to sobie tutaj cenie.

A poza tym to serio wierze, ze - tak jak w przypadku winyli i masy innych rzeczy - moda na fora jeszcze wroci, i wtedy ci, ktorzy pozostali, beda bogami ;) ;) ;)

Pod warunkiem, ¿e do¿yjê do tego czasu. :mrgreen:
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

ambush1

  • Mourner
  • *
  • Posts: 966
  • Karma: +18/-0
  • Gender: Male
  • 3
Odp: Czym dla Was jest nasze Forum?
« Reply #140 on: 2019-02-04, 18:08:59 »
Konwersujemy tu sobie z Voicem. Gdyby nie on, w ogóle nie chcia³oby mi siê tu pisaæ.
smutno¶æ i przykro¶æ  :(
...praktycznie codziennie wpadne cos poczytac albo napisac. Malo nas tu zostalo, ale zawsze ktos jakas fajna muze wrzuci. Takie czasy nadeszly, ze mamy do czynienia ze swego rodzaju kleska urodzaju - nie sposob przebrnac przez wszystkie pojawiajace sie albumy. A dzieki Wam przebijaja sie tylko te rzeczy, ktore naprawde warto przesluchac, i to sobie tutaj cenie.
otó¿ to, nie ilo¶æ, a jako¶æ. Chocia¿ dzi¶ raczej wszy.. wiêkszo¶æ idzie na ilo¶æ.
wierze, ze - tak jak w przypadku winyli i masy innych rzeczy - moda na fora jeszcze wroci, i wtedy ci, ktorzy pozostali, beda bogami ;) ;) ;)
Na forach zawsze by³y i s± bardziej rozbudowane tre¶ci i wiadomo¶ci (ot taka elektroda itp). A idea boga warta jest grzechu  :batman:

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czym dla Was jest nasze Forum?
« Reply #141 on: 2019-02-05, 06:15:46 »
Konwersujemy tu sobie z Voicem. Gdyby nie on, w ogóle nie chcia³oby mi siê tu pisaæ.
smutno¶æ i przykro¶æ  :(
Takie czasy, a z userów jedynie Voice w miarê regularnie siê tu udziela. ;)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind