Mourner's Corner > Uwagi i propozycje

Problemy z nowym forum.

(1/65) > >>

minder:
Czy to tylko u mnie, czy Wy te¿ macie error w postaci "PHP error DEBUG MODE co¶tam co¶tam" po wys³aniu posta?
B³±d nie pojawia siê zawsze... :shock:

Apostle of Triumph:
mnie caly czas wywala, nie moge sie zalogowac :/

minder:

--- Quote from: Apostle of Triumph ---mnie caly czas wywala, nie moge sie zalogowac :/
--- End quote ---
Jako¶ siê jednak zalogowa³e¶... :P

Problemy wynikaj± paradoksalnie z tego, ¿e teraz jest lepszy serwer baz danych. Niestety - stara baza nie za bardzo chcia³a siê wkomponowaæ w nowe ramy i st±d problemy. Zastanawiam siê jak to teraz rozwi±zaæ...

caress of stars:
No to raporcik  :D :
Ja jeszcze problemow na szczescie nie mialam (oprocz tego, ze wygodnictwo jakim jest automatyczne logowanie, doprowadzilo mnie do czesciowej amnezji i nie moglam sobie przypomniec mojego hasla :lol:). Napisalam kilka postow i zadnych nieszczesnych errorow, czy znacznych problemow z logowaniem (oprocz wczesniej wspomnianego, ale to z mojej winy  :oops: ) nie bylo. Posty tez szybciej sie dodaja z tego co zauwazylam noi jak ktos wczesniej napomknal, nie ma tych glupich reklam lycosu i slawnego "okienka po prawej" (ach, jak ja teraz bede zyc :cry:) :P

Kas:

--- Quote from: Minder ---Czy to tylko u mnie, czy Wy te¿ macie error w postaci "PHP error DEBUG MODE co¶tam co¶tam" po wys³aniu posta?
B³±d nie pojawia siê zawsze... :shock:
--- End quote ---

we wtorek mia³am

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

Go to full version