Author Topic: Problemy z nowym forum.  (Read 104910 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #15 on: 2005-02-13, 20:54:41 »
mam problem z logowaniem. I to taki dziwny: niby jestem zalogowana, bo mnie wy¶wietla na zalogowanych, ale jednocze¶nie nie jestem. I ¿eby wszystko bylo, jak trzeba, to muszê siê logowac jeszcze raz  :?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #16 on: 2005-02-14, 00:07:42 »
Eh.. Problem wzi±³ siê z tego, ¿e jest domenka. Niestety nie wiem dlaczego przy wchodzeniu na forum mimo wpisania opeth.pl/forum otwiera siê opeth.jgc.pl/forum/index.php. Po zalogowaniu siê przenosi cz³owieka ju¿ do prawid³owej, zaktualizowanej domeny na adres opeth.pl/forum/index.php. Byæ mo¿e wi±¿e siê to z "ciasteczkami" zachowanymi na komputerze.

Przy wchodzeniu powinno siê wpisywaæ opeth.jgc.pl/ (slash na koñcu). Postaram siê rozwi±zaæ tak ten problem, jak i sprawê b³êdu pojawiaj±cego siê czasami przy dodawaniu postów.
True Pagan Winter Crew

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #17 on: 2005-02-14, 10:15:28 »
Quote from: Minder
(...) jak i sprawê b³êdu pojawiaj±cego siê czasami przy dodawaniu postów.

Minder, czasami, to nie jest dobre s³owo  :twisted:
Quote
Failed sending email :: PHP ::

DEBUG MODE

Line : 234
File : /home/opeth/public_html/forum/includes/emailer.php
...If I call will you come and will you save me?

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #18 on: 2005-02-15, 16:19:20 »
Ja tez siê nie mogê zalogowaæ... Nie mam w³asnego profilu na kompie, nie biorê automatycznego logowania... Muszê logowaæ sie dwuktornie, przez co nie widzê nowych postów :|
...If I call will you come and will you save me?

caress of stars

  • Guest
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #19 on: 2005-02-28, 08:43:32 »
Ja mam problemy z powiadamianiem o odpowiedziach na dany temat. Mam zaznaczone w profilu wyra¼nie, ¿e nie chcê ¿adnych powiadomieñ. A na pocztê ci±gle przychodz± mi te diabelne powiadomienia o odpowiedziach w temacie  :evil: . Krew mnie zalewa... dzi¶ rano wchodze na pocztê a tam wysyp powiadomieñ. Czy da siê co¶ z tym zrobiæ? :(

A co do logowania... dawniej by³o o tyle lepiej, ¿e logowa³o mnie automatycznie, teraz natomiast z ka¿d± wizyt± na forum muszê wpisywaæ login i has³o. Ale to da siê w miarê znie¶æ w porównaniu z tym co napisa³am powy¿ej...

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #20 on: 2005-02-28, 12:39:45 »
Z nawa³em powiadomieñ siê nie spotka³em. Zobacz czy nie masz przypadkiem zaptaszkowanej opcji powiadamiania. Spróbujê zbadaæ sprawê. Logowanie automatyczne odbywa siê po zaptaszkowaniu pola obok has³a. ¯eby dzia³a³o musi byæ w³±czona obs³uga cookies. Niewykluczone, ¿e jest jaki¶ drobny b³±d, poniewa¿ mnie np. nie chce wylogowaæ ;)
True Pagan Winter Crew

caress of stars

  • Guest
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #21 on: 2005-02-28, 12:43:34 »
Z logowaniem jest ju¿ ok. Je¶li chodzi o powiadomienia, to nadal mnie zalewaj±, a jak pisa³am mam opcjê powiadamiania zaznaczon± na "nie" wiêc :roll: dziwna sprawa...

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #22 on: 2005-03-12, 19:29:08 »
A ja siê nadal zwykle muszê logowaæ po dwa razy. Obecne logowanie to jedne z niewielu kiedy robi³em to tylko raz. :evil:
[under construction]

caress of stars

  • Guest
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #23 on: 2005-03-30, 12:53:49 »
Ja mam dziwny problem w kwestii avatarow. Mianowicie-nie moge ich wysylac z adresow, jedynie z mojego komputera :roll:. nie wiem gdzie tkwi problem, czy to wina forum czy moze cos nie tak z moim kompem?  :|

Co do powiadomien o odpowiedziach w temacie-nadal przychodza nieproszone :P, ale juz w mniejszych ilosciach...

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #24 on: 2005-03-30, 14:27:45 »
no, ja te¿ mam to samo z avatarami... ale do g³owy mi nie przysz³o, ¿e to mo¿e byæ problem  :roll:  (no dobra, ale jest :>)

caress of stars

  • Guest
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #25 on: 2005-03-30, 14:29:52 »
Co¿, chyba kazda rzecz, ktora jest w jakims stopniu odstêpstwem od prawid³owego dzialania forum, to problem :roll:

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #26 on: 2006-01-09, 18:15:35 »
przez rok prawie nikt nie narzekal... to ja zaczne: nie mam pewnosci, ze moje prywatne wiadomosci dochodza do adresatow, o zawsze, jak klikne "wyslij", to jakis blad wylata :( Okazuje sie potem, ze dochodza, ale to jednak wolalabym wiedziec przy wysylaniu, bo nie chce ludziom po X razy tej samej wiadomosci wysylac

rybosom

  • Posts: 260
  • Karma: +0/-0
    • http://www.satyrykon.goin.pl
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #27 on: 2006-01-09, 20:48:21 »
Tak ja te¿ to zaobserwowa³em... Dok³adnie te same objawy :wink:
www.satyrykon.goin.pl - comiesiêczna porcja satyry dla inteligencji...

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #28 on: 2006-01-09, 23:36:12 »
No ja te¿ mam to samo, czasem tak¿e z normalnymi postami na forum... 111 bodaj¿e numerek b³êdu, ale g³owy nie dam.
wszystko, co sko¶ne.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Problemy z nowym forum.
« Reply #29 on: 2006-01-09, 23:58:19 »
Jest jaki¶ problem z wysy³aniem powiadomieñ na mejla. Wszystko wpisa³em poprawnie, ale chyba co¶ jest nie tak po drugiej stronie. Staram siê ¶cign±æ admina serwera.
True Pagan Winter Crew

 

lofty-success