Author Topic: Mystic Festival 2022 w Gdańsku  (Read 1532 times)

0 Members i 1 Gość przegląda ten wątek.

Callahan

• Rocket Man
Odp: Mystic Festival 2022 w Gdańsku
« Reply #15 on: 2022-06-10, 12:09:49 »
To w sumie potwierdza się, co już wcześniej było mówione, że to nie jest dobry pałker dla Opeth :(
Nie dziwi mnie, że Mikael go wozi ze sobą, bo na pewno w trakcie tras łatwiej jest już przyzwyczaić się do jednej osoby. Poza tym skoro grają od lat w kółko to samo, to wiadomo, że bardziej traktują te koncerty jak biznes niż sztukę i to mnie w sumie też nie dziwi. Myślę, że nie ma co się nastawiać, że coś się zmieni dopóki koncertują promując ICV. Pewnie dopiero decyzja o kolejnym albumie przyniesie jakąś decyzję w kwestii składu i ewentualne poszukiwania. Ale biorąc pod uwagę jak bardzo Mikaelowi się nic nie chce, to bym się nawet nie zdziwił jakby stwierdził, że już nie ma sensu tego ciągnąć dalej jeśli jemu też ten pałker nie podpasuje na dłużej :P

blackmailer

« Reply #16 on: 2022-06-10, 17:43:06 »
Też nie będę zaskoczony. Dostałem info od kumpla, że Sami opuszcza szeregi Therion, nie wiem na ile to potwierdzone info, ale jeśli to prawda, to spełnia się najczarniejszy scenariusz :(

Voice

• Global Moderathor
  • *
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
« Reply #17 on: 2022-06-21, 21:15:22 »

Czekam mocno na trasę jesienną ICV - na zmianę seta, bo ten jest... jaki jest.

Wszyscy na to czekaja :)

Dzieki za relacje - do tej pory wszystkie sprawozdania z koncertu Opeth na Mysticu, jakie widzialem, ograniczaly sie do 'Opeth? Nudy, odpuscilem' ;) 
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs