Author Topic: Opeth - koncerty  (Read 116535 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Opeth - koncerty
« Reply #150 on: 2012-06-12, 14:19:08 »
ja tam ze swojej strony liczê tylko, ¿e nie zrobi± czego¶ co robi wiêkszo¶æ rockowych kapel (vide Pearl Jam albo Godsmack) czyli nie bêd± grali rocka/metalu na akustykach bo to najwiêkszy ¿al.pl jaki tylko istnieje w muzyce. Majka jednak zupe³nie o to nie podejrzewam wiêc mo¿e byæ ciekawie :)

A ja podejrzewam. A potem jeszcze koncert z orkiestr± symfoniczn±... :P Co tam jeszcze mamy?


symfonicznie to ju¿ u nich bywa przez te klawisze ;) mi chodzi o granie powerchordów na akustykach.. to prawie jak granie solówek Slayera na cymba³kach - a oni wszyscy jeszcze zachowuj± przy tym powagê :P

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Opeth - koncerty
« Reply #151 on: 2012-06-12, 14:32:21 »
symfonicznie to ju¿ u nich bywa przez te klawisze ;)

Mi chodzi o takie pe³ne, "S&O". :twisted:
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

ambush1

  • Mourner
  • *
  • Posts: 966
  • Karma: +18/-0
  • Gender: Male
  • 3
Odp: Opeth - koncerty
« Reply #152 on: 2012-06-12, 14:43:01 »
Mi w tym wszystkim brakuje tylko, na szersz± skalê, kolaboracji z jakim¶ ¿eñskim vokalem  :mrgreen:.. "coil" wyszed³ bardzo fajnie imho.

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Opeth - koncerty
« Reply #153 on: 2012-06-12, 16:06:03 »
To jest twórcze, a my tu mówimy o ci±gniêciu kasy. :P
[under construction]

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Opeth - koncerty
« Reply #154 on: 2012-06-15, 22:05:59 »
Callahan, poza tym nie marud¼, bo siê szybko zestarzejesz!

A to na swoim przyk³adzie ju¿ przetestowa³a¶ i dlatego mi udzielasz takich dobrych rad? :P
A musia³am? Ogl±dam Twój profil na fejsie i widzê :P Narzekasz jak babcia autobusowa :P (poniek±d rozumiem, ale, ch³opie, kiedy Ty ostatnio siê czym¶ cieszy³e¶?)

Generalnie je¶li te koncerty akustyczne wysz³yby jak w przypadku Moonspella, to by³oby fajnie. Nie, ¿ebym siê na taki efekt nastawia³a, ale jako¶ wydaje mi siê to fajniejsze, ni¿ pi³owanie, ¿e Opeth schodzi na psy (w sumie ten etap mam za sob±, przy okazji Ghost Reveries, gdzie - nomen omen - by³ Baying of the Hounds, wiêc faktycznie album z psami mia³ co¶ wspólnego :P)

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Opeth - koncerty
« Reply #155 on: 2012-06-15, 23:57:29 »
Rzadko siê publicznie z czego¶ cieszê, ale fakt, w ostatnich tygodniach, to w ogóle nie mia³em powodów raczej do rado¶ci.
A GR to jest jedna z najlepszych p³yt Opeth i proszê siê od niej odtentegowaæ.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Opeth - koncerty
« Reply #156 on: 2012-06-16, 00:06:33 »
A GR to jest jedna z najlepszych p³yt Opeth i proszê siê od niej odtentegowaæ.
Haha, a ja lubiê Heritage. Sza³u nie ma, do najlepszych siê nie zalicza, ale ca³kiem-ca³kiem. A jak wysz³o GR, to mia³am +/- tyle lat, co Ty teraz, wiêc to byæ mo¿e co¶ t³umaczy ;) A w sumie dawno nie s³ucha³am, jak wstanê rano, to sobie w³±czê. O ile nie zapomnê... ;) GR, nie H.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Opeth - koncerty
« Reply #157 on: 2012-06-16, 00:31:33 »
Och, ¶liczny argument z ró¿nicy wieku, bardzo przekonuj±cy :lol:
Czê¶ciowo siê kierujê sentymentem, jasne, ale teraz wracam do ca³ych p³yt Opesia raczej rzadko, a GR nadal mnie zaskakuje poziomem. Ostatni album, gdzie jeszcze siê Mikael nie sili³ na bycie kim¶, kim nie jest, tylko dobrze siê bawi³. Ostatni, gdzie jeszcze s³ychaæ, ¿e kto¶ poza nim mia³ co¶ do gadania.

ambush1

  • Mourner
  • *
  • Posts: 966
  • Karma: +18/-0
  • Gender: Male
  • 3
Odp: Opeth - koncerty
« Reply #158 on: 2012-06-16, 01:18:39 »
... GR nadal mnie zaskakuje poziomem. Ostatni album, gdzie jeszcze siê Mikael nie sili³ na bycie kim¶, kim nie jest, tylko dobrze siê bawi³. Ostatni, gdzie jeszcze s³ychaæ, ¿e kto¶ poza nim mia³ co¶ do gadania.

GR to ¶wietny album, i te¿ siê sk³aniam ku mianu, noo, jednego z najlepszych. Wystarczy pos³uchaæ np "Reverie/Harlequin Forest" , "Atonement" czy genialnego (w ca³ym dorobku!) "Beneath The Mire"

...trochê OT siê zrobi³ ;) Co do koncertów/nagrañ typu unplugged to nie trawiê w ka¿dej postaci. To jak z jednostki muscle V8 zrobiæ 8V albo jeszcze lepiej diesla;) ... po co? na co?  :shock:

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Opeth - koncerty
« Reply #159 on: 2012-06-16, 08:40:15 »
Och, ¶liczny argument z ró¿nicy wieku, bardzo przekonuj±cy :lol:
Masz, bo niedowidzisz:


Chocia¿ jednak widaæ, ¿e to kwestia wieku, bo strasznie sfrustrowany jeste¶ i wszystko serio bierzesz... :P

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Opeth - koncerty
« Reply #160 on: 2012-06-16, 12:08:54 »
I co, mam Ci tego winka przekopiowaæ do swojego postu? ;) Ju¿ bez przesady, bez wzglêdu na wiek i poziom frustracji (co dwa dni przed pierwszym egzaminem w sesji chyba nie jest bardzo dziwne), jestem jeszcze w stanie za³apaæ ¿arty i tak samo sobie ¿artowaæ w odpowiedzi :P ;) My¶lisz, ¿e wcze¶niejsza uwaga o Twoim starzeniu siê te¿ by³a ¶miertelnie powa¿nie, bo tak strasznie chcê Ci dogry¼æ? ;) Na g³owê jeszcze nie upad³em ;)

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Opeth - koncerty
« Reply #161 on: 2012-06-16, 21:34:41 »
I co, mam Ci tego winka przekopiowaæ do swojego postu? ;)
Dajesz, dajesz! ;)

My¶lisz, ¿e wcze¶niejsza uwaga o Twoim starzeniu siê te¿ by³a ¶miertelnie powa¿nie, bo tak strasznie chcê Ci dogry¼æ? ;)
O z³± wolê Ciê nie podejrzewam :) Ale zabrzmia³o to jak "chyba ty!" :P spodziewa³am siê by³am wy¿szego poziomu, zaskoczy³e¶ mnie :P

Na g³owê jeszcze nie upad³em ;)
Jeszcze? W sensie, ¿e zamierzasz, czy ¿e nigdy nic nie wiadomo? ;> :P

:serducho: offtopy :serducho:

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Opeth - koncerty
« Reply #162 on: 2012-06-17, 03:51:20 »
My¶lisz, ¿e wcze¶niejsza uwaga o Twoim starzeniu siê te¿ by³a ¶miertelnie powa¿nie, bo tak strasznie chcê Ci dogry¼æ? ;)
O z³± wolê Ciê nie podejrzewam :) Ale zabrzmia³o to jak "chyba ty!" :P spodziewa³am siê by³am wy¿szego poziomu, zaskoczy³e¶ mnie :P
£adnie to tak dogryzaæ m³odszemu koledze jak trwa ¿a³oba narodowa? (:lol:)
Oj, to by³o "chyba Ty", bo, mówi±c szczerze, ja Ciebie te¿ nie postrzegam jako szczególnie optymistycznej osoby. To ogólnie rzecz bior±c nie jest jaki¶ wielki zarzut, ot po prostu mam wra¿enie, ¿e przygania kocio³ garnkowi.

Quote
Na g³owê jeszcze nie upad³em ;)
Jeszcze? W sensie, ¿e zamierzasz, czy ¿e nigdy nic nie wiadomo? ;> :P
Ostatnio mam powa¿ne w±tpliwo¶ci co do tej kwestii, wiêc nie bêdê siê k³óci³. Na siebie te¿ ponarzekam, nie mam nic do stracenia.

Quote
:serducho: offtopy :serducho:
Temat Opethowych koncertów przegrywa z narzekaniem. Ciebie to w ogóle jeszcze dziwi na tym forum?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Opeth - koncerty
« Reply #163 on: 2012-06-17, 19:00:10 »
My¶lisz, ¿e wcze¶niejsza uwaga o Twoim starzeniu siê te¿ by³a ¶miertelnie powa¿nie, bo tak strasznie chcê Ci dogry¼æ? ;)
O z³± wolê Ciê nie podejrzewam :) Ale zabrzmia³o to jak "chyba ty!" :P spodziewa³am siê by³am wy¿szego poziomu, zaskoczy³e¶ mnie :P
£adnie to tak dogryzaæ m³odszemu koledze jak trwa ¿a³oba narodowa? (:lol:)
Oj, to by³o "chyba Ty", bo, mówi±c szczerze, ja Ciebie te¿ nie postrzegam jako szczególnie optymistycznej osoby. To ogólnie rzecz bior±c nie jest jaki¶ wielki zarzut, ot po prostu mam wra¿enie, ¿e przygania kocio³ garnkowi.
Heh, rozgryz³e¶ mnie :P Nie, no, ostatnio i tak ze mn± lepiej, nie zamulam tak intensywnie, jak wcze¶niej, nie mam na to czasu ;)

Quote
Quote
:serducho: offtopy :serducho:
Temat Opethowych koncertów przegrywa z narzekaniem. Ciebie to w ogóle jeszcze dziwi na tym forum?
Nie tyle dziwi, co chyba jednak mi siê trochê znudzi³o. Lubiê offtopy, ale w nadmiarze chyba szkodz±. Tym bardziej, ¿e mamy k±cik narzekacza... wypada³oby go u¿ywaæ, nie? (jako mod czujê obowi±zek wspomnieæ o tym, jednak linkowaæ mi siê nie chce, bo paznokcie schn±, a jak zacznê dokonywaæ bardziej skomplikowanych operacji klawiatur± i myszk±, to niechybnie zepsujê i trzeba bdzie malowaæ jeszcze raz, czego nie lubiê ;))

kulfon

  • Posts: 26
  • Karma: +0/-1
  • Gender: Male
Odp: Opeth - koncerty
« Reply #164 on: 2012-06-23, 13:21:34 »
Jestem na NIE! Dlaczego? Bo ju¿ kto¶ ostre kawa³ki kiedy¶ przerabia³ na na takie co to mo¿na w teatrze na siedz±co s³uchaæ przyk³ad :

http://www.youtube.com/watch?v=v3tsliohef4 to wo³a o pomste !!!


/k.:int., ort. -3pkt. :P
« Last Edit: 2012-06-25, 17:38:47 by Kas »

 

lofty-success