Mourner's Corner > Uwagi i propozycje

Przebudowa Mourner's Corner

(1/7) > >>

minder:
Zacz±³em koñczyæ :wink: nowy layout dla potrzeb strony g³ównej. Strona w zamy¶le ma byæ nieco bardziej zwarta, ale na razie za wcze¶nie na szczegó³y. Bêdzie po prostu inaczej ni¿ jest do tej pory. Mam nadziejê, ¿e ³adniej i czytelniej.

Niedawno trafi³em te¿ na stronê PHP-Nuke i zacz±³em siê zastanawiaæ czy by nie pój¶æ raczej w tê stronê. Dziêki uprzejmo¶ci TooRgo2 dysponujê miejscem na serwerze z dostêpem do PHP i MySQL - dziêki temu mog³em przenie¶æ forum i zrezygnowaæ z w±tpliwej jako¶ci us³ug Tripodu. Móg³bym te¿ zrezygnowaæ z us³ug rockmetal.art.pl (wiem, ¿e to ³adna domena) i stworzyæ prawdziwy opethowy portal :twisted: na którym u¿ytkownicy mogliby dodawaæ w³asne newsy, artyku³y i komentowaæ to wszystko na zasadach forum. Jednocze¶nie niniejsze forum zosta³oby wrêcz wtopione w ów serwis (konsekwencj± by³oby zamkniêcie obecnego na rzecz nowego, jednak z dostepem do postów poprzez archiwum lub co¶ w tym stylu).
Zmiany by³yby wrêcz rewolucyjne. Nie mówiê, ¿e tak siê w goóle stanie, ale chcê poznaæ Wasze zdanie na ten temat.

caress of stars:

--- Quote from: Minder --- i stworzyæ prawdziwy opethowy portal :twisted: na którym u¿ytkownicy mogliby dodawaæ w³asne newsy, artyku³y i komentowaæ to wszystko na zasadach forum. Jednocze¶nie niniejsze forum zosta³oby wrêcz wtopione w ów serwis.
--- End quote ---


to troche na podobnych zasadach na jakich dziala www.gothic.pl. Mysle osobiscie, ze to fajny pomysl.  :)

nosferato:
hehep miodzio!
podoba mi siê ten pomys³ :)

szczerze mówi±c to brakowa³o mi takiego opethowego portalu z prawdziwego zdarzenia :)

Fallen Drapery:
Moja propozycja co do forum jest taka - wyjebaæ wszystkie posty, i stworzyc forum od nowa. Porz±dek nastêpuj±cy: na g³ównej tablicy pownny pozostac takie tematy jak: Opeth, Katatonia, Porcupine Tree, Bloodbath, Dyskusje Muzyczne, Dyskusje Niemuzyczne, Propozycje.
W tematach dotycz±cych Opeth, Katatonii, PT, i Bloodbath stworzyæ w±tki poswiecone kazdemu wydawnictwu, koncertom, grafice, ewentualnie czemus jeszcze. W Dyskusjach muzycznych mozna bedzie zakladac w±tki o zespolach innych, koncertach itp. Natomiast Dyskusje niemuzyczne bêd± przeznaczone do wszelkich innych gadek, typu humor, itd. Propozycje - moga byc propozycje tematow, co zmienic, co poprawic itd. Dla zobrazowania przedstawiam to jak moznaby temat o Opeth zrobic. Po kliknieciu na Opeth na glownej tablicy przechodzi sie do drugiej na ktorej s± takie tematy:
- Orchid
- Mornignrise
- MAYH
- Still Life
- BWP
- D1
- D2
- Lamentations
- Koncerty Opeth
- Ok³adki
- co jeszcze ktos wymysli.
Podobnie moznaby zrobic dla Katatonii itd. I bardzo wazna rzecz - zablokowac dodawanie tematow przez wszystkich uzytkowników w tablicach Opeth, Katatonia, Bloodbath i PT. Umozliwi to utrzymywanie porzadku (nie tak jak jest teraz, masa w±tkow z kilkoma odpowiedziami - po co to komu, jakies moje urodzinki itp). Watki na tych glownych tablicach mialby prawo dodawac Admin oraz kilku Moderatorów (np ja  :D ) a ich propozycje moznaby zglaszac w Propozycjach. Tematy mogliby wszyscy dodawac w Dyskusjach muzycznych i niemuzycznych. To taka moja propozycja, pozostawiam pod rozwage i czekam na pomys³y. :twisted:

nosferato:
co¶ zmota³e¶, zakrêci³e¶ i pokrêci³e¶.....
szczerze mówi±c nie bardzo mi siê ten pomys³ podoba. a raczej nie podoba mi siê wogóle. trochê bez sensu, ale moze siê nie znam....

dlaczego mia³oby siê zablokowaæ dodawanie tematów??!!
jako¶ nie zauwa¿y³am ¿adnego tematu po¶wiêconego urodzinom.
Ale mo¿na by zrobiæ takie co¶, zeby jak siê na forum wchodzi wy¶wietla³o kto ma danego dnia urodzinki, ¿eby by³o wiadomo komu ¿yczonka z³ozyæ mo¿na :D taki akcencik milutki. ja to mam pomys³y :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

Go to full version