Author Topic: Forumowy zlot w wakacje  (Read 89707 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Forumowy zlot w wakacje
« Reply #195 on: 2009-07-29, 20:31:32 »
jestem za sobot± 14:00 .
No to powiedzmy, ¿e ustalone. Jak co¶ to gdzie¶ w temacie £udstoku podawa³em nr komórki.

Mo¿e siê w koñcu jaki¶ ³udstokowy, albo brutalowy uda?
Ej¿e, ja prawdopodobnie te¿ w obydwu uczestniczê  :o Trzeba siê bêdzie spykn±æ jako¶ :)
Ja tylko w pierwszym, wiêc trzeba siê gdzie¶ tam spotkaæ ;]
W³a¶nie ja tak niepewnie w pierwszym [na chwilê obecn± ma³e szanse], za to w drugim na 100% jestem [chyba ¿e wcze¶niej umrê]. Tak wiêc proponujê te¿ ustalenie jakiego¶ minizlotu brutalowego :]

Taaa tylko gdzie? Ja tam nigdy nie by³am :<

Przy budce z kuponami ;p
Ok, chyba dobry czas i miejsce mimo straszliwych t³umów, które zapewne bêd± siê tam kot³owaæ :P Ale znamy siê, znajdziemy siê :]

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Forumowy zlot w wakacje
« Reply #196 on: 2009-07-31, 00:41:29 »
jestem za sobot± 14:00 .
No to powiedzmy, ¿e ustalone. Jak co¶ to gdzie¶ w temacie £udstoku podawa³em nr komórki.

Mo¿e siê w koñcu jaki¶ ³udstokowy, albo brutalowy uda?
Ej¿e, ja prawdopodobnie te¿ w obydwu uczestniczê  :o Trzeba siê bêdzie spykn±æ jako¶ :)
Ja tylko w pierwszym, wiêc trzeba siê gdzie¶ tam spotkaæ ;]
W³a¶nie ja tak niepewnie w pierwszym [na chwilê obecn± ma³e szanse], za to w drugim na 100% jestem [chyba ¿e wcze¶niej umrê]. Tak wiêc proponujê te¿ ustalenie jakiego¶ minizlotu brutalowego :]

Taaa tylko gdzie? Ja tam nigdy nie by³am :<

Przy budce z kuponami ;p
Ok, chyba dobry czas i miejsce mimo straszliwych t³umów, które zapewne bêd± siê tam kot³owaæ :P Ale znamy siê, znajdziemy siê :]

Dopiero po obejrzeniu dok³adnie strony BA zrozumia³am co Vronah mia³ na my¶li i dozna³am facepalm, bo to przecie¿ takie oczywiste :) niestety na ca³ym festiwalu mnie nie bêdzie - zapewne bêdzie my ¿yæ w schronisku i doje¿d¿aæ. Na jakies wybrane kapele siê wybiorê, jednak problem w tym, ¿e bilety jednodniowe nie s±... :<

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Forumowy zlot w wakacje
« Reply #197 on: 2009-08-03, 17:53:35 »
Sorki, ¿e mnie nie by³o w umówionym miejscu na Woodzie, ale zasn±³em na s³oñcu i jestem teraz ró¿owo-bol±cy (wiêc karê mam ;p), ale bateria w telefonie pad³a mi chyba jeszcze w drodze na festiwal. ;p
selfbanned

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Forumowy zlot w wakacje
« Reply #198 on: 2009-08-11, 00:52:22 »
Sorki, ¿e mnie nie by³o w umówionym miejscu na Woodzie, ale zasn±³em na s³oñcu i jestem teraz ró¿owo-bol±cy (wiêc karê mam ;p), ale bateria w telefonie pad³a mi chyba jeszcze w drodze na festiwal. ;p

Ale na Brutalu te¿ Ciê nie by³o. ULVER <3

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Forumowy zlot w wakacje
« Reply #199 on: 2009-08-11, 12:55:48 »
Sorki, ¿e mnie nie by³o w umówionym miejscu na Woodzie, ale zasn±³em na s³oñcu i jestem teraz ró¿owo-bol±cy (wiêc karê mam ;p), ale bateria w telefonie pad³a mi chyba jeszcze w drodze na festiwal. ;p
Na Brutalu niestety mnie w ogóle w tym roku nie by³o :C

Ale na Brutalu te¿ Ciê nie by³o. ULVER <3

selfbanned

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Forumowy zlot w wakacje
« Reply #200 on: 2009-08-14, 19:43:04 »
No zlot brutalowy by³ zajebisty. Sporo ludzi. By³em ja, by³ Milad, byli¶my oboje, by³o nas dwóch, a¿ ostatecznie by³ namiot i kapelièkove Memory. W sumie by³ jeszcze ¯ywytrup, ale nie przyszed³, bo zasn±³ w Horror Cinema :lol: W sumie moment najwiêkszego zgromadzenia forumowego przypad³ na podsceniczne oczekiwanie przed wystêpem Ulvera - grupa sk³ada³a siê wówczas z Kekkai, Bastetah, Milada, ¯ywegotrupa i mnie. I obowi±zkowych cygaretek, thx Cortés :faja:
BTW Garm pali jak dwie lokomotywy bez katalizatora :shock:

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Forumowy zlot w wakacje
« Reply #201 on: 2009-08-14, 21:52:13 »
Sporo ludzi. By³em ja, by³ Milad, byli¶my oboje,
A który z Was jest innej p³ci? :P
...If I call will you come and will you save me?

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Forumowy zlot w wakacje
« Reply #202 on: 2009-08-14, 21:58:13 »
jak by Ci to wyt³umaczyæ... Cortez ma farbowane w³osy... to chyba jasne, mo¿e nie jakiej jest p³ci, ale na pewno jakiej orientacji seksualnej :>
No way in from the outside, no way out from within.