Author Topic: Brutal Assault 2009  (Read 10318 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Szponek

  • Posts: 24
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Brutal Assault 2009
« on: 2009-01-18, 16:40:52 »
http://zabrze.net.pl/~s13_mynarek/ba/

By³em rok temu i jedê w tym :) najlepszy Open Air w Europie (blisko, tanio, zajebiscie)

Lista kapel na 18-01-2009 (to jest dopiero 1/3 sk³adu)

Beneath The Massacre
Dark Funeral
Darkane
GWAR
Hate Eternal
Krisiun
Machine Head
Madball
Marduk
Misery Index
Necrophagist
Opeth
Pestilence
Suffocation
Suicide Silence
Testament
The Faceless
Turisas
Vreid
Vomitory

A oto moja relacja z poprzedniego Brutala:
Koncerty:
Suffocate Bastard – jak na otwarcie to nawet dobre to by³o :) fajna napierdalanka. I podczas tego koncertu u¶wiadomi³em sobie gdzie jestem, i z jakimi lud¼mi bêdzie mi dane dzieliæ miejsce pod scen±. Pomimo koszulek z podobnymi gatunkowo bandami, odchodzili z zniesmaczeniem krêc±c g³ow±... dziwne to ale ok... zaraz po nich by³o Mindwork: nieudana zrzynka z dorobku niejakiego pana Schuldinera :/... Gloomy Grim: nazwa tego czego¶ przewija³a siê przez nasz obóz poprzez nocne rozmowy Czeszek, które nie dawa³y usn±æ jednemu z nas. Gdy zobaczy³em wokalistê w pe³nym umundurowaniu i gad¿etami, z przyzwoito¶ci poczeka³em a¿ wyda z siebie „g³os” po czym uda³em siê do ogródka piwnego ¶miej±c siê g³o¶niej od jego wokalu :P Septicflesh: du¿o z nowej p³yty :) udane widowisko. Exodus: wydarzenie pierwszego dnia moim skromnym zdaniem. Sta³em z ty³u ze starszymi fanami i by³o cudownie :) m³odzi skakali pod scen±, a ko³o mnie stali siwiej±cy, brodaci, u¶miechniêci od zmarszczki do zmarszczki starzy wymiatacze i równie¿ znakomicie siê bawili :) Mayhem: po zobaczeniu image Atilli uda³em siê na pole namiotowe. Warbringer: cudo :) nie ma to jak siê obudziæ takimi rytmami. Thrash never die!!! Zebisty koncert. Entombed: rzygaæ ka¿dy mo¿e :P dobry set. Behemoth: z obowi±zku patriotycznego poszed³em na wysêp Nergala i reszty, licz±c równie¿ w duchu na us³yszenie na ¿ywo utworu „lasy poro¿a” jednak zamiast tego dosta³em dobry muzycznie oraz wizualnie wystêp. Anathema: ¶wietne klimatyczne granie. Zaspokoili moje ¿±dze co do kawa³ków + cover metallicy. Wilkie brawa!!! Cradle of Filth: zapamiêta³em to tak: hahahahahahah aaaaaa hahaha grgrgrgrrrrrr hahaha Gilded cunt hahahahahahaha Nymphetamine hahahahah eeeee bleee aaaaaaaaa ahhahahahaha piwo :))))) Neurosis: jeden utwór mi wystarczy³ po czym poszed³em spaæ :P Hate: bez rewelacji takie robienie siê troche pod Behemoth. Kataklysm: \m/ zniszczenie totalne zniszczenie, 15 sekundowa bójka która zakoñczy³a siê przyjacielskim misiem i dalej zniszczenie. Ogromny szacunek dla Kanadyjczyków za ten set. Sebkha-Chott: czeski film :PPP sam nie wiem co to by³o ale patrz±c na telebim im mniej wiedzia³em tym lepiej :P Sodom: Nie przepadam ale obejrza³em i nawet nawet... Arch Enemy: zasapana Angela :P ale da³a rade hehehe nie zabrak³o szlagierów jak Dead Eyes See No Future czy We Will Rise. Fajnie i z energi±. Paradise Lost: sta³em i czeka³em na Carcassa spogl±daj±c na telebim i s±dz±c po reakcji publiki siê podoba³o, jak dla mnie nic szczególnego... Carcass: po to tam pojecha³em, po to spa³em 3 noce w przemoczonym namiocie, pi³em te sikacze zwane piwami, jade³em sma¿one syry i niedopieczone kurczaki, upierdoli³em siê w b³ocie, ale BY£O WARTO!!! Ciêty humor, znakomita muzyka i oprawa sprawi³y, ¿e zapamiêtam ten koncert do koñca swoich dni \m/ SZACUNEK!!! Innych kapel nie bêdê tu wymieniaæ gdy¿ widzia³em/s³ysza³em je przelotnie (Textures, All Shall Perish, Cephalic Carnage, Soilwork, Agnostic Front) nie widzia³em Jig-Ai przez jebany deszcz!!! Czyli ok. 95 % to co chcia³em zobaczyæ to zobaczy³em :)

Organizacja:
Nie bêdê siê rozpisywaæ :P ¯arcia by³o od zaj**ania, od pizzy po której dosta³em lekkiej sraczki po kluski, kebaby koñcz±c na kofoli :P Górka ¶mierci :))) wej¶cie na teren festiwalu by³ wyczynem i ten kto siê choæ raz tam nie wyj**a³ nie wie o co chodzi :P koszulki, p³yty, autografy, winyle, horrorowe kino :P toi toi :PPP prysznice z zimn± wod± i najwa¿niejsze ogródki piwne:P wszystko by³o cacy. W mie¶cie by³o lepsze ¿arcie, ale kosztem koncertów.

Podró¿:
Poci±g+ 11 godzin jazdy+ ekipa Death metalowa = kupa ¶miechu, chorych ¿artów, chamskich odzywek, gotowania na gazie zupek w przedzia³ach, chlanie piwska, ¿arcie konserw i pasztetów straszenie ludzi i spiewanie piosenek grindowych itp. Itd. :P trochê to dziecinne ale taka g³upawka raz na jaki¶ czas jest bardzo zdrowa :) PKP :P

Obozowisko:
J**ani Czesi!!!! Gadali ca³± noc oka nie mo¿na by³o zmru¿yæ :/ za rok i tak was znajdê i obsram wam namioty!!!

djdioda: lito¶ci, ja wiem, ¿e wulgaryzmy s± kul i w ogóle, ale co za du¿o to niezdrowo :P
« Last Edit: 2009-01-19, 18:51:56 by djdioda »
Cursed to be walkin in the shadows of death for a lifetime...

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Brutal Assault 2009
« Reply #1 on: 2009-01-18, 17:11:33 »
Beneath The Massacre i Hate Eternal na ¿ywo! Czego mam chcieæ wiêcej?! Bêdê tam napewno, ju¿ trzeci raz z rzêdu !
No way in from the outside, no way out from within.

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Brutal Assault 2009
« Reply #2 on: 2009-01-18, 17:46:19 »
O curva, ale sklad w tym roku! Trza bedzie pojechac!
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Backbone

  • Posts: 501
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.backbone.neth.pl/
Odp: Brutal Assault 2009
« Reply #3 on: 2009-01-18, 17:49:01 »
Rok temu byla Gojira - jak by teraz byla to bym pojechal, a tak to widze w sladzie oprocz opeth nic dla mnie interesujacego.

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Brutal Assault 2009
« Reply #4 on: 2009-01-18, 17:50:15 »
A ten Opeth to chyba jeszcze niepotwierdzony, he?
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

bastetah

  • Posts: 28
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Brutal Assault 2009
« Reply #5 on: 2009-01-18, 19:42:02 »
sasa  :D do tej pory przypuszcza³am, ¿e i w tym roku pojadê ale teraz wiem to na pewno  :mrgreen:
trying to change it makes no difference

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Brutal Assault 2009
« Reply #6 on: 2009-01-19, 09:05:02 »
Hohoho, ¶wietny sk³ad *choæ pewnie jeszcze tysi±c razy siê zmieni), no to do zobaczenia na Brutalu! ;]
selfbanned

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Brutal Assault 2009
« Reply #7 on: 2009-02-26, 11:14:09 »
Dosta³em maila z Shindy Productions:
Quote
Dear friends,
this is just a short message to tell you that we have started the pre-sale for this year's Brutal Assault festival!
[...]
Minus jest taki, ¿e wychodzi dro¿ej ni¿ wcze¶niej:
1257CZK =~ 45,00EUR =~ 200 PLN :?
Kto¶ siê orientuje czy czasem z³otówka nie zamierza pój¶æ w górê w najbli¿szym czasie? Wtedy op³aca³oby siê trochê poczekaæ z kupowaniem...

Enter_the_Chicken

  • Guest
Odp: Brutal Assault 2009
« Reply #8 on: 2009-02-26, 11:32:01 »
Je¶li Tusk sie nie wycofa z wej¶cia do ERM2, to jestem przekonany, ¿e bêd± chcieli kursu oko³o 3,90 z³ za 1 EUR jako przelicznik (bo wchodz±c ustala siê kurs wymiany, no i wokó³ tego w³a¶nie kursu nie mo¿e byæ oscylacji wiêkszej ni¿ 15%).

Tak¿e je¶li bilety nie rozchodz± siê tak jak na Madonnê, to osobi¶cie zaczekam z zakupem.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Brutal Assault 2009
« Reply #9 on: 2009-02-26, 12:37:56 »
Ja pewnie znowu na miejscu kupiê.
selfbanned

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Brutal Assault 2009
« Reply #10 on: 2009-03-17, 21:36:08 »
Nie wiem na ile ¶wie¿a to informacja, ale Negurã Bunget bêdzie graæ na BA :mrgreen: :chomik:

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Brutal Assault 2009
« Reply #11 on: 2009-03-17, 21:43:18 »
\m/ Zajebi¶cie. S³yszeæ te d¼wiêki na ¿ywo to wrêcz mistyczne prze¿ycie! ;]
selfbanned

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Brutal Assault 2009
« Reply #12 on: 2009-03-17, 21:48:36 »
Szykuje siê najlepszy sk³ad jaki dot±d by³ na BA :D. Opetha posmakujê sobie w sobotê, ale nie mogê siê doczekaæ Suffocation. Podczas ich koncertów czujê, ¿e death metal to nie jest muzyka dla ludzi zrównowa¿onych psychicznie :D
No way in from the outside, no way out from within.

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Brutal Assault 2009
« Reply #13 on: 2009-03-17, 22:03:26 »
Szykuje siê najlepszy sk³ad jaki dot±d by³ na BA :D.
Nie, najlepszy by³ gdy gra³ Dødheimsgard :mrgreen: Ale to kwestia gustu, wiêc koniec flame'a.

Vanity

  • Posts: 25
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Brutal Assault 2009
« Reply #14 on: 2009-03-22, 20:27:31 »
A ja sie bardzo ciesze ze bedzie gral Atheist no i Opeth oczywiscie - dream team.


A poza tym warty uwagi jest GWAR!!! - glownie ze wzgledu na masakryczny pasti¿owy image który prezentuj± na scenie.... Po prostu amerykañska rozrywka na najni¿szym poziomie - szczerze to nie moge siê doczekaæ takiego ¶wietnie zaplanowanego i zorganizowanego kiczu,.