Author Topic: Brutal Assault 2009  (Read 10317 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

bastetah

  • Posts: 28
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Brutal Assault 2009
« Reply #15 on: 2009-03-23, 19:33:25 »
BA to dobra szansa by dostaæ siê do barierek i podziwiaæ Opeth z bli¿szej perspektywy ni¿ na koncercie w Stodole a to dlatego, ¿e Czesi na koncertach nie s± tak energetyczni jak Polacy. (przynajmniej takie odczucia towarzysz± mi po zesz³orocznym BA). Do festu jeszcze sporo czasu wiêc mam nadziejê,¿e nie wybiorê siê tam tylko dla samego Opeth i Marduk^^
trying to change it makes no difference

PePe

  • Posts: 65
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • life for sound
    • Feed me...
Odp: Brutal Assault 2009
« Reply #16 on: 2009-03-24, 11:54:04 »
Obecny ;)

Opeth i Rotting mnietam ci±gn± ;)
Why can we not be sober?
http://www.lastfm.pl/user/PePeush

Wujek

  • Posts: 382
  • Karma: +6/-0
  • Gender: Male
Odp: Brutal Assault 2009
« Reply #17 on: 2009-08-03, 18:33:29 »
Jeszcze tylko kilka dni. :D
Zestaw Opeth + Cynic + Ulver + Testament + Dark Funeral i jeszcze ew. Pain to czysty kisiel w majty.
Palenie tytoniu cewk± moczow± powoduje raka prostaty.

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Brutal Assault 2009
« Reply #18 on: 2009-08-04, 13:49:17 »
Przypominam, ¿e spotkanie forumowe na Brutalu odbywa siê w sobotê o 14.00 pod budk± z kuponami :)

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Brutal Assault 2009
« Reply #19 on: 2009-08-04, 14:07:14 »
dopiero w sobotê? btw, wiem, ¿e trochê pó¼no, ale dopiero teraz wszystko jasne. czy kto¶, kto mieszka gdzie¶ na trasie Warszawa-Jaromer (tej co pierwsza wyskakuje w google maps ;) ) ma ochotê siê zabraæ? mam wolne miejsce.
No way in from the outside, no way out from within.

Wujek

  • Posts: 382
  • Karma: +6/-0
  • Gender: Male
Odp: Brutal Assault 2009
« Reply #20 on: 2009-08-04, 16:42:26 »
Przypominam, ¿e spotkanie forumowe na Brutalu odbywa siê w sobotê o 14.00 pod budk± z kuponami :)
Mo¿e i g³upie pytanie, ale: mogê siê pojawiæ? :P
Palenie tytoniu cewk± moczow± powoduje raka prostaty.

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Brutal Assault 2009
« Reply #21 on: 2009-08-04, 20:59:23 »
Przypominam, ¿e spotkanie forumowe na Brutalu odbywa siê w sobotê o 14.00 pod budk± z kuponami :)
Mo¿e i g³upie pytanie, ale: mogê siê pojawiæ? :P
A jeste¶ forumowiczem? Jeste¶. Wiêc zaiste g³upie pytanie :D Im nas wiêcej, tym wiêksze rozniecimy Marchewkowe Z³hooo :twisted: :P

Wujek

  • Posts: 382
  • Karma: +6/-0
  • Gender: Male
Odp: Brutal Assault 2009
« Reply #22 on: 2009-08-04, 23:12:44 »
Przypominam, ¿e spotkanie forumowe na Brutalu odbywa siê w sobotê o 14.00 pod budk± z kuponami :)
Mo¿e i g³upie pytanie, ale: mogê siê pojawiæ? :P
A jeste¶ forumowiczem? Jeste¶. Wiêc zaiste g³upie pytanie :D Im nas wiêcej, tym wiêksze rozniecimy Marchewkowe Z³hooo :twisted: :P
Kamieñ z serca i kloc w majty. :D
Ostrzega³em, ¿e pytanie g³upie :P
Palenie tytoniu cewk± moczow± powoduje raka prostaty.

Bloodbath

  • Posts: 19
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Brutal Assault 2009
« Reply #23 on: 2009-08-10, 14:09:32 »
Spotka³am ludzi z Wawy przy namiocie meet&greet podczas spotkania z Opeth.
Dopiero pó¼niej POMY¦LA£AM  :lol: , ¿e mog± to byæ osoby z forum ;) Jeden pan w³a¶nie mia³ mi zrobiæ zdjêcie z Akerfeldtem, ale niestety zanim siê dopcha³am, to zespó³ ju¿ wychodzi³.
Przyznaæ siê kto to? ;>

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Brutal Assault 2009
« Reply #24 on: 2009-08-12, 00:04:34 »
To gadaæ jak by³o! Ja w górki posz³am i nie przysz³am :) Bardzo siê cieszê , ¿ê spotka³am Deluminathora i Milada pod scen± na Ulverze :) Ca³a godzina stania i gapienia siê na Krzysia plus ciekawy humor Milada i jego blond kolegi <3 bezcenne :)

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Brutal Assault 2009
« Reply #25 on: 2009-08-12, 00:21:06 »
Ca³a godzina stania i gapienia siê na Krzysia plus ciekawy humor Milada i jego blond kolegi <3 bezcenne :)
A to <3 na humor czy na blond kolegê? =D

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Brutal Assault 2009
« Reply #26 on: 2009-08-13, 09:45:50 »
blond kolega to Zywytrup ;p rzadko siê udziela na forum, ale siê udziela od dawna ;).
No way in from the outside, no way out from within.

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Brutal Assault 2009
« Reply #27 on: 2009-08-13, 13:41:58 »
Ca³a godzina stania i gapienia siê na Krzysia plus ciekawy humor Milada i jego blond kolegi <3 bezcenne :)
A to <3 na humor czy na blond kolegê? =D

¯e to drugie :) pozdrowienia dla Zywegotrupa :) Ale humor równie¿ zacny :)

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Brutal Assault 2009
« Reply #28 on: 2009-08-14, 20:22:01 »
To gadaæ jak by³o!
Proszê.

[...] spotka³am Deluminathora i Milada pod scen± na Ulverze :) Ca³a godzina stania i gapienia siê na Krzysia plus ciekawy humor Milada i jego blond kolegi <3 bezcenne :)
Kekkai, co¶ widzê, ¿e forumowiczów nie rozpoznajemy, hm? :> "blond kolegê Milada" jeszcze zapamiêta³a¶ [choæ nie nazywaj±c po ksywce], a o bastetah to ju¿ ani s³owo siê nie znalaz³o :P Tak, to ta Piêkno¶æ u boku mego, zreszt± pozna³a¶ na Opeth w Warszawie :P
« Last Edit: 2009-08-14, 20:29:02 by deluminathor »

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Brutal Assault 2009
« Reply #29 on: 2009-08-14, 21:32:13 »
Re(we)lacja

przeddzieñ:
Budzê siê rano, pod Citroenem plama oleju -_-. Szybki telefon do ASO, kupa kasy, ale samochód gotowy na godzinê 10:30. o 11:30 zwarci i gotowi do drogi ekipa wybra³a siê w stronê Jaromera. Dotar³em oko³o 21:15 po czterdziestopiêciominutowej próbie odpalenia Seicento pewnej mi³ej pani na stacji benzynowej pod K³odzkiem. Rozstawianie namiotów po ciemku i wyprawa po ¿arcie i browar a potem lulu.
EDIT:
no tak ;) Jeszcze po po³udniu wpad³em ze znajomymi do Czarnej do Piotrkowa na darmowe ¿arcie :). Znajomi uciekli do Mac Donalds jak tylko zobaczyli Czarn±, a ja siê nie ugi±³em i po przywitaniu siê z czarn± mam± zacz±³em siê zajmowaæ jedzeniem i obgadywaniem ca³ego forum ;>, dziêki za przypomnienie ;>.

1 dzieñ.
Zacz±³em od Carnifexa, fajnie ch³opaki nap#$dalali, tylko wokalista taki trochê emo ;). Potem wyprawa do shisha baru na fajkê i herbatê i od po³owy ogl±dali¶my Rotting Christ. Ogólnie fajne, ale dla mnie trochê bezp³ciowe. Gdzie tu siê czai black metal?  :shock:
Mi³ym zaskoczeniem by³ dla mnie ORphaned Land, którego wcze¶niejsze kawa³ki s³uchane na last.fm w ogóle mnie nie poruszy³y. Potupali¶my przy 3 piosenkach Pain i po browary i jakie¶ jedzenie.
Kapitalny koncert da³ Turisas :D . Jakby szykowali siê do bitwy i robili wielk± ¶redniowieczn± imprezê z przebojami Abby i Maryli Rodowicz ;p. Gwó¼d¼ programu, Cynic, spó¼ni³ siê nieco i mia³ jakie¶ powa¿ne problemy ze sprzêtem. Paul musia³ za ka¿dym razem , gdy zmienia³ brzmienie gitary kucaæ i majstrowaæ przy efektach. Ogólnie koncert wspania³y. Brzmienie perfekcyjne, publiczno¶æ wdziêczna.
2 dzieñ.
Psycroptic da³o ¶wietny koncert pod wzglêdem doboru kawa³ków i brzmienia. ¯adna death metalowa kapela nie miala tak selektywnego brzmienia pó¼niej, jak oni. Szkoda, ¿e grali tak wcze¶nie (w tak ogromnym upale). Negura Bunget zaskoczy³a mnie swoim instrumentarium, ale ogólnie wysz³o to wszystko...p³ytko (Cortes mnie d¼ga têpym, zardzewia³ym narzêdziem :D ). Vomitory na które siê nastawia³em zagra³o bardzo kiepsko, brzmienie by³o paskudne. Atheist oczywi¶cie w pe³ni szalenie, choæ nie kojarzê ich kawa³ków bardzo dok³adnie to koncert zapad³ mi w pamiêci, po³amane rytmy rz±dz± ;).
Beneath The Massacre zala³o publikê kanonad± blastów i tonami ciê¿kich zwolnieñ. Super brzmienie i ¶wietny dobór kawa³ków. By³em tylko na po³owie Novembers Doom, tzn a¿ us³ysza³em to co chcia³em, a potem poszed³em przywitaæ siê z ch³opakami z Opeth...który nota bene zagra³...s³abo :/ . Niby to Opeth, gwiazda, ulubiona kapela, ale po pewnym wydarzeniu to ju¿ nie to. Wydarzeniem tym by³ koncert Ulver.
Muzyka Ulver na ¿ywo + wizualizacje jakie prezentowali Garm i spó³ka sprawi³y, ¿e nie kontrolowa³em opadania ¿uchwy a w pewnym momencie autentycznie pop³ynê³y ³zy. Kristofer pali³ fajka za fajkiem (cud, ¿e sobie swojej brrrrrody nie przypali³ jeszcze ;p ) i stworzy³ tak majestatyczne dzie³o, ¿e po tym koncercie nie mog³em ju¿ zostaæ na terenie festiwalu. Musia³em pój¶æ gdzie¶ gdzie jest cicho i kontemplowaæ rzeczywisto¶æ jak± otworzy³ mi przed oczami Ulver i nie prêdko zamknie.
setlista ulverów
dzieñ 3.
Emocje jeszcze nie opad³y, ja odrobinê podziêbiony mêczy³em siê strasznie w upale i poszed³em odpocz±æ do Corteza w cieñ (nastêpnym razem, tylko na górce siê rozbijam!) Pograli¶my w zespo³owe memory, które do³±czali za darmo do oficjalnego merchu BA i dawaj na Hate Eternal. Zagrali ca³kiem ciekawy koncert, ogl±da³em z daleka, a brzmienie gitar jak zwykle pozostawia³o wieeeele do ¿yczenia.  Przebrn±wszy przez zupe³nie nie imaj±ce mnie kapele dotrwa³em do koncertu Immortal w pierwszych szeregach i nie mia³em czego ¿a³owaæ :) . Abbath i Horgh, królowie kiczu norweskiego bm, jakby doskonale tego ¶wiadomi ¶wiecili lateksowymi portkami w swych s³ynnych minach i pozach przeprowadzili ca³y wystêp razem z Ravnem z 1349, ekspertem od pirotechniki. Na Marduku czu³em siê ju¿ tak niedobrze, ¿e po zakupie bluzy BA z wyprzeda¿y poszed³em do namiotu, owin±³em siê w to co mog³em i poszed³em spaæ.
« Last Edit: 2009-08-14, 22:24:52 by Milad »
No way in from the outside, no way out from within.