Mourner's Corner > Chat

Seriale

(1/62) > >>

Backbone:
Widzê tematu takowego nie ma, wiêc zak³adam (a w topicu o fimach smiecic nie chcialem)

Jakie Seriale Lubicie, ktore polecacie itd.

Moje typy:
Band of Brothers (ogl±da³em kilka razy, genialny serial wojenny)
Prison Break (niestety z serii na seriê siê stacza ale warto)
ER (w polskim wydaniu Ostry Dy¿ur, bardzo dobry serial, teraz juz bodajze jest 14-ty sezon, jednak pierwsze sezony s± lepsze z racji kadry aktorskiej :))
Weeds (fajny serial w Klimacie Californication o "trawce":P)
Californication (chyba kazdy zna, polecam:))

Luksor:
Na pocz±tek niech bêd±:
- Stawka wiêksza ni¿ ¿ycie
- Robin z Sherwood
- Lalka
- Czarne chmury
- Tulipan
- Jan Serce
- Uk³ad kr±¿enia
- Bia³a wizytówka
- Bia³e tango
- Królowa Bona
- Ja Klaudiusz
- Przy³bice i kaptury
- Pogranicze w ogniu
- Duma i uprzedzenie
- Wszystkie stworzenia du¿e i ma³e
- Kariera Nikodema Dyzmy
W sumie same starocie oraz wszystkie te dzieciêce seriale z moich szczeniêcych lat jak "Wakacje z duchami", "Podró¿ za jeden u¶miech", "Pan Samochodzik i Templariusze", "Znak or³a" czy "Czterej pancerni i pies".
By³ taki czas, ¿e lubi³em "Z archiwum X", ale te pierwsze odcinki, w których wszystko dzia³o siê na pograniczu rzeczywisto¶ci i u³udy, ale potem za bardzo zaczê³o to byæ odrealnione i przejad³o mi siê.
Co jeszcze? Na pewno "Kroniki braciszka Cadfaela". No i bardzo dobrze ogl±da³o mi siê "Glinê" z Radziwi³owiczem. Ponadto angielskie seriale kryminalne jak "G³ówny podejrzany" czy "Mesjasz" oraz "Thriller" z lat 70.

nevaeh:
Lost :twisted:

Callahan:

--- Quote from: nevaeh on 2009-02-22, 19:53:42 ---Lost :twisted:

--- End quote ---
I tylko Lost. I ¿adnego uzale¿niania siê od czego innego. Jeszcze pi±tego sezonu nie tkn±³em. Nie mam czasu na seriale. Ale Losta zmêczê do koñca, mimo osza³amiaj±cych ilo¶ci absurdu wylewaj±cych siê z ka¿dego odcinka. I tak siê dobrze przy nim bawiê :mrgreen:

Jasmin:
Lost lubiê, ale nie mam AXN czy czego tam, wiêc czekam a¿ TVP1 znów pu¶ci kolejny sezon. Drugi serial, który ogl±dam i wg mnie jest fenomenalny to Desperate Housewives, w polskim t³umaczeniu Gotowe na wszystko. A, lubiê te¿ Ko¶ci  :mrgreen: (w³a¶nie za godzinê lec± na Polsacie  :P)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

Go to full version