Author Topic: Seriale  (Read 52898 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Seriale
« Reply #210 on: 2012-03-29, 12:59:24 »
Battlestar Galactica. ¦wietny serial sci-fi. Wkrêci³am siê. Zaczynam czwarty sezon. Koñcówka trzeciego mia¿d¿y.
O, Zosia siê tym podnieca³a je¶li siê nie mylê. Znaczy na pewno nazwa mi siê przewinê³a przez ucho z tysi±c razy, wiêc my¶lê, ¿e to to ;)

Kurde chcia³abym obejrzeæ Grê o Tron ale jestem do ty³u z ksi±¿k± (w sensie, w trakcie czytania), wiêc na razie nie mam w planach, chyba bez sensu sobie zabijaæ przyjemno¶æ czytania, nie?

Quote
1.Six Feet Under(sze¶æ stóp pod ziemi±) - Klasyka, ka¿dy powinien to znaæ
+1. Geniusz.

Ju¿ tylko ostatni odcinek Kyeol-hoon-mot-ha-neun-nam-ja mi zosta³.
Uh ale tam nawet nie ma na kogo popatrzeæ. Chocia¿, jakie wspania³e to ma opinie, hm gdybym tylko nie mia³a 5 innych w planach/zaczêtych. Serio fajne?

Azja-wise, w ferie myknê³am kolejnego parahistoryka, Iljimae, my¶lê, ¿e mogê poleciæ z czystym sercem. Zekranizowana legenda o Iljimae, taka koreañska wersja naszego Robin Hooda po³±czonego z Zorrem czy co¶ w tym stylu, do tego gra Lee Jun Ki niew±tpliwie na plus (o ile nie p³acze).

Jak pokoñczê co mam (ech) to pewnie zacznê Legendê bo ka¿da rozmowa jak± przeprowadzam nt wygl±da tak: "Ogl±dasz xxx? Ej obejrzyj, fajne." "Niee, nie ogl±dam, chcia³am siê wzi±æ za Legen-" "OGL¡DAJ LEGENDÊ!!!!1" co mnie minimalne, acz jednak, przekonuje.
wszystko, co sko¶ne.

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Seriale
« Reply #211 on: 2012-03-29, 13:30:09 »
Ju¿ tylko ostatni odcinek Kyeol-hoon-mot-ha-neun-nam-ja mi zosta³.
Uh ale tam nawet nie ma na kogo popatrzeæ. Chocia¿, jakie wspania³e to ma opinie, hm gdybym tylko nie mia³a 5 innych w planach/zaczêtych. Serio fajne?
Te¿ tak my¶la³am, ¿e ³eee, nie ma nikogo ciekawego, bieda, ale da³am szansê i ju¿ pierwszy odcinek zaskoczy³ mnie bardzo pozytywnie. Nie ma na kogo popatrzeæ, ale jest na co =D Póki co stawiam wysoko w rankingu najzabawniejszych. Tylko zakoñczenie skopane, niestety. W³a¶ciwie mo¿na siê by³o spodziewaæ, ale szkoda, panie tego, szkoda... W ka¿dym razie lepsze ni¿ taki "Full House", gdzie niby jest Rain i Kim Sung Soo ze swoimi brwiami z kosmosu, ale nud± wiele i takie jakie¶ g³upie.
ze mn± nie ma ¿artów

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Seriale
« Reply #212 on: 2012-03-29, 13:32:23 »
Ja ostatnio obejrza³am Code Blue z YamaPi. Y... takie se.
Yamato Nadeshiko Shinchi Henge - ma...ma... mabushii! Kretyñskie, obejrza³am ze wzglêdu na Kame, którego uwielbiam :)

Orka_Opeth

  • Posts: 398
  • Karma: +8/-0
  • Gender: Male
Odp: Seriale
« Reply #213 on: 2012-03-29, 14:35:21 »
A ja ogl±dam drugi sezon Boardwalk Empire i muszê przyznaæ ¿e trzyma poziom  :) a tak to przypominam sobie poma³u ostatni sezon Californication poniewa¿ mam zamiar poma³u zabraæ siê za najnowszy
out of the courtyard, come back tonight, my sweet satan I see you.

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Seriale
« Reply #214 on: 2012-04-01, 14:08:41 »
Ja siê zastanawiam: co ja ogl±dam?
3 sezon Make It or Break It! Chocia¿ lekka lipa, nie jestem do koñca przekonana. Nastêpne odcinki poka¿±. No i jaka¶ Gra o tron dzisiaj, co nie...
ze mn± nie ma ¿artów

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Seriale
« Reply #215 on: 2012-04-01, 15:21:16 »
No i jaka¶ Gra o tron dzisiaj, co nie...
Sam siê sobie dziwiê, ale serialem Gra o Tron tak siê nie emocjonuje jak kiedy¶. Mo¿e dlatego, ¿e dzi¶ skoñczy³em czytaæ drugi tom Tañca ze Smokami. Cykl ¶wietny ale ¶wiadomo¶æ, ¿e na kolejn± czê¶æ przyjdzie mi czekaæ dwa, mo¿e trzy lata dobija.

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Seriale
« Reply #216 on: 2012-04-02, 00:12:32 »
Ja w³a¶nie dlatego nie przeczyta³em jeszcze.  :mrgreen:
[under construction]

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Seriale
« Reply #217 on: 2012-04-02, 14:40:01 »
Ja wcale nie zamierzam czytaæ. Teraz posiejê mo¿liwe zgorszenie: nudzi mnie czytanie takich bajek. A poogl±daæ jednym okiem mogê, bo co¶ tam przy okazji bêdê robiæ. Ja czytam powa¿n± literaturê ( :buhaha: ).
ze mn± nie ma ¿artów

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Seriale
« Reply #218 on: 2012-04-02, 23:11:38 »
Koniec ¶wiata.  :mrgreen:
[under construction]

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Seriale
« Reply #219 on: 2012-04-23, 19:47:10 »
Straszna s³abizna, ta "Gra o tron". Pierwszy sezon by³ fajny, teraz jest jakie¶ pierdu-pierdu. Byæ mo¿e prawdopodobnie siê nie znam na dobrych serialach, ale nie zdobywa obecny sezon mojego uznania. Tylko go³e baby, trupy, ³by nabite na dr±gi. Fabu³a pociêta jak przedramiê zdesperowanej trzynastolatki. Beznadziejnie to wygl±da.
ze mn± nie ma ¿artów

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Seriale
« Reply #220 on: 2012-05-03, 12:49:56 »
Wczoraj obejrza³em pierwszy odcinek kolejnego skandynawskiego krymina³u "Most nad Sundem".
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

mona700

  • Posts: 180
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Seriale
« Reply #221 on: 2012-05-06, 23:25:33 »
Straszna s³abizna, ta "Gra o tron". Pierwszy sezon by³ fajny, teraz jest jakie¶ pierdu-pierdu. Byæ mo¿e prawdopodobnie siê nie znam na dobrych serialach, ale nie zdobywa obecny sezon mojego uznania. Tylko go³e baby, trupy, ³by nabite na dr±gi. Fabu³a pociêta jak przedramiê zdesperowanej trzynastolatki. Beznadziejnie to wygl±da.
Trupy i ³by nabite na dr±gi pojawiaj± siê w ksi±¿ce, jednak¿e je¿eli chodzi o sama fabu³ê serialu, to nijak siê ma ona do tej ksi±¿kowej. Pe³no b³êdów, postaci pojawiaj±ce siê niewiadomo gdzie z niewiadomo sk±d. Ogólnie zgadzam siê - s³abizna. Jak tak dalej pójdzie, to ¼le wró¿ê temu serialowi :P
Fata viam invenient

witchking

  • Posts: 234
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
Odp: Seriale
« Reply #222 on: 2012-05-07, 01:06:56 »
Straszna s³abizna, ta "Gra o tron". Pierwszy sezon by³ fajny, teraz jest jakie¶ pierdu-pierdu. Byæ mo¿e prawdopodobnie siê nie znam na dobrych serialach, ale nie zdobywa obecny sezon mojego uznania. Tylko go³e baby, trupy, ³by nabite na dr±gi. Fabu³a pociêta jak przedramiê zdesperowanej trzynastolatki. Beznadziejnie to wygl±da.

Nasrane wszystkiego po trochu i efekt daje du¿o mniej satysfakcji ni¿ pierwszy sezon. Nie da siê niestety takiej fabu³y zmie¶ciæ w 10 odcinkach i serial przez to traci :(

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Seriale
« Reply #223 on: 2012-05-07, 18:23:20 »
Nasrane wszystkiego po trochu
Otó¿ to. Ja nawet ju¿ nie wiem, kto siê jak nazywa, ale ostatnio za³apa³am kilka knuæ, wiêc jestem z siebie dumna. W±tek z biegunem zimna jeszcze w miarê rozumiem, bo tam siê nic prawie nie dzieje, ale z wojn± to ogólna masakra, ju¿ nie bardzo wiem, kto z kim i przeciw komu. I te przeskoki - ju¿ my¶lê, ¿e bêdê wiedzia³a, co siê dzieje, a tu nagle przeskakujemy w dzieje innych bohaterów i zapominam, co mia³am zrozumieæ. Nie nadajê siê do tego serialu. I mam pytanie - czy najm³odsze dziecko Stark jest niedorozwiniête, czy o co chodzi?
ze mn± nie ma ¿artów

witchking

  • Posts: 234
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
Odp: Seriale
« Reply #224 on: 2012-05-07, 19:08:07 »
Nasrane wszystkiego po trochu
Otó¿ to. Ja nawet ju¿ nie wiem, kto siê jak nazywa, ale ostatnio za³apa³am kilka knuæ, wiêc jestem z siebie dumna. W±tek z biegunem zimna jeszcze w miarê rozumiem, bo tam siê nic prawie nie dzieje, ale z wojn± to ogólna masakra, ju¿ nie bardzo wiem, kto z kim i przeciw komu. I te przeskoki - ju¿ my¶lê, ¿e bêdê wiedzia³a, co siê dzieje, a tu nagle przeskakujemy w dzieje innych bohaterów i zapominam, co mia³am zrozumieæ. Nie nadajê siê do tego serialu. I mam pytanie - czy najm³odsze dziecko Stark jest niedorozwiniête, czy o co chodzi?

Rickon?  On po prostu ma³y jest jeszcze, a Brann jest kalek± bo Jaime Lannister zrzuci³ go z wierzy kiedy ten zasta³ ich uprawiaj±cych kazirodztwo z królow±. Nic prostszego :D

 

lofty-success