Author Topic: Seriale  (Read 52905 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Seriale
« Reply #225 on: 2012-05-07, 21:04:02 »
zrzuci³ go z wierzy
dafuq?  :-s

witchking

  • Posts: 234
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
Odp: Seriale
« Reply #226 on: 2012-05-07, 23:36:10 »
zrzuci³ go z wierzy
dafuq?  :-s

...... wypisuje siê st±d chyba

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Seriale
« Reply #227 on: 2012-05-07, 23:38:58 »
zrzuci³ go z wierzy
dafuq?  :-s

...... wypisuje siê st±d chyba
Callahan zniszczy³ Twoj± wra¿liw± psychikê? :( Nie, no, zostañ! Przyzwyczaisz siê ;) B³êdy wykorzenisz, nauczysz siê stosowaæ ciête riposty... Nie mo¿na siê tak o poddawaæ ;) :P

witchking

  • Posts: 234
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
Odp: Seriale
« Reply #228 on: 2012-05-07, 23:58:21 »
zrzuci³ go z wierzy
dafuq?  :-s

...... wypisuje siê st±d chyba
Callahan zniszczy³ Twoj± wra¿liw± psychikê? :( Nie, no, zostañ! Przyzwyczaisz siê ;) B³êdy wykorzenisz, nauczysz siê stosowaæ ciête riposty... Nie mo¿na siê tak o poddawaæ ;) :P

To terapia szokowa, mo¿na mnie zmieszaæ z b³otem a nawet porównywaæ do prezydenta. Teraz zawsze zanim walnê byka poczuje uk³ócie "bulu".

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Seriale
« Reply #229 on: 2012-05-08, 00:19:54 »
zrzuci³ go z wierzy
dafuq?  :-s

...... wypisuje siê st±d chyba
Callahan zniszczy³ Twoj± wra¿liw± psychikê? :( Nie, no, zostañ! Przyzwyczaisz siê ;) B³êdy wykorzenisz, nauczysz siê stosowaæ ciête riposty... Nie mo¿na siê tak o poddawaæ ;) :P

To terapia szokowa, mo¿na mnie zmieszaæ z b³otem a nawet porównywaæ do prezydenta. Teraz zawsze zanim walnê byka poczuje uk³ócie "bulu".
:):) ;)

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Seriale
« Reply #230 on: 2012-05-08, 01:19:45 »
zrzuci³ go z wierzy
dafuq?  :-s

...... wypisuje siê st±d chyba
Callahan zniszczy³ Twoj± wra¿liw± psychikê? :( Nie, no, zostañ! Przyzwyczaisz siê ;) B³êdy wykorzenisz, nauczysz siê stosowaæ ciête riposty... Nie mo¿na siê tak o poddawaæ ;) :P

To terapia szokowa, mo¿na mnie zmieszaæ z b³otem a nawet porównywaæ do prezydenta. Teraz zawsze zanim walnê byka poczuje uk³ócie "bulu".
Bul ³±czy siê  z nadziej±, wiêc nie ma co siê przedwcze¶nie za³amywaæ.

Nawi±zuj±c do "Gry o tron", ten ma³y Stark, niekaleka, taki dziwny jest, jaki¶ dziki strasznie, ma³o siê pojawia, ma³o gada, tylko ¶wiruje. Ale w sumie wiêkszo¶æ postaci tak siê zachowuje, wiêc to pewnie jaka¶ histeria z mojej strony.
Muszê te¿ przyznaæ, ¿e by³am ca³kiem zadowolona jak jednego kandydata na króla, brata króla starego, zabi³o to czarne dziadostwo jego brata, co te¿ chce byæ królem, bo teraz jest ich mniej. Fajnym pomys³em by³o ograniczenie liczby dzieci u Ka³amarniców (czy tam O¶miorniców), co maj± zamek nad morzem. I tak przez ca³y pierwszy sezon my¶la³am, ¿e m³ody Ka³amarnic jest jakim¶ dalszym Starkiem. I dopiero w ostatnim odcinku zorientowa³am siê, komu talerze zmywa brzydka siostra Stark. Gdyby nie Wikipedia ju¿ dawno bym zrezygnowa³a z ogl±dania.
ze mn± nie ma ¿artów

witchking

  • Posts: 234
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
Odp: Seriale
« Reply #231 on: 2012-05-08, 12:27:11 »
M³odziana ma³o pokazuj± bo i ¿ycia niewiele mu ju¿ zosta³o wiêc stwierdzili pewnie ¿e nie ma co eksplorowaæ ;)

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Seriale
« Reply #232 on: 2012-05-08, 16:23:05 »
zrzuci³ go z wierzy
dafuq?  :-s

...... wypisuje siê st±d chyba
Kto siê wypisuje?
(wybacz, nie jestem idea³em, ale po prostu nie mog³em siê powstrzymaæ) ;)

ambush1

  • Mourner
  • *
  • Posts: 966
  • Karma: +18/-0
  • Gender: Male
  • 3
Odp: Seriale
« Reply #233 on: 2012-05-08, 19:07:17 »
zrzuci³ go z wierzy
dafuq?  :-s

...... wypisuje siê st±d chyba
Kto siê wypisuje?
(wybacz, nie jestem idea³em, ale po prostu nie mog³em siê powstrzymaæ) ;)

lol  :rotfl: da³bym +sa ale ju¿ nie bêdê taki i powiem, ¿e ¼le post±pi³e¶ Callahan.. wstyd¼ siê ;)

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Seriale
« Reply #234 on: 2012-05-08, 20:14:09 »
zrzuci³ go z wierzy
dafuq?  :-s

...... wypisuje siê st±d chyba
Kto siê wypisuje?
(wybacz, nie jestem idea³em, ale po prostu nie mog³em siê powstrzymaæ) ;)
Faszysta! :P Callahan nie p³osz mi u¿ytkownika, bo kto bêdzie "Modê na Tron" obja¶nia³? Nikt inny siê nie zaanga¿owa³, a ja muszê mieæ grupê wsparcia!
ze mn± nie ma ¿artów

witchking

  • Posts: 234
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
Odp: Seriale
« Reply #235 on: 2012-05-08, 21:41:35 »
zrzuci³ go z wierzy
dafuq?  :-s

...... wypisuje siê st±d chyba
Kto siê wypisuje?
(wybacz, nie jestem idea³em, ale po prostu nie mog³em siê powstrzymaæ) ;)
Faszysta! :P Callahan nie p³osz mi u¿ytkownika, bo kto bêdzie "Modê na Tron" obja¶nia³? Nikt inny siê nie zaanga¿owa³, a ja muszê mieæ grupê wsparcia!

Niee, nie dam siê sp³oszyæ! Czu³em, ¿e kto¶ siê przyczepi do tego "ê" bez ogonka... Ale od teraz czujê presjê, nie u¶wiadczysz u mnie ¿adnego ortografa i popracujê te¿ nad stylem :D

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Seriale
« Reply #236 on: 2012-05-14, 18:32:27 »
Kolejne moje pytanie dotycz±ce "Gry o tron". Zezowaty Ka³amarnic, Theon, udaje ¿e zabi³ ma³ych Starków? Tak siê chcê tylko upewniæ, bo wynika³o, ¿e takie wra¿enie chcia³by sprawiaæ, ale nie móg³by ich zabiæ, bo widz pewnie by zobaczy³, jak ich chwyta chocia¿, a tego nie by³o. Wszyscy s± przekonani, ¿e dziabn±³, a oni pewnie za kilka odcinków na smokach przylec±, czy co¶... Druga sprawa: strasznie niekonsekwentnie siê rzeczy dziej±. Pierwszy sezon przygotowa³ cz³owieka, który zielonego pojêcia nie mia³ o niczym, ¿e czary to nawet w tym dziwnym ¶wiecie wymar³y, a teraz akcja naszpikowana zosta³a wydarzeniami niesamowitymi, co lekk± konsternacjê wprowadza. Chyba, ¿e mia³o tak byæ, ¿e magia oto budzi siê po latach, ¿eby namieszaæ jeszcze bardziej. W takim razie jaki¶ Harry Potter powinien siê za chwilê pokazaæ. Ju¿ nie wiem, po co ogl±dam. Nawet w±tek bieguna zimna mêczy. Bana³ goni bana³, moda goni sukces, a wszystko ki¶nie w patetycznej stêchli¼nie. I te ich przet³uszczone w³osy! S± tylko dwie osoby z w³osami na poziomie. Daenerys (ale sztuczno¶æ w oczy kole) i matka Stark. W³osy królowej maj± obrzydliwy kolor, wiêc siê nie kwalifikuje. Pomarudzi³am... I jeszcze nie rozumiem tego: najstarszy Stark siê bêdzie poddawa³? Dlatego, ¿e Ka³amarnicowie mu domek zajêli? Z kim on poddanie negocjuje? Bo nie uwa¿a³am...
ze mn± nie ma ¿artów

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Seriale
« Reply #237 on: 2012-05-14, 21:42:46 »
Nie wiem jak to wygl±da w serialu, bo dziwne rzeczy siê tam dziej±, ale w ksi±¿ce Theon udawa³ ¿eby zabi³ Starków ¿eby nie wysz³o ¿e mu spierdzielili, bo istotnie zrobili to. Wkurzy³o to Robba, który wys³a³ bêkarta Boltona. Bêkart by³ równie mi³y co wielu kolesi tam, wiêc zrobi³ regularn± rze¿. A co do magii to w ksi±¿ce podczas rozmowy Tyriona z alchemikiem jest mówione, ¿e smoki wzmacniaj± si³ê magii. Pokaza³y siê to siê zrobi³ problem. Zreszt± jak na fantasty Martin i tak to rozgrywa z sensem. Na przyk³ad olbrzymy to ¿adne wielkie ³yse kretyny na 15 metrów tylko po prostu yeti. S± tu szcz±tki logiki.
[under construction]

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Seriale
« Reply #238 on: 2012-05-21, 19:36:08 »
"Gra o tron" jest g³upia, ja jestem do ty³u z odcinkiem, wiêc póki co nie mam pytañ.
Odkry³am niedawno "Downton Abbey" i to jest ca³kiem przyjemny serial. Intrygi, knucie, oszukiwanie... Póki co dobre robi wra¿enie, tym bardziej, ¿e wszyscy wygl±daj± ³adniej ni¿ w "Grze...". Trudno bezwarunkowo polubiæ któr±¶ z postaci, nie ma bia³ych i czarnych, s± szarzy. Do tego eleganckie wnêtrza, samochody prima sort i ozdobne sukienki.
ze mn± nie ma ¿artów

witchking

  • Posts: 234
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
Odp: Seriale
« Reply #239 on: 2012-05-21, 21:35:26 »
Nie wiem jak to wygl±da w serialu, bo dziwne rzeczy siê tam dziej±, ale w ksi±¿ce Theon udawa³ ¿eby zabi³ Starków ¿eby nie wysz³o ¿e mu spierdzielili, bo istotnie zrobili to. Wkurzy³o to Robba, który wys³a³ bêkarta Boltona. Bêkart by³ równie mi³y co wielu kolesi tam, wiêc zrobi³ regularn± rze¿. A co do magii to w ksi±¿ce podczas rozmowy Tyriona z alchemikiem jest mówione, ¿e smoki wzmacniaj± si³ê magii. Pokaza³y siê to siê zrobi³ problem. Zreszt± jak na fantasty Martin i tak to rozgrywa z sensem. Na przyk³ad olbrzymy to ¿adne wielkie ³yse kretyny na 15 metrów tylko po prostu yeti. S± tu szcz±tki logiki.

Fakt, drugi sezon scenarzy¶ci skopali nie podo³awszy potêdze ksi±¿kowego orygina³u. Tak w ogóle warto wspomnieæ ¿e w ksi±¿ce ch³opcy wcale nie uciekli z Winterfell tylko skitrali siê gdzie¶ w piwnicy z tego co pamiêtam :D I wyszli jak zamek by³ ju¿ spalony.
« Last Edit: 2012-05-21, 21:38:09 by witchking »