Author Topic: Seriale  (Read 52725 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Seriale
« Reply #75 on: 2009-07-28, 23:12:04 »
A mnie to ostatnio tak czas leci, ¿e nawet nie zauwa¿am kiedy zaczyna siê nowy tydzieñ a wraz z nim nowe odcinki seriali... ech. Na staro¶æ to chyba tak jest  :P
Na razie czekam na now± seriê Desperatek i Lostów. Mog³abym sobie ¶ci±gn±æ z neta, ale po co?  Poczekam. Lubiê nawet jak mi tv tak raz w tygodniu dawkuje  :]

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Seriale
« Reply #76 on: 2009-07-28, 23:57:49 »
A co ogl±dasz?  :>

Wiesz, veila, na tym generalnie polegaj± seriale  :D

No ponoæ, ale ja tylko dramy ogl±dam, one zazwyczaj s± ju¿ ca³e zsubowane i wci¶niête w neta. A nie, ¿e czekaæ muszê najpierw, ¿eby to w jakiej¶ Japonii ³askawie pu¶cili w tv a potem jeszcze ¿eby ekipa subuj±ca to zsubowa³a (:P) i gdzie¶ wciep³a ku uciesze gawiedzi.

A serial to Futatsu no Spica, ale to chyba ju¿ nie ma znaczenia ;P

Aha, ogl±dali¶cie kiedy¶ taki serial, hm, Radiostacja Roscoe czy jako¶ tak, taki dla m³odzie¿y gimnazjalnej, na zig zapie lecia³ dawno temu? :mrgreen: Bo trafi³am wczoraj rano, na dwójce ko³o 8.00 rano ;D
wszystko, co sko¶ne.

kara¶

  • Posts: 898
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • kurort
    • http://www.myspace.com/laggyluk
Odp: Seriale
« Reply #77 on: 2009-07-29, 00:32:06 »
mnie te¿ denerwuje czekanie na kolejny odcinek czegokolwiek bo nie mam tv

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Seriale
« Reply #78 on: 2009-08-14, 22:32:43 »

Przez kilka ostatnich dni (z przerw± na Off'a ;) ), kiedy znalaz³em tylko woln± chwilê, ogl±da³em Six Feet Under i nie mog³em oderwaæ oczu. Jestem po pierwszym sezonie i z niecierpliwo¶ci± czekam na nastêpny (choæ postanowi³em sobie zrobiæ ma³± przerwê, bo strasznie z¿era czas ;) ). Bohaterami serialu jest rodzina prowadz±ca dom pogrzebowy (ka¿dy odcinek zaczyna siê od czyjej¶ ¶mierci,czasem zwyczajnej, czasem totalnie absurdalnej). W pewnym sensie przypomina mi moje ulubione Anio³y w Ameryce, podejmuje podobne aspekty ¿ycia spo³ecznego, z jednej strony jest bardzo smutny, a z drugiej operuje bardzo czarnym humorem.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Seriale
« Reply #79 on: 2009-08-14, 23:28:45 »
E, no ja te¿ zaczê³am ogl±daæ ten serial - pocz±tek by³ super, ale teraz zacz±³ mnie nudziæ... Robi siê coraz bardziej przewidywalny... Chocia¿ ciekawie patrzy siê na kolesia, który gra³ bezdusznego mordercê (Dexter) w roli zagubionego geja... ;)
...If I call will you come and will you save me?

Backbone

  • Posts: 501
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.backbone.neth.pl/
Odp: Seriale
« Reply #80 on: 2009-08-15, 08:08:02 »
no i wreszcie dorwalem 9 sezon ER, czas na dalsze ogladanie.
Ostatnio takze Allo Allo i Czterej pancerni i pies zajmuj± mi czas.

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Seriale
« Reply #81 on: 2009-08-17, 11:42:03 »
E, no ja te¿ zaczê³am ogl±daæ ten serial - pocz±tek by³ super, ale teraz zacz±³ mnie nudziæ... Robi siê coraz bardziej przewidywalny...

Mi siê na razie nie nudzi, ale zobaczymy jak bêdzie w nastêpnych sezonach :)

mrówa

  • Mourner
  • *
  • Posts: 476
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Drummer
    • Whiterose
Odp: Seriale
« Reply #82 on: 2009-08-20, 22:34:58 »
Dwa s³owa:
Pit
Bull

Ja mam wszystkie sezony na DVD. Koñczy siê Nurse Jackie, a lada moment pierwszy odcinek czwartego sezonu Dextera.

Kea

  • Posts: 373
  • Karma: +0/-0
  • she-wolf
Odp: Seriale
« Reply #83 on: 2009-08-21, 21:32:49 »
kiedy dexter wychodzi?
Bogowie i diab³y nigdy nie istnieli. Istnieli za to ludzie, których w nich obrócono i uwiêziono w nadprzyrodzonych inkarnacjach.......

mrówa

  • Mourner
  • *
  • Posts: 476
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Drummer
    • Whiterose
Odp: Seriale
« Reply #84 on: 2009-08-21, 22:17:46 »
No w³a¶nie jaki¶ pre-release chyba wyciek³, ale napisów jeszcze nie ma. A normalnie od 27 wrze¶nia na ShowTime w USA.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Seriale
« Reply #85 on: 2009-11-30, 11:14:16 »
Siedzê na chorobowym w domu, wolnego czasu do oporu, wiêc ogl±dam sobie i przypominam zarazem stary serial "Lalka". Ogl±dam go z równ± przyjemno¶ci± jak przed laty. Jest to zreszt± jedna z tych nielicznych pozycji, która idealnie oddaje zawarto¶æ ksi±¿ki, gdzie imho obraz filmowy dorównuje literackiemu pierwowzorowi.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Seriale
« Reply #86 on: 2009-11-30, 12:23:38 »
Siedzê na chorobowym w domu, wolnego czasu do oporu, wiêc ogl±dam sobie i przypominam zarazem stary serial "Lalka". Ogl±dam go z równ± przyjemno¶ci± jak przed laty. Jest to zreszt± jedna z tych nielicznych pozycji, która idealnie oddaje zawarto¶æ ksi±¿ki, gdzie imho obraz filmowy dorównuje literackiemu pierwowzorowi.
Rzeczywi¶cie serial jest niez³y, ale zamyka pole mojej wyobra¼ni przy interpretacji tej ¶wietnej powie¶ci.
...If I call will you come and will you save me?

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Seriale
« Reply #87 on: 2009-11-30, 18:58:11 »
Siedzê na chorobowym w domu, wolnego czasu do oporu, wiêc ogl±dam sobie i przypominam zarazem stary serial "Lalka". Ogl±dam go z równ± przyjemno¶ci± jak przed laty. Jest to zreszt± jedna z tych nielicznych pozycji, która idealnie oddaje zawarto¶æ ksi±¿ki, gdzie imho obraz filmowy dorównuje literackiemu pierwowzorowi.
Rzeczywi¶cie serial jest niez³y, ale zamyka pole mojej wyobra¼ni przy interpretacji tej ¶wietnej powie¶ci.
Mi dla odmiany gdzie¶ tam niegdy¶ serial ten otworzy³ wyobra¼niê na literaturê*, bo do tamtej pory utwory powa¿niejsze jak np. "Lalka" uwa¿a³em za przynudzanie dla starych paralityków. :mrgreen:

________________________
*do tamtej pory fascynowa³em siê jedynie ksi±¿kami przygodowymi o Panu Samochodziku itp.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Seriale
« Reply #88 on: 2009-12-05, 22:21:36 »
£uhu, znalaz³am na jutubie Po drugiej stronie lustra (oryginalnie: Mirror, mirror) serial, który ogl±da³am w dzieciñstwie. Tak jako¶ dzi¶ zaczê³am sobie nuciæ piosenkê z czo³ówki, zastanawiaæ siê, co to by³o, a potem sobie przypomnia³am. :D I znalaz³am.
Kto¶ jeszcze to ogl±da³? Tak jakby byli chêtni: linek, co by nie szukaæ ;) (Angielski z holenderskimi napisami ;P)

Backbone

  • Posts: 501
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.backbone.neth.pl/
Odp: Seriale
« Reply #89 on: 2009-12-05, 22:36:48 »
A ja wrocilem do ogl±dania ER, jeszcze 6 sezonow mi zostalo do konca ;)