Author Topic: Seriale  (Read 52741 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Seriale
« Reply #255 on: 2012-12-24, 21:10:46 »
skoro w±tek o serialach to koniecznie muszê napisaæ o moim ulubionym w ostatnich czasach "The Big Bang Theory"...uwielbiam ten humor, a z postaci zw³aszcza Sheldona....no go¶ciu rz±dzi xD
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Seriale
« Reply #256 on: 2013-01-05, 19:42:18 »
"Sherlock" zauwa¿ony gdzie¶ w tv i ju¿ ca³y obejrzany. Bardzo satysfakcjonuj±cy serial, ¶wietny.

OGL¡DAJCIE SHERLOCK!!!!!111ONE ONE
Jestem maniaczk± tego serialu. Nie zdarzy³o mi siê jeszcze obejrzeæ serialu od pocz±tku do koñca dwa razy, tym bardziej trzy, a niektóre odcinki Sherlock (A Scandal in Belgravia) obejrza³am cztery razy. Jestem uzale¿niona, idê na Hobbita bo Benedict i Martin (Benedict <3 <3 <3) i czekam na kolejny sezon czytaj±c opowiadania Conan Doyle'a i porównuj±c z serialowymi odpowiednikami. Co prawda na pocz±tku by³am ura¿ona tym, ¿e z g³ównego bohatera zrobili a¿ takiego dupka, drugi odcinek obejrza³am, bo siê do tego zmusi³am, a po trzecim chcia³am obejrzeæ kolejny. I w³a¶nie w drugim sezonie siê zakocha³am. Irene Adler<3.
W³a¶nie skoñczy³am drugi sezon. Zdecydowanie lepszy ni¿ pierwszy, chocia¿ wkurza mnie ten ca³y Moriarty... 1 i 3 odcinek trzyma³y napiêcie. Oczywi¶cie pod koniec domy¶li³am siê zakoñczenia, ale i tak nie mogê siê doczekaæ dalszego ci±gu.
A co do samego odtwórcy g³ównej roli, Benedicta Cumberbatcha, to wykreowa³ ¶wietn± postaæ Sherlocka. Kekkai, to nie jest zwyk³y dupek. To jest dupek, którego pragn± kobiety :D No i ten g³os... ach, mog³abym siê kochaæ z jego g³osem!  :serducho:
...If I call will you come and will you save me?

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Seriale
« Reply #257 on: 2013-01-06, 13:30:09 »
"Sherlock" zauwa¿ony gdzie¶ w tv i ju¿ ca³y obejrzany. Bardzo satysfakcjonuj±cy serial, ¶wietny.

OGL¡DAJCIE SHERLOCK!!!!!111ONE ONE
Jestem maniaczk± tego serialu. Nie zdarzy³o mi siê jeszcze obejrzeæ serialu od pocz±tku do koñca dwa razy, tym bardziej trzy, a niektóre odcinki Sherlock (A Scandal in Belgravia) obejrza³am cztery razy. Jestem uzale¿niona, idê na Hobbita bo Benedict i Martin (Benedict <3 <3 <3) i czekam na kolejny sezon czytaj±c opowiadania Conan Doyle'a i porównuj±c z serialowymi odpowiednikami. Co prawda na pocz±tku by³am ura¿ona tym, ¿e z g³ównego bohatera zrobili a¿ takiego dupka, drugi odcinek obejrza³am, bo siê do tego zmusi³am, a po trzecim chcia³am obejrzeæ kolejny. I w³a¶nie w drugim sezonie siê zakocha³am. Irene Adler<3.
W³a¶nie skoñczy³am drugi sezon. Zdecydowanie lepszy ni¿ pierwszy, chocia¿ wkurza mnie ten ca³y Moriarty... 1 i 3 odcinek trzyma³y napiêcie. Oczywi¶cie pod koniec domy¶li³am siê zakoñczenia, ale i tak nie mogê siê doczekaæ dalszego ci±gu.
A co do samego odtwórcy g³ównej roli, Benedicta Cumberbatcha, to wykreowa³ ¶wietn± postaæ Sherlocka. Kekkai, to nie jest zwyk³y dupek. To jest dupek, którego pragn± kobiety :D No i ten g³os... ach, mog³abym siê kochaæ z jego g³osem!  :serducho:

Prawda, prawda, prawda? G£OS! Mo¿na jego g³osu pos³uchaæ jak czyta opowie¶ci Conana Doyle'a na jutubach. Nieraz le¿a³am z tym g³osem w ³ó¿ku :D No i ta my¶l, ¿e chcia³abym tê postaæ popsuæ... Tak po prostu roztopiæ tego sopla i zepsuæ. Ju¿ nie wspomnê, ¿e postaæ Irene Adler tak bardzo mnie inspiruje, ¿e na Sylwka celowa³am w³a¶nie w jej ubiór. Co prawda do zawodowej sadystki mi wiele brakuje, ale ch³opcy byli zadowoleni :D

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Seriale
« Reply #258 on: 2013-02-28, 20:23:31 »
Wkopa³em siê w serial -_-. Walking Dead.
No way in from the outside, no way out from within.

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Seriale
« Reply #259 on: 2013-02-28, 21:36:52 »
Ja ostatnio wsi±k³am w "Nashville". Nie, ¿eby to co¶ ciekawego by³o, ale muzyka mi pasuje. Poza tym nie zamierzam ogl±daæ "Gry o tron". Nudne dziadostwo i nie wiadomo, o co chodzi, nic siê nie dzieje, tylko patrz± na siebie z ob³êdem w oczach, ³by odcinaj±, wysiaduj± smoki i chodz± w przet³uszczonych w³osach.
ze mn± nie ma ¿artów

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Seriale
« Reply #260 on: 2013-03-01, 02:06:30 »
Wkopa³em siê w serial

Same here, tylko ¿e House. Nigdy nie widzia³em ani jednego epizodu, wiêc zacz±³em od samego pocz±tku i tak powoli to idzie...

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Seriale
« Reply #261 on: 2013-03-01, 07:33:45 »
Wkopa³em siê w serial -_-. Walking Dead.

"Walking Dead" to ten apokaliptyczny serial, w którym g³ównym bohaterem jest policjant, który po postrzeleniu znajduje siê w ¶pi±czce i gdy z niej wychodzi, okazuje siê, ¿e nast±pi³ jaki¶ kataklizm i wiêkszo¶æ spo³eczeñstwa jest zara¿ona i zachowuje siê jak swego rodzaju zombie (chodz± pokracznie, gnij± i ¿eruj±)? Bo co¶ takiego, jego dwa sezony, TVP niedawno prezentowa³o pod tytu³em "¯ywe trupy".
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Macbeth

  • Posts: 416
  • Karma: +22/-0
    • i'm stuck between.
Odp: Seriale
« Reply #262 on: 2013-03-01, 09:24:16 »
Tak, to w³a¶nie ten serial. Aktualnie jest druga czê¶æ trzeciego sezonu :)

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Seriale
« Reply #263 on: 2013-03-01, 15:02:30 »
Tak, to on :D. Nie mam telewizora, wiêc ogl±dam w internetach. Teraz w³a¶nie zaczynam 2 sezon. Ten serial spodoba³ mi siê, bo ma wiele nawi±zañ do mojego ulubionego filmu o zombiakach - 28 days later. Nie jest g³upi( bohaterowie zazwyczaj nie robi± bezsensownych rzeczy), ma dobry klimat, ³adnie straszy. Polecam mi³o¶nikom filmów o Zombie ^^.
No way in from the outside, no way out from within.

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Seriale
« Reply #264 on: 2013-03-08, 21:38:53 »
Nowy serial Ricky'ego Gervaisa - 'Derek'. OJACIERPIEDOLE! Miazga, nigdy sie po nim takich klimatow nie spodziewalem. Rycze jak dziecko na kazdym odcinku. Ogladac poki jest na YT (pierwszy sezon to pilot + 6 odcinkow).
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Seriale
« Reply #265 on: 2013-03-09, 16:05:47 »
Nie wiem, co mnie podkusi³o, zaczê³am ogl±daæ Hana Yori Dango. W wersji z aktorami. Nie, chyba zrezygnujê, Japoñczycy to brzydale (chocia¿ ³zawo¶æ 500% mniejsza ni¿ w koreañskiej wersji, ale w koreañskiej wersji byli przystojni faceci, a nie nieudane klony Michaela Jacksona, wzglêdnie którego¶ z bohaterów BH90210... nie, koreañscy ch³opcy mieli klasê, a nie tylko ca³± szko³ê w gar¶ci). Tyle, ¿e tajwañska drama, do której siê przymierza³am, jest rozkompletowana. :( Albo znów jak±¶ koreañsk± w³±czê, tylko muszê poszukaæ, ¿eby ma³o odcinków by³o. Nienawidzê seriali, które maj± po 20 odcinków i wiêcej. Z wyj±tkiem Stargate'a ;)

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Seriale
« Reply #266 on: 2013-03-11, 13:43:23 »
O matko, to ta drama z Junem Matsumoto z kretyñskim fryzem? :D LOL! Ja tam wolê Japoñczyków, Korea do mnie a¿ tak nie przemawia - jest za du¿o ³zawych d³u¿yzn. Zreszt± w HYD gra Ogórek :D

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Seriale
« Reply #267 on: 2013-03-11, 22:15:20 »
O matko, to ta drama z Junem Matsumoto z kretyñskim fryzem? :D
Jo. W sumie tak siê przygl±dam i niebrzydki z niego facet, jak siê zapomni, ¿e niski, ale ta fryzura na Jacksona... Aaaaaa!!! Umrzywam! Chocia¿ przyznam, ¿e ca³o¶æ jest do¶æ zabawna i nie taka irytuj±ca, jak wersja koreañska ;)

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Seriale
« Reply #268 on: 2013-04-03, 13:43:38 »
Ogl±dacie serial o Annie German? Mia³a wspania³y g³os. :)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Seriale
« Reply #269 on: 2013-04-06, 21:25:05 »
Ogl±dacie serial o Annie German?
Mama i Dziadek ogl±daj±. Mama co odcinek mi relacjonuje, co by³o ;) Gdybym mia³a wiêcej czasu, to bym ogl±da³a, tak czekam, a¿ bêdê mia³a wiêcej wolnego, si±dê i wch³onê, bo te relacje s± zachêcaj±ce :)