Author Topic: Seriale  (Read 52494 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

ambush1

  • Mourner
  • *
  • Posts: 966
  • Karma: +18/-0
  • Gender: Male
  • 3
Odp: Seriale
« Reply #300 on: 2018-03-23, 10:06:51 »
Nowy serial na Canal+ "Kruk. Szepty s³ychaæ po zmroku"
Wczoraj pierwszy odc. i powiem szczerze, ¿e zapowiada siê baaardzo ciekawie :) Luksor, polecam bo Twoje strony (tak mi siê wydaje) czyli akcja dzieje siê w Bia³ymstoku :)
Dziêki za info. Trzeba siê bêdzie zaznajomiæ. :)
Obejrza³em. Niez³y. :) Zobaczymy jak dalej. Voice, jak my¶lisz, ten doros³y S³awek w okularach, który pierze po gêbie Kruka, to nie¿yj±cy S³awek z bidula i pe³ni tu rolê ducha, alter-ego Kruka?
Nie wiem czy Voice te¿ ogl±da hehe;) (pewnie pomy³ka) Natomiast te¿ wydajê mi siê, ¿e ten S³awek siedzi w jego g³owie. Tylko jedno mi nie pasuje.. bo w jednej ze scen obiecuje ¿onie Kruka, ¿e bêdzie siê nim opiekowaæ... a to by znaczy³o, ¿e jest realny. Chyba, ¿e ¿ona te¿ wyimaginowana :-k... tylko, ¿e ona z kolei mówi³a 'dzieñ dobry' dyrektorowi szko³y  #-o :)

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Seriale
« Reply #301 on: 2018-03-23, 12:41:03 »
Nowy serial na Canal+ "Kruk. Szepty s³ychaæ po zmroku"
Wczoraj pierwszy odc. i powiem szczerze, ¿e zapowiada siê baaardzo ciekawie :) Luksor, polecam bo Twoje strony (tak mi siê wydaje) czyli akcja dzieje siê w Bia³ymstoku :)
Dziêki za info. Trzeba siê bêdzie zaznajomiæ. :)
Obejrza³em. Niez³y. :) Zobaczymy jak dalej. Voice, jak my¶lisz, ten doros³y S³awek w okularach, który pierze po gêbie Kruka, to nie¿yj±cy S³awek z bidula i pe³ni tu rolê ducha, alter-ego Kruka?
Nie wiem czy Voice te¿ ogl±da hehe;) (pewnie pomy³ka) Natomiast te¿ wydajê mi siê, ¿e ten S³awek siedzi w jego g³owie. Tylko jedno mi nie pasuje.. bo w jednej ze scen obiecuje ¿onie Kruka, ¿e bêdzie siê nim opiekowaæ... a to by znaczy³o, ¿e jest realny. Chyba, ¿e ¿ona te¿ wyimaginowana :-k... tylko, ¿e ona z kolei mówi³a 'dzieñ dobry' dyrektorowi szko³y  #-o :)
My¶lê, ¿e to jest i czêsto dzieje siê w glowie Kruka. Np. to obicie gêby w wannie. W rzeczywisto¶ci sam napieprza³ g³ow± w ¶cianê i bateriê kranow±. A przy TIR-ach sam to zrobi³, choæ wydawa³o mu siê, ¿e S³awek mu pomóg³ i go uratowa³. Zreszt± S³awek pierwszy chyba rzuci³ has³o i przeskoczy³ siatkê ogrodzeniow±, nie czekaj±c a¿ kibole siê spij±, a potem zarzuca³ to Krukowi... ;)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

ambush1

  • Mourner
  • *
  • Posts: 966
  • Karma: +18/-0
  • Gender: Male
  • 3
Odp: Seriale
« Reply #302 on: 2018-03-23, 13:41:51 »
Nowy serial na Canal+ "Kruk. Szepty s³ychaæ po zmroku"
Wczoraj pierwszy odc. i powiem szczerze, ¿e zapowiada siê baaardzo ciekawie :) Luksor, polecam bo Twoje strony (tak mi siê wydaje) czyli akcja dzieje siê w Bia³ymstoku :)
Dziêki za info. Trzeba siê bêdzie zaznajomiæ. :)
Obejrza³em. Niez³y. :) Zobaczymy jak dalej. Voice, jak my¶lisz, ten doros³y S³awek w okularach, który pierze po gêbie Kruka, to nie¿yj±cy S³awek z bidula i pe³ni tu rolê ducha, alter-ego Kruka?
Nie wiem czy Voice te¿ ogl±da hehe;) (pewnie pomy³ka) Natomiast te¿ wydajê mi siê, ¿e ten S³awek siedzi w jego g³owie. Tylko jedno mi nie pasuje.. bo w jednej ze scen obiecuje ¿onie Kruka, ¿e bêdzie siê nim opiekowaæ... a to by znaczy³o, ¿e jest realny. Chyba, ¿e ¿ona te¿ wyimaginowana :-k... tylko, ¿e ona z kolei mówi³a 'dzieñ dobry' dyrektorowi szko³y  #-o :)
My¶lê, ¿e to jest i czêsto dzieje siê w glowie Kruka. Np. to obicie gêby w wannie. W rzeczywisto¶ci sam napieprza³ g³ow± w ¶cianê i bateriê kranow±. A przy TIR-ach sam to zrobi³, choæ wydawa³o mu siê, ¿e S³awek mu pomóg³ i go uratowa³. Zreszt± S³awek pierwszy chyba rzuci³ has³o i przeskoczy³ siatkê ogrodzeniow±, nie czekaj±c a¿ kibole siê spij±, a potem zarzuca³ to Krukowi... ;)
Faktycznie, tak by³o 8) Czujna, bestia ;) No nic w niedzielê kolejny odcinek :)

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Seriale
« Reply #303 on: 2018-03-25, 07:34:49 »
Obejrza³em dwa pierwsze odcinki pierwszego sezonu"Belfra". Na razie jest nie¼le i wci±gaj±co. :)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

ambush1

  • Mourner
  • *
  • Posts: 966
  • Karma: +18/-0
  • Gender: Male
  • 3
Odp: Seriale
« Reply #304 on: 2018-03-25, 12:18:47 »
Obejrza³em dwa pierwsze odcinki pierwszego sezonu"Belfra". Na razie jest nie¼le i wci±gaj±co. :)
Bo pierwszy sezon jest naprawdê spoko :ok: Na drugi nie warto traciæ czasu, dno ;)

ambush1

  • Mourner
  • *
  • Posts: 966
  • Karma: +18/-0
  • Gender: Male
  • 3
Odp: Seriale
« Reply #305 on: 2018-04-23, 09:28:23 »
Wczoraj by³ ost. odcinek Kruka. ¦wietny polski serial, chyba najlepszy jak na razie!

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Seriale
« Reply #306 on: 2018-04-27, 17:46:47 »
Obejrza³em i ja. Ostatni odcinek by³ najmocniejszy. W ogóle serial by³ inny od wszystkich ostatnio przeze mnie ogl±danych. I dobrze, ¿e niezad³ugi. Z tych rado¶niejszych scen w serialu, kapitalny by³ patent ¿ony Kruka, jak uda³a siê do znajomego zapoznaæ z dokumentacj± medyczn± mê¿a i jak sp³awi³a pielêgniarkê. ;) Generalnie polecam. Najtrudniej by³o mi po zaznajomieniu drugiego odcinka, bo pojawi³o siê jakie¶ zniechêcenie i by³em ju¿ gotów odpu¶ciæ, ale wytrwa³em do koñca i my¶lê, ¿e warto by³o, choæ ca³o¶æ ch³odna, mroczna i przygnêbiaj±ca.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Seriale
« Reply #307 on: 2018-04-28, 10:31:35 »
ca³o¶æ ch³odna, mroczna i przygnêbiaj±ca.

Wchodze w to ;)
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Seriale
« Reply #308 on: 2020-04-18, 20:39:07 »
Z okazji zakazu wychodzenia siedzê na Netfliksie. Jest tam Rojst, ca³kiem dobry polski serial, z Dawidem Ogrodnikiem w jednej z g³ównych ról, polecam. Na pocz±tku niby nic siê nie dzieje, ale jak ju¿ siê zaczyna dziaæ, to jest wow. Jak kto¶ jeszcze nie widzia³, to niech sobie doda do listy :)

 

lofty-success