Author Topic: Seriale  (Read 52491 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Enter_the_Chicken

  • Guest
Odp: Seriale
« Reply #45 on: 2009-05-13, 13:37:37 »
The Big Bang Theory
sztuczny ¶miech, nawine, wokó³ seksu... bla bla
obejrzyjcie pierwsze 3 odcinki (odcinek = 20 min), spodoba siê Wam na pewno :)
osobom chêtnym,a bêd±cym na zlocie :D mogê nagraæ na p³ytê DVD, przynie¶æ na pendrivie, przes³aæ telefonem, albo jak Wam tam wygodniej :)


mrówa

  • Mourner
  • *
  • Posts: 476
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Drummer
    • Whiterose
Odp: Seriale
« Reply #46 on: 2009-05-13, 14:17:17 »
Skoñczy³em trzeci sezon Dextera i uznajê, ¿e drugi jest najlepszy. Oprócz tego ogl±dam z sieci Pingwiny Z Madagaskaru i Reno 911. Polecam te¿ Carnivale i PitBulla. True Blood taki sobie.

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Seriale
« Reply #47 on: 2009-05-13, 15:48:40 »
A jutro fina³ pi±tego sezonu LOST.

Enter_the_Chicken

  • Guest
Odp: Seriale
« Reply #48 on: 2009-05-16, 17:49:30 »
Fina³ Prison Break.
- totalna pora¿ka... po prostu pora¿ka
- tak jak zapewnia³ Wentworh Miller on koñczy z Prison Break.... zapewnieñ dotrzyma... ciekawe czy producent te¿...

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Seriale
« Reply #49 on: 2009-05-21, 19:45:46 »
W ubieg³ym tygodniu skoñczy³ siê jedyny z seriali, poza tym i tak nie mam ju¿ z kim go ogl±daæ. Czekam tylko na jesieñ i "Czas honoru".

Wcze¶niej MacGyver, którego uwielbia³am.

MacGyver to jest kult, jak by³em ma³y chcia³em byæ taki jak on  :mrgreen:

Straszny by³, z perspektywy czasu :mrgreen:

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Seriale
« Reply #50 on: 2009-05-21, 20:21:31 »
Wcze¶niej MacGyver, którego uwielbia³am.

MacGyver to jest kult, jak by³em ma³y chcia³em byæ taki jak on  :mrgreen:

Straszny by³, z perspektywy czasu :mrgreen:

Jak wiele rzeczy z perspektywy czasu. Ech i pomy¶leæ, ¿e siê cz³owiek przez te parê lat tak zmieni³... to co niegdy¶ mu siê podoba³o, czêsto po pewnym czasie wydaje siê p³ytkie, ba nawet ¿a³osne :-|

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Seriale
« Reply #51 on: 2009-05-21, 21:48:51 »
Ja tam do dzi¶ ogl±dam MacGyvera mimo jego infantylizmu i nielogiczno¶ci (ostatnio nawet stwierdzi³em, ¿e David Lynch musia³ siê na tym wzorowaæ :P )  :mrgreen:

Co do fina³u Prison Breaka dobrze ¿e siê to w koñcu skoñczy³o (SPOILER Majkel spoczywaj w pokoju  :mrgreen: SPOILER)
« Last Edit: 2009-05-21, 21:51:13 by Whodo »

Wujek

  • Posts: 382
  • Karma: +6/-0
  • Gender: Male
Odp: Seriale
« Reply #52 on: 2009-05-21, 21:55:30 »
South Park naprzemiennie z Ranczo.
Zawsze mia³em jak±¶ sympatiê dla pijaczyn :D
Palenie tytoniu cewk± moczow± powoduje raka prostaty.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Seriale
« Reply #53 on: 2009-05-21, 21:55:51 »
Jak wiele rzeczy z perspektywy czasu. Ech i pomy¶leæ, ¿e siê cz³owiek przez te parê lat tak zmieni³... to co niegdy¶ mu siê podoba³o, czêsto po pewnym czasie wydaje siê p³ytkie, ba nawet ¿a³osne :-|
Chcesz o tym porozmawiaæ?! (ja nie mam takich problemów... :roll:)

A je¶li chodzi o McGyvera, to ogl±da³am Pogromców Mitów obalaj±cych jego legendê i mimo, ¿e wiêkszo¶æ akcji w serialu by³a naci±gana, to czêsto by³o w nich du¿o prawdy ;) (np. z dziedziny chemii czy fizyki...)
...If I call will you come and will you save me?

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Seriale
« Reply #54 on: 2009-05-21, 21:56:28 »
Jak wiele rzeczy z perspektywy czasu. Ech i pomy¶leæ, ¿e siê cz³owiek przez te parê lat tak zmieni³... to co niegdy¶ mu siê podoba³o, czêsto po pewnym czasie wydaje siê p³ytkie, ba nawet ¿a³osne :-|
Chcesz o tym porozmawiaæ?! (ja nie mam takich problemów... :roll:)

Z tob±? Nie.

kara¶

  • Posts: 898
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • kurort
    • http://www.myspace.com/laggyluk
Odp: Seriale
« Reply #55 on: 2009-05-22, 11:53:49 »
Jak wiele rzeczy z perspektywy czasu. Ech i pomy¶leæ, ¿e siê cz³owiek przez te parê lat tak zmieni³... to co niegdy¶ mu siê podoba³o, czêsto po pewnym czasie wydaje siê p³ytkie, ba nawet ¿a³osne :-|
Chcesz o tym porozmawiaæ?! (ja nie mam takich problemów... :roll:)
Czarna widocznie mia³a¶ kontakt z samym dobrymi wytworami kultury albo jeszcze za m³oda jeste¶ ¿eby to zauwa¿yæ :P

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Seriale
« Reply #56 on: 2009-05-22, 14:41:04 »
Jak wiele rzeczy z perspektywy czasu. Ech i pomy¶leæ, ¿e siê cz³owiek przez te parê lat tak zmieni³... to co niegdy¶ mu siê podoba³o, czêsto po pewnym czasie wydaje siê p³ytkie, ba nawet ¿a³osne :-|
Chcesz o tym porozmawiaæ?! (ja nie mam takich problemów... :roll:)
Czarna widocznie mia³a¶ kontakt z samym dobrymi wytworami kultury albo jeszcze za m³oda jeste¶ ¿eby to zauwa¿yæ :P
Po prostu my¶lê, ¿e wszystko, co w ¿yciu przesz³am, doprowadzi³o mnie do tego, kim jestem... Równie¿ fascynacja kolorem ró¿owym w wieku 8 lat ;), potem Spice Girls i Backstreet Boys, a nawet pó¼niejsza Marylinem Mansonem... I nie uwa¿am niczego za p³ytkie i ¿a³osne, bo wtedy musia³abym za takie uznaæ swoje przesz³e ¿ycie, które, jak podkre¶lam, mia³o wielki wp³yw na to, kim jestem teraz.
...If I call will you come and will you save me?

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Seriale
« Reply #57 on: 2009-05-22, 15:39:57 »
No to chyba zosta³am ¼le zrozumiana (jak zwykle)
Ja te¿ w ¿aden sposób nie ¿a³ujê i nie wstydzê siê moich dawnych upodobañ, gustów, ale niektóre z tych rzeczy, które kiedy¶ lubi³am, teraz wydaj± mi siê ¶mieszne albo trochê infantylne. W ¿aden sposób nie wp³ywa to na to jak postrzegam moj± osobê, wtedy by³am inna, mia³am prawo lubiæ to i tamto. Teraz jestem jeszcze inna i jest ok. Mo¿e za 10 lat znów stwierdzê, ¿e moje obecne fascynacje by³y dziwne. Ale to siê odbywa zawsze z ³ezk± w oku, a nie z poczuciem wstydu.

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Seriale
« Reply #58 on: 2009-05-22, 16:25:37 »
Ja tam do dzi¶ ogl±dam MacGyvera mimo jego infantylizmu i nielogiczno¶ci

Te¿ ogl±dam.  :mrgreen:

Dziêki Makowi jestem szczê¶liwym posiadaczem lansiarskiego victorinoksa, kocham Penny Parker i mo¿e nie noszê przy sobie, ale zawsze mam pod rêk± w miejscu zamieszkania szar± ta¶mê. Tylko na blond grzywê nie mam odwagi... ;)

Backbone

  • Posts: 501
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.backbone.neth.pl/
Odp: Seriale
« Reply #59 on: 2009-05-23, 01:14:25 »
Ja nie dalej jak tydzien temu obejrzalem 3 odcinki MacGyvera - ot co, lubie ten serial :P