Author Topic: Seriale  (Read 52978 times)

0 Members i 4 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Seriale
« Reply #165 on: 2010-11-21, 20:06:50 »
Skoñczy³em trzeci sezon Californication, zakoñczenie mnie zrujnowa³o. Najlepszy serial jaki ogl±da³em [a generalnie nie przepadam za serialami]. Dobrze, ¿e tak zwleka³em z tym trzecim sezonem, przynajmniej nie bêdê d³ugo czeka³ na czwarty, pierwszy odcinek ju¿ 9 stycznia :D
A wyobra¿asz sobie jak inaczej to mog³oby siê skoñczyæ?! Ale te¿ mi by³o smutno :(
Californication uber alles!
...If I call will you come and will you save me?

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Seriale
« Reply #166 on: 2010-11-22, 00:41:42 »
No niestety wszystko do tego d±¿y³o, kwesti± by³o tylko kiedy i w jaki sposób mu siê to posypie. Wiem, ze nie powinno, bo jak siê to tak racjonalnie opisze, to zupe³nie inaczej wygl±da, ale i tak strasznie mi go szkoda i mam tylko nadziejê, ¿e czwarty sezon to nie bêdzie dwana¶cie odcinków "Californication: Prison Break". :(

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Odp: Seriale
« Reply #167 on: 2010-11-25, 15:09:08 »
No kurde, nie spojlerowaæ :qq Wlasnie zaczalem pierwszy sezon californication ;p
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Seriale
« Reply #168 on: 2010-11-25, 23:30:32 »
No kurde, nie spojlerowaæ :qq Wlasnie zaczalem pierwszy sezon californication ;p
Widzisz, ¿e generalnie to nie jest spoiler - w ka¿dym momencie serialu wiadomo jest, ¿e Hank co¶ spieprzy - to tylko kwestia czasu ;)
...If I call will you come and will you save me?

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Seriale
« Reply #169 on: 2010-11-26, 09:30:58 »
Od pó³ roku przymierzam siê do serialu Mad Men, ale boje siê, ¿e mi zje czas ;) ale trzeba siê bêdzie za niego zabraæ, w koñcu to jedno z wa¿niejszych wydarzeñ kulturowych ostatnich miesiêcy. Przy okazji warto dodaæ, ¿e set dizajnerzy serialu stworzyli scenografiê do A Single Man, wiêc o stronê estetyczn± nie trzeba siê martwiæ.

a Californication wymiata i jak dla mnie mog³oby siê skoñczyæ na trzecim sezonie, bo mam te same obawy co Callahan, do nadchodz±cej nowej serii.

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Odp: Seriale
« Reply #170 on: 2010-11-26, 15:14:53 »
No kurde, nie spojlerowaæ :qq Wlasnie zaczalem pierwszy sezon californication ;p
Widzisz, ¿e generalnie to nie jest spoiler - w ka¿dym momencie serialu wiadomo jest, ¿e Hank co¶ spieprzy - to tylko kwestia czasu ;)
Szczerze mówi±c, nie wiem co tam napisali¶cie, bo przeczyta³em tylko kawa³ek, stwierdzi³em ¿e bêdzie spojler i dalej nie czytam ;q BTW 1 sezon poszed³ w dwa wieczory -,-
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Odp: Seriale
« Reply #171 on: 2011-01-16, 16:58:39 »
The Big Bang Theory :D Sheldon mój mistrz :D
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Seriale
« Reply #172 on: 2011-01-16, 23:28:23 »
 Deadwood!

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Seriale
« Reply #173 on: 2011-01-17, 17:33:28 »
A ja siê ca³kiem wkrêci³am w Lie to me (polski tytu³: Magia k³amstwa) - raczej ze wzglêdów zawodowych (rozpoznawanie emocji z twarzy i zachowania itp.) ni¿ z superciekawej fabu³y... Poza tym jak to powiedzia³ kolega, bardzo "amerykañski" siê robi ten serial z biegiem odcinków :?
...If I call will you come and will you save me?

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Seriale
« Reply #174 on: 2011-03-09, 17:39:37 »
Niedawno przypomnia³em sobie "Siedemna¶cie mgnieñ wiosny", a obecnie bêdê ¶rutowa³ "Stawkê wiêksz± ni¿ ¿ycie" ale w wersji teatralnej, która by³a wyprodukowana i emitowana w Teatrze Telewizji jeszcze przed nakrêceniem serialu telewizyjnego.
« Last Edit: 2011-03-09, 17:47:24 by Luksor »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Ascot

  • Posts: 836
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • Przechuj buc i ch**
    • Nerd's Life
Odp: Seriale
« Reply #175 on: 2011-03-10, 13:50:46 »
Sons of Anarchy po raz trzeci. Hell yeah
Serious Business...
www.nerdslife.pl

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Seriale
« Reply #176 on: 2011-03-14, 18:33:23 »
Boardwalk Empire i pozamiatane! Steve Buscemi w najwy¿szej formie, ¶wietny Michael Pitt, którego ogromnie cenie (wystarczy zobaczyæ Marzycieli Bertolucciego lub Last Days van Santa by przekonaæ siê o jego wielkim talencie), przera¿aj±cy Michael Shannon i znakomita Kelly MacDonald. Estetycznie znakomicie odwzorowana epoka, a to wszystko w stonowanej (bardziej filmowej ni¿ serialowej), niegangsterskiej narracji.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Seriale
« Reply #177 on: 2011-03-18, 08:23:16 »
...obecnie bêdê ¶rutowa³ "Stawkê wiêksz± ni¿ ¿ycie" ale w wersji teatralnej, która by³a wyprodukowana i emitowana w Teatrze Telewizji jeszcze przed nakrêceniem serialu telewizyjnego.
Obejrza³em ju¿ wszystkie dostêpne w sieci 11 z 14 odcinków wersji teatralnej serialu (nie uda³o mi siê dotrzeæ do odcinków "Czarny wilk von Hubertus", "Cz³owiek, który straci³ pamiêæ" i "Cicha przystañ"). Staruteñki ten cykl "Teatru Sensacji"ale wci±gaj±cy. W stosunku do wersji filmowej serialu, jest kilka odcinków, które nie maj± swoich odpowiedników ("£±czniczka z Londynu" , "Ostatnia broñ Führera", "Koniec gry" w którym zostaje zastrzelony Brunner, "Noc w szpitalu" i "Partia domina"), a w pozosta³ych pojawiaj± siê mniejsze lub wiêksze ró¿nice (w pierwszym odcinku Kloss nie zostaje zdemaskowany, hitlerowskie archiwum nie zostaje zatopione w jeziorze a ukryte w podziemiach zamku, z odcinków 3 i 4 zrobiono jeden odcinek filmowy i czasami pewne postacie graj± inni aktorzy,  ale Brunnera w obu edycjach gra genialny Karewicz). :)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Seriale
« Reply #178 on: 2011-03-20, 19:17:27 »
Odnawiam sobie "Tajemnicze z³ote miasta". Takiego serialu nie by³o ju¿ nigdy pó¼niej! Chyba siê starzejê... :P
ze mn± nie ma ¿artów

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Odp: Seriale
« Reply #179 on: 2011-03-22, 23:43:55 »
Odnawiam sobie "Tajemnicze z³ote miasta". Takiego serialu nie by³o ju¿ nigdy pó¼niej! Chyba siê starzejê... :P
Ja odnawia³em to 3 lata temu :> Wej¶ciówka rz±dzi :]

A teraz ogl±dam Weeds, ze stajni showtime. 10x lepsze od Californication, które swoj± drog± teraz ju¿ jest wyj±tkowo s³abe :P
« Last Edit: 2011-03-22, 23:50:23 by majkel »
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

 

lofty-success