Author Topic: Seriale  (Read 52962 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Seriale
« Reply #180 on: 2011-12-28, 22:42:30 »
Namiêtnie ogl±dam The Killing na Ale Kino+. ¦wietny serial kryminalny!
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Seriale
« Reply #181 on: 2012-01-01, 12:56:04 »
Wciągnęłam się w Kkotboda namja (ew. Kgotboda namja, taki zapis też widziałam). Głupie jak nie wiem, ale wciąga, a nawet podoba mi się. Kto by pomyślał, że będę koreańskie seriale dla młodzieży oglądać? I to z taką fascynacją ;)

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Seriale
« Reply #182 on: 2012-01-01, 21:39:17 »
Wci±gnê³am siê w Kkotboda namja (ew. Kgotboda namja, taki zapis te¿ widzia³am). G³upie jak nie wiem, ale wci±ga, a nawet podoba mi siê. Kto by pomy¶la³, ¿e bêdê koreañskie seriale dla m³odzie¿y ogl±daæ? I to z tak± fascynacj± ;)
Japoñskie s± gorsze :roll: ;)
Ja tam siê na tym nie¼le ¶miejê. Ale wredn± matkê bym zat³uk³a gazet±...
ze mn± nie ma ¿artów

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Seriale
« Reply #183 on: 2012-01-03, 13:54:25 »
Wci±gnê³am siê w Kkotboda namja (ew. Kgotboda namja, taki zapis te¿ widzia³am). G³upie jak nie wiem, ale wci±ga, a nawet podoba mi siê. Kto by pomy¶la³, ¿e bêdê koreañskie seriale dla m³odzie¿y ogl±daæ? I to z tak± fascynacj± ;)
Japoñskie s± gorsze :roll: ;)
Ja tam siê na tym nie¼le ¶miejê. Ale wredn± matkê bym zat³uk³a gazet±...
To japoñskich nie bêdê ogl±daæ. Za to ch³opa zmuszam do ogl±dania KN ^^ Ale w ogóle chyba siê wci±gnê i You're Beautiful te¿ obejrzê, co tam! :D

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Seriale
« Reply #184 on: 2012-01-03, 14:39:30 »
Ale w ogóle chyba siê wci±gnê i You're Beautiful te¿ obejrzê, co tam! :D
You're Beautiful  jest sto razy lepsze  :) I jeszcze My Girl. Przynajmniej nudne nie s± tak strasznie, i problemów z kosmosu trochê mniej. Bo w Kkotboda namja jak nie urok to sraczka, a¿ siê cz³owiek denerwuje, ¿e takie dziadostwo ogl±da, ale bêdzie ogl±da³, bo mo¿e Woo Bin siê jako¶ rozwinie. Bo postaæ najlepsza, ale ca³kowicie pomijana. I tak go pomijaj± do koñca. Tylko raz jaki¶ szcz±tkowy kryzys  :P
ze mn± nie ma ¿artów

mona700

  • Posts: 180
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Seriale
« Reply #185 on: 2012-01-06, 20:43:26 »
Wci±gnê³am siê w Kkotboda namja (ew. Kgotboda namja, taki zapis te¿ widzia³am).

Kas, oddawaj mi godziny mojego ¿ycia spêdzone na ogl±daniu tego! Ech.... Skoñczy³am wczoraj...
Moja pierwsza "drama" i wci±gnê³a lepiej, ni¿ dobre anime :D Teraz ogl±dam Mischievous Kiss zrobione na podstawie mangi Itazura na Kiss, widzia³am ju¿ anime i wydaje mi siê, ¿e ten serial jest lepszy :D Poza tym gra tutaj ten sam aktor co w Kkotboda namja :D
Fata viam invenient

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Seriale
« Reply #186 on: 2012-01-07, 11:24:02 »
Teraz ogl±dam Mischievous Kiss zrobione na podstawie mangi Itazura na Kiss, widzia³am ju¿ anime i wydaje mi siê, ¿e ten serial jest lepszy :D
To moja playlista siê wyd³u¿a... :D

mona700

  • Posts: 180
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Seriale
« Reply #187 on: 2012-01-09, 13:46:12 »
Teraz ogl±dam Mischievous Kiss zrobione na podstawie mangi Itazura na Kiss, widzia³am ju¿ anime i wydaje mi siê, ¿e ten serial jest lepszy :D
To moja playlista siê wyd³u¿a... :D

Odwo³ujê to, pod koniec zrobi³ siê zbyt cukierkowaty i przes³odzony -.-
Fata viam invenient

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Seriale
« Reply #188 on: 2012-01-09, 14:04:15 »
Ale czy one wszystkie nie s± prze-? Przes³odzone, przerysowane, przegiête? ;)

mona700

  • Posts: 180
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Seriale
« Reply #189 on: 2012-01-09, 15:29:21 »
Ale czy one wszystkie nie s± prze-? Przes³odzone, przerysowane, przegiête? ;)
No nie wiem, jako¶ Kkotboda namja nie wydawa³ mi sie zbyt cukierkowaty i przes³odzony... A Mischievous Kiss to ju¿ szczyt wszystkiego, happy end na koniec, och wszyscy s± szczê¶liwi :> Bez przesady, bêdê rzygaæ têcz± zaraz -.-

Fata viam invenient

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Seriale
« Reply #190 on: 2012-01-09, 22:51:33 »
No, nawet, je¶li nie przes³odzony, to przegiêty i nieco naiwny. I wieje patosem strasznie, ale i ¶mieszny jest, chocia¿ trochê ¿enuj±cy... :roll:

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Seriale
« Reply #191 on: 2012-01-09, 22:58:53 »
Mnie dziwi± ludzie, którzy na powa¿nie ogl±daj± takie rzeczy. Siê nie da.
ze mn± nie ma ¿artów

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Seriale
« Reply #192 on: 2012-02-01, 07:01:04 »
Namiêtnie ogl±dam The Killing na Ale Kino+. ¦wietny serial kryminalny!
Nadal namiêtnie ogl±dam szwedzko-duñski "Forbrydelsen". Z ciekawo¶ci wiêc siêgn±³em po amerykañski remake czyli "The Killing" i imho jest znacznie s³abszy od pierwowzoru - nie ma ju¿ tego specyficznego, mrocznego nastroju, s³absza gra aktorów i jaki¶ taki zapêdzony niezno¶nie...
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Seriale
« Reply #193 on: 2012-02-02, 09:49:08 »
Ja to mam ca³± listê japoñskich dram na koncie.
Nobuta wo Produce - Kamenashi Kazuya, bardzo dobry Jamashita Tomohisa i Maki - ¶wietna drama
Gokusen - Jun Matsumoto w dobrej formie
Kimi wa Petto - geniusz! absolutny i nieodwo³ywalny - Jun Matsumoto jako zwierz±tko domowe miecie
Nodame Cantabile - dla wielbicieli muzyki
Hana Kimi - jedna z naj¶mieszniejszych dram a przy okazji najbardziej japoñsko kretyñskich
Hana Yori Dango - pierwsze, Jun Matsumoto jako debil
1 Litre of Tears - drama taka jak tytu³... plus za grê dla Ryo
Mei-chan no shitsuji - kretyñskie, nie wiem czemu wytrzyma³am do koñca... mo¿e dlatego, ¿e byla intryga
Proposal Daisakusen - dziwne, ogl±da³am tylko dla YamaP
Attention Please - niez³e, o stewardessach z moj± ulubion± aktork± - Maya Miki
Tatta Hitotsu no Koi - z Kamenashim - przes³odzone na maksa - nie ogl±dajcie
Anego z Akanishim - ¶wietne, poch³onêlam chyba w dwa wieczory
Himitsu no Hanazono - genialna drama o mangakach
Galileo - trochê kretyñskie, ale nawet fajne, kryminalistyczne
Lunch Queen - drama o gotowaniu i prowadzeniu restauracji... niez³a
Summer Snow - jedna z najsmutniejszych dram jakie widzia³am, po prostu koñcówka niszczy absolutnie ka¿dego
Sapuri nie pamiêtamdok³adnie o czym, ale pamiêtam, ¿e fajne (sprawdzi³a) A! ju¿ pamiêtam! o firmie reklamowej - przegenialna drama!
Mayo no Jouken drama, o której z Aru mówimy "doniczka" bo g³ówna bohaterka ma takie w³asnie IQ Do obejrzenia tylko po paru g³êbszych.
Atashinchi no danshi ¶wietna drama podobna do Hana Kimi
Hotaru no hikari zabawne, romantyczne i bardzo ludzkie
Honey and Clover s³odkie o malarce
Zettai Kareshi nie wiem co powiedzieæ - nienajgorsze, ale takie raczej dziwne
Ouran High School host Club raczej s³abe

O matko ja to wszystko obejrza³am.... Ech :)
« Last Edit: 2012-02-02, 10:20:38 by Kekkai »

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Seriale
« Reply #194 on: 2012-02-04, 20:48:38 »
heheh, trochê ciê¿ko mi by³o ogarn±æ o czym piszecie, bo zazwyczaj na koreañskie dramy siê u¿ywa angielskich tytu³ów jednak (filmweb jest spaczony pod tym wzglêdem, niestety). w sumie ogl±da³am hana yori dango wiêc mnie jako¶ boys over flowers (czyli to kgotboda namja omg koreañski mnie straszy) nie zachêci³o bo to to samo. a tym bardziej lee min ho i jego nos (tak, jestem pró¿na, ogl±dam dla aktorów. no dobra, dla aktorów i ich nosów).

z Kekkaiowych dram, to osobi¶cie bym poleci³a nodame, hotaru no hikari pewnie te¿, nobutê, a oprócz tego love shuffle i mo¿e ju¿ nie romantyczno-komediowe, ale moje chyba ulubione ryusei no kizuna albo ostatnio lecia³o, um reinouryokusha odagiri kyouko no uso. z koreañskich lol nie wiem, nie mam du¿ego do¶wiadczenia bo ogl±dam od mo¿e pó³ roku dopiero, ale i need romance, oh my lady, secret garden? (z bólem serca to piszê ale no klasyka ju¿), prosecutor princess, coffee prince, teraz ogl±dam god of study i te¿ jest fajne (odpowiednik japoñskiego dragon zakura, tego nudnego z yamapem).

w³a¶ciwie u mnie ludzie szalej± na punkcie koreañskich dram historycznych, ja obejrza³am jedn± z miesi±c temu - warrior baek dong soo - i nie licz±c fazy z ni± zwi±zanej (och ten bromance), to nie by³a bardzo dobra a i tak uwielbiam. w³a¶ciwie jestem zakochana w gatunku chyba, wiecie, go¶cie  z d³ugimi w³osami i mieczami pomykaj±cy przez pola na konikach, czego chcieæ wiêcej :P

generalnie o dramach to ja zawsze chêtnie, wiêc jak co¶, to no. here i am.

aha, dla fanów dobrej traumy, w³a¶nie zaczê³am koreañsk± TELENOWELÊ, pierwsze 5 min pierwszego odcinka i ju¿ siê tarzam ze ¶miechu ech.
wszystko, co sko¶ne.

 

lofty-success