Author Topic: Seriale  (Read 52940 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

In_Prog_We_Trust

  • Posts: 353
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
  • Go then, there are other worlds than these.
    • Strona zespo³u na fb
Odp: Seriale
« Reply #195 on: 2012-02-10, 16:32:18 »
Tu same sko¶ne seriale widzê omawiane... :( Nie to ja tylko Death Note z tych rzeczy widzia³em ;)
P³yta mojej kapeli!

https://youtu.be/gLbKuBCYryo

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Seriale
« Reply #196 on: 2012-02-12, 12:24:55 »
Zawsze mo¿esz obejrzeæ co¶ jeszcze ;)

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Seriale
« Reply #197 on: 2012-02-19, 15:26:12 »
Oprócz drugiego sezonu ¶wietnego serialu kryminalnego "Forbrydelsen" na bie¿±co w AleKino+, dobra³em siê do trzeciego sezonu "Robin z Sherwood", w którym Michaela Praeda w roli tytu³owej zast±pi³ Jason Connery, syn Seana Connery.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

witchking

  • Posts: 234
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
Odp: Seriale
« Reply #198 on: 2012-03-05, 11:22:11 »

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Seriale
« Reply #199 on: 2012-03-05, 11:38:56 »
a ja obecnie odrabiam zaleg³o¶ci, ogl±daj±c Twin Peaks - cholernie wci±gaj±ce

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Seriale
« Reply #200 on: 2012-03-05, 13:54:34 »
a ja obecnie odrabiam zaleg³o¶ci, ogl±daj±c Twin Peaks - cholernie wci±gaj±ce
Pierwszy sezon mega. Drugi mnie zmêczy³ po dwóch-trzech odcinkach, i jak przerwa³em ponad rok temu, tak dot±d nie skoñczy³em. Ale wci±¿ sobie obiecujê, ¿e kiedy¶ skoñczê.


Zacz±³em dalej t³uc How I Met Your Mother. G³upie i ja³owe, ale jestem w trakcie czwartego sezonu i bawiê siê przyzwoicie. Jako dwudziestominutowa przek±ska w trakcie dnia sprawdza siê nie¼le.

Wci±¿ te¿ czekam na kolejne odcinki Californication. Jak dot±d 7 odcinków pi±tego sezonu mia¿d¿y, trzeba przyznaæ, ¿e jest niemal tak hardkorowo jak w pierwszym sezonie. Trzymaj± poziom.

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Seriale
« Reply #201 on: 2012-03-05, 21:24:18 »
Battlestar Galactica. ¦wietny serial sci-fi. Wkrêci³am siê. Zaczynam czwarty sezon. Koñcówka trzeciego mia¿d¿y.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Seriale
« Reply #202 on: 2012-03-05, 23:12:43 »
Battlestar Galactica. ¦wietny serial sci-fi.
:O To od którego sezonu trzeba to ogl±daæ, ¿eby siê podoba³ i ¿eby byæ w temacie? Bo zaczê³am od pierwszego, po trzech odcinkach mnie zemdli³o, wziê³am siê za drugi i to samo, a potem to ju¿ nie wiedzia³am, o co tam w³a¶ciwie chodzi i sobie odpu¶ci³am :?

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Seriale
« Reply #203 on: 2012-03-06, 10:16:03 »
Battlestar Galactica. ¦wietny serial sci-fi.
:O To od którego sezonu trzeba to ogl±daæ, ¿eby siê podoba³ i ¿eby byæ w temacie? Bo zaczê³am od pierwszego, po trzech odcinkach mnie zemdli³o, wziê³am siê za drugi i to samo, a potem to ju¿ nie wiedzia³am, o co tam w³a¶ciwie chodzi i sobie odpu¶ci³am :?
Pierwszy jest najbardziej skopany. Pó¼niej ju¿ ca³kiem nie¼le.

Ja siê wci±gnê³am ostatnio w g³upiutki serial, ale ca³kiem zabawny - 2 Broke Girls. Pocz±tkowo siê rewelacja nie zapowiada³a, ale teraz jest ju¿ ca³kiem nie¼le. Poza tym zastanawiam siê, co tu koreañskiego sobie wybraæ... ;)
ze mn± nie ma ¿artów

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Seriale
« Reply #204 on: 2012-03-06, 16:49:44 »
Battlestar Galactica. ¦wietny serial sci-fi.
:O To od którego sezonu trzeba to ogl±daæ, ¿eby siê podoba³ i ¿eby byæ w temacie? Bo zaczê³am od pierwszego, po trzech odcinkach mnie zemdli³o, wziê³am siê za drugi i to samo, a potem to ju¿ nie wiedzia³am, o co tam w³a¶ciwie chodzi i sobie odpu¶ci³am :?

Ja przerwa³am w po³owie drugiej serii jako¶, bo brutalnie strasznie by³o. Ale pó¼niej jest lepiej, brutalno¶ci mniej, choæ thriller jest.

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Seriale
« Reply #205 on: 2012-03-14, 10:45:17 »
Ju¿ tylko ostatni odcinek Kyeol-hoon-mot-ha-neun-nam-ja mi zosta³. Szkoda, bo zabawne. Po tym zrobiê sobie przerwê w Korei i bêdê Top Model pewnie ogl±daæ.
ze mn± nie ma ¿artów

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Seriale
« Reply #206 on: 2012-03-14, 23:33:58 »
A ja wreszcie zacz±³em ogl±daæ "Grê o Tron" i zakuma³em czemu siê tym wszyscy tak podniecaj±. Wci±ga jak cholera.
[under construction]

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Seriale
« Reply #207 on: 2012-03-15, 07:40:26 »
Wczoraj skoñczy³em ogl±daæ drugi sezon "Forbrydelsen". ¦wietny by³. ¦wiat polityki bardzo wiernie skonstruowany - kto¶, kto pisa³ scenariusz, musi posiadaæ ogromn± wiedzê na temat mechanizmów funkcjonowania wspó³czesnej polityki europejskiej.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Seriale
« Reply #208 on: 2012-03-15, 12:07:19 »
a ja obecnie odrabiam zaleg³o¶ci, ogl±daj±c Twin Peaks - cholernie wci±gaj±ce
Pierwszy sezon mega. Drugi mnie zmêczy³ po dwóch-trzech odcinkach, i jak przerwa³em ponad rok temu, tak dot±d nie skoñczy³em. Ale wci±¿ sobie obiecujê, ¿e kiedy¶ skoñczê.

ale to znaczy, ¿e nie dotar³e¶ do rozwi±zania zagadki :O ja zbli¿am siê ju¿ do koñca i mogê powiedzieæ tak, ¿e pierwszy sezon jest fenomenalny, drugi natomiast mo¿na logicznie podzieliæ na dwa pod-sezony: do wyja¶nienia g³ównej zagadki i to co po tym. W przypadku pierwszego to fakt, pierwsze odcinki nie zachwyca³y, ale w miarê jak rozwi±zanie by³o coraz bli¿ej naprawdê wróci³o to na wysoki poziom. Natomiast po tej zagadce, tendencja sta³a siê ostro spadkowa.. Có¿, przynajmniej nie dziwi fakt, ¿e nie doczeka³o siê to dalszych kontynuacji - ciê¿ko kontynuowaæ serial oparty w ca³o¶ci na jednej zagadce po jej rozwi±zaniu. Tym niemniej, nadal polecam - ca³a pierwsza seria i 10 odcinków drugiej.

In_Prog_We_Trust

  • Posts: 353
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
  • Go then, there are other worlds than these.
    • Strona zespo³u na fb
Odp: Seriale
« Reply #209 on: 2012-03-15, 18:04:05 »
Twin Peaks mia¿d¿y, jeden z seriali wszech czasów, zdecydowanie. Pierwszy sezon jest ¶wietny, bardzo klimatyczny i trzymaj±cy w napiêciu. Drugi wg. mnie równie¿ trzyma poziom, zgadzam siê ¿e po wyja¶nieniu zagadki czasami to ju¿ nie to samo, jednak scena fina³owa to majstersztyk. Jak bym mia³ zestawiæ jakie seriale to moje ulubieñce to...

1.Six Feet Under(sze¶æ stóp pod ziemi±) - Klasyka, ka¿dy powinien to znaæ
2.Dexter - znakomity czarny humor, sezony w kratkê - raz lepiej raz gorzej jednak i tak nawet siê trzyma w formie Dex ;)
3.Breaking Bad - No... prawdziwy, znakomity. wci±ga.
4.Twin Peaks - znakomite postacie i kreowanie napiêcia
5.Californication - hehe ;) Po prostu dobry serial komediowy, pokazuj±cy, ¿e nawet gdy ma siê wszystko mo¿na nie mieæ nic
6. Gra o Tron - To dopiero pocz±tek tego serialu, jednak ju¿ kosi. Jakby by³o wiêcej elementów fantasy, wg. mnie by³by jeszcze lepszy
7.Rodzina Soprano - Du¿y serial, jednak mo¿na siê powa¿nie wci±gn±æ w ¿ycie mafii i s± sceny, które po prostu mia¿d¿±
8. Prawo ulicy - ma swoje momenty, jednak nie zra¿ajcie siê do tego serialu po drugim sezonie...
9.Carnivale - serial ma³o znany, jednak klimatyczny, szkoda ¿e HBO nie sfinansowa³o jego dalszej produkcji...
10. Reszta obejrzanych (lepszych): Gotowe na wszystko, pocz±tek chirurgów, House, pocz±tki Lostów, Futurama i Dragon Ball'e ale to tak z sentymentu...
P³yta mojej kapeli!

https://youtu.be/gLbKuBCYryo