Author Topic: Wra¿enia sprzed, w trakcie i po koncercie Opeth w Warszawie  (Read 63773 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
No co Wy... ja siê po³o¿y³am o 6. i do po³udnia siê wyspa³am :P

Kilka tekstów Mikaela:
 :arrow: Do you realize how insanely awesome you are?
 :arrow: I would fuck you all if I was bisexual
I mówi³ co¶, ¿e chce ju¿ i¶æ ju¿ do hotelu so jerk off   8)

I galeria.
« Last Edit: 2009-03-22, 17:11:08 by Czarna »
...If I call will you come and will you save me?

PePe

  • Posts: 65
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • life for sound
    • Feed me...
hej hej, bo mnie zaraz kto¶ zje tutaj :P Nie mówiê, ¿e siê nie podoba³o, tylko nag³o¶nienie z ty³u brzmia³o tak, jakby na scenie by³ rój pszczó³ a nie Opeth ;)

Nie wiem czy kto¶ wraca³ do wro o 00.30, ale mia³em tu idealne zakoñczenie koncertu - poopethowi metale w jednym poci±gu z kibolami - kiedy po koncercie adrenalina zaczê³a opadaæ, to widok kordonu policji znów j± podniós³.

Jak to by³o z tym balkonem, mo¿na by³o wej¶æ bez problemu, czy kto¶ tam pilnowa³ tego?
Why can we not be sober?
http://www.lastfm.pl/user/PePeush

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Jak to by³o z tym balkonem, mo¿na by³o wej¶æ bez problemu, czy kto¶ tam pilnowa³ tego?
Chyba balkon dla vipów... :roll:
Wyslano: 2009-03-22, 17:26:42
I galeria.
Znajd¼ siebie :D
Tu jestem, mamo, tu! :P Przy scenie po lewej - naprzeciwko Frederika! :D
...If I call will you come and will you save me?

grzes227

  • Posts: 233
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
  • Wrecking Crew!
balkonu pilnowali... Tak± niebiesk± opaske trzeba by³o mieæ:)
In the rays of the sun I am longing for the darkness...

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Przed koncertem spotka³em kumpla poznanego na koncercie Kata w zesz³ym roku i pozna³em Majkel'a. Posiedzieli¶my u Majkela w samochodzie, wypili¶my piwko (oprócz kierowcy oczywi¶cie) pogadali¶my, po¶miali¶my siê. Potem przyszed³ czas na wybranie siê na koncert. Trochê pó¼no wyszli¶my i nie mia³em dobrych miejsc.

Koncert muzycznie piêkny, wizualnie nie za wiele widzia³em. Najpierw mia³em miejsce tu¿ przed konsolet±, to jak sta³em na palcach to widzia³em wszystko dobrze ale w czasie Hessian Peel kobieta obok mnie zemdla³a i musieli¶my j± wynie¶æ poza sale. Nim j± ocucili¶my z jej mê¿em (tak przypuszczam) i sprawdzili¶my, ze wszystko bêdzie OK to wróci³em na sale - akurat na wschodnie motywy w Closure ale mia³em tylko miejsce przy drzwiach wej¶ciowych i nisk± widoczno¶æ.

Po koncercie stan±³em na przeciw t³umu, i wybra³em siê pod pr±d. Od drzwi do ¶rodka sali. Tam zacz±³em szukaæ ekipy forumowej. Zauwa¿y³em Vrone no i podszed³em do niego. Wtedy kto¶ (ju¿ nie pamiêtam kto) podszed³ do Vrony i wiedzia³em ju¿, ¿e ekipa forumowa jest po prawej stronie. Poszed³em tam, zapozna³em siê z forumowiczami i czeka³em na rozwój wydarzeñ odno¶nie aftetrparty.

Droga do afterparty trwa³a na wzajemnym zapoznawaniu siê i rozmowach, których tematyka tyczy³a siê spraw "oko³okoncertowych".

AFTERAPRTY:
Afterparty by³o boskie i tu ¿adne s³owa nie wyra¿± zadowolenia jakie czerpa³em z przebywania i zabawy z Wami.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów bawi±cych siê na afterparty!

Ps. Sorki Jacku, ¿e siê z Tob± nie zd±¿y³em po¿egnaæ. Poszed³em kupiæ bilet, ale kobieta w kasie ju¿ powiedzia³a ¿ebym bieg³ na poci±g bo za chwile odje¿d¿a. W czasie biegu nie spotka³em ju¿ Ciebie, a ledwo co zd±¿y³em na poci±g bo tu¿ po wskoczeniu do niego poci±g ruszy³.

Vanity

  • Posts: 25
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
By³o po prostu niesamowicie.

Deliverance na BIS to byl strzal w dziesiatke.

Po tym jeszcze 40 minut w kolejce do szatni (ktora momentami byla nie do wytrzymania) i kolejne 2 godizny powrotu do domu dzwonil mi w glowie ten numer.

Konferansjerka tez na najwyzszym poziomie - Ba³troczyk móg³by siê naprawdê du¿o od niego nauczyæ.

Publika te¿ pozamiata³a - szczególnie podoba³y mi siê miny Opeth kiedy slychac bylo "sto lat" "sto lat" - takie latajace znaki zapytania nad scena :)


Teraz zostaje tylko czekac na ich koncert na Brutalu.


A co do naglosnienia to najlepiej chyba bylo tak 5-10 metrow przed scena na srodku, tam gdzie stalem na pierwszym numerze i pod koniec koncertu (w trakcie szaleñstwo t³umu zanios³o mnie na prawo pod bariere)



Po prostu szacunek - i w³a¶ciwie to siê ciesze ze nie bylo supportu.

Pozdrawiam!

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Sorki Jacku, ¿e siê z Tob± nie zd±¿y³em po¿egnaæ...
Te¿ mi by³o g³upio, ¿e na po¿egnanie nie przybili¶my pi±tki, ale gdy próbowa³em w rozk³adzie odszukaæ Twój poci±g, to zorientowa³em siê, ¿e masz niewiele czasu - najwa¿niejsze, ¿e zd±¿y³e¶.

Wracaj±c do koncertu, najs³abszym momentem (dla mnie) by³ kawa³ek, na który bardzo czeka³em, a mianowicie Credence. Spodziewa³em siê, marzy³em, ¿e to bêdzie takie wszechogarniaj±ce ¶piewanie, a wysz³o tak jako¶ bezp³ciowo i bezbarwnie... Natomiast najbardziej zaskoczy³a mnie koñcówka Closure - fantastycznie to rozbudowali, zmiot³o mnie po prostu. I w ogóle tak mniej wiêcej od 4 minuty Hessian Peel, gdy wchodzi przesterowana gitara, ju¿ do samego koñca koncertu odp³yn±³em zupe³nie. Szkoda, ¿e ten czas (przed koncertem, koncert, after party) tak szybko zlecia³... Pozdrawiam Was wszystkich gor±co!!! :)
« Last Edit: 2009-03-22, 19:46:52 by Luksor »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Wracaj±c do koncertu, najs³abszym momentem (dla mnie) by³ kawa³ek, na który bardzo czeka³em, a mianowicie Credence. Spodziewa³em siê, marzy³em, ¿e to bêdzie takie wszechogarniaj±ce ¶piewanie, a wysz³o tak jako¶ bezp³ciowo i bezbarwnie...
Mnie te¿ jako¶ tak umkn±³ ten kawa³ek... Szukali¶my czego¶, co spad³o na Kekkai, wi±zali¶my w³osy... ;) To by³a dobra chwila odpoczynku po 4 ostrych kawa³kach... Wiêc mo¿e dlatego by³o bez sza³u :P
...If I call will you come and will you save me?

Backbone

  • Posts: 501
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.backbone.neth.pl/
Mikael o Koncercie w Polsce:

Quote
After Norway we came back home for one (!) day, and then we had to fly to Poland for a sold out show in Warszawa. I'm in my room at the Sheraton here as I'm typing this and we played last night. Amazing! One of the best crowds we've had. It was a little bit of a magic show to us. Thank YOU Warszawa!!!

Angel

  • Posts: 3
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Koncert by³ niesamowity.No i publiczno¶æ by³a ¶wietna.Mam nadziejê,¿e dziêki temu Opeth chêtnie wróci wkrótce do Polski.

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Super by³o Was wszystkich poznaæ (a przynajmniej przywitaæ siê :D) osobi¶cie, z³y jestem na siebie i na swój harmonogram:D, ¿e nie mog³em zostaæ na afterze :/
Sam koncert jak najbardziej pozytywnie, sta³em w³a¶nie mniej wiêcej na ¶rodku sali, ale bli¿ej sceny i nag³o¶nienie by³o perfekcyjne. Normalnie szok :D Mnie równie¿ strasznie podoba³a siê koñcówka Closure. Wysz³a chyba jeszcze lepiej ni¿ na Lamentations.

Chocia¿, osobi¶cie mam takie odczucie, ¿e gdybym by³ na tym koncercie jakie¶ 4 lata temu, to z rado¶ci chyba wskoczy³bym na scenê ;q . A tak, jako¶ ca³y koncert prze¿y³em z dystansem i na ch³odno. Ale warto by³o. Jakbym ich przegapi³, to bym sobie tego nie darowa³ :D

Pozdrowienia jeszcze raz dla wszystkich.
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

wooy

  • Mourner
  • *
  • Posts: 101
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
    • Lurk Moar
nie jestem w stanie zale¼æ s³ów dla tak wyjebczego koncertu... jak to okre¶li³ mój ma³o-opethowy kumpel odno¶nie publiki "Ci ludzie to jacy¶ fanatycy"... szczerze to nie spodziewa³em siê wall of dead'a (co z tego ¿e by³ ma³y, wa¿ne ¿e by³)... setlista po prostu cudowna, nag³o¶nienie wg mnie ¶wietne, kontakt z publik± dobry... po prostu orgazmogeniczny koncert...
ps. pozdrowienia dla PePe
„Bo ludzie zamienili siê w nijakie miernoty, których wegetacj± nie wstrz±saj± ¿adne impulsy woli” Fryderyk Nietsche

"Quidquid latine dictum sit, altum videtur"

Zywytrup

  • Posts: 56
  • Karma: +0/-0
I mówi³ co¶, ¿e chce ju¿ i¶æ ju¿ do hotelu so jerk off   8)

nie do koñca. mówi³, ¿e jeste¶my tacy wspaniali, ¿e 'when im back in hotel i think i gonna jerk off'. specyficzny komplement, trzeba przyznaæ, ale mnie przynajmniej bylo milo 8)

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Trudno mi przychodzi opisywanie emocji s³owami, a to wydarzenie by³o dla mnie emocjami z górnej pó³ki...
... wiêc nic nie napiszê ;P

edit: w sumie to tyle mogê napisaæ ;]
Quote from: Vronah
Jeden z (a mo¿e ten pierwszy) najpiêkniejszych dni mojego ¿ycia! S³yszeæ (i ogl±daæ) ukochany zespó³ obejmuj±c ukochan± osobê.
Muzyczna ekstaza w najczystszej postaci.
Ahhhhhhhhhhh...
Spotkaæ (a niektórych poznaæ) was wszystkich to niemal równie wspania³e prze¿ycie ;] Dziêki za aftera i w ogóle! ;]
Ja chcê czê¶ciej!
« Last Edit: 2009-03-23, 00:14:07 by Vronah »
selfbanned