Author Topic: Wra¿enia sprzed, w trakcie i po koncercie Opeth w Warszawie  (Read 63620 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Hier Apparent ze Stodo³y - w mp3, ¿eby Wam smaka narobiæ (za pozwoleniem Garfielda).
¦wietne brzmienie - jestem pod ogromnym wra¿eniem!!! :D Spodziewaj±c siê d±sów malkontentów zaznaczam, ¿e nagranie nale¿y oceniaæ w kategoriach bootlegowych.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Joanna Kinowska z independent.pl z w³asnej i nieprzymuszonej woli podes³a³a mi linki do wywiadu z Mendezem i Akessonem oraz galerii z koncertu :D Szacun.

Ciekawe kiedy sami bêdziemy mogli zrobiæ wywiad z naszymi ulubieñcami? :-k
True Pagan Winter Crew

kwarnik

  • Mourner
  • *
  • Posts: 694
  • Karma: +27/-0
  • Gender: Male
a co z zapisami do fan klubu? mia³y byæ w po³owie kwietnia. pytam, bo zale¿y mi na bootlegu z koncertu w stodole.

GarfieldPL

  • Guest
Dobra. Dogadali¶my siê z Minderem co do pewnych detali dotycz±cych w³a¶ciwych momentów pociêcia materia³u. Niestety nie znam angielskiego i potrzebowa³em w tej kwestii pomocy, bo jak siê okaza³o troszkê nielogicznie wysz³y mi pierwsze przymiarki. No có¿. Za moich czasów szkolnych nie mia³em angielskiego w szkole i mia³em troszkê inne sprawy na g³owie a teraz jestem zawalony prac± i ogólnie ¿yciem codziennym. Mo¿e kiedy¶ w lepszych dla siebie, spokojniejszych czasach zacznê naukê. Ponoæ nigdy nie jest za pó¼no...

Wracaj±c do bootlegu. W najbli¿szych dniach, kiedy tylko nawi±¿ê kontakt z Minderem pode¶lê mu brakuj±ce poprawione pliki i róbta se z tym co chceta. Mam tylko pro¶bê. To Minder zajmuje siê rozpowszechnianiem. Ja od tego umywam rêce i proszê do mnie w tej sprawie nie pisaæ. Nie mam czasu na korespondencje pocztowe a udostêpniaæ w Internecie ju¿ nigdy niczego nie bêdê. Mam swoje powody. Zatem proszê zapisywaæ siê do fanclubu i tam upominaæ siê o nagranie a mi daæ ¶wiêty spokój. Je¶li Minder z jakich¶ przyczyn nagrania komu¶ odmówi to u mnie ta osoba nie znajdzie pomocy. Ja siê w Wasze sprawy nie mieszam. Tym którzy siê niecierpliwi± a jeszcze nie us³yszeli próbek nagrania przypominam link:

http://www.zshare.net/audio/5841538331a43e22/

Pozdrawiam tych którzy grzecznie czekali i tego zarozumia³ego pyskacza McChickena równie¿.

Dziêkujê za uwagê.
« Last Edit: 2009-05-11, 09:02:44 by GarfieldPL »

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
a co z zapisami do fan klubu? mia³y byæ w po³owie kwietnia. pytam, bo zale¿y mi na bootlegu z koncertu w stodole.

Niestety na razie rozwój nowej wersji strony trochê siê zatrzyma³, ale mo¿na siê zapisywaæ bezpo¶rednio u mnie - wystarczy skrobn±æ maila.

Potrzebne s± nastêpuj±ce dane (proszê ich NIE podawaæ na forum! :P):
Adres korespondencyjny, dzia³aj±cy adres email, wymiar koszulki (na przysz³o¶æ), login na forum, po¿±dany login maila/jabbera w domenie opeth.pl (je¶li mi siê nie spodoba, to bêdziemy negocjowaæ), mo¿na te¿ podaæ np. numer telefonu.

W odpowiedzi przesy³am numer konta, na który nale¿y przelaæ sk³adkê - jest to osobne konto, które za³o¿y³em na potrzeby fanklubu (aktualnie znajduje siê na nim kwota 1,04z³, która powsta³a po kapitalizacji odsetek z kasy, za któr± kupowa³em bilety na wiedeñski koncert ;) Tak wiêc wszystko zostaje w rodzinie. Sk³adka jest wa¿na rok.

W ka¿dym razie po przelaniu sk³adki zak³adam konto w domenie, aktywujê specjalny forumowy status i udostêpniam bootlega. Kolejne akcje bêd± og³aszane w odpowiednim dziale forum.
True Pagan Winter Crew

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Sk³adka jest wa¿na rok.
Ale to jest rok od zaksiêgowania, czy rok 2009...  czy jak?! :roll:
...If I call will you come and will you save me?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Dobre pytanie (bo spotka³em siê ze sztywnym rozliczaniem liczonym od stycznia), ale chodzi o rok od momentu zaksiêgowania. My¶la³em, ¿e to w sposób oczywisty wynika³o z tekstu. Napisa³em przecie¿ "sk³adka jest wa¿na rok" (czyli innymi s³owy "sk³adka jest wa¿na przez rok") a nie "sk³adka jest wa¿na do koñca roku" albo "sk³adka jest wa¿na na rok 2009".
True Pagan Winter Crew

GarfieldPL

  • Guest
Finito. Nagranie w ca³o¶ci przekaza³em drog± elektroniczn± Minderowi. Moja rola skoñczona.

Mi³ego s³uchania ¿yczê.

grzes227

  • Posts: 233
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
  • Wrecking Crew!
Witam :) Przepraszam ¿e odkopujê temat...

Ma kto¶ mo¿e zdjêcie, na którym widaæ balkon ?
In the rays of the sun I am longing for the darkness...

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Wrażenia sprzed, w trakcie i po koncercie Opeth w Warszawie
« Reply #160 on: 2009-07-19, 21:51:05 »
Piękne. :lol:

Czyżby inspiracja house'm ze skrzypcami w tle?
[under construction]

Backbone

  • Posts: 501
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.backbone.neth.pl/
Czy¿by inspiracja house'm ze skrzypcami w tle?

tez mi to sie skojarzylo ;d

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Exactly  :mrgreen:

grzes227

  • Posts: 233
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
  • Wrecking Crew!
Tak samo jak mi, tylko ja tu jestem poszkodowany :(
A tak ca³kiem serio? Tego dla Vipów, nie House'owego :)
In the rays of the sun I am longing for the darkness...

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Watershed to mo¿e nie jest totalny gniot, ale po jego wydaniu bez ¿alu opu¶ci³em 2 okazje ¿eby zobaczyæ Opeth na ¿ywo...
¯a³uj, bo koncert w Stodole zmia¿d¿y³ (Mike kilka razy wyra¿a³ uznanie), a czego¶ tak natchnionego jak Closure na ¿ywo ju¿ dawno nie prze¿y³em. :)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

 

lofty-success