Author Topic: Wra¿enia sprzed, w trakcie i po koncercie Opeth w Warszawie  (Read 63762 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
To nie by³ pasek! Przypatrz siê, ale dobrze! ;D
Kurde, rzeczywi¶cie... :shock: Nie¼le... XD

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Wra¿enia po: Pierwszy zlot forum i od razu najwiêkszy
Pierwszy to raczej nie...
Przecie¿ chodzi³o o pierwszy, w którym Ola uczestniczy³a... :)

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Wra¿enia po: Pierwszy zlot forum i od razu najwiêkszy
Pierwszy to raczej nie...
Przecie¿ chodzi³o o pierwszy, w którym Ola uczestniczy³a... :)
A, no chyba, ¿e tak :) Niektórzy to maj± szczê¶cie ;)

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Dziêkujê wam za przybycie i ¿a³ujê, ¿e obowi±zki mnie zmusi³y do szybkiego zmycia siê. Nie w±tpiê ¿e by³o grubo. :twisted:

A koncert mnie zniszczy³ i nie umiem powiedzieæ nic m±drzejszego. Poza tym, ¿e kawa³ki z Watershed by³y równie dobre jak pozosta³e. Opus magnum pozostanie oczywi¶cie dziki bis. Takiego wykonania "Deliverance" siê spodziewa³em. Widaæ, ¿e maksymalnie nakrêcili¶my ch³opaków. :)

Widzia³em te¿ rzeczy, których bym siê w ¿yciu nie spodziewa³. :P I mam nadziejê, ¿e te deklaracje sympatii w moj± stronê nie wynika³y tylko z koncertowej euforii. :mrgreen:

Na razie nie umiem znale¼æ lepszych s³ów. Dziêkujê Wam Kochani za wspania³y wieczór.
[under construction]

martini dry

  • Posts: 4
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Przede wszystkim chcia³em siê przywitaæ, to mój pierwszy post, chocia¿ zagl±dam tu od dawna.

Koncert moim skromnym zdaniem by³ rewelacyjny, setlista OK - przekona³em siê nawet do Hessian Peel, które do tej pory mnie nie porywa³o :D Widzê, ¿e s± skrajne opinie na temat nag³o¶nienia, chyba wszystko zale¿a³o od miejsca, sta³em mniej wiêcej w 1/3 d³ugo¶ci sali od sceny i wszystko by³o s³ychaæ bardzo dobrze, to by³ zdecydowanie najlepszy d¼wiêk jaki s³ysza³em w Stodole.

Zajrzyjcie tutaj:
http://opeth.com/index.php/fanimages/list
a dok³adnie to zdjêcie:
http://opeth.com/images/fans/285.jpg
Szczê¶ciarze za³apali siê na fotkê z Mikaelem  8)

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
http://opeth.com/images/fans/285.jpg
Szczê¶ciarze za³apali siê na fotkê z Mikaelem  8)
Bo to chyba vipy s± z balkonu  :>
« Last Edit: 2009-03-24, 00:22:07 by Czarna »
...If I call will you come and will you save me?

martini dry

  • Posts: 4
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Bo to chyba vipy s± z balkonu  :>

Grrrr, to spotkanie z zespo³em by³o "w pakiecie"? Nigdy mnie to nie ci±gnê³o, ale chyba przed nastêpnym koncertem Opetha powa¿nie siê zastanowiê nad tak± opcj±  :mrgreen: Ciekawe czy Mike na spotkaniu w ma³ym gronie jest tak samo weso³y jak na scenie.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Bo to chyba vipy s± z balkonu  :>
Grrrr, to spotkanie z zespo³em by³o "w pakiecie"? Nigdy mnie to nie ci±gnê³o, ale chyba przed nastêpnym koncertem Opetha powa¿nie siê zastanowiê nad tak± opcj±  :mrgreen: Ciekawe czy Mike na spotkaniu w ma³ym gronie jest tak samo weso³y jak na scenie.
W sumie to to zdjêcie na zewn±trz by³o robione, wiêc mo¿e kto¶ czatowa³ pod Stodo³± a¿ do ich wyj¶cia?!  :shock:
...If I call will you come and will you save me?

martini dry

  • Posts: 4
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Bo to chyba vipy s± z balkonu  :>
Grrrr, to spotkanie z zespo³em by³o "w pakiecie"? Nigdy mnie to nie ci±gnê³o, ale chyba przed nastêpnym koncertem Opetha powa¿nie siê zastanowiê nad tak± opcj±  :mrgreen: Ciekawe czy Mike na spotkaniu w ma³ym gronie jest tak samo weso³y jak na scenie.
W sumie to to zdjêcie na zewn±trz by³o robione, wiêc mo¿e kto¶ czatowa³ pod Stodo³± a¿ do ich wyj¶cia?!  :shock:
Albo pod hotelem, trzeba by³o od razu po koncercie jechaæ do Sheratona na piwo:)

dobranoc

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
No to i ja siê wypowiem... Kiedy ju¿ dotelepali¶my siê traktorkiem pod Stodo³ê by³a 17.30. Najpierw spotka³am moich toruñskich znajomych i Czarn± z Luksorem których pozna³am ze sob± (kto¶ przy okazji nie za³apa³ dowcipu Czarnej... XD). Po podrózy jednak nale¿a³o co¶ zje¶æ, wiêc ze znajomymi, u których pó¼niej nocowa³am wybrali¶my siê na szamanko :)

Kiedy wrócili¶my Stodo³a by³a pe³na... W poszukiwaniu znajomych przedar³am siê przez t³um technik± boczn± i wê¿ykiem... Znalaz³am Szymona i resztê i tak oto wbi³am siê w drugi rz±d pod scen±. Duszno i ciasno by³o oj ciasno. Czasem bywa³o, ¿e sta³am pod k±tem XD A kolega przede mn± zapyta³ "Kole¿anka przysz³a samt±d?" <tu wskazanie na dziki t³um> i skin±³ g³ow± z podziwem. Drugi kolega mnie podniós³ (za co mu dziêkujê) i uda³o mi sie zlokalizowaæ sier¶ciucha, który zagin±³ by³ po drodze.
Ca³y koncert prze¿y³am przy, obok, na, za i przed Szymonem (Harlequin na forum, kuzyn naszego absent_friend). Chyba nigdy nie byli¶my a¿ tak blisko XD Za mna Czarna i Luksor. Teksty o Dodzie i pasku i torebce umila³y czekanie na koncert. Pamiêtam odliczanie - za dwadzie¶cia Opeth, za piêtna¶cie Opeth, za dziesiêæ Opeth, za piêæ Opeth i potem zgas³o ¶wiatlo.

Powiem tak. Watersheda nie lubiê, ale koncertowo mi siê podoba³o (szczególnie Hessian Peel... nie s±dzi³am, ¿e akurat przy tym kawa³ku stracê panowanie). I sk³oni³o mnie do refleksji i siêgniêcia po album raz jeszcze :) Tak sobie my¶la³am, zê po koncercie byæ mo¿e inaczej na album spojrzê i tak w³a¶nie siê sta³o.
Luksor widzia³ jak momentami kompletnie odp³ywa³am - poddawa³am siê muzyce albo gapi³am siê na Mikaela zupe³nie ignoruj±c fakt niebezpiecznego nachylenia cia³a, stania na jednej nodze i bycia zapl±tan± w bujne w³osy Szymona. To by³ ¶cisk na zasadzie "- Kekkai to Twoja rêka na moim ty³ku? - nie... jeszcze :) " i wykraka³am, bo nied³ugo po tym rêka mi uwiêz³a w tym¿e strategicznym miejscu. Cieszê siê tylko, ¿e jest przyzwyczajony :)

Wykonania utworów by³y dla mnie super, tylko strasznie ¿a³ujê, ¿e nie by³o s³ychaæ gitar na koñcówce The Night and the Silent Water... To jest mia¿d¿±cy kawa³ek i te gitary by³y mi potrzebne do szczê¶cia.
Publikê trudno by³o przekrzyczeæ, ale kiedy Mikael powiedzia³ o hotelu i jerking off krzyknê³am "Need any help?" Nie mog³am siê powstrzymaæ :) Gatki w czarne gwiazdeczki... Przeciez to wcale gwiazdeczki nie by³y tylko pentagramy! Tak to jest jak siê nosi "girlie pants" :) Rzadko siê zdarza ¿eby kto¶ tak ¶wietnie potrafi³ ¿artowaæ do publiczno¶ci. Z koncertów na jakich by³am tylko Lipa z Illusion mia³ podobne poczucie humoru i tak ¶wietny kontakt z publik± (a to by³o w roku 1998).
Jednym s³owem magia. MAGIA. Mogê spokojnie powiedzieæ, ¿e by³ to koncert mojego ¿ycia. Wrzaski, tupanie, sto lat... Dawno temu us³ysza³am wersjê koncertow± piosenki Garden zespo³u Dir en Grey. Tam fanki jak jeden m±¿ ¶piewa³y refren. Powiedzia³am sobie wtedy, ¿e chcia³abym co¶ takiego prze¿yæ. I takim w³a¶nie przezyciem by³o ¶piewanie The Drapery Falls. Co¶ cudownego.¿

Afterparty... Minder sprawdza³ czy jest mnie za co z³apaæ, rozmowy by³y bardzo ozywione, a kanapki z O¿echami bardzo smaczne :).  Pozna³am wielu nieznanych wcze¶niej. Picie, kanapki i parkiet - powywijali¶my sobie do¶æ mocno :) Pan w skórzanych gatkach by³ najlepsiejszy... Takiego fana Heavy dawno nie widzia³am :) I te Power Metalowe gesty... Dziêki Czarna za komplement podczas baunsowania swoj± drog± ^^ Uros³o mi siê :)
The Final Countdown i Stone Sour - Looking Glass i Prodigy i Metallica i nawet Trivium (nie lubiê, ale jak trzeba to i do tego siê zabaunsuje) lecia³y... :) ¦wietnie siê z Wami tañczy³o ^^ 

Trzeba by³o sie zwijac ko³o 3, ¿eby pój¶c spaæ. Mieli¶my kawa³ drogi do noclegowiska... Wspania³e po¿egnanie, muszê przyznaæ ¿e jestem wzruszona :) Dziêki Wam za wszystko - mistrzostwo ¶wiata a nie zlot :)

nie wszystkie zdjêcia s± super, ale niektóre naprawdê rz±dz± :) Szczególnie Callahan :)
« Last Edit: 2009-03-24, 01:37:22 by Kekkai »

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
wszystko, co sko¶ne.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
:shock: pr0 f0ty
True Pagan Winter Crew

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Ca³y koncert prze¿y³am przy, obok, na, za i przed Szymonem (Harlequin na forum, kuzyn naszego absent_friend). Chyba nigdy nie byli¶my a¿ tak blisko XD Za mna Czarna i Luksor. Teksty o Dodzie i pasku i torebce umila³y czekanie na koncert. Pamiêtam odliczanie - za dwadzie¶cia Opeth, za piêtna¶cie Opeth, za dziesiêæ Opeth, za piêæ Opeth i potem zgas³o ¶wiatlo.
:mrgreen:
A wiecie, która teraz jest?! :P Za rok Opeth!!  :twisted:

Afterparty... Minder sprawdza³ czy jest mnie za co z³apaæ, rozmowy by³y bardzo ozywione, a kanapki z O¿echami bardzo smaczne :).  Pozna³am wielu nieznanych wcze¶niej. Picie, kanapki i parkiet - powywijali¶my sobie do¶æ mocno :) Pan w skórzanych gatkach by³ najlepsiejszy... Takiego fana Heavy dawno nie widzia³am :) I te Power Metalowe gesty... Dziêki Czarna za komplement podczas baunsowania swoj± drog± ^^ Uros³o mi siê :)
:arrow: D³ugie r±czki admina... Lol... :twisted:
:arrow: O¿eszku, chyba minê³o ju¿ pó³ godziny... :(
:arrow: Pan z plerez± (a najlepsza fryzura, je¶li jeszcze nie wiecie - krótko z przodu, d³ugo z ty³u i w±sy na przedzie...) te¿ wymiata³!  :mrgreen:
:arrow: Kekkai, ja zawsze mówiê prawdê i nic na to nie poradzê ;) :*

A fotki trzeba ocenzurowaæ  :twisted:
...If I call will you come and will you save me?

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Ja siê nie mam na ¿ywo czym chwaliæ, zw³aszcza przy zwi±zanych w³osach, a na fotkach to ju¿ szkoda gadaæ, dzieci mo¿na mn± straszyæ... "Tak bêdziesz wygl±daæ za dziesiêæ lat, skarbie" - i od razu brzd±c ma depresjê i my¶li samobójcze XD :mrgreen: Przywyk³em, ale jak by co, to bêdê krzycza³ razem z tymi, co s± za cenzur± :mrgreen:

A wiecie, która teraz jest?! :P Za rok Opeth!!  :twisted:
Oby to nie by³o wiêcej, ni¿ rok... ;)

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Ja siê nie mam na ¿ywo czym chwaliæ, zw³aszcza przy zwi±zanych w³osach, a na fotkach to ju¿ szkoda gadaæ, dzieci mo¿na mn± straszyæ... "Tak bêdziesz wygl±daæ za dziesiêæ lat, skarbie" - i od razu brzd±c ma depresjê i my¶li samobójcze XD :mrgreen: Przywyk³em, ale jak by co, to bêdê krzycza³ razem z tymi, co s± za cenzur± :mrgreen:

Pitolisz panie. Na zdjêciu wyszed³e¶ jakbym Ciê przestraszy³a, ale na ¿ywo to ciacho jeste¶ bez dwóch zdañ :)