Author Topic: Wra¿enia sprzed, w trakcie i po koncercie Opeth w Warszawie  (Read 63832 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Enter_the_Chicken

  • Guest
Quote
Czekamy na kolejny koncert, mo¿e ju¿ za rok, przy okazji 20 rocznicy istnienia grupy?
[-o<
...i na now± p³ytê. [-o<
now±!, a nie wszystkie poprzednie w rocznicowych reedycjach !

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Quote
Czekamy na kolejny koncert, mo¿e ju¿ za rok, przy okazji 20 rocznicy istnienia grupy?
[-o<
...i na now± p³ytê. [-o<
now±!, a nie wszystkie poprzednie w rocznicowych reedycjach !
I now±, ale w starym dobrym stylu  :twisted:
...If I call will you come and will you save me?

Orka_Opeth

  • Posts: 398
  • Karma: +8/-0
  • Gender: Male
Czarna - nie licz na to ¿e Opeth wydadz± p³ytê w starym stylu... To nie ten zespó³ który powiela swoje wcze¶niejsze schematy...
out of the courtyard, come back tonight, my sweet satan I see you.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Aby wróciæ do tematu, to ¿a³ujê, ¿e nie uda³o mi siê przybiæ pi±tki z Massterem i Voicem (czyli VoiceOfCommonSensem), bo s³ysza³em, ¿e byli. Natomiast wielka szkoda, ¿e nie wybrali siê do Stodo³y DjDioda i Vertigo. Kogo tam nam jeszcze zabrak³o?
« Last Edit: 2009-03-25, 20:57:29 by Luksor »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Aby wróciæ do tematu, to ¿a³ujê, ¿e nie uda³o mi siê przybiæ pi±tki z Massterem i Voicem (czyli VoiceOfCommonSensem), bo s³ysza³em, ¿e byli. Natomiast wielka szkoda, ¿e nie wybrali siê do Stodo³y DjDioda i Vertigo. Kogo tam nam jeszcze zabrak³o?

Kogo zabrak³o tego zabrak³o niech p³acz± :P

Kumpla z pracy pyta³am jak siê bawi³ i stwierdzi³ ¿e koncert urywa³ ty³ki, wiêc pod tym wzglêdem wszyscy zgodni.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Aby wróciæ do tematu, to ¿a³ujê, ¿e nie uda³o mi siê przybiæ pi±tki z Massterem
Z Massterem siê min±³e¶, bo doczekali¶my siê jego wyj¶cia ze Stodo³y i chyba nawet wszed³ na zlotowe zdjêcie :P
True Pagan Winter Crew

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
no i gdzie to zlotowe zdjêcie? :<

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Aby wróciæ do tematu, to ¿a³ujê, ¿e nie uda³o mi siê przybiæ pi±tki z Massterem
Z Massterem siê min±³e¶, bo doczekali¶my siê jego wyj¶cia ze Stodo³y i chyba nawet wszed³ na zlotowe zdjêcie :P
Doszed³ nawet chyba z nami do metra, a potem gdzie¶ znikn±³  :>
...If I call will you come and will you save me?

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Aby wróciæ do tematu, to ¿a³ujê, ¿e nie uda³o mi siê przybiæ pi±tki z Massterem
Z Massterem siê min±³e¶, bo doczekali¶my siê jego wyj¶cia ze Stodo³y i chyba nawet wszed³ na zlotowe zdjêcie :P
Na tym zdjêciu przed Stodo³± to i ja bêdê - pamiêtam, ¿e kto¶ nam zrobi³ dwa ujêcia - kto¶ je ju¿ widzia³? No je¿eli obaj jeste¶my na jednym zdjêciu, to tym bardziej ¿a³ujê, ¿e nie wymienili¶my u¶cisku d³oni.

Doszed³ nawet chyba z nami do metra, a potem gdzie¶ znikn±³  :>
Nie¼le... :shock: Za bardzo chyba byli¶my zakrêceni atmosfer± koncertu i za szybko siê wtedy wszystko dzia³o... :twisted:
« Last Edit: 2009-03-25, 21:30:13 by Luksor »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Zreszt± ja nic takiego nie powiedzia³am :P Wyrazi³am tylko uznanie które nie niesie ze sob± ¿adnych konsekwencji ani nie zawiera podtekstów. Ludzie zbyt rzadko wyra¿aj± aprobatê wobec innych. Potem siê próbuj± domy¶laæ co autor mia³ na my¶li :)
No to dziêkujê i kropka. Nie jestem przyzwyczajony do mówienia o mnie pozytywnie ;-) I nie staram siê przyzwyczajaæ.

Quote
Czekamy na kolejny koncert, mo¿e ju¿ za rok, przy okazji 20 rocznicy istnienia grupy?
[-o&lt;
...i na now± p³ytê. [-o&lt;

Za koncertem jestem w 100%. Za p³yt± te¿, ale jak ma im to zaj±æ d³u¿ej, ale ma byæ przez to lepiej, to ja siê nie pogniewam. Chocia¿ jakby siê okaza³o, ¿e na dwudziestolecie wydaj± EPkê [taa, Opeth epkê, pewnie...], to nie by³oby ¼le, ale niedosyt by by³ z pewno¶ci±...

Z Massterem siê min±³e¶, bo doczekali¶my siê jego wyj¶cia ze Stodo³y i chyba nawet wszed³ na zlotowe zdjêcie :P

A jak mnie zobaczy³y, to siê zaczê³y zarzekaæ, ¿e zdjêcia grupowego nie by³o, paskudy jedne! I co teraz powiesz, Kekkai? XD ;-) ;) ;)

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Aby wróciæ do tematu, to ¿a³ujê, ¿e nie uda³o mi siê przybiæ pi±tki z Massterem i Voicem (czyli VoiceOfCommonSensem), bo s³ysza³em, ¿e byli. Natomiast wielka szkoda, ¿e nie wybrali siê do Stodo³y DjDioda i Vertigo. Kogo tam nam jeszcze zabrak³o?

Kogo zabrak³o tego zabrak³o niech p³acz± :P

Kumpla z pracy pyta³am jak siê bawi³ i stwierdzi³ ¿e koncert urywa³ ty³ki, wiêc pod tym wzglêdem wszyscy zgodni.
Tak w³a¶nie sobie czytam te wszystkie relacje i zastanawiam czy przypadkiem kto¶ nie dolewa³ wam czego¶ do piwa przed koncertem, bo wiêkszo¶æ postów przypomina reakcjê fanatycznej nastolatki po zobaczeniu na ¿ywo zespo³u Feel. Niech kto¶ w koñcu powie prawdê o tym, ¿e by³o beznadziejnie, to poczujê siê lepiej. :>

A co do dwudziestolecia to nale¿y siê raczej spodziewaæ pojawienia siê 'The Best of Opeth' (oczywi¶cie w piêknym klejm boksie)

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
A co do dwudziestolecia to nale¿y siê raczej spodziewaæ pojawienia siê 'The Best of Opeth' (oczywi¶cie w piêknym klejm boksie)
Ty to wiesz jak cz³owieka dobiæ................

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Z Massterem siê min±³e¶, bo doczekali¶my siê jego wyj¶cia ze Stodo³y i chyba nawet wszed³ na zlotowe zdjêcie :P

A jak mnie zobaczy³y, to siê zaczê³y zarzekaæ, ¿e zdjêcia grupowego nie by³o, paskudy jedne! I co teraz powiesz, Kekkai? XD ;-) ;) ;)

Ale ja z tym nie mam nic wspólnego :) Mrumiau.

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Aby wróciæ do tematu, to ¿a³ujê, ¿e nie uda³o mi siê przybiæ pi±tki z Massterem i Voicem (czyli VoiceOfCommonSensem), bo s³ysza³em, ¿e byli. Natomiast wielka szkoda, ¿e nie wybrali siê do Stodo³y DjDioda i Vertigo. Kogo tam nam jeszcze zabrak³o?

Kogo zabrak³o tego zabrak³o niech p³acz± :P
Mnie zabrak³o i wcale z tego powodu nie p³aczê :]

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Ale Per to siê zapu¶ci³. Wygl±da³ jak skrzy¿owanie Rasputina z muzykami Amon Amarth... :mrgreen:
[under construction]

 

lofty-success