Author Topic: 30 wrze¶nia, Bydgoszcz, hala "£uczniczka" - Opeth & Dream Theater.  (Read 71780 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
szkoda, ¿e graj± tak daleko od cywilizacji :P

bastetah

  • Posts: 28
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Mhmm gdyby na miejsce Dream Theater  wskoczy³ inny zespó³ który bardziej lubiê to ten koncert mo¿e by³by konkurencj± dla BA. Cena jest do¶æ wysoka jak na 4,5 h w porównaniu do 3 dni festiwalu:/. Podró¿ do Bydgoszczy te¿ ma swoj± cenê ,a parê godzin stania  pod scen± dajê siê nie¼le we znaki i z do¶wiadczenia wiem, ¿e odbiera sporo przyjemno¶ci z koncertu. Na BA szanse dostania siê pod barierkê bez tak d³ugiego czekania s± o wiele wiêksze  :mrgreen:
trying to change it makes no difference

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Po czym poznaæ wiecznego malkontenta:
Najpierw narzeka, ¿e nie graj±. Jak ju¿ graj±, to narzeka, ¿e na festiwalach. Jak ju¿ graj± pe³ny set, to narzeka, ¿e daleko od cywilizacji. Jak graj± w stolycy, to narzeka, ¿e za drogie bilety i ¿e dojazd i w ogóle #-o

Tak przy okazji - kilka s³ów od wiecznego czepialskiego: Warszawa nie jest w centrum. Centrum to £ód¼.
True Pagan Winter Crew

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Po czym poznaæ wiecznego malkontenta:
Najpierw narzeka, ¿e nie graj±. Jak ju¿ graj±, to narzeka, ¿e na festiwalach. Jak ju¿ graj± pe³ny set, to narzeka, ¿e daleko od cywilizacji. Jak graj± w stolycy, to narzeka, ¿e za drogie bilety i ¿e dojazd i w ogóle #-o
Wieczny malkontent jest wiêc abstrakcj± :P Bo nie znajdujê pojedynczej osoby, która by sama jedna spe³ni³a wszystkie te narzekniêcia :) Hm... chyba ¿e kre¶limy obraz "przeciêtnego fana Opeth"  :mrgreen:

PePe

  • Posts: 65
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • life for sound
    • Feed me...
dajcie pokój... tak jak minder powiedzia³: najpierw ¼le, ¿e nie graj±... potem ¼le, ¿e w Wawie... jak przegry¼li, ¿e w Wawie, to ¼le, ¿e w stodole... stodo³a siê oby³a, to data z³a... by³y jeszcze brzydkie bilety... by³o ¼le, ¿e bez supportu... ¼le, ¿e bez spotkania oficjalnego z fanami... ¼le, ¿e nie w czasie, kiedy cieplej... ¼le, ¿e piwo nie takie... ¼le, ¿e cena za jeden zespó³ za wysoka... ¼le, ¿e nie zagrali nago "czarnej ró¿y"...

tym wszystkim, co to bêd± marudziæ tutaj, a potem jeszcze w komentach do kolejnych artyku³ów i przede wszystkim na last.fm powiedzia³ bym czu³e ### ale wolê sam wykratkowaæ, ¿eby nieparlamentarne s³ownictwo nie by³o powodem do bana; nie rozumiem - nie podoba siê to won, kto kogo¶ o zdanie pyta³? takie hobby chyba niektórzy maj±, ¿e chodz± po forach fanowskich i narzekaj±;

dobra... teraz do rzeczy; oto s³owa znajomej z Bdg, któr± zapyta³em o miejsca
Quote
Wiesz co, z miejscami to trudno powiedzieæ, bo to jest hala sportowa, prostok±tny parkiet i 4 sektory, na ka¿dym boku jeden no i ró¿nie to bywa na imprezach, po czasem rozk³adaj± sie ludziska na ¶rodku, a kiedy¶ scenê zrobili w jednym rogu hali.... :/
Nie wiem
sprawa prosta jak rogalik; ciê¿ko bêdzie co¶ okre¶liæ teraz; ja na szczê¶cie nie aspirujê do tego, by sprawdziæ czy i jakie majtasy za³o¿y³ basista, a jakie perkusista, oraz niekoniecznie poczujê ekstazê kiedy wokalista growluj±c opluje mi twarz... s± tacy co to lubi± i ich szanujemy :D
chcia³bym jednak wiedzieæ, jakie miejsce wybraæ, ¿eby móc co¶ wzglêdnie widzieæ, bo muszê siê martwiæ o pewn± duszyczkê, która z racji niskiego wzrostu w Stodole mia³a problemy z zobaczeniem czego¶ wiêcej ni¿ pleców poprzednika, wiêc ratowa³em siê szukaniem "podwy¿szenia" dla niej w ostatnim rzêdzie; tu wola³bym unikn±æ takich atrakcji i od razu zapewniæ jej punkt widokowy; je¶li wiêc kto¶ bêdzie wiedzia³ jakie miejsce wybraæ, to bêdê (i pewnie wielu innych) wdziêczny :]
Why can we not be sober?
http://www.lastfm.pl/user/PePeush

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Halo, halo... chyba ka¿dy ma prawo wolnej wypowiedzi oraz bycia malkontentem czy kim tam chce... Nie podoba Wam siê? Nie czytajcie... :roll:

Dla mnie drogo i daleko... Nie wspomnê o tym, ¿e data trochê nie tego... Nie mam ochoty na ogl±danie nikogo z tego zestawu poza Opysiem... A pewnie bêdê graæ krótko... :roll:
Raczej siê nie wybieram. Chyba, ¿e wygram w totolotka, bêdê mieæ limuzynê z kierowc± i/lub/oraz za du¿o wolnego czasu... :P
« Last Edit: 2009-04-11, 22:38:49 by Czarna »
...If I call will you come and will you save me?

mrówa

  • Mourner
  • *
  • Posts: 476
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Drummer
    • Whiterose
No tak jak kazdy ma prawo wolnej wypowiedzi, tak ka¿dy ma prawo nie zgadzaæ siê z czyj±¶ woln± wypowiedzi±.

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Po czym poznaæ wiecznego malkontenta:
Najpierw narzeka, ¿e nie graj±. Jak ju¿ graj±, to narzeka, ¿e na festiwalach. Jak ju¿ graj± pe³ny set, to narzeka, ¿e daleko od cywilizacji. Jak graj± w stolycy, to narzeka, ¿e za drogie bilety i ¿e dojazd i w ogóle #-o
Wieczny malkontent jest wiêc abstrakcj± :P Bo nie znajdujê pojedynczej osoby, która by sama jedna spe³ni³a wszystkie te narzekniêcia :) Hm... chyba ¿e kre¶limy obraz "przeciêtnego fana Opeth"  :mrgreen:

powiem wiêcej - skoro nie ma jednej osoby spe³niaj±cej te 'narzekniêcia' to wychodzi na to, ¿e najbli¿ej 'wiecznego malkontenctwa' jest narzekanie na nie wszystkie naraz :P

a niech sobie graj± - mog± sobie pojechaæ ci, którym wcze¶niej by³o daleko lub akurat mieli rozwi±zanie ci±¿y w okolicach poprzedniego.. ja poczekam na trasê po kolejnym albumie  :)

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
takie hobby chyba niektórzy maj±, ¿e chodz± po forach fanowskich i narzekaj±;

Jednak jednak, wiêkszo¶æ z tutaj narzekaj±cych ma etat jedynie na tym forum :roll:
wszystko, co sko¶ne.

grzes227

  • Posts: 233
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
  • Wrecking Crew!
Czyli w wakacje czeka mnie duuu¿o pracy.... W koñcu jako¶ tam trzeba dojechaæ :)
In the rays of the sun I am longing for the darkness...

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Tak przy okazji - kilka s³ów od wiecznego czepialskiego: Warszawa nie jest w centrum. Centrum to £ód¼.
Zale¿y co siê ma na my¶li, bo je¶li chodzi o centrum ¿ycia i pewien rodzaj skupienia wydarzeñ, to ka¿dy musi przyznaæ, ¿e Warszawa.

Jeszcze nie wiem, jakie mam plany na wrzesieñ, ale odleg³o¶æ mnie nie przera¿a, Bydzia mo¿e byæ moim centrum. Czasami...

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Nie mam ochoty na ogl±danie nikogo z tego zestawu poza Opysiem... A pewnie bêdê graæ krótko... :roll:
A ja jeszcze jeden bym zobaczy³a. Siê zastanawiam, bo gwiazda mnie ani ziêbi, ani grzeje, za to po³owa supportów fajna...

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

sebekel

  • Posts: 1
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Witam ;) chcialbym sie zapytac czy wybiera sie ktos z krakowa? autem lub pociagiem :P?

Wujek

  • Posts: 382
  • Karma: +6/-0
  • Gender: Male
Ha! Bydgoszcz, to jak rzut beretem z pomorza! :D
Palenie tytoniu cewk± moczow± powoduje raka prostaty.

 

lofty-success