Author Topic: 30 wrze¶nia, Bydgoszcz, hala "£uczniczka" - Opeth & Dream Theater.  (Read 71960 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Ja, niestety, muszê zrezygnowaæ z wyjazdu, poniewa¿ we czwartek od rana muszê byæ w pracy i urlop raczej nie wchodzi w grê. Jakby co, to mam bilet na p³ytê. Sprzedam go za 100z³.
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

kara¶

  • Posts: 898
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • kurort
    • http://www.myspace.com/laggyluk
no ja tez urlopu nie mam wiecej a w kieszeniach pustka

zaus

  • Posts: 5
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Czy we Wroc³awiu nie ma fanów Opeth? Chêtnie zabiorê trzy osoby albo pojadê z kim¶ z dwoma miejscami wolnymi. Zrzuta na paliwo.

Black Demon

  • Posts: 17
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • "... a szatan przyjdzie w glanach..."
Ja mieszkam w okolicach Wroc³awia :P ale na koncert jade z jeszcze 2 kumplami poci±giem;] (lepszy klimat) :D To jak z tym afterparty zbiera siê gdzies oficjalnie  fanclub?
"... a szatan przyjdzie w glanach..."

beton

  • Posts: 1
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
zaus ja szukam z kumplem 2 miejsc, ciagle aktualne?

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Na 85% jadê, pomimo tego, ¿e trzyma mnie jeszcze przeziêbienie - mo¿e jako¶ wydolê... a mo¿e po koncercie ca³kiem mnie pu¶ci. :marzenie:
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Wujek

  • Posts: 382
  • Karma: +6/-0
  • Gender: Male
Bêdzie kto¶ wraca³ do Gdyni/okolic samochodem, albo co¶? Bo ¿e tak powiem mam wspania³y wybór: i¶æ na poci±g o 22:51 i jechaæ 8 godzin, któr± jedzie siê mniej ni¿ dwie, albo czekaæ do 5tej i wtedy jechaæ normalnie :/

EDIT: Dobra, mniejsza, mam ju¿ transport. Jedziemy!
« Last Edit: 2009-09-30, 07:42:47 by Wujek »
Palenie tytoniu cewk± moczow± powoduje raka prostaty.

Wujek

  • Posts: 382
  • Karma: +6/-0
  • Gender: Male
Po Progressive Nation Tour 2009..!
Mówi±c ma³o obiektywnie: By³o wspaniale.
Ka¿dy koncert by³ naprawdê ciekawy i wyj±tkowy. Zawiod³em siê tylko na nag³o¶nieniu Unexpect, a po Opethie musia³em emigorwaæ spod sceny gdzie¶ na bok, bo ze znajomym nóg nie czuli¶my ju¿, a DT ogl±dali¶my z miejsc siedz±cych (bo ochrona praktycznie nic nie robi³a, i mozna by³o spokojnie z biletem za 145z³ wej¶æ na miejsca za 195z³, ale có¿ - ja nie narzekam)
Palenie tytoniu cewk± moczow± powoduje raka prostaty.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
By³o ¶wietnie! :)  Jak trochê och³onê i odpocznê (dopiero co dotar³em do domu), to pewnie co¶ skrobnê.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Wazne22

  • Posts: 2
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Ja tak samo, ledwo do domu wszed³em po wyczerpuj±cym powrocie, wiêcej s³ów o koncercie nieco pó¼niej, ale chyba nie musze mówiæ ¿e by³o WY¦MIENICIE... :)

mona700

  • Posts: 180
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Dream Theather - zajebi¶cie, nie mog³am ju¿ na nich staæ, ale luz xD
Opeth nie tak jak oczekiwa³am :P a tego, ¿e nie zagrali White cluster im nie wybacze  [-X ale za to zagrali aprila <3

p.s. a Per jak sie zapu¶ci³ xD
Fata viam invenient

mrówa

  • Mourner
  • *
  • Posts: 476
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Drummer
    • Whiterose
Maaasa, by³em strasznie zmachany. Nadal ¿a³ujê, ¿e nie us³ysza³em Metropolisa, ale zaczêli A Nightmare To Remember tak jak oczekiwa³em. No i Opeth zagra³ mój kochany Harlequin Forest :) Per zapuszczony tak jak zawsze :D

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Unexpect - muzycznie nic nie zrozumialem, ale scenicznie - mistrzostwo! Mega charyzma i zajebisty kontakt z publika.

Bigelf - swietny koncert, choc uwazam, ze powinni na innej trasie zagrac :) Ale full rock'n'roll! I Portek w ramach niespodzianki :D

Opeth - zajebiscie choc krotko i w sumie Mikey jakos nie pogadal z nami. Za 'Harlequina' medal.

DT - wpierdziel akustykowi, bo na plycie pod sama scena bylo slychac jeno dudnienie basu. Set wyborny, otwarcie z opadajaca kurtyna wprawilo w opadniecie moja szczeke, Rudess tym razem rozdawal karty, nie Portek. LaBrie pozytywnie mnie zaskoczyl - frontman jakich malo.

Ogolne wrazenia jak najbardziej pozytywne :) Aha, i brawa dla ochrony - elegancko, bez przepychanek, pozytywnie, nawet wode spragnionym pod scena rozdawali!
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Sharlet

  • Posts: 80
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Dream Theather - zajebi¶cie, nie mog³am ju¿ na nich staæ, ale luz xD
Opeth nie tak jak oczekiwa³am :P a tego, ¿e nie zagrali White cluster im nie wybacze  [-X ale za to zagrali aprila <3

p.s. a Per jak sie zapu¶ci³ xD

Ah, mnie nie by³o na koncercie (na forum zreszta te¿, brak neta. Spodziewa³am sie pelno postów w tym temacie :> :>) i jak zobaczy³am setliste z White cluster to " :o :o :(". Jeden z tych utworów, które b.chcia³abym us³yszec na ¿ywo!! A mówisz, ¿e by³ April - heh, pewnie niewielu spodziewa³o siê takiej zmiany (nikt?).

Jakie¶ fajne teksty Mike'a jak w Wawie czy raczej sushi?

Wujek

  • Posts: 382
  • Karma: +6/-0
  • Gender: Male
Dream Theather - zajebi¶cie, nie mog³am ju¿ na nich staæ, ale luz xD
Opeth nie tak jak oczekiwa³am :P a tego, ¿e nie zagrali White cluster im nie wybacze  [-X ale za to zagrali aprila <3

p.s. a Per jak sie zapu¶ci³ xD

Ah, mnie nie by³o na koncercie (na forum zreszta te¿, brak neta. Spodziewa³am sie pelno postów w tym temacie :> :>) i jak zobaczy³am setliste z White cluster to " :o :o :(". Jeden z tych utworów, które b.chcia³abym us³yszec na ¿ywo!! A mówisz, ¿e by³ April - heh, pewnie niewielu spodziewa³o siê takiej zmiany (nikt?).

Jakie¶ fajne teksty Mike'a jak w Wawie czy raczej sushi?
No, ja siê nie spodziewa³em takiej zmiany, ale jak us³ysza³em tytu³ to zrobi³em tylko ":o". Utwór na ¿ywo nawet genialniejszy od nagrania na cd (a z tego co zauwa¿y³em na wiêkszo¶ci nagrañ koncertowych White Cluster Mike nie dawa³ rady wokalnie z refrenem, wiêc byæ mo¿e dlatego zasz³a ta zmiana).

Có¿, tekstów jak w Warszawie nie rzuca³, ale sushi te¿ bym tego nie nazwa³. Po prostu musielisiê streszczaæ, bo mieli tylko godzinê.
« Last Edit: 2009-10-01, 23:11:25 by Wujek »
Palenie tytoniu cewk± moczow± powoduje raka prostaty.