Author Topic: 30 wrze¶nia, Bydgoszcz, hala "£uczniczka" - Opeth & Dream Theater.  (Read 71784 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

mrówa

  • Mourner
  • *
  • Posts: 476
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Drummer
    • Whiterose
Oferujê swoj± pomoc je¶li chodzi o projekty ok³adek o/

Percussive Nation, na to te¿ mia³em nadziejê u nas :(
« Last Edit: 2009-10-14, 13:13:34 by mrówa »

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Tak, bêdzie rozdawany za free. Ca³y obraz ma zostaæ wrzucony na rapidshare czy co¶ w tym stylu. Cz³onkowie fanklubu otrzymaj± gotowe wypalone p³yty, z ok³adk± itd., je¶li z jakich¶ powodów nie bêd± mogli pobraæ nagrania z Sieci. Postaram siê, ¿eby ok³adka zosta³a wydrukowana na dobrym papierze i w przyzwoity sposób. Mo¿e nawet uda siê nadrukowaæ kr±¿ki :)
Ju¿ siê na to cieszê. :)
Wyslano: 2009-10-14, 18:52:16

To jest to!
Percussive Nation, na to te¿ mia³em nadziejê u nas :(
Fajne "obrazki" i faktycznie szkoda, ¿e u nas tego nie zagrali, ale z drugiej strony cieszy, bo to oznacza, ¿e pomiêdzy formacjami na tej trasie panowa³a przyjacielska atmosfera. :)


Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Trzy próbki koncertu Dreamów sfilmowanego przez Paax0:
- A Nightmare To Remember part. 1
- A Nightmare To Remember part. 2 - The Mirror part. 1
- The Mirror part. 2

Edit: a tak btw. ca³a setlista:
1. A Nightmare To Remember
2. The Mirror
3. Lie
4. Hollow Years
5. Keyboard Solo
6. The Dance of Eternity
7. One Last Time
8. Solitary Shell
9. A Rite Of Passage
Encore:
10. The Count Of Tuscany
« Last Edit: 2009-10-16, 14:53:07 by Luksor »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

kwarnik

  • Mourner
  • *
  • Posts: 694
  • Karma: +27/-0
  • Gender: Male
ten dvd bootleg bêdzie tylko z koncertu opeth, czy tak¿e z wystêpów pozosta³ych kapel?

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
szacun!
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
ten dvd bootleg bêdzie tylko z koncertu opeth, czy tak¿e z wystêpów pozosta³ych kapel?
Mam wra¿enie, ¿e go¶æ nagra³ wszystko, ale materia³ bêdzie podzielony na poszczególne kapele.
True Pagan Winter Crew

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
ten dvd bootleg bêdzie tylko z koncertu opeth, czy tak¿e z wystêpów pozosta³ych kapel?
Mam wra¿enie, ¿e go¶æ nagra³ wszystko, ale materia³ bêdzie podzielony na poszczególne kapele.

Na forum Dreamów pisz±, ¿e oni bêd± mieli koncert Teatru:
Quote from: Mierzej
Pamiêtacie te ¶wietne nagrania Opeth`a paax0? Ma ca³o¶æ DT z jednym miejscem na zmianê no¶nika do nagrania. Jeszcze nie znam szczegó³ów kiedy on to udostêpni. Wiem ¿e wrzuci ca³o¶æ na RShare... Bardzo mi³y kole¶ z Czech. Siedzia³em za nim, a jako¶æ nagrania jest ¶wietna.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

GarfieldPL

  • Guest
Backbone.

Obieca³e¶ umie¶ciæ Warszawê tylko na swoim blogu z niezmienion± ok³adk±. Twój honor jest mniej wart ni¿ gówno mojego psa. Bardzo dziêkujê. ¦mierdzisz ³ajz± na kilometr.

Backbone

  • Posts: 501
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.backbone.neth.pl/
Garfield Jest twoja okladka, sa twoje pliki wiec o co sie wierzgasz?

GarfieldPL

  • Guest
1. Mia³e¶ to daæ tylko na swoim blogu. Na nic wiêcej nie by³o zgody.
2. Mia³a byæ tylko oryginalna ok³adka, w rozmowie z tob± podkre¶la³em dlaczego to jest dla mnie wa¿ne. Zachowa³o siê to czy zapobiegliwie skasowa³e¶ moje wypowiedzi Judaszu? Rzygaæ mi siê chce jak patrzê na t± k³amliw± mordê z avatara.

Powa¿nie zastanawiam siê nad Bydgoszcz±. Mo¿e lepiej s³uchaj zlepków z youtuba albo od¶wie¿aj w pamiêci.......

Backbone

  • Posts: 501
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.backbone.neth.pl/
Quote
Dobra. Zgadzam siê ale pod warunkiem, ¿e pliki muzyczne bêd± we flac, bêdzie to tak poci¶niête, ¿eby konieczne by³o zaci±gniêcie ok³adek, pliku md5 oraz info.
W sumie nie bêdê siê upieraæ.

Garfield. Twoje slowa z forum uptherions.

To s± twoje warunki. Na pocz±tku byla inne oklada, o ktora mnie ochrzaniles i zmienilem. A na precylu najzwyczajniej zapomnialem. Okladka na precylu zmieniona juz. Zwykle niedopatrzenie z tym precylem za co przepraszam. W paczce s± twoje okladki i wszystko dokladnie co na torrencie.


djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Backbone.

Obieca³e¶ umie¶ciæ Warszawê tylko na swoim blogu z niezmienion± ok³adk±. Twój honor jest mniej wart ni¿ gówno mojego psa. Bardzo dziêkujê. ¦mierdzisz ³ajz± na kilometr.
A mo¿ecie swoje prywatne brudy praæ na priv? Nie potrzebujemy kolejnego forumowego pieniacza.

Backbone

  • Posts: 501
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.backbone.neth.pl/
djdioda ja siê tylko broniê. Nie ja zacz±³em pranie brudów i wyzwiska na forum publicznym.

GarfieldPL

  • Guest
Poczyta³em ciê trochê Backbone w necie. Nie wierzê w "niedopatrzenie" ani w szczero¶æ twoich przeprosin. Jeste¶ dla mnie taki tyci tyci karaluch, który udaje, ¿e nie rozumie, ¿e nie wie o co chodzi i ¿e nie chcia³ nic z³ego zrobiæ.

Ty siê tu djoda nie wcinaj. Dla mnie i moich zasad to jest wa¿ne czy kto¶ je respektuje i nie bêdê pisaæ akurat o TEJ sprawie na priv, bo chcê temu cwaniaczkowi troszkê popsuæ reputacjê, gdy¿ w moim mniemaniu na to zas³u¿y³. Wypraszam sobie nazywanie mnie pieniaczem. Dostali¶cie Warszawê 2009. Wiêkszo¶æ z Was nie by³o staæ nawet na zwyk³e "dziêki, stary" ....  w sumie wcale tego nie oczekiwa³em ani siê nie spodziewa³em, nie mniej jednak bardziej mi siê dosta³o chamstwem i szyderstwami za to nagranie od tego fajfusa Chickena ni¿ pos³ucha³o s³ów mi³ych.
Przynajmniej teraz dioda nie pieprz i nie nazywaj pieniaczem.

Dobranoc.

PS. Taaak. On siê tylko broni...

Enter_the_Chicken

  • Guest
hahahahaha

ah no, ... you're sincere - let me laugh a little lauder

HAHAHAHAHAHAHA