Author Topic: Kobiety i ichnie dodatki  (Read 27375 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Kobiety i ichnie dodatki
« on: 2009-05-12, 08:49:30 »
Ryzykujê i zak³adam, bo skoro one mog±, to dlaczego my nie? ;) (bo "Cycki" siê nie nadaj±)

Teraz bêdê bezczelny i skopiujê lekko zmodyfikowanego posta Kekkai

Co Was ch³opcy (dziewczyny?) krêci w kobietach? Ow³osione klaty? Spocone plecy? 3-dniowy zarost? A mo¿e co¶ jeszcze? :)
Ok, trochê przesadzi³em ;)

Ciemne oczy? D³ugie nogi? D³ugie w³osy? Co¶ innego? Wszystko naraz? Nic? No co...

U mnie prawie ca³± pulê zgarnia komplet oczy+w³osy. Jak rozmawiam o tym z kim¶, to mówiê, ¿e podobaj± mi siê jasne oczy - zielone, albo niebieskie, ale w rzeczywisto¶ci (tzn po spokojnym przeanalizowaniu, jaki typ kobiety mi siê podoba) ciemne, br±zowe oczy s± idealne. Do tego br±zowe w³osy (no bo jak napiszê "ciemny blond, ale nie ca³kiem czarne, tylko ja¶niejsze od czarnych" to nie wiadomo, czy to bêdzie jasne). To tak w skrócie.
« Last Edit: 2009-05-12, 08:59:43 by Blek »

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Kobiety i ichnie dodatki
« Reply #1 on: 2009-05-12, 09:37:19 »
po spokojnym przeanalizowaniu, jaki typ kobiety mi siê podoba) ciemne, br±zowe oczy s± idealne. Do tego br±zowe w³osy (no bo jak napiszê "ciemny blond, ale nie ca³kiem czarne, tylko ja¶niejsze od czarnych" to nie wiadomo, czy to bêdzie jasne).

Czyli lubisz szatynki. Br±zowe w³osy i oczy to nawet ja mam, wiêc doprecyzuj :)

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Kobiety i ichnie dodatki
« Reply #2 on: 2009-05-12, 11:46:06 »
Buzia jako ca³okszta³t, nie ma co siê rozdrabniaæ ;P Nastêpnie, wzrost! :D Uwielbiam takie malusie (pewnie jakie¶ pedofilskie zapêdy ;P). Karnacja (jasna!), i ogólnie zadbanie skóry (aksamit musi byæ! ;D). No a potem zaczynaj± siê jakie¶ pupcie i cycuszki, które równie¿ bez znaczenia nie pozostaj± ;P
A tak poza tym, to du¿a czê¶æ z was widzia³a na ¿ywo mój idea³ kobiety ;]
selfbanned

Enter_the_Chicken

  • Guest
Odp: Kobiety i ichnie dodatki
« Reply #3 on: 2009-05-12, 12:24:53 »
Jeszcze nigdy dodatki nie zadecydowa³y u mnie o byciu w zwi±zku lub nie, a do tego ¿adna z kobiet nigdy nie by³a nawet w 10% do "jakiego¶ tam mojego idea³u" podobna.
Zdjêcie lepsze ni¿ 1000 s³ów.

Yolene (pierwsza od prawej)
Yolene - zdjecie z paszportu
Yolene - zdjecie mojego autorstwa, miniaturka, bo tylko taka jest w sieci
Yolene - w³osy :) najwazniejszy dodatek :)

Nie chce pokazywac zdjec, ktore nie sa publicznie dostepne.
« Last Edit: 2009-05-12, 12:36:45 by Enter_the_Chicken »

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Kobiety i ichnie dodatki
« Reply #4 on: 2009-05-12, 17:06:25 »
A na mnie kobiety zawsze bardzo ró¿nie dzia³a³y (i dzia³aj± pewnie dalej...), bez jakiej¶ konkretnej regu³y. U jednych osza³amia³o mnie cia³o (oczy albo usta, w³osy, nogi itd.) u innych dla odmiany, co¶ nieuchwytnego w osobowo¶ci. Tak wiêc podoba³y mi siê ró¿ne kobiety i vice versa.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Kobiety i ichnie dodatki
« Reply #5 on: 2009-05-12, 23:23:23 »
po spokojnym przeanalizowaniu, jaki typ kobiety mi siê podoba) ciemne, br±zowe oczy s± idealne. Do tego br±zowe w³osy (no bo jak napiszê "ciemny blond, ale nie ca³kiem czarne, tylko ja¶niejsze od czarnych" to nie wiadomo, czy to bêdzie jasne).

Czyli lubisz szatynki. Br±zowe w³osy i oczy to nawet ja mam, wiêc doprecyzuj :)

No ja siê w³a¶nie nie znam na okre¶leniach "szatynki", "brunetki", bo wg mnie one s± bardzo nieprecyzyjne (jest tyle kolorów w³osów, ¿e nie da siê tego okre¶liæ). Doprecyzowaæ te¿ siê nie da, musia³bym wrzuciæ zdjêcia co najmniej dwóch kobiet, a tego nie zrobiê ;) Co do twarzy w ogólnym ujêciu - te¿ jest pewien typ, na który zwracam uwagê, ale opisaæ rysy twarzy, budowê twarzy to ju¿ w ogóle jest hardkor.

A co do innych aspektów, to zauwa¿y³em, ¿e zwracam uwagê i poci±gaj± mnie gadatliwe, ekspresyjne i wybuchowe kobiety (analizuje ci±gle na dwóch przypadkach).

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Kobiety i ichnie dodatki
« Reply #6 on: 2009-05-13, 01:21:33 »
Co do twarzy w ogólnym ujêciu - te¿ jest pewien typ, na który zwracam uwagê, ale opisaæ rysy twarzy, budowê twarzy to ju¿ w ogóle jest hardkor.

To mo¿e przynajmniej z grubsza naszkicuj ogólny obraz takiej twarzy ;). Jakie¶ charakterystyczne cechy czy cu¶. Ja tam chêtnie poczytam  :mrgreen:

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Kobiety i ichnie dodatki
« Reply #7 on: 2009-05-13, 01:31:01 »
po spokojnym przeanalizowaniu, jaki typ kobiety mi siê podoba) ciemne, br±zowe oczy s± idealne. Do tego br±zowe w³osy (no bo jak napiszê "ciemny blond, ale nie ca³kiem czarne, tylko ja¶niejsze od czarnych" to nie wiadomo, czy to bêdzie jasne).
Czyli lubisz szatynki. Br±zowe w³osy i oczy to nawet ja mam, wiêc doprecyzuj :)
No ja siê w³a¶nie nie znam na okre¶leniach "szatynki", "brunetki", bo wg mnie one s± bardzo nieprecyzyjne (jest tyle kolorów w³osów, ¿e nie da siê tego okre¶liæ). Doprecyzowaæ te¿ siê nie da, musia³bym wrzuciæ zdjêcia co najmniej dwóch kobiet, a tego nie zrobiê ;) Co do twarzy w ogólnym ujêciu - te¿ jest pewien typ, na który zwracam uwagê, ale opisaæ rysy twarzy, budowê twarzy to ju¿ w ogóle jest hardkor.

A co do innych aspektów, to zauwa¿y³em, ¿e zwracam uwagê i poci±gaj± mnie gadatliwe, ekspresyjne i wybuchowe kobiety (analizuje ci±gle na dwóch przypadkach).
A nieprawda, bo szatynki to maj± jasne oczy... Znaczy niebieskie albo zielone... A brunetki maj± ciemne imho. Wrzucaæ nie musisz, moich zdjêæ jest tu du¿o... :roll: Bo ¿e pasujê do tego opisu, to chyba widaæ od razu, nie? :P Szczególnie dodaj±c charakter  :twisted:
...If I call will you come and will you save me?

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Kobiety i ichnie dodatki
« Reply #8 on: 2009-05-13, 01:39:11 »
A nieprawda, bo szatynki to maj± jasne oczy... Znaczy niebieskie albo zielone... A brunetki maj± ciemne imho. Wrzucaæ nie musisz, moich zdjêæ jest tu du¿o... :roll: Bo ¿e pasujê do tego opisu, to chyba widaæ od razu, nie? :P Szczególnie dodaj±c charakter  :twisted:
A niekoniecznie, taka Liz Taylor na przyk³ad brunetka a niebieskie oczy ma :P. A ja znam mnóstwo szatynek o piwnych oczach :P. I co?  :>
Ja te¿ jestem wybuchowa :twisted:, ale nie gadatliwa, no chyba, ¿e w stresie, wtedy to gadam jak maszynka :roll: (niekoniecznie z sensem)

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Kobiety i ichnie dodatki
« Reply #9 on: 2009-05-13, 08:58:36 »
Dzi¶ na przystanku mia³em spotkanie 3go stopnia z "prawie" absolutem, brunetk± o bystrym spojrzeniu i ¶licznych, dziewczêcych rysach twarzy, chyba o g³owê ode mnie ni¿sz±, szczup³±, lekko zagubion± w przestrzeni (to chyba przez ten deszcz i spó¼niaj±cy siê tramwaj ;) ). Ogólnie nie mam sprecyzowanych wymagañ, bo najczê¶ciej liczy siê pierwsze do¶wiadczenie estetyczne (pierwsze spojrzenie, nie wiem jak to okre¶liæ, po protu co¶ co urzeka), dlatego te¿ regu³y nie zwracam uwagi na kolor oczu (chyba ¿e s± jasno niebieskie  :serducho: lub jasno zielone*  :prayer:  :mrgreen:). Jak ju¿ wcze¶niej napisa³em, bardziej podobaj± mi siê brunetki (tzn nie ograniczaj±c siê, wolê ciemniejsze kolory w³osów :) ), ale nie jest to norm±, czasem oryginalna (podkre¶lam oryginalna:mrgreen:) blondynka potrafi zdeklasowaæ ka¿d± inn±. Do wzrostu nie mam ¿adnych zastrze¿eñ (kiedy¶ ugania³em siê za dziewczyn± o g³owê ode mnie wy¿sz± ;) ). Na koniec dodam, ¿e mam bzika na punkcie artystek - malarek (szczególnie tych które maluj± dziwaczne rzeczy)  :mrgreen: lub interesuj±cych siê awangardow± mod±, no i singer-songwriterki te¿, ale takich w Polsce jeszcze nie spotka³em (tzn spotka³em - Woelv - ale ona nie jest z Polski i jest mê¿atk± :mrgreen:) ;)


*jasno zielone uda³o mi siê spotkaæ raz w ¿yciu i wra¿enie by³o niesamowite ;)
*zdjêcie przedstawia Monicê Vitti (muzê Michelangelo Antonioniego), choæ W³oszka w ciemnych w³osach prezentowa³a siê tak¿e wspaniale, jednak wolê j± w wersji blond :)

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Kobiety i ichnie dodatki
« Reply #10 on: 2009-05-13, 09:15:39 »
Dzi¶ na przystanku mia³em spotkanie 3go stopnia z "prawie" absolutem, brunetk± o bystrym spojrzeniu i ¶licznych, dziewczêcych rysach twarzy, chyba o g³owê ode mnie ni¿sz±, szczup³±, lekko zagubion± w przestrzeni (to chyba przez ten deszcz i spó¼niaj±cy siê tramwaj ;) ). Ogólnie nie mam sprecyzowanych wymagañ, bo najczê¶ciej liczy siê pierwsze do¶wiadczenie estetyczne (pierwsze spojrzenie, nie wiem jak to okre¶liæ, po protu co¶ co urzeka), dlatego te¿ regu³y nie zwracam uwagi na kolor oczu (chyba ¿e s± jasno niebieskie  :serducho: lub jasno zielone*  :prayer:  :mrgreen:). Jak ju¿ wcze¶niej napisa³em, bardziej podobaj± mi siê brunetki (tzn nie ograniczaj±c siê, wolê ciemniejsze kolory w³osów :) ), ale nie jest to norm±, czasem oryginalna (podkre¶lam oryginalna:mrgreen:) blondynka potrafi zdeklasowaæ ka¿d± inn±. Do wzrostu nie mam ¿adnych zastrze¿eñ (kiedy¶ ugania³em siê za dziewczyn± o g³owê ode mnie wy¿sz± ;) ). Na koniec dodam, ¿e mam bzika na punkcie artystek - malarek (szczególnie tych które maluj± dziwaczne rzeczy)  :mrgreen: lub interesuj±cych siê awangardow± mod±, no i singer-songwriterki te¿, ale takich w Polsce jeszcze nie spotka³em (tzn spotka³em - Woelv - ale ona nie jest z Polski i jest mê¿atk± :mrgreen:) ;)


*jasno zielone uda³o mi siê spotkaæ raz w ¿yciu i wra¿enie by³o niesamowite ;)
*zdjêcie przedstawia Monicê Vitti (muzê Michelangelo Antonioniego), choæ W³oszka w ciemnych w³osach prezentowa³a siê tak¿e wspaniale, jednak wolê j± w wersji blond :)


Znam singer-songwriter :) Aru :) Jeszcze czasem pogrywa na klawiszach :)

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Kobiety i ichnie dodatki
« Reply #11 on: 2009-05-13, 15:46:56 »
Na samym pocz±tku zaznaczam, ¿e wszystko, co piszê to nie "wymagania", tylko po prostu cechy wspólne, które zaobserwowa³em niedawno, kobiet, które mi siê podobaj±.

Co do twarzy w ogólnym ujêciu - te¿ jest pewien typ, na który zwracam uwagê, ale opisaæ rysy twarzy, budowê twarzy to ju¿ w ogóle jest hardkor.

To mo¿e przynajmniej z grubsza naszkicuj ogólny obraz takiej twarzy ;). Jakie¶ charakterystyczne cechy czy cu¶. Ja tam chêtnie poczytam  :mrgreen:

Ciê¿ko bêdzie. Co do twarzy - lepiej trochê zaokr±glona, ni¿ poci±g³a, lekko zadarty nosek, do¶æ wyra¼na szczêka (ale bez przesady), du¿e oczy. (zaznaczam, ¿e mówiê tu o twarzy, wiêc "oczy" to po prostu oczy, a nie "oczy") Kasia w "Terminalu" wygl±da³a ¶wietnie i ma sporo cech, o których piszê wy¿ej (wybaczcie s³ab± jako¶æ):

Kasia i Tomek
Kasia z³apana na gadatliwo¶ci
Kasia i u¶miech
Kasia i Napoleon
Kasia ¶liczna
Kasia zachwycaj±ca
Catherine Zeta-Jones uwa¿am za naj³adniejsz± aktorkê :)

Dobrze by by³o, gdyby kobieta nie by³a wy¿sza ode mnie (czyli niech ma ok. 170 cm - nie wiêcej), no i nie mo¿e byæ za chuda ;)

Wrzucaæ nie musisz, moich zdjêæ jest tu du¿o... :roll: Bo ¿e pasujê do tego opisu, to chyba widaæ od razu, nie? :P Szczególnie dodaj±c charakter  :twisted:

Nie ³apiesz siê :P

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Kobiety i ichnie dodatki
« Reply #12 on: 2009-05-13, 17:51:06 »
Bez wzglêdu na to jak to zabrzmi - podoba mi siê podobny typ kobiet. I te¿ lubiê urodê Ka¶ki :P
« Last Edit: 2009-05-13, 17:52:46 by Jasmin »

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Kobiety i ichnie dodatki
« Reply #13 on: 2009-05-13, 23:49:10 »
Bez wzglêdu na to jak to zabrzmi - podoba mi siê podobny typ kobiet. I te¿ lubiê urodê Ka¶ki :P

Nijak to nie brzmi, co to, czy¿by kobiety nie mog³y siê ju¿ podobaæ innym kobietom na p³aszczy¼nie czysto estetycznej? A Ka¶ka jest ³adna, trzeba przyznaæ.
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Vader24

  • Posts: 55
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Kobiety i ichnie dodatki
« Reply #14 on: 2009-05-16, 16:20:30 »
Hmmmm
 A ja nie lubie szkieletów przyznaje od razu
:)
Hmm z aktorek Monica Belluci
Z wokalistek , gitarzystek itp.
Melissa Auf Der Maur(Hole, Smashing Pumpkins, Auf Der Maur) ,Christina Scabbia ( Lacuna Coil ),
 i Angela Gossow (Arch Enemy).
Generalnie wszytko zalezy od wra¿enia.....
A te znane mniej lub bardziej panie robi± na mnie najwiêksze wra¿enie....
 Hmmmm
A no co patrze jak poznajê dziewczynê
Oczy usta Ca³a twarz w³osy i mi³o jest powodziæ wzrokiem za ³adnymi nogami i ... :)
Choæ wygl±d to jeden tylko aspekt....

 

lofty-success