Author Topic: Kobiety i ichnie dodatki  (Read 27373 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Kobiety i ichnie dodatki
« Reply #195 on: 2013-05-28, 12:32:57 »
Wiêc wydaje mi siê, ¿e ta czê¶æ upartych albo za du¿o siê o tym naczyta³a i jest zasugerowana, albo nie wie nic o ¿yciu, o :P
 A jeszcze nawi±zuj±c do, jak to nazwa³a¶, emm... "dupy jak telewizor, starego typu", to zostaj±c metaforami przy sprzêcie RTV, to ja na przyk³ad wola³bym taki w³a¶nie, ni¿ nowoczesny LCD, je¶li wyra¿am siê jasno ;)

Z tym ¿yciem to Solniczka zapoda³e¶ a¿ mi w piêty posz³o :)
Dla mnie kszta³t kobiety z wciêciem w talii jest o wiele ³adniejszy ni¿ kszta³t ceg³y, choæ zgadzam siê, ¿e faceci patrz± na ca³oksta³t nie rozbieraj±c (nomen omen) na czê¶ci pierwsze.

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Kobiety i ichnie dodatki
« Reply #196 on: 2013-05-28, 17:05:28 »
 Nie chcia³em nikomu deptaæ po piêtach ;) Pewnie, ¿e wciêcie w talii jest bardzo spoko, ale po pierwsze primo nie wiem, czy mo¿e wynagrodziæ inne, wyra¼ne braki. Po drugie primo, w pewnej liczbie przypadków jest to chyba do "zrobienia" z figury bary³ki (a poniek±d WHR temu przeczy, je¶li dobrze rozumiem). Po trzecie primo wciêcie wciêciu nierówne (w g³owie mam obraz pewnej pani, która jest bardzo wysoka, o bardzo d³ugich nogach, bardzo, bardzo szczup³a i z tali± niesamowicie cieniutk± - mnie to nie rusza w taki sposób, w jaki powinno...), wiêc te¿ nierówna za nimi idzie pokusa :P Wreszcie po czwarte primo, je¶li wierzyæ Kas, to WHR nie zawsze oddaje w rzeczywisto¶ci obraz "ksi±¿kowy", a to przede wszystkim ten w³a¶nie wska¼nik jest obiektem naszej dyskusji. Czyli zostaje pytanie, czy ci wspomniani "uparci" s± mi³o¶nikami-ponad-wszystko wciêcia w talii, czy poszukiwaczami dobrych geno-dajek z WHR=0,7... ;)

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Kobiety i ichnie dodatki
« Reply #197 on: 2013-05-28, 17:12:07 »
Omg, Sol, masz plusa za "geno-dajki" :mrgreen:
Tylko ja siê zastanawiam, czy to raczej nie facetów siê powinno tak okre¶laæ :>

Ja szczerze mówi±c nie jestem przekonany, czy w badaniach uwzglêdniano jakie¶, proszê mi wybaczyæ, dziwol±gi, które maj± zmutowane twarze i kwadratowe cycki, a przy tym hot 0,7 w talii. A je¶li nie, to nie wiem o jakich w³a¶ciwie "upartych" chodzi...

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Kobiety i ichnie dodatki
« Reply #198 on: 2013-05-29, 00:33:15 »
Ja szczerze mówi±c nie jestem przekonany, czy w badaniach uwzglêdniano jakie¶, proszê mi wybaczyæ, dziwol±gi, które maj± zmutowane twarze i kwadratowe cycki, a przy tym hot 0,7 w talii.
No to we¼ przeczytaj, albo tu, czytaj uwa¿nie: nie napisali nic o twarzach, ale napisali, ¿e bez wzglêdu na wielko¶æ biustu, za najatrakcyjniejsze zosta³y uznane sylwetki z WHR 0,7 (Ale ja siê pytam znów: jak to na rysunku przedstawiæ?! To se ne da! To bêd± p³aszczaki, a cz³owiek jest 3D! No chyba, ¿e te obrazki by³y typu "front i profil", to jakie¶ wyobra¿enie wtedy daje. No, ale lito¶ci, nawet Wenus z Milo ma g³owê, chocia¿ r±k nie ma, jakby zamiast niej mia³a michê makaronu, to nie wiem, czy dalej by³aby uznawana za tak± piêkn±.)

A jeszcze nawi±zuj±c do, jak to nazwa³a¶, emm... "dupy jak telewizor, starego typu", to zostaj±c metaforami przy sprzêcie RTV, to ja na przyk³ad wola³bym taki w³a¶nie, ni¿ nowoczesny LCD, je¶li wyra¿am siê jasno ;)
Ale pó³ ¿ycia marnujê przez to na robienie zaszewek w ciuchach (dobra, zlecam, ale czas, pieni±dz, przymiarki!). Jako¶ prawie nikt z producentów odzie¿y nie wpad³ jeszcze na to, ¿e kobieta mo¿e mieæ >25 cm ró¿nicy talia-biodra. Ka¿± cieszyæ siê z 25, bo to i tak wyj±tek. Albo ka¿± nosiæ rozkloszowane spódnice - w±, nie zawsze mo¿na, w±!

Dla mnie kszta³t kobiety z wciêciem w talii jest o wiele ³adniejszy ni¿ kszta³t ceg³y, choæ zgadzam siê, ¿e faceci patrz± na ca³oksta³t nie rozbieraj±c (nomen omen) na czê¶ci pierwsze.
Dla mnie te¿, ale jak obrazki z ¿ycia i ulicy ucz±: nie to ³adne, co siê mnie podoba, ale ceg³a. Tadam! I kolejny podkop pod teori± o magicznym 0,7, niech siê chwieje.
Poza tym z magicznego i tyle czasu lansowanego 60-90 te¿ wcale magiczne 0,7 nie wychodzi.

Nie wiem, kto mia³ co¶ z tym 0,7. 0,7 to akurat w innym przypadku na pewno jest magiczne :P

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Kobiety i ichnie dodatki
« Reply #199 on: 2013-05-29, 12:42:01 »
Wiêc wydaje mi siê, ¿e ta czê¶æ upartych albo za du¿o siê o tym naczyta³a i jest zasugerowana, albo nie wie nic o ¿yciu, o :P
 A jeszcze nawi±zuj±c do, jak to nazwa³a¶, emm... "dupy jak telewizor, starego typu", to zostaj±c metaforami przy sprzêcie RTV, to ja na przyk³ad wola³bym taki w³a¶nie, ni¿ nowoczesny LCD, je¶li wyra¿am siê jasno ;)
Z tym ¿yciem to Solniczka zapoda³e¶ a¿ mi w piêty posz³o :)
Dla mnie kszta³t kobiety z wciêciem w talii jest o wiele ³adniejszy ni¿ kszta³t ceg³y, choæ zgadzam siê, ¿e faceci patrz± na ca³oksta³t nie rozbieraj±c (nomen omen) na czê¶ci pierwsze.
Ciekawa dyskusja, a¿ ¿a³ujê, ¿e nie przeczyta³am wszystkiego, ale mi siê nie chce :D Wydaje mi siê, ¿e ten rozkminiany wspó³czynnik po prostu daje pewn± proporcjonalno¶æ, któr± nasz mózg odbiera jako w³a¶ciw±, ³adn±, zdrow± i dlatego seksown±, podobnie jak to jest z "³adnymi twarzami". Piêkno (twarzy przyp. red.) jest przecie¿ te¿ podobno równaniem matematycznym uwzglêdniaj±cym symetryczno¶æ i proporcje poszczególnych elementów twarzy.

Wciêcia w talii s± super, sama jestem posiadaczk± jednego, ale niestety, podobnie jak Kas, mam problem z tym, ¿e spadaj± mi wszystkie spodnie i muszê zwê¿aæ je w talii. Producenci szyj± w³a¶nie dla bezkszta³tnych cegie³, a normalne kobiety musz± siê dostosowywaæ i sobie wszystko przerabiaæ... FAIL.
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Kobiety i ichnie dodatki
« Reply #200 on: 2013-05-30, 00:43:43 »
Wydaje mi siê, ¿e ten rozkminiany wspó³czynnik po prostu daje pewn± proporcjonalno¶æ, któr± nasz mózg odbiera jako w³a¶ciw±, ³adn±, zdrow± i dlatego seksown±, podobnie jak to jest z "³adnymi twarzami". Piêkno (twarzy przyp. red.) jest przecie¿ te¿ podobno równaniem matematycznym uwzglêdniaj±cym symetryczno¶æ i proporcje poszczególnych elementów twarzy.
No ale ja jeszcze raz zasiejê w±tpliwo¶æ: patrzysz na twarz i widzisz wszystko jak na d³oni (;P). Patrzysz na kad³ub i kto¶ mo¿e nie mieæ wyra¼nego wciêcia, ale ma wystaj±cy ty³ek, czego en face nie widaæ, a WHR=0,7 ma - dlatego uwa¿am, ¿e to oszukañstwo z tymi badaniami, w których pos³u¿ono siê obrazkami. Jakby badano stosunek... przekroju? ¶rednicy? no, wiecie, to, co mo¿na zmierzyæ cyrklem antropometrycznym, a na obrazku linijk±, to bym uwierzy³a bez wszczynania dyskusji ;)

Wciêcia w talii s± super, sama jestem posiadaczk± jednego, ale niestety, podobnie jak Kas, mam problem z tym, ¿e spadaj± mi wszystkie spodnie i muszê zwê¿aæ je w talii. Producenci szyj± w³a¶nie dla bezkszta³tnych cegie³, a normalne kobiety musz± siê dostosowywaæ i sobie wszystko przerabiaæ... FAIL.
No poza ceg³± masz jeszcze jab³ko, kielich i lizak, które wci±cia nie maj±. To du¿o. :P Czepiamy siê chyba ;)

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Kobiety i ichnie dodatki
« Reply #201 on: 2013-06-07, 07:21:09 »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Kobiety i ichnie dodatki
« Reply #202 on: 2013-06-09, 13:29:16 »
...If I call will you come and will you save me?

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Kobiety i ichnie dodatki
« Reply #203 on: 2013-06-18, 14:03:41 »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Kobiety i ichnie dodatki
« Reply #204 on: 2013-06-18, 16:49:35 »
Brutalne, ale wszystko wskazuje na to, ¿e to w³a¶nie tak dzia³a. :> Trochê tam punktów dochodzi u faceta ok. 30 lat, któremu w³±cza siê faza "chcê mieæ dziecko". I w sumie tylko gorzej siê robi...

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Kobiety i ichnie dodatki
« Reply #205 on: 2013-06-27, 09:41:44 »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Kobiety i ichnie dodatki
« Reply #206 on: 2013-06-27, 13:45:39 »
Lubicie takie ujêcia?

Czy rzeczy bardziej perwersyjne? ;)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Kobiety i ichnie dodatki
« Reply #207 on: 2013-07-05, 13:38:10 »
To prawda?  :shock:

Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Kobiety i ichnie dodatki
« Reply #208 on: 2013-07-06, 10:54:53 »
Ju¿ takie bzdurne te dni wymy¶laj±, ¿e szkoda gadac!
...If I call will you come and will you save me?

 

lofty-success