Author Topic: Pomoc ogólna  (Read 23082 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Pomoc ogólna
« Reply #75 on: 2010-04-05, 19:10:06 »
W³a¶nie w tym ca³y problem, ¿e za cienki w uszach jestem na angielsk± wersjê... :/

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Pomoc ogólna
« Reply #76 on: 2010-04-06, 15:20:46 »
2. J.-P. Sartre, Egzystencjalizm jest humanizmem, prze³. J. Krajewski, Warszawa: Warszawskie Wydawnictwo Literackie Muza SA 1998 (jedno z wydañ); fragmenty paragrafów 1-15 oraz 22-25
Jak jeszcze jest potrzebny, to poczekaj do jutra, powinnam jeszcze go mieæ u siebie.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Pomoc ogólna
« Reply #77 on: 2010-04-06, 16:47:45 »
2. J.-P. Sartre, Egzystencjalizm jest humanizmem, prze³. J. Krajewski, Warszawa: Warszawskie Wydawnictwo Literackie Muza SA 1998 (jedno z wydañ); fragmenty paragrafów 1-15 oraz 22-25
Jak jeszcze jest potrzebny, to poczekaj do jutra, powinnam jeszcze go mieæ u siebie.
Bêdê wdziêczny :-)

Ascot

  • Posts: 836
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • Przechuj buc i ch**
    • Nerd's Life
Odp: Pomoc ogólna
« Reply #78 on: 2010-04-06, 23:45:20 »
Quote
ONI CHC¡ NAS ZNISZCZYÆ ONI CHC¡ NAS ZNISZCZYÆ ONI CHC¡ NAS ZNISZCZYÆ ONI CHC¡ NAS ZNISZCZYÆ

Otó¿ to, nie wiem czy kto¶ ogl±da³ Mroczne Przygody Billy'ego i Mandy... By³ odcinek o klaunach... szukam tego sampla w wykonaniu Billy'ego. Jakby kto¶ mia³ namiar albo samego sampla by³bym wdziêczny ;]
Serious Business...
www.nerdslife.pl

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Pomoc ogólna
« Reply #79 on: 2010-04-13, 23:00:14 »
Mo¿e mi kto¶ powie, jak wy³±czyæ automatyczne aktualizacje w operze? Bo mam 10.0 i gorszej ju¿ nie chcê... A co¶ mi siê samo pobra³o i samo chce zainstalowaæ... :>
...If I call will you come and will you save me?

Ascot

  • Posts: 836
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • Przechuj buc i ch**
    • Nerd's Life
Odp: Pomoc ogólna
« Reply #80 on: 2010-04-13, 23:31:28 »
Start-> Dodaj/Usuñ Programy->Opera->Odinstaluj :>
Serious Business...
www.nerdslife.pl

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Pomoc ogólna
« Reply #81 on: 2010-04-16, 19:06:47 »
Nie ma kto¶ gitary klasycznej/akustycznej, ¿eby po¿yczyæ na trochê? (o basie nie marzê... :roll:)
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Pomoc ogólna
« Reply #82 on: 2010-04-16, 19:22:35 »
Nie ma kto¶ gitary klasycznej/akustycznej, ¿eby po¿yczyæ na trochê? (o basie nie marzê... :roll:)
:O Takich rzeczy siê nie po¿ycza, s± zbyt osobiste...

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Pomoc ogólna
« Reply #83 on: 2010-04-16, 21:41:40 »
Nie ma kto¶ gitary klasycznej/akustycznej, ¿eby po¿yczyæ na trochê? (o basie nie marzê... :roll:)
Rok temu sprzedawa³am bas :P
ze mn± nie ma ¿artów

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Pomoc ogólna
« Reply #84 on: 2010-04-16, 23:38:40 »
Mam sobie pendrive'a, ktory jeszcze do zeszlego tygodnia dzialal bez zarzutu. Wkladam go do usb i komputer go wykrywa - w 'Moim komputerze' widac 'Removable disk', pojawia sie nowa litera dysku w Total Commanderze - ale na tym koniec. Gdy klikne na litere tego dysku to wywala mi okno 'Napedu nie znaleziono'. Formatu tez sie nie da zrobic.

Masz wirusa. Uruchom Linuksa, włóż pena, skasuj z niego desktop.ini, autorun.inf, RECYCLER i dziwne pliki *.exe
Chociaż w sumie to dość dziwne, że go TC nie chce obsłużyć. Pewnie skończyła mu się żywotność ;) Możesz spróbować go sformatować. Jeśli potrzebujesz odzyskać dane, to pisz do mnie na PW.
« Last Edit: 2010-04-16, 23:41:24 by minder »
True Pagan Winter Crew

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Pomoc ogólna
« Reply #85 on: 2010-04-16, 23:48:32 »
A co zrobiæ, je¶li pendrak ca³kowicie odmawia pos³uszeñstwa, to znaczy montuje siê, ale nie mo¿na jego zawarto¶ci wyrzuciæ? Brak uprawnieñ, mi mówi, ale to jest niezgodne z prawd±.
ze mn± nie ma ¿artów

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Pomoc ogólna
« Reply #86 on: 2010-04-16, 23:55:24 »
Mam sobie pendrive'a, ktory jeszcze do zeszlego tygodnia dzialal bez zarzutu. Wkladam go do usb i komputer go wykrywa - w 'Moim komputerze' widac 'Removable disk', pojawia sie nowa litera dysku w Total Commanderze - ale na tym koniec. Gdy klikne na litere tego dysku to wywala mi okno 'Napedu nie znaleziono'. Formatu tez sie nie da zrobic.

Masz wirusa. Uruchom Linuksa, w³ó¿ pena, skasuj z niego desktop.ini, autorun.inf, RECYCLER i dziwne pliki *.exe
Chocia¿ w sumie to do¶æ dziwne, ¿e go TC nie chce obs³u¿yæ. Pewnie skoñczy³a mu siê ¿ywotno¶æ ;) Mo¿esz spróbowaæ go sformatowaæ. Je¶li potrzebujesz odzyskaæ dane, to pisz do mnie na PW.

Eee, dzieki :) Ale to bylo juz tak dawno, ze sobie nowego pendrive'a zdazylem kupic i szczerze to juz zapomnialem, jakie dane zostaly na tamtym :)

Ale dzieki za chec pomocy - okazales sie jedynym, ktory w ogole wyrazil zainteresowanie :P
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Kea

  • Posts: 373
  • Karma: +0/-0
  • she-wolf
Odp: Pomoc ogólna
« Reply #87 on: 2010-05-28, 11:02:28 »
zna siê kto¶ mo¿e na telefonach komórkowych?
Bogowie i diab³y nigdy nie istnieli. Istnieli za to ludzie, których w nich obrócono i uwiêziono w nadprzyrodzonych inkarnacjach.......

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Pomoc ogólna
« Reply #88 on: 2010-09-14, 15:55:18 »
Ma kto¶ mo¿e wiedzê, jak naprawiæ odtwarzacz Zune wersjê 80GB? Kole¿ance siê popsu³ i spyta³a, czy nie znam kogo¶, kto siê zna. Ponoæ softwarowy problem, prawdopodobnie po jakim¶ updacie firm³eru. Generalnie odtwarzacz nie dzia³a, ale mogê dopytaæ o pe³niejsze szczegó³y.
True Pagan Winter Crew

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Pomoc ogólna
« Reply #89 on: 2010-09-14, 16:18:20 »
Ma kto¶ mo¿e wiedzê, jak naprawiæ odtwarzacz Zune wersjê 80GB? Kole¿ance siê popsu³ i spyta³a, czy nie znam kogo¶, kto siê zna. Ponoæ softwarowy problem, prawdopodobnie po jakim¶ updacie firm³eru. Generalnie odtwarzacz nie dzia³a, ale mogê dopytaæ o pe³niejsze szczegó³y.
Rozumiem, ¿e "sekretny reset" nie wchodzi w grê? :P