Author Topic: Pomoc ogólna  (Read 23038 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Pomoc ogólna
« Reply #105 on: 2012-05-24, 21:33:09 »
Dziêki wam piêkne. :)
[under construction]

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Pomoc ogólna
« Reply #106 on: 2012-06-03, 20:05:35 »
Ja równie¿ z ogromn± pro¶b±. Je¶li kto¶ czuje siê na si³ach i chce wesprzeæ dobr± inicjatywê, niechaj zag³osuje na szko³ê w Per³ach. To naprawdê dobra szko³a, do tego przyjazna dzieciom.
Z góry dziêkujê :)
ze mn± nie ma ¿artów

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Odp: Pomoc ogólna
« Reply #107 on: 2012-09-25, 10:10:46 »
Mam ma³y problem z t³umaczeniem i pomy¶la³em, ¿e zaprzêgnê chêtnych do pomocy. Potrzebujê przet³umaczyæ tytu³ pracy magisterskiej na jêzyk angielski w taki sposób, ¿eby to mia³o sens, a sam, mimo dobrej znajomo¶ci angielskiego, w takich t³umaczeniach nie czujê siê mocny. Mo¿e co¶ wspólnie wymodzimy.

Istota ci±g³ego doskonalenia produktu turystycznego w pensjonatach na Podhalu.

Moja ko¶lawa propozycja brzmi: The essence of continuous improving of tourism products offered by guesthouses in the region of Podhale. :mrgreen:
« Last Edit: 2012-09-25, 12:52:13 by ozeh »
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Pomoc ogólna
« Reply #108 on: 2012-09-25, 13:45:14 »
da³bym ewentualnie "improvement" zamiast "improving" - reszta brzmi przekonuj±co ;)

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Pomoc ogólna
« Reply #109 on: 2012-09-25, 14:07:31 »
'The issue of continuous tourism product development in guesthouses of the Podhale region'.
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Odp: Pomoc ogólna
« Reply #110 on: 2012-09-25, 14:13:47 »
Dobrze, dziêkujê za pomoc. My¶lê, ¿e co¶ z tego wybierzemy, ale muszê siê najpierw skonsultowaæ, bo to nie do mojej pracy. Gdyby kto¶ mia³ co¶ do dodania to ¶mia³o, ale dzisiaj wieczorem zostaje to wys³ane. :mrgreen:

Pozdrawiam.
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

witchking

  • Posts: 234
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
Odp: Pomoc ogólna
« Reply #111 on: 2012-09-25, 22:21:13 »
Albo w ogóle "constant" zamiast continuous.

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Pomoc ogólna
« Reply #112 on: 2012-09-27, 12:23:29 »
Prosba jest. Znajomi chca sie dostac do dalszego etapu przegladu muzycznego Sophiscapes i trza poklikac ;) Wejdzcie tutaj, zaznaczcie krope przy zespole Victorians i kliknijcie 'glosuj'. Kazdy glos jest wazny. Z gory dzieki!
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Pomoc ogólna
« Reply #113 on: 2012-10-06, 14:18:09 »
Prosba jest. Znajomi chca sie dostac do dalszego etapu przegladu muzycznego Sophiscapes i trza poklikac ;) Wejdzcie tutaj, zaznaczcie krope przy zespole Victorians i kliknijcie 'glosuj'. Kazdy glos jest wazny. Z gory dzieki!

do furii doprowadzaj± mnie ju¿ przegl±dy gdzie o kwalifikacji decyduj± jakie¶ internetowe klikniêcia.. tak jakby to by³ wymierny wyznacznik czegokolwiek innego ni¿ ilu znajomych ma dany zespó³.. oczywi¶cie wiem dlaczego to robi±, ale nie ma to nic wspólnego z selekcj± na podstawie potencja³u

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Pomoc ogólna
« Reply #114 on: 2019-08-15, 22:52:42 »
Wykopki.

Takie pytanko. Jakies 10 lat temu kupilem odtwarzacz DVD renomowanej firmy Elta ;) Z racji, ze sprzet ten ma wyjscie 5.1, dokupilem sobie zestaw glosnikow Creative i chalupniczym sposobem za pomoca miliona przejsciowek osiagnalem efekt 5.1, a to wszystko bez wydawania 2000-3000 na kino domowe. Przez wszystkie te lata smigalo to bez problemu, az do zeszlego tygodnia, kiedy to odtwarzacz DVD wyzional ducha. Mysle sobie - git, najwyzsza pora przerzucic sie na Blu-Ray. Ku mojemu zdziwieniu kupno odtwarzacza BR z wyjsciem 5.1 NIE JEST MOZLIWE. Peszek. Mysle sobie - trudno, wracam do dvd. Niestety, tez nie udalo mi sie znalezc w zadnym mozliwym sklepie odtwarzacza dvd z wyjsciem 5.1. I tutaj prosba o pomoc - kojarzycie moze, gdzie mozna cos takiego dostac? Mam na mysli nowy sprzet (jesli sie nie uda, to trzeba bedzie sie za uzywanymi rozejrzec). HELP!

I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Pomoc ogólna
« Reply #115 on: 2019-08-18, 11:09:43 »
Od razu mówiê, ¿e nie pomogê za szczególnie, ale ostatnio rozgl±dam siê za jakim¶ sensownym rozwi±zaniem 5.1, dlatego temat mnie interesuje. My¶lê ¿e w takiej sytuacji pewnie szuka³ bym czego¶ u¿ywanego. Ale je¶li to takie trudne, to mo¿e jakie¶ rozwi±zanie w stylu amplituner+ odtwarzacz?

Mnie ostatnio nurtuje pytanie czy ma sens inwestowanie w 5.1 typowo komputerowe, w stylu Logitech albo Creative. To s± na ogó³ zestawy w zno¶nych cenach (~1000z³), ale skoro chcia³bym ¿eby s³u¿y³y przede wszystkim do s³uchania muzyki i ogl±dania filmów, to pytanie czy nie ma mniej popularnych produktów na rynku, które za podobn± lub niewiele wiêksz± cenê dadz± mi lepszy efekt. I tak do odtwarzania czegokolwiek u¿ywam kompa...

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Pomoc ogólna
« Reply #116 on: 2019-08-18, 22:13:08 »
Od razu mówiê, ¿e nie pomogê za szczególnie, ale ostatnio rozgl±dam siê za jakim¶ sensownym rozwi±zaniem 5.1, dlatego temat mnie interesuje. My¶lê ¿e w takiej sytuacji pewnie szuka³ bym czego¶ u¿ywanego. Ale je¶li to takie trudne, to mo¿e jakie¶ rozwi±zanie w stylu amplituner+ odtwarzacz?


To by bylo idealne rozwiazanie, ale do tego amplitunera musialbym juz wtedy kupic zestaw glosnikow, bo te z Creative'a sie nie nadaja. Wiec to jest rozwiazanie na przyszlosc, jak splace kredyt na mieszkanie i bede spal na kasie ;) ;) ;)
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Pomoc ogólna
« Reply #117 on: 2019-08-21, 09:59:27 »
No racja, przewali³em przez te kilka dni sporo internetów na ten temat i wydaje siê, ¿e z ka¿dym kolejnym 100 z³ które dok³adasz sobie do bud¿etu, dowiadujesz siê tylko o nowych problemach z d¼wiêkiem, formatami itd.
Wygl±da na to, ¿e obecnie przy kupnie czego¶ od zera trzeba albo zaakceptowaæ Logitech z906 z jego wszystkimi wadami (w tym przesterowywaniem przy du¿ych poziomach g³o¶no¶ci :shock:), ale mo¿na siê zmie¶ciæ w 1000 z³, albo przygotowaæ na wydatek rzêdu minimum 2000 ¿eby osi±gn±æ jakikolwiek sensowny efekt.

Czeka³em tyle lat z zakupem takiego sprzêtu, to mogê poczekaæ jeszcze trochê a¿ bêdê gotowy wywaliæ parê z³otych wiêcej. A je¶li pojawi± siê w miêdzyczasie inne potrzeby, to najwy¿ej zainwestujê w ten Logitech...

 

lofty-success