Author Topic: cholera reklama forum jasna  (Read 36947 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
cholera reklama forum jasna
« on: 2004-11-10, 12:27:51 »
co powiecie na reklamê w gazecie (ma³o realne) albo w radiu? (dzi¶ siê postaram)
a kto jest za tym, ¿eby zrobic "forumowe" koszulki i je potem nosiæ, dawaæ znajomym w prezencie, no nie wiem, cokolwiek, ¿eby by³o widoczne...

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
cholera reklama forum jasna
« Reply #1 on: 2004-11-10, 19:18:35 »
Zastanawia³em siê wcze¶niej nad koszulkami.
Niestety nie mam doj¶æ do odpowiedniego sprzêtu, a BUTIK.PL ma mordercze ceny i nisk± jako¶æ druku na czym¶ innym ni¿ bia³a koszulka (poza tym mo¿na drukowaæ tylko na froncie). Projekt jednak mogê wykonaæ.

W sumie mo¿na zrobiæ konkurs: Przysy³ajcie do mnie swoje projekty (termin jeszcze siê ustali, bo nie wiem jaki bêdzie odzew). Potem zrobimy g³osowanie, a zwyciêzka osoba otrzyma koszulkê ze swoim projektem za darmo :)
True Pagan Winter Crew

nosferato

  • Posts: 198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • http://nosferato.mylog.pl
Re: cholera reklama forum jasna
« Reply #2 on: 2004-11-10, 21:44:46 »
Quote from: Kasandra
¿eby by³o widoczne...


¿e ¿yjemy i Opetha namiêtnie s³uchamy? ;)

A mo¿e wystarczy³oby zrobiæ projekt i wykorzystaæ jako wprasowywankê? Skoro ceny s± mordercze. Zrobienie wprasowywanki, czy te¿ naprasowywanki, kosztowa³oby mniej (nie wiem ile, ale jakby by³o trzeba to siê dowiem, jak bede za opethowe 'O' p³aciæ) i mo¿naby wykorzystaæ nie tylko na koszulce. Mo¿liwe, ¿e od rzeczy pisze, bo mnie ³epetyna nawala cosik.
W ka¿dym razie pomys³ jest ca³kiem niez³y.
A propos pomys³ów, to pomys³ na projekt ju¿ po trosze siê we ³bie zako³ata³.
Mailkiem? eeee, mailem? mailkiem jako¶ ¶miesznie brzmi. tzn wyslaæ.

Minder - jeden odzew juz masz :)
"Kiedy ludzie staj± siê naprawdê ¼li, jedynym uczuciem, jakie im pozostaje, jest rado¶æ z cudzej krzywdy."
Goethe

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
cholera reklama forum jasna
« Reply #3 on: 2004-11-11, 23:55:27 »
hmm... mam znajomego, który robi koszulki
a projekty mo¿e tak zamie¶ciæ od razu, ¿eby wszyscy widzieli? jutro (w pi±tek znaczy) wlepiê swój (o ile mam przy sobie...)

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
cholera reklama forum jasna
« Reply #4 on: 2004-11-12, 14:21:50 »
uwaga wrzucam:

sorry, ze takie duze, ale html co¶ nie wchodzi  :(
i jak?

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
cholera reklama forum jasna
« Reply #5 on: 2004-11-12, 19:55:04 »
Mo¿e byæ  :wink:

nosferato

  • Posts: 198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • http://nosferato.mylog.pl
cholera reklama forum jasna
« Reply #6 on: 2004-11-14, 23:17:44 »


i jak wam sie podoba?
trzeba by bylo tylko dopasowaæ kolor zamiast szarego czarny w¶ród krzy¿y. ja niestety nie za bardzo znam sie na tworzeniu grafiki i dlatego wyglada to tak jak wyglada :)
"Kiedy ludzie staj± siê naprawdê ¼li, jedynym uczuciem, jakie im pozostaje, jest rado¶æ z cudzej krzywdy."
Goethe

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
cholera reklama forum jasna
« Reply #7 on: 2004-11-15, 06:20:41 »
Mo¿ecie s³aæ do mnie majlem, ale równie dobrze mo¿ecie tutaj umieszczaæ (jak to ju¿ zosta³o pokazane).

Co do koszulek: do koñca tygodnia powinienem wiedzieæ ile kosztuje zrobienie matrycy do sitodruku, to mo¿naby nat³uc trochê koszulek.

Moja osobista propozycja co do koszulki:
Z przodu standardowo na lewej piersi "O" podpisane "opeth.jgc.pl/forum" (ale raczej utworzê jaki¶ alias), z ty³u "Opeth" i tak samo adres strony lub - "Opeth", pod spodem "Mourners Corner Forum" jakie widaæ na górze i adres. Jest zbyt pó¼no (zbyt wcze¶nie) ¿ebym teraz bawi³ siê w GIMPie, wiêc ilustracjê zrobiê innym razem :P
True Pagan Winter Crew

caress of stars

  • Guest
cholera reklama forum jasna
« Reply #8 on: 2004-11-15, 06:28:17 »
hm, co do drugiej propozycji (Nosferato) jak na moj gust ten cmentarz troche... hmm... nie pasuje? no nie wiem, moze sie nie znam ale wolalabym jakis mglisty widoczek czy cos na ten styl ;) (moze cmentarz ale jakis stary w mgle, celtycki np :D o to by bylo super...) Ale ja sie za krytyke wzielam a sama nie potrafie za bardzo cos takiego zrobic, wiec wybaczcie ;)

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
cholera reklama forum jasna
« Reply #9 on: 2004-11-15, 10:44:38 »
nom, mnie te¿ ten cmentarz nie podchodzi (chocia¿ oddaje atmosferê panuj±c± na forum :wink: :P)

caress of stars

  • Guest
cholera reklama forum jasna
« Reply #10 on: 2004-11-15, 11:53:10 »
Fakt -do atmosfery forum pasi jak nic ;), jeno kojarzy mi sie ten widoczek z pojeciem "masowe groby" :lol: Jesli juz upieramy sie ;) na cmentarze, to moim zdaniem tu by pasowal jakis stary zniszczony cmentarzyk moze cos na ten styl:



chociaz to tez nie jest do konca to, co mam na mysli :(

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
cholera reklama forum jasna
« Reply #11 on: 2004-11-15, 16:29:47 »
Obrazek nosferato to trchoe jak Metallica Master of Pupets wygl±da!

nosferato

  • Posts: 198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • http://nosferato.mylog.pl
cholera reklama forum jasna
« Reply #12 on: 2004-11-16, 22:19:06 »
i bardzo dobrze, ze sie Wam nie podoba.
wymysle co¶ innego :D
cmentarzyk celtycki powiadacie, zamglony? szczerze powiedziawszy mysle, ze moze byc cie¿ko zrobic z tego nadruk. z takiego troche rozmazanego. choc moze sie myle. nie znam sie.  
w kazdym razie mam jeszcze jeden pomysl, a ze nie potrafie zrobic z tego za bardzo obrazka to Wam opisze. jest sobie taka fotka:



i na tym obrazku na gorze logo Opeth (bialymi literami), a na dole adres forum (tez bialymi) i moze byæ tak wygiete jak fotka. To przód, a ty³: logo forum lub tak jak proponowal Minder. jak mi sie uda to stworzyc to wkleje, choæ to rzecz w±tpliwa... i jak?

sorki, nie potrafie zmiejszyc tej foty :/
"Kiedy ludzie staj± siê naprawdê ¼li, jedynym uczuciem, jakie im pozostaje, jest rado¶æ z cudzej krzywdy."
Goethe

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
cholera reklama forum jasna
« Reply #13 on: 2004-11-17, 16:16:22 »
no, ja mam co¶ takiego (w tym momencie dziêkujê autorowi zdjêcia). bez cmentarzy (co, wy te¿ nekromanci? nie jestem sama? :wink: )
http://passiveagressive.blox.pl/resource/front1b.gif
19.11 - dajê linka zamiast wstawiaæ monstrum  :wink:
a to, co wrzuci³am na pocz±tku, mo¿na by daæ na ty³ koszulki
aha, mam te¿ wersjê bez loga zespo³u

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
cholera reklama forum jasna
« Reply #14 on: 2004-11-17, 19:13:40 »
Coraz cieplej :)
Kasandra, Twój najnowszy pomys³ jest bardzo ciekawy. Logo co prawda jest do¶æ niewyj¶ciowe, ale mam gdzieñ na dysku "Opeth" w du¿ej rozdzielczo¶ci i nawet dobrej jako¶ci (tylko nie wiem gdzie :P ). Ja bym jednak optowa³ za adresem z przodu, na lewej kieszonce, a obrazek z ty³u. Z reszt±: mo¿na zrobiæ dwie wersje :P
True Pagan Winter Crew