Author Topic: Katatonia  (Read 12419 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

ParaSoul

  • Posts: 42
  • Karma: +0/-0
Katatonia
« on: 2003-05-17, 16:56:27 »
Co s±dzicie o udziale Mikael'a na p³ytach Katatonii? Co w ogóle s±dzicie o tym bandzie? Ja zastanawiam siê ci±gle jakby potoczy³y siê losy Katatonii gdyby Mike zosta³ z nimi.
"Don't Mistake Lack Of Talent For Genius"

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Katatonia
« Reply #1 on: 2003-05-18, 03:19:30 »
Katatonia tworzy bardzo niespokojn± muzykê, podoba mi siê.
Gdy Mikael by³ z nimi... có¿... Nie by³oby najciekawszego zespólu w historii. Na pewno w Katatonii nie rozwin±³by skrzyde³, tak jak Jonas, który jest ograniczany przez resztê zespo³u.
True Pagan Winter Crew

ParaSoul

  • Posts: 42
  • Karma: +0/-0
Katatonia
« Reply #2 on: 2003-05-18, 14:45:26 »
Quote from: Minder
Na pewno w Katatonii nie rozwin±³by skrzyde³, tak jak Jonas, który jest ograniczany przez resztê zespo³u.


O kogo Ci chodzi w tym zdaniu? Chyba nie chodzi Ci o to, ¿e Jonas jest ograniczany przez resztê zespo³u?  :roll:
"Don't Mistake Lack Of Talent For Genius"

Fallen Drapery

  • Guest
Katatonia
« Reply #3 on: 2003-05-18, 15:40:56 »
heheh, ja muszê siê przyznaæ, ¿e nigdy nie s³ysza³em Katatonii :oops: Oczywi¶cie jestem ¶wiadom faktu istnienia tego zespo³u i wiem, ¿e Mikael tam siê wokalnie udziela³, ale jako¶ nie zainteresowa³o mnie to do tej pory na tyle, ¿eby sobie Katatoniê ¶ci±gn±æ....eee.... tzn. kupiæ  :P ale chyba sie zainteresujê nied³ugo...

ParaSoul

  • Posts: 42
  • Karma: +0/-0
Katatonia
« Reply #4 on: 2003-05-18, 17:19:09 »
Fallen - poszukaj "Brave Muder Day" i "Sounds Of Decay". Spodobaj± Ci siê na pewno!!!!
"Don't Mistake Lack Of Talent For Genius"

Agarves

  • Posts: 262
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Katatonia
« Reply #5 on: 2003-05-18, 21:18:31 »
Ja uwazam ze Brave Murder Day jest rewelacyjna. Nie wiem jak duzy wplyw na te plyte (poza wokalami) mial Mikael, ale pozniejsze plyty Katatonii juz nie sa tak dobre wedlug mnie. Discouraged Ones brzmi jeszcze swierzo i jak cos nowego dla Katatonii. Mam jeszcze Tonight's Decision i tu juz mam wrazenie jakby byla napisana bez natchnienia. Nie slyszalem ostatniej, nie jestem pewien ile wydali po Tonight's Decision ale chyba nie wrocili do stylu z Brave Murder Day? Gdyby tak bylo, to warto byloby sie zainteresowac. Ogolnie, badzo dobrze wypadli tutaj przed Opeth w 2001 a nie znalem wiekszosci materialu. A to co grali przed Brave Murder Day brzmi dla mnie zbyt szorstko i nie za bardzo mi sie podoba.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Katatonia
« Reply #6 on: 2003-05-21, 21:57:12 »
Quote from: ParaSoul
Quote from: Minder
Na pewno w Katatonii nie rozwin±³by skrzyde³, tak jak Jonas, który jest ograniczany przez resztê zespo³u.


O kogo Ci chodzi w tym zdaniu? Chyba nie chodzi Ci o to, ¿e Jonas jest ograniczany przez resztê zespo³u?  :roll:

Okej, przyznajê siê, to by³a opinia zas³yszana - przeczyta³em to jaki¶ czas temu w wywiadzie. Mo¿liwe ¿e po prostu siê pomyli³em :oops:
True Pagan Winter Crew

ParaSoul

  • Posts: 42
  • Karma: +0/-0
Katatonia
« Reply #7 on: 2003-05-22, 15:49:15 »
Hehe, ja uwa¿am ¿e w³a¶nie po "Brave Murder Day" naprawdê pokazali jakim s± zespo³em. Ostatnie ich p³yty s± najlepsze. Ale to moja opinia. Aha i oni nie wrócili do grania a'la "Brave..." - ale warto sprawdziæ projekt October Tide - graj± tam go¶cie z Katatonii i to jest w³a¶nie co¶ w stylu "Brave.."
"Don't Mistake Lack Of Talent For Genius"

Maq

  • Posts: 164
  • Karma: +0/-0
Katatonia
« Reply #8 on: 2003-12-02, 11:46:17 »
Mam jak narazie 5 plyt Katatonii, z ktorych rzadzi "Viva Emptiness"... Slyszalem nawet opinie, ze jest to plyta lepsza niz Opethowe "Damnation"...
as I would die now, for one last wish......

ironBIDDAF

  • Posts: 79
  • Karma: +0/-0
    • http://WWW.METALMADNESS.PL
Katatonia
« Reply #9 on: 2003-12-03, 19:47:36 »
Mój $to$unek do p³yt Katatoni okre$le tak: By³em na koncercie Paula Di'Anno i Katatonia gra³a za $upport. $podoba³y mi tylko 2 kava³ki grane na bi$. Okaza³o $ie ze jednym znich by³ Brave, a frugim chyba Murder.
:(

http://republika.pl/metal-madness/love.jpg

wyraz mi³o¶ci do.... Fizyki

slayer

  • Posts: 14
  • Karma: +0/-0
Katatonia
« Reply #10 on: 2006-01-19, 13:37:03 »
Dla mnie numerem jeden jest Viva Emptiness, ale za swietne uznaje takze, Dance i Brave.
W ogole jest to swietna kapela, ktora wytwarza niesamowite emocje swoja muzyka.

 

lofty-success