Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 946005 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Ksiêga skarg i za¿aleñ
« on: 2004-12-29, 15:02:53 »
...czyli tu mo¿na siê poskar¿yæ nie oczekuj±c pomocy. ¿yæ mi siê nie chce, wszystko jest do rzyci i zaraz umrê  :cry:

nosferato

  • Posts: 198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • http://nosferato.mylog.pl
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1 on: 2004-12-29, 15:26:33 »
Quote from: Kasandra
¿yæ mi siê nie chce, wszystko jest do rzyci i zaraz umrê

i w dodatku zajebista wiosne mamy tej zimy :x
a w ogole to faceci sa baznadziejni i do bani  :cry:
"Kiedy ludzie staj± siê naprawdê ¼li, jedynym uczuciem, jakie im pozostaje, jest rado¶æ z cudzej krzywdy."
Goethe

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #2 on: 2004-12-29, 15:28:12 »
Quote from: nosferato
a w ogole to faceci sa baznadziejni i do bani  :cry:

no... wolê szampana. i ka¿dy inny alkohol.

nosferato

  • Posts: 198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • http://nosferato.mylog.pl
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #3 on: 2004-12-30, 00:19:09 »
i dupa bo nie ma zadnego szablonu na ebloga co by mi pasowal  :? nie umiem zrobic sama....
i sie czuje staro. bo zaraz osiemnastke bede miala i dupa z tego powodu tez. i na poczatku kazdego zdania mam 'i' i tez mnie to wkurza. niech ktos wymysli cos zamiat 'i'. moze byc cos opethowego. jestem maruda paskuda i wcale nie to nie rusza. a i wredna tez jestem i sie z tego ciesze. i strzele kogos zaraz, bo jak to mozliwe ze jest na swiecie kto¶ przez kogo mam miekkie kolana? ja! co to mnie nigdy nic. i skad ja mam wiedziec czego on ode mnie chce skoro sie do mnie nie odzywa? dupa dupa dupa

no. ulzylo mi. sorki
"Kiedy ludzie staj± siê naprawdê ¼li, jedynym uczuciem, jakie im pozostaje, jest rado¶æ z cudzej krzywdy."
Goethe

Anonymous

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #4 on: 2004-12-31, 11:49:33 »
deszcz pada

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #5 on: 2004-12-31, 11:54:27 »
Quote from: nosferato
i sie czuje staro. bo zaraz osiemnastke bede miala i dupa z tego powodu tez.

a ja trochê wiêcej. te¿ dupa, bo nigdy nikt (no dobra, a¿ dwie osoby) nie pamiêta.
i dupa, bo sie do mnie nikt nie odzywa, a jeszcze tak nie by³o, zebym ja siê pierwsza do kogos odezwa³a
i w domu te¿ dupa, mo¿e kto¶ chce mnie zaadoptowaæ?
i wszyscy wszêdzie do mnie z mord±. ¿eby im siê te mordy w dupy zamieni³y. chêtnie bym takie fantasy na ¿ywo zobaczy³a  :P  :P

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #6 on: 2005-01-02, 23:16:25 »
Quote from: nosferato
i dupa bo nie ma zadnego szablonu na ebloga co by mi pasowal  :? nie umiem zrobic sama....

Pozwolê sobie na kryptoreklamê: http://zimny.blog.pl :P

@Kasandra: Osobi¶cie nie lubiê animacji w awatarach i sygnaturkach (a Twój obecny awatar mi siê szczególnie nie podoba...). Da siê co¶ z tym zrobiæ?
True Pagan Winter Crew

nosferato

  • Posts: 198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • http://nosferato.mylog.pl
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #7 on: 2005-01-03, 18:29:09 »
hiep hiep trochu to wyglada jak fora, gdzie to dziewuszki sie zachwycaja boskim g³osem, boskim cialem i w ogole boskiego Enrique.

minder, dzieki, ale niestety kryptoreklama zda³a sie psu na bude. albo te¿ inaczej: musztarda po obiedzie :| serwis zamkniêty, co zreszt± wiesz, bo widzia³am Twój komentarz.

no i jeszcze jedna dupa, bo przegap³am pó³noc w sylwestra...
i co to za sprawiedliwo¶æ, zeby pierwsza lekcja po feriach by³a matma??!!

kasandra, trafi³a¶, ten temat jest w sam raz dla mnie, uwielbiam marudziæ  :twisted:
"Kiedy ludzie staj± siê naprawdê ¼li, jedynym uczuciem, jakie im pozostaje, jest rado¶æ z cudzej krzywdy."
Goethe

nosferato

  • Posts: 198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • http://nosferato.mylog.pl
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #8 on: 2005-01-07, 22:24:54 »
hmmmmmm.....
czy tylko ja lubie marudziæ?  :shock:
"Kiedy ludzie staj± siê naprawdê ¼li, jedynym uczuciem, jakie im pozostaje, jest rado¶æ z cudzej krzywdy."
Goethe

caress of stars

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9 on: 2005-01-13, 14:18:03 »
Chcialam wniesc skarge na to, ze tak malo osob pisze na tym forum :(. A buu... nie ma kogo opieprzac i moderowac  :evil:   :evil:  :evil:

 :)

Poza tym w Krakowie gra Tiamat a ja nie mam pieniedzy :evil: ... coz...

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #10 on: 2005-01-13, 15:17:31 »
:cry: (...)

nosferato

  • Posts: 198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • http://nosferato.mylog.pl
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #11 on: 2005-01-13, 17:48:11 »
Quote from: caress of stars
Poza tym w Krakowie gra Tiamat a ja nie mam pieniedzy :evil: ... coz...



a u mnie w niedziele na wospie gral uraz psychiczny i kazdy kawalek byl o tanim owocowym winie...   :? kasy nie musialam miec hehe
i zmarzlam paskudnie, az trzesiawki dostalam.... sweeeet....

a i jeszcze jedno: dlaczego do jasnej cholery tyle nam zadali???!!! nie wiedza, ze ferie nie sa od odrabiania lekcji!!!!????
"Kiedy ludzie staj± siê naprawdê ¼li, jedynym uczuciem, jakie im pozostaje, jest rado¶æ z cudzej krzywdy."
Goethe

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #12 on: 2005-01-18, 12:24:36 »
Quote from: Minder
@Kasandra: Osobi¶cie nie lubiê animacji w awatarach i sygnaturkach (a Twój obecny awatar mi siê szczególnie nie podoba...). Da siê co¶ z tym zrobiæ?

wiedzia³am, ¿e Ci siê nie spodoba, dlatego wstawi³am. chcia³am zmienic wcze¶niej, ale mnie s³u¿ba zdrowia zgarnê³a na 2 tygodnie. d¿izas, ja ostatnio w szpitalu jako pacjent by³am, jak mnie mama rodzi³a. teraz muszê sie leczyæ z szoku, jakiego tam dozna³am. nie, w sumie to by³o jak w tej telenoweli o szpitalu (z Foremniakow±)  :)  ale rzygam tym wszystkim medycznym, cieszê siê, ¿e wróci³am  :mrgreen:

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #13 on: 2005-01-18, 20:02:41 »
Quote from: Kasandra
Quote from: Minder
@Kasandra: Osobi¶cie nie lubiê animacji w awatarach i sygnaturkach (a Twój obecny awatar mi siê szczególnie nie podoba...). Da siê co¶ z tym zrobiæ?

wiedzia³am, ¿e Ci siê nie spodoba, dlatego wstawi³am.
Strasznie z³o¶liwa bestia siê z Ciebie ostatnio zrobi³a... Ale dobrze, ¿e ju¿ wróci³a¶ :)
True Pagan Winter Crew

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #14 on: 2005-01-22, 18:37:04 »
fajnie, ¿e kogo¶ to cieszy  :D
poza tym nie mam powodów do rado¶ci. wszystko lipa. tylko zdjêcia fajne sobie siedzê i ogl±dam - chcecie linki?
w czwartek mam egzamin... znaczy nie by³o mnie na egzamie i muszê z³apaæ go¶cia na dy¿urze...  a nie chce mi siê... i jeszcze notatki muszê przepisaæ... i nie mam planu. i na komunikacjê miejsk± te¿ nie mam. a jutro pogrzeb Jeziorañskiego, a ja mam teraz z powodu jego ¶mierci wyrzuty sumienia  :?  koniec ¶wiata siê zbli¿a i tyle...
a poza tym moja strona nie chce chodziæ :cry:, wiec nie bedê jej rozbudowywaæ, a taki mia³am zamiar. Lipa do potegi n-tej. I we¼ tu cz³owieku b±d¼ twórczy i (¿e tak z "Misia" wezmê) rozwijaj±cy siê.
A na koniec dodam niezgodnie z prawd±, ale ¿eby dramatycznie zabrzmia³o: nikt mnie nie kocha

 

lofty-success