Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 939219 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

nosferato

  • Posts: 198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • http://nosferato.mylog.pl
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #15 on: 2005-01-22, 23:56:27 »
to ja tak, na opak...
dzis le¿±c sobie s³odko w ³o¿eczku jeszcze, zastanawialam sie czy mam jakies powody do zmartwienia, lub narzekania co by sobie tu ponarzekac...
i nie znalazlam!!!! od tygodnia mam dobry humor...!!!!!
jestem w szoku, to mi sie nie jeszcze nie zdarzy³o....
jestem w ciezkim szoku...

:D:D:D:D:D:D

Kasandro, ja tez sie ciesze, ze wrocilas :D
"Kiedy ludzie staj± siê naprawdê ¼li, jedynym uczuciem, jakie im pozostaje, jest rado¶æ z cudzej krzywdy."
Goethe

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #16 on: 2005-02-08, 00:04:20 »
i znowu nikt do ***** nêdzy nie pisze na forum. Dupa. Co to ma byæ?? Ja piszê na 7 listach dyskusyjnych i jako¶ nie mam problemów. A nie siedzê na necie non stop (bo czasem trzeba co¶ zje¶æ  :wink:  :P )
W ogóle zreszt± istnienie tego forum nie jest uzasadnione. Sama do siebie to mogê na blogu popisaæ, a nie tutaj.
Podsumowuj±c: to, na czym Kochanowski siada³ pod drzewem + nazwa drzewa...

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #17 on: 2005-02-08, 00:54:36 »
Ja ju¿ wiem. Dozna³em ol¶nienia.
To wszystko moja wina!!!
1. Strona nie jest aktualizowana (jakby jeszcze co¶ siê wokó³ Opeth dzia³o...) i le¿y pod grub± warstw± kurzu.
2. Nie wywi±za³em siê z ¿adnych og³oszonych przez siebie konkursów (np. na koszulkê)
3. Jestem be, bo jedyn± osobê chêtn± do wspó³pracy potraktowa³em list± proponowanych ulepszeñ, które mog³aby dla dobra ogó³u wykonaæ, przez co ju¿ wiêcej do mnie nie napisa³a. Oczywi¶cie gdybym powtórzy³ scenariusz sprzed piêciu lat i przekaza³ jej stronê, tak jak podówczas Arus przekaza³ j± mnie, to ju¿ dawno strona by³aby odpicowana jak ksi±dz w niedzielê. Tyle ¿e ja zasypa³em Arusa gotowymi projektami (przede wszystkim t³umaczeniami)...
4. Shrek przy mnie to ksi±¿ê z bajki.
5. I tak dalej, i tym podobne...
True Pagan Winter Crew

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #18 on: 2005-02-08, 15:16:08 »
Zamierzasz to w jaki¶ sposób odpokutowaæ??
A z tym Shrekiem to chodzi o to, ¿e ³adniejszy od Ciebie  :wink: ?

aha, z rozmowy na gg:
Quote
ca³e to wasze forum jest w Kraku.... tam ludzie s³uchaj± Opêt, ¿yj± z go³êbiami i siê robi potem to wszystko..

trzeba nad tym pomy¶leæ...

Budyñ

  • Posts: 166
  • Karma: +0/-0
  • go¶æ
    • spirit
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #19 on: 2005-02-08, 16:10:26 »
wypêd¼cie Turnau'a w worku na g³owie z krakowa, mo¿e to was uratuje
Avril kocham Ciê :*

caress of stars

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #20 on: 2005-02-08, 17:37:51 »
Chcia³am wnie¶æ parê skarg: na to, ¿e jest stanowczo za zimno  :? , na to, ¿e nic mi siê nie chce i na to, ¿e takie pierd*** cz³owiek znajduje w necie, szukaj±c zupe³nie czego¶ innego :? : http://reidler.cjb.net/nightwalker/fun/swiatlo_zycie/okultyzm.htm

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #21 on: 2005-02-08, 22:03:36 »
nie to, ¿e zimno, ale:
 :arrow: okna s± nieszczelne (w kamienicach podobno zimniej; dobra, nie narzeka³am...)
 :arrow: mam tylko jedn± parê rêkawiczek i zupe³nie nie wiem, kiedy je praæ (ostatnio pra³am i nie wysch³y, to odmrozeñ dozna³am, ale krem nivea dobry na wszystko  :wink: )
 :arrow: pierdo³y w necie to ¿adna nowo¶æ, to juz chyba trzecia strona  z zaleceniami palenia ludzi i heretyków z dala od domostw, jak± widzê (ju¿ mi siê nawet linków nie chce do nich dawaæ, bo mnie to ju¿ nie ¶mieszy)
 :arrow: z zimnem siê walczy za pomoca swetra (mo¿e byæ po¿yczony, jak siê nie ma w³asnego) oraz herbaty

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #22 on: 2005-02-09, 00:28:55 »
Nieeeno jestem dos³ownie rozwalony na kawa³ki t± list±. Wiem, ¿e ju¿ kiedy¶ to tu siê przewija³o, ale rozwali³a mnie na przyk³ad pozycja "Homeopatia", "Akupresura" czy "Manga i Anime" - nie wiem w jaki sposób jest to okultystyczne i sprzeczne z nauka Chrystusa. Buahahaha :twisted: :lol:
A takich na przyk³ad prezerwatyw nie ma na li¶cie :P
¦mieræ fanatykom!!!!! :twisted:

Z rzeczy, na które chcia³bym ponarzekaæ: to, ¿e nie wszyscy maj± takich psorków jak ja i musz± zdawaæ egzaminu po kilka razy i zdaæ nie mog±, bo siê jeden z drugim uwe¼mie.

Nie znoszê zimy. Szczególnie mrozu. ¦nieg mo¿e byæ pod warunkiem, ¿e le¿y, a ja jadê po nim na sankach. Poza tym mog³oby go nie byæ. Echh... a ju¿ by³a taka piêkna, bez¶nie¿na zima... snifff....

A teraz riposten:
Wypraszam sobie - nie jestem z Krakowa. Deliktanie mówi±c - nie przepadam za tym miastem. Wielkomiejskie go³êbie darzê szczerym i g³êbokim uczuciem zwanym nienawi¶ci±. Turnau mi akurat nie przeszkadza i jest chyba jedn± z niewielu ³y¿eczek miodu w beczce dziegdziu zwanej Krakowem.

Co do odpokutowywania stagnacji Mourner's Corner: na razie nie chcê nic mówiæ ¿eby nie zapeszyæ.
True Pagan Winter Crew

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #23 on: 2005-02-11, 11:43:39 »
Quote from: caress of stars
Chcia³am wnie¶æ parê skarg: na to, ¿e jest stanowczo za zimno  :? , na to, ¿e nic mi siê nie chce i na to, ¿e takie pierd*** cz³owiek znajduje w necie, szukaj±c zupe³nie czego¶ innego :? : http://reidler.cjb.net/nightwalker/fun/swiatlo_zycie/okultyzm.htm

Oooo... dziêki... jak ja tego szuka³am!! Tu jest TO  :twisted: : Z³a muza :D
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #24 on: 2005-02-11, 12:19:25 »
z³a muza, jak widzê bije rekordy popularno¶ci...  :lol:
rany, tak dobrze siê ten dzieñ zacz±³, ¿e prawie nie ma na co narzekaæ... prawie... sekciarskie forum (znaczy: forum audycji Mocne Nocne/radio BIS) pad³o i od wczoraj nikt nic nie wie  :(  Admin zosta³ poinformowany, ale jak dot±d nic siê nie ruszy³o... no bo co to ma byæ takie co¶:
Quote
phpBB : B³±d Krytyczny

Error creating new session

DEBUG MODE

SQL Error : 1044 Access denied for user: 'mocnenocne_uk@%.lyceu.net' to database 'mocnenocne_uk_db'

INSERT INTO phpbb_sessions (session_id, session_user_id, session_start, session_time, session_ip, session_page, session_logged_in) VALUES ('b782e28cf2575cd52b6bb19ff47e00cc', -1, 1108120833, 1108120833, '51db9782', 0, 0)

Line : 158
File : /data/members/free/tripod/uk/m/o/c/mocnenocne/htdocs/includes/sessions.php

 :?:  :?:  :?:  :?:  :?:

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #25 on: 2005-02-11, 12:25:09 »
Eee tam... do narzekania zawsze sie jaki¶ powód znajdzie... Dlaczego czas leci tak wolno...? (tak szybko?), dlaczego s³once wschodzi po tej w³asnie stronie a nie po innej? Dlaczego w nocy pada³ deszcz i topi snieg? :| Dlaczego jestem chora?  :x
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #26 on: 2005-02-11, 12:39:26 »
BO TAK  :twisted:

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #27 on: 2005-02-11, 23:57:46 »
Sta³o siê. Wciê³o mi wszystkie maile bez ¿adnego powodu (6.8% skrzynki zape³nione, ostatnie logowanie dzi¶ rano). Nie spamowa³am, nie propagowa³am tre¶ci nieprawomy¶lnych, w ogóle by³am wzorowym u¿ytkownikiem, a tu takie co¶. Teraz zastanawiam siê, gdzie sobie skrzynkê za³o¿yæ (czytaj: HELP!!!). o2 z oczywistych powodów odpada, onet te¿ (stamt±d ju¿ raz uciek³am), na interiê pe³no ¶miecia przychodzi, gazeta dzia³a jak chce (mam tam skrzynkê za pomoc± której za³atwiam m.in. sprawy uczelniane etc.). wp z kolei dodaje reklamy na dole. I tym sposobem nic mi nie pasuje. Szuka³am ju¿ i...
Quote
Portal AOL.PL nie gwarantuje w ¿aden sposób dzia³ania darmowych kont e-mail

no, lole jakie¶!!! A ja jestem wybredna i chcê mieæ 1Gb pojemno¶ci za darmo. Zonk totalny. (bo bluzgaæ nie bêdê przecie¿)

(600-ny post i taki smutny...  :cry: )

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #28 on: 2005-02-12, 01:13:17 »
A mo¿e konto na opeth.pl?
Niestety ta przyjemno¶æ jest p³atna - aczkolwiek wiele zale¿y od Admina (w tej roli wystêpuje szacowny Toorgo2). Z drugiej strony cena w okolicach 15 z³otych za rok za skrzynkê 300MB z antyspamem, antywirusem, szyfrowanym po³±czeniem i obs³ug± przez WWW nie jest chyba wygórowana?
True Pagan Winter Crew

TooRgo2

  • Posts: 12
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.jgc.pl
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #29 on: 2005-02-12, 10:42:59 »
Ktos wzywa³ ja¶nie pana ? ;)
.:: TheY uSe ForCe To MakE You Do, WhAt tHe dEciDerS, HaVe DeciDeD yoU muSt dO ::. -== Classroom`s ThE LasT roOm to GeT TruTh ==-