Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 946047 times)

0 Members i 3 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9150 on: 2013-12-24, 21:13:53 »
No to mo¿e to po prostu konowa³y i warto, ¿eby kto inny Ciê zbada³. Lekarz lekarzowi nierówny, a choæ du¿e jest prawdopodobieñstwo, ¿e te¿ trafisz na kretyna, warto spróbowaæ.

Hmmmm...to ju¿ bêdzie pi±ty  :P
No to co? Mo¿e w koñcu porz±dny bêdzie? S³uchaj Milada, bo m±drze pisze!
Trochê inna sytuacja, ale podobna: ja dermatologa zmienia³am, póki nie trafi³am na takiego, który skutecznie zacz±³ mnie leczyæ. Internet nadal puchnie od narzekañ panien, które cierpi± na tê sam± chorobê, co ja, by³y u jednego lekarza, który leczy³ nieskutecznie, i teraz p³acz±, ¿e wiêcej do ¿adnego nie pójd±, robi± ok³ady z Bóg wie czego, które im pomagaj± tyle, co ten jeden lekarz, a ja znów wygl±dam jak cz³owiek i cieszê siê ¿yciem, o. Tak, jestem przyk³adem na to, ¿e nie warto siê zniechêcaæ po kilku nieudanych próbach. ;)

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9151 on: 2013-12-25, 15:33:05 »
No to mo¿e to po prostu konowa³y i warto, ¿eby kto inny Ciê zbada³. Lekarz lekarzowi nierówny, a choæ du¿e jest prawdopodobieñstwo, ¿e te¿ trafisz na kretyna, warto spróbowaæ.

Hmmmm...to ju¿ bêdzie pi±ty  :P
No to co? Mo¿e w koñcu porz±dny bêdzie? S³uchaj Milada, bo m±drze pisze!
Trochê inna sytuacja, ale podobna: ja dermatologa zmienia³am, póki nie trafi³am na takiego, który skutecznie zacz±³ mnie leczyæ. Internet nadal puchnie od narzekañ panien, które cierpi± na tê sam± chorobê, co ja, by³y u jednego lekarza, który leczy³ nieskutecznie, i teraz p³acz±, ¿e wiêcej do ¿adnego nie pójd±, robi± ok³ady z Bóg wie czego, które im pomagaj± tyle, co ten jeden lekarz, a ja znów wygl±dam jak cz³owiek i cieszê siê ¿yciem, o. Tak, jestem przyk³adem na to, ¿e nie warto siê zniechêcaæ po kilku nieudanych próbach. ;)

Kas, ja ju¿ jestem umówiona na styczeñ na wizytê, ¿eby dostaæ skierowanie na rezonans. Ale to wszystko trwa, nie wiadomo, czy dostanê siê na niego za pó³ roku, czy jeszcze pó¼niej bior±c pod uwagê to, ¿e zamierzam to robiæ na nfz. Je¶li jest mi naprawdê co¶ powa¿nego, to równie dobrze mogê nie do¿yæ tej wizyty. Jak zwykle kur*a jak nie masz kasy, to maj± ciê w du**e  :?
« Last Edit: 2013-12-26, 12:52:10 by nevaeh »
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9152 on: 2013-12-25, 22:52:49 »
To ¿yczê, ¿eby¶ do¿y³a, i je¶li co¶ siê znajdzie, to ¿eby nie by³o upierdliwe, tylko ³atwe do wyleczenia. No i, rzecz jasna, du¿o zdrowia ¿yczê. Trzymaj siê, masz moje mentalne i duchowe wsparcie!

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9153 on: 2013-12-26, 12:54:02 »
To ¿yczê, ¿eby¶ do¿y³a, i je¶li co¶ siê znajdzie, to ¿eby nie by³o upierdliwe, tylko ³atwe do wyleczenia. No i, rzecz jasna, du¿o zdrowia ¿yczê. Trzymaj siê, masz moje mentalne i duchowe wsparcie!

Dziêki Kas, jakby co¶, zawsze zostaj± jeszcze uzdrowiciele  :P
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9154 on: 2013-12-28, 01:03:01 »
Hej, a mo¿e to endometrioza. Moja by³a cierpia³a na to, a mia³a bardzo podobne objawy i dopiero czwarty z kolei ginekolog to ogarn±³. Wiêkszo¶æ nie mia³a pojêcia z czym ma do czynienia. I mówiê tu o lekarzach w ogóle, a nie tylko gineko.
[under construction]

OrangoXVR

  • Posts: 59
  • Karma: +5/-1
  • Gender: Male
  • ZXC
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9155 on: 2013-12-28, 17:50:45 »
Dziêki Kas, jakby co¶, zawsze zostaj± jeszcze uzdrowiciele  :P

Mnie ostatnio ci±gnêli do jakiej¶ znachorki, bo my¶l±, ¿e co¶ mam nie tak z mózgiem. W jakim ja towarzystwie ¿yjê? Nie polecam. Mam nadziejê z tego wszystkiego wyzdrowieæ do koñca stycznia. Inaczej siê chyba rzucê pod tramwaj, bo chorowaæ na nie wiadomo co od dwóch miesiêcy nie jest zbyt przyjemne.
« Last Edit: 2014-08-16, 09:58:16 by OrangoXVR »
Nostalgia
Sadness shall obnubilate
Sadness, feels, the desolated

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9156 on: 2013-12-28, 19:32:23 »
Dziêki Kas, jakby co¶, zawsze zostaj± jeszcze uzdrowiciele  :P

Mnie ostatnio ci±gnêli do jakiej¶ znachorki, bo my¶l±, ¿e co¶ mam nie tak z mózgiem.
:buhaha: Sorry, ale to jako ca³o¶æ brzmi do¶æ absurdalnie.

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9157 on: 2014-01-03, 18:51:14 »
Nosz kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr** maæ! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Serwis Media Mark do wymiany! Ci ludzie sobie ¿arty robi±?? Zostawi³am 15 grudnia mp3 (która popsu³a mi siê miesi±c po u¿ytkowaniu), jest 3 stycznia, a oni do tej pory jej nie przys³ali. Zaznaczê, ¿e serwis jest 50 km od Piotrkowa. Ponoæ wziêli sobie wolne na 2 tyg. i wszystkie reklamacje zg³aszane przez sklep po prostu kasowali maj±c w dupie to, ¿e ludzie czekaj±! Dzi¶ wyje¿d¿am w góry, mam przed sob± perspektywê kilkunastu godzin jazdy poci±giem i chyba oszalejê w ciszy!!!! Chce mi siê p³akaæ, nawet tak d³ugo wyczekiwany wyjazd potrafi± mi popsuæ  :cry:

Super, ¿e w¶ród moich postanowieñ noworocznych by³o nie denerwowanie siê i nie przeklinanie. I jak niby mam tego dotrzymaæ???  :evil: :evil: :evil:
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9158 on: 2014-01-07, 06:53:07 »
Oto i m±dro¶æ: wiedz±c, ¿e mam dzi¶ na 8:00 posz³am spaæ po 1:00. Na uczelni siedzê do 18:15. Jak w po³owie nie umrê, to bedzie naprawdê du¿e szczê¶cie...

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9159 on: 2014-01-07, 08:32:06 »
Haj fajf, w³a¶nie ola³em wyk³ad o ósmej, bo nie da³em rady wstaæ. W sumie nawet nie próbowa³em. Mam zajêcia od 9:30 do 20:30, ale jest szansa na drzemkê w du¿ym okienku przed ostatnimi zajêciami. Poszed³em spaæ o drugiej :]

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9160 on: 2014-01-07, 20:11:30 »
Ale ja posz³am. Odsiedzia³am. I ¿yjê! :D I nawet by³am w stanie robiæ t³umaczenia, a nawet za³atwiæ sprawê urzêdow±. Ale po 4 godzinach snu trzeci dzieñ z rzêdu czujê siê, jakbym mia³a coraz pustsz± g³owê.

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9161 on: 2014-01-11, 23:26:51 »
Dwie ekipy, na które liczy³am w wyprawie na Nanga Parbat siê posypa³y, jedna zrezygnowa³a (Darek Za³uski z Ralfem Dujmovitsem), a w drugiej wycofa³ siê ten, któremu najbardziej kibicowa³am (Marek Klonowski). Poza tym kto¶ zgin±³ na Rysach w ten weekend, jaki¶ 16-latek zagin±³ w Tatrach, w³a¶nie go szukaj± i na dobitkê nie bêdzie w tym roku Wondó³ Challenge, na który czeka³am ca³y rok. Ju¿ wszystko zaplanowa³am i w ostatnich tygodniach my¶la³am tylko o tej imprezie....po prostu ja pier****!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: I jeszcze bilet miesiêczny mi siê dzi¶ koñczy, a jak kupiê jutro kolejny (bo oczywi¶cie muszê i¶æ do pracy) to mi na jedzenie nie starczy......a poza tym zlikwidowali mi dwa poci±gi i mam jutro do wyboru tylko 9:50, bo nastêpny jest o 16 dopiero :( :( :( I jak ja mam dotrzymaæ tych noworocznych postanowieñ????? To wszystko specjalnie siê dzieje, czy co¶?????  :evil: :evil: :evil: :evil:
« Last Edit: 2014-01-11, 23:29:00 by nevaeh »
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9162 on: 2014-01-21, 23:20:19 »
Jednak mam alergiê na gluten. Do koñca ¿ycia ry¿owe dziady. :( Jak ¿yæ bez chleba?
Jakby ma³o by³o, to wysz³o, ¿e mam niebezpieczne ¿ycie wewnêtrzne, któremu w³a¶nie robiê holokaust.
I w ogóle jest do dupy :<

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9163 on: 2014-01-22, 00:18:38 »
Jednak mam alergiê na gluten. Do koñca ¿ycia ry¿owe dziady. :(
Witaj w klubie. Tzn. jeszcze mi ¿aden lekarz nie powiedzia³ "tak, gluten dla pana jest be", ale to jest jedyny sposób, ¿eby ¿yæ i nie przeklinaæ swoich trzewi nieustannie. Z ry¿owymi dziadami siê zaprzyja¼ni³em, mam w szafce cztery rodzaje m±ki bez glutenu, tylko têsknie bardzo za makaronem, a ten bezglutenowy drogi jak cholera. No i ostatnio zrobi³em bezglutenowe nale¶niki, wysz³y pyszne, ale i tak co¶ mi w nich zaszkodzi³o, wiêc teraz siedzê jak na szpilkach "mleko czy jaja - co nastêpne do odstrza³u?" Chyba jednak powinienem wreszcie siê do tego gastrologa wybraæ, ale mam skierowanie wystawione latem ubieg³ego roku i mam w±tpliwo¶ci, czy kto¶ mi to jeszcze uzna. A je¶li nawet, to i tak pewnie poczekam sobie z pó³ roku, a¿ mnie jaki¶ gastrolog przyjmie... strasznie to jest zniechêcaj±ce, dlatego siedzê i wydziwiam z diet±.
Na plus: od paru miesiêcy nie tykam absolutnie ¿adnych fast-foodów i po pocz±tkowym rozgoryczeniu - absolutnie mi ju¿ tego w ¿yciu nie brakuje.

Quote
Jak ¿yæ bez chleba?

£atwo, wafle ry¿owe s± spoko. Za to pieczywo bezglutenowe smakuje jak trociny. Smutno tylko bez makaronu. No i p³atki ¶niadaniowe te¿ by siê czasami zjad³o, a nie mo¿na. Rega³y z ciastkami w sklepach omijam szerokim ³ukiem.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9164 on: 2014-01-22, 13:59:57 »
Jednak mam alergiê na gluten. Do koñca ¿ycia ry¿owe dziady. :(
Witaj w klubie. Tzn. jeszcze mi ¿aden lekarz nie powiedzia³ "tak, gluten dla pana jest be"
Mi ju¿ dwóch to powiedzia³o i jak do¶wiadczenie uczy, nie jedz±c chleba wygl±dam i czujê siê ³adnie, a nie jak pryszczata nastolatka w ci±¿y.

Quote
Z ry¿owymi dziadami siê zaprzyja¼ni³em, mam w szafce cztery rodzaje m±ki bez glutenu, tylko têsknie bardzo za makaronem, a ten bezglutenowy drogi jak cholera.
Zawsze jest ry¿owy. Huehuehue. Dla mnie to jest trochê bez smaku. Ale jak masz m±kê, to mo¿esz chyba sobie zrobiæ, nie?

Quote
"mleko czy jaja - co nastêpne do odstrza³u?"
Obstawiam mleko. Chocia¿ nie powinno ju¿ szkodziæ po poddaniu obróbce termicznej, chocia¿ nigdy nic nie wiadomo. Ja bez mleka ¿yjê od roku i nie by³o ³atwo z podcz±tku, ale warto.

Quote
Quote
Jak ¿yæ bez chleba?

£atwo, wafle ry¿owe s± spoko. Za to pieczywo bezglutenowe smakuje jak trociny. Smutno tylko bez makaronu. No i p³atki ¶niadaniowe te¿ by siê czasami zjad³o, a nie mo¿na. Rega³y z ciastkami w sklepach omijam szerokim ³ukiem.
Wafle ry¿owe to czasem ju¿ mi tak obrzydn±, ¿e biorê chleb i potem siê mêczê. No ile mo¿na je¶æ styropian? P³atki chyba kukurydziane mo¿na, ale one s± wstrêtne :( Ciastek i tak nie jem, bo s± suche, wolê czekoladê ;)

Tak przy okazji: podobno 10% dorosych ludzi ma alergiê na gluten, i jako¶ dziwnym trafem w¶ród moich znajomych jest ich ca³kiem sporo. Kurczê, ilu wyj±tkowych ludzi znam :P

A bawi mnie jeszcze, ¿e niemal ca³a zdrowa ¿ywno¶æ proponowana przez Chodakowsk± (któr± mam zalajkowan± na fejsie) mnie uczula. Zawsze mam kupê ¶miechu, jak wrzuci propozycjê "zdrowego ¶niadania", bo z tego wszystkiego mog³abym zje¶æ mo¿e jeden sk³adnik.
Pocieszenie jest takie, ¿e  jak siê pozbêdê ¿ycia wewnêtrznego, to czê¶æ alergii mo¿e ust±piæ.

 

lofty-success