Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 945743 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

ambush1

  • Mourner
  • *
  • Posts: 966
  • Karma: +18/-0
  • Gender: Male
  • 3
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9195 on: 2014-10-07, 20:01:18 »
Dziêki za wsparcie ;) Hmm zgin±æ od grypy...zwyk³ej, to takie, niegodne?  :? Muszê ¿yæ !!  :D

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9196 on: 2014-10-24, 00:57:55 »
Druga gay drama w ci±gu pó³rocza, tym razem jak kilo trotylu na ³eb :kulkaw³eb:. Do koñca roku jeszcze dwa miesi±ce, czy uzbieram wielkiego szlema totalnych pora¿ek na tym odcinku?  #-o Jakby kto¶ mia³ na zbyciu nadmiar umiejêtno¶ci czytania ludzi, to przyjmê wiêcej ni¿ chêtnie.
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Kozog³owy

  • Posts: 120
  • Karma: +3/-19
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9197 on: 2014-10-24, 18:58:28 »
Skasowali mi dzi¶ samochód:





No nic to, to tylko samochód, prawda? I jeszcze dziwnym fartem wszyscy cali



Ale to, psia jego maæ, boli. :(

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9198 on: 2014-10-30, 21:51:12 »
Druga gay drama w ci±gu pó³rocza, tym razem jak kilo trotylu na ³eb :kulkaw³eb:. Do koñca roku jeszcze dwa miesi±ce, czy uzbieram wielkiego szlema totalnych pora¿ek na tym odcinku?  #-o Jakby kto¶ mia³ na zbyciu nadmiar umiejêtno¶ci czytania ludzi, to przyjmê wiêcej ni¿ chêtnie.
Pieprzyæ umiejêtno¶æ czytania ludzi, albo mówi±/zachowuj± jasno, albo w±.
A swoj± drog±, dosta³am p³aczliwego maila i przypomnia³a mi siê moja gay drama; pani, tam to dopiero na has³o "policja" i "prokuratura" siê skoñczy³o. Szczegó³y mogê opowiedzieæ na priv, ale naprawdê, nic ciekawego, nie dziwne, ¿e wyrzuci³am to z pamiêci. Ale p³aczliwe maile by³y, teraz po dzisiejszym (wczorajszym chyba) trauma wróci³a. Przyci±gam niezrównowa¿onych ludzi :(

Kozog³owy, wspó³czujê. Ale wiesz, do auta orygina³ów szkoda, ja zawsze kopie robiê.

Kozog³owy

  • Posts: 120
  • Karma: +3/-19
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9199 on: 2014-10-30, 23:47:49 »
Jestem fetyszyst± orygina³ów i pude³ek, dla mnie u¿ywaæ kopii zapasowej to jak nie mieæ :(

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9200 on: 2014-11-04, 23:48:47 »
Kopie zapasowe s± po to, ¿eby d³u¿ej mieæ, bo co siê u¿ywa, to siê zu¿ywa, a co siê po³amie, to dupa, nie skleisz.

Festiwal nieszczê¶æ trwa. Kupi³am dzi¶ leki, posz³a ponad stówa. Dobrze, ¿e zdecydowa³am drug± receptê wykupiæ pó¼niej (pojutrze, znaczy), bo bym siê w tej aptece przewróci³a i ocknê³a na sorze z rozbit± g³ow±. W ka¿dym razie karnet na basen pomacha³ na po¿egnanie i wróci³ na listê "kupiæ w przysz³ym miesi±cu". :( A teraz wieczorem zmar³ mi laptop, na szczê¶cie nie na zawsze, ale do soboty mam tylko tableta, wyginê.
A, no i pogoda ³adna, plus du¿o, wsiadam do tramwaju, a tam sauna. Nie lubiê pociæ siê od stania, bardzo to nieprzyjemne. :evil:

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9201 on: 2015-04-14, 00:18:56 »
[odgarnia pajêczyny i dziwuje siê, ¿e w niegdy¶ ulubionym w±tku na Forum takie pustki ;D. Nic, tylko siê cieszyæ, ¿e taka szczê¶liwo¶æ nasta³a :P.]

Mam ma³e ³apki, co zwykle nieszczególnie mi przeszkadza - dopóki nie wezmê siê za gitarzenie, gdzie przeszkadza mi to bardzo. Naumiewam siê aktualnie graæ Dryad of the Woods z mi³ego i prostego taba, w którym jednakowo¿ pojawia siê w którym¶ momencie uk³ad palców lewej rêki, którego nie zagram, bo zwyczajnie nie siêgam do odpowiedniego miejsca na progu. Problem rozwi±zuje czê¶ciowo granie ca³ego utworu z kapodastrem na trzecim progu, ale i tak, meh, cheating. Problem pojawia siê kolejny raz w ¿yciu, bo to nie jest pierwszy utwór, w którym czego¶ nie jestem w stanie zagraæ, choæbym siê skicha³a. Siê ¿alê, bo nie bardzo mam gdzie, ech.
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9202 on: 2015-04-17, 01:27:50 »
Tu siê jeszcze nie chwali³am: biletomat mnie okrad³. Na 140 z³. Bêdê od taty po¿yczaæ na rachunki, kufa, co za sytuacja... :( Powiedzia³abym, ¿e nie z tej ziemi, ale to w³a¶nie we wnêtrzu ziemi siê zdarzy³o. Unikajcie w Warszawie niebieskich biletomatów. :axe:

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9203 on: 2015-10-20, 13:06:56 »
Strasznie mnie boli fakt, ¿e zamiast wydaæ kasê na koncert Leprous i podró¿ nañ do Warszawy, wydam j± na naprawê g³upiego uszkodzenia komputera, którego sam jestem sobie winien. Po prostu darowaæ tego nie mogê :(

Update:

Komputer nadal nie naprawiony, a ja jadê na koncert  XD
« Last Edit: 2015-10-23, 17:37:57 by Callahan »

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9204 on: 2016-06-08, 20:38:29 »
Dawno nikt tu nie narzeka³. Teraz ja, te¿ na zepsuty komputer. Mia³am jechaæ na £otwê i tam wypoczywaæ w akompaniamencie Rotting Christa i Znicha, ale komputer postanowi³, ¿e to on zgarnie kasê.
Niemniej polecam Delle, pierwszy raz od 5 lat w serwisie. Czyli w zasadzie pierwszy raz od nowo¶ci. Kocham go, wiêc mu wybaczê, ale no... my¶la³am, ¿e sobie odpocznê przed ¦DM w godnych warunkach :P

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9205 on: 2017-03-12, 21:01:32 »
Smutno mi. Nie mam kasy. W³a¶nie zmieni³am pracê na lepsz±, no ale muszê jako¶ miesi±c prze¿yæ... jest chu...niedobrze. Znaczy no nie ma tragedii, z g³odu nie umrê, no ale no... ja siê przyzwyczai³am, ¿e mogê sobie wyj¶æ na miasto, na jak±¶ imprezê biletowan±... Pogr±¿am siê w rozpaczy. Mogê sobie i¶æ do kuchni na herbatê. :( A za 2 tygodnie jest fajna impreza biletowana, a tu takie co¶ :(

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9206 on: 2017-03-12, 22:45:33 »
Je¿eli s± jakie¶ perspektywy, mo¿na siê lekuchno zad³u¿yæ. ;)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9207 on: 2017-03-23, 21:25:23 »
Dobra, prze¿yjê. Znalaz³am tañsz± rozrywkê :) W sumie nie to miejsce, ale kontynuujê rozmowê tylko ;)

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9208 on: 2017-10-12, 21:35:25 »
Posz³am dzi¶ na fitness, by³ jaki¶ nowy kole¶ i przez niego by³ taki lajcik, ¿e nawet siê nie zmêczy³am. I nie spoci³am siê. Ja nie wiem, co to ma byæ :<

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #9209 on: 2017-11-06, 09:09:53 »
Mam takiego przyjaciela, który jest dla mnie bli¿szy ni¿ wiêkszo¶æ rodziny - znamy siê od pocz±tku studiów, mieszkali¶my ze sob± przez ponad dwa lata. Dzi¶ siê wyprowadza i wyje¿d¿a na prawie rok z Polski. I jest mi cholernie smutno z tego powodu.  :(

 

lofty-success