Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 945904 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1200 on: 2006-09-19, 07:18:30 »
ojaaaa, szkoda, że takiego tematu u mnie nie ma. ja to mam takie szajse... :/
ja się zastanawiam nad "Romantyczna poetyka horrorów" i "Postacie mitologiczne jako symbole różnych postaw"
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1201 on: 2006-09-19, 10:19:22 »
Veila, win los - szko³a dosta³a z góry takie, a nie inne tematy i tyle :| mnie do¶c powa¿nie kusi temat "Motywy legend celtyckich w twórczo¶ci J.R.R.Tolkiena" :D

To dobre jest. U mni te¿ by³y tematy z góry, ale siê jako¶ prze¿y³o. Gorzej, jakby sam Mickiewicz by³  :?

A mi jest smutno :(

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1202 on: 2006-09-19, 11:30:44 »
Veila, win los - szko³a dosta³a z góry takie, a nie inne tematy i tyle :| mnie do¶c powa¿nie kusi temat "Motywy legend celtyckich w twórczo¶ci J.R.R.Tolkiena" :D

dziewczyno, bierz i siê nawet nie zastanawiaj! :shock:
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1203 on: 2006-09-19, 11:32:38 »
Veila, win los - szko³a dosta³a z góry takie, a nie inne tematy i tyle :| mnie do¶c powa¿nie kusi temat "Motywy legend celtyckich w twórczo¶ci J.R.R.Tolkiena" :D
¶wietny temat! a i materia³ów multum!
selfbanned

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1204 on: 2006-09-19, 20:14:19 »
To jeden z czarniejszych dni w tym miesi±cu. Zastanawiam siê co jeszcze siê przytrafi, ¿eby uznaæ ten dzieñ za czarniejszy w coraz szerszej perspektywie. To, ¿e jest burza to ma³y piku¶, ale odcieli mi internet (z mojej winy, przyznajê, ale nie s±dzi³em, ¿e tak szybko :P), aktualnie naprawiam komputer osobie, której najchêtniej bym go zepsu³. Harrr...
True Pagan Winter Crew

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1205 on: 2006-09-19, 20:48:17 »
W³a¶nie zosta³am ostatecznie wycyckana z mieszkania...  :?
...If I call will you come and will you save me?

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1206 on: 2006-09-19, 22:02:36 »
wszystko mnie boli :?
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1207 on: 2006-09-19, 22:21:00 »
A mnie nikt nie kocha, nie ma nikogo, kogo moznaby zamordowac, zeby sobie ulzyc i w ogole dzien jakis do d... nie lubie budzic sie wyspana, bo wtedy jestem agresywna :evil:

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1208 on: 2006-09-20, 00:43:28 »
czytam ludzi bezdomnych. nie wiem czemu, ale co chwila dochodzê do wniosku przy tej ksi±¿ce, ¿e mi czego¶ w ¿yciu brakuje. mo¿e dzieñ mam taki refleksyjny po prostu. chandre ³apie. parszywa jesieñ :(  (a ja niby uwielbiam jesieñ).
wszystko, co sko¶ne.

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1209 on: 2006-09-20, 11:16:46 »
Cholera, durny wyk³adowca nie zaliczy³ mi egzaminu. Kole¶ jest nienormalny, wszyscy siê zgadzaj±, ¿e wyniki s± wrêcz losowane. Cz³owiek pisze dobrze i nie zalicza, a inny, który napisa³ byle co - zdaje. Gdzie tu sprawiedliwo¶æ?... :(

Buczyslawa

  • Posts: 272
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • Polskie Forum Alice In Chains
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1210 on: 2006-09-20, 14:03:01 »
Pobrano mi dzi¶ 4 probowki krwii :x Podobno mam anemiê, chce mi siê mdleæ, boli ca³e przedramiê - niech mnie kto¶ przytuli :P


Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1211 on: 2006-09-20, 16:07:16 »
miałem taki fajny dzień w szkole.... do ostatniej lekcji :/ bo ostatnią lekcją jest wiedza o kulturze :/ a profil mojej klasy  to hum-art i mamy więcej niż inni lekcji woku w tygodniu. oglądaliśmy na woku krótkie filmy z dziedziny video-art, oglądaliśmy z racji tego, że jesteśmy poziomem rozszerzony i z "wyższą kulturą" musimy się zapoznać. Pani prof. była zachwycona tą sztuką, a uczniowie załamani. Po tej lekcji zgodnie z kolegami stwierdziłem, że im poziom wiedzy o sztuce jest bardziej rozszerzony tym to czym się zajmujemy ma mniej wspólnego ze sztuką. evviva l'arte choć dzieło gówno warte. ciekawe czym jutro będzie nas katować. Może wrócimy do chlapania szczotką umoczoną w krwi albo wieszania Chrystusa na haku w rzeźni, w drugiej klasie mieliśmy nawet z takich rzeczy referaty
« Last Edit: 2006-09-20, 16:09:01 by Soja »
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1212 on: 2006-09-20, 16:41:01 »
Cholera, durny wyk³adowca nie zaliczy³ mi egzaminu. Kole¶ jest nienormalny, wszyscy siê zgadzaj±, ¿e wyniki s± wrêcz losowane. Cz³owiek pisze dobrze i nie zalicza, a inny, który napisa³ byle co - zdaje. Gdzie tu sprawiedliwo¶æ?... :(
Sprawiedliwosci szukaj gdzie indziej. 29 a. 30 wrzesnia (cuuuudownie) mam egzam z podobnym wykladowca :? Mial byc w zeszla niedziele, ale panu profesorowi (niech go szlag!) nie pasowalo... A 2 razy to juz zdawalam, za pierwszym nie napisalam nic, za drugim wszystko (i to dobrze, bo sprawdzalam potem!), a i tak mam niezdane. Ale denerwuje mnie to niezmiernie, bo:
1) to niesprawiedliwe
2) na 30 wrzesnia mialam inne plany :evil:

Pani prof. by³a zachwycona t± sztuk±, a uczniowie za³amani.
To zapytajcie pania profesor, co tam bylo takiego wartosciowego. Zreszta teraz to sie stawia rzezbe (?) autorstwa artysty (? :lol:) Mitoraja na Rynku i mowi, ze to sztuka... to sie nie dziw.

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1213 on: 2006-09-20, 17:08:10 »
heh. na języku polskim i woku mamy czasem sztukę, która nie ma określonego znaczenia/przesłania i po prostu autor ją robi w taki sposób zeby każdy mógł sobie sam dobrać do tego znaczenie [ przy czym oczywiście są to szajse ]. po jednej lekcji woku ( właśnie o takich idiotycznych dziełach ) podszedłem do pani prof. żeby poprosić ją czy mogę o czymś innym robić referat ( bo miałem o takim debilu co to chrystusa w rzeźni wieszał ) i porównałem jej te "dobieranie przesłania" do kleksów w psychiatryku. zobaczysz w kleksie myśliwego goniącego królika to jesteś walnięty. od tego czasu z nią nie gadam na temat przerabianego przez nas materiału. ona taką "sztukę" niestety lubi i nie da się z nią o tym normalnie gadać
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1214 on: 2006-09-21, 22:54:18 »
mo¿naby siê ju¿ pozbyæ tej marchewy z logo :? :roll:
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

 

lofty-success