Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 945733 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1275 on: 2006-10-11, 19:23:55 »
kanar mi dzisiaj wlepi³ MANDAT jak to okre¶li³, za nie podbit± legitymacjê :) :) :) kwota, uwaga.... = 5 z³  :lol: :lol: najgorsze jest to, ¿e chcia³em temu debilowi kanarowi daæ te 5 z³otych od razu, ale nie... wszystko musi byæ zapisane i muszê siê udaæ na jak±¶ tam ulicê do jakiego¶ tam biura i te ca³e boskie 5 zyli zap³aciæ... :/
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Buczyslawa

  • Posts: 272
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • Polskie Forum Alice In Chains
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1276 on: 2006-10-11, 19:26:15 »
To jest Polska w³a¶nie ;p
Ja przez ca³e ¿ycie nie z³apa³am ¿adnego mandatu a¿ nadszed³ pewien pewny piêkny lipcowy weekend kiedy to dzieñ po dniu z³apa³am dwa po 150 ;p Teraz niby nie dostajê kieszonkowego przez pó³ roku - niby ;p

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1277 on: 2006-10-13, 10:20:36 »
Ech, a moich biletow kanary nie chca ogladac... nie mowiac juz o legitymacji. Wszystkim sprawdzaja, tylko mnie omijaja :(
Ale i tak wieksza tragedia, jak na razie, jest to, ze przyciagam wariatow... :? Nie wiem, jak ja to robie, chyba mam zla aure ;)

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1278 on: 2006-10-13, 13:51:27 »
Ale i tak wieksza tragedia, jak na razie, jest to, ze przyciagam wariatow... :? Nie wiem, jak ja to robie, chyba mam zla aure ;)
Te¿ tak mam (a mo¿e raczej mia³em), nie mog³em wyj¶æ na miasto ¿eby jacy¶ dziwni ludzie siê do mnie przyczepiali. A mo¿e to tak jak Gombrowicz pisa³: swój do swego po swoje ;]
selfbanned

Nile

  • Guest
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1279 on: 2006-10-13, 14:09:17 »
A co od Was chcieli ci dziwni ludzie :?: :mrgreen2: :mrgreen2: :mrgreen2:

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1280 on: 2006-10-13, 14:18:50 »
U mnie to wygl±da³o zazwyczaj tak, ¿e chcieli mi opowiedzieæ historiê swego ¿ycia, ustrzec mnie (oraz moich znajomych) przed b³êdami które oni byli pope³nili... Bywa³o te¿ tak, ¿e bylo poprostu czym¶ zrobieni ;P Ale kiedy¶ taki dziwolongi to masowo do mnie ciêgnê³y...
selfbanned

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1281 on: 2006-10-13, 16:33:50 »
No, u mnie podobnie. Ew. chciali sie pouzalac, ze kolejka jest za dluga i ze to robienie im na zlosc; pochwalic sie, ze odkryli spisek w dzialaniu sygnalizacji swietlnej; czasem to byli jacys zboczency-ekshibicjonisci; czasem ludzie, ktorzy wiedzieli, co sie zdarzy w przyszlosci i chcieli sie tym podzielic; czasem nawiedzone zakonnice.
Ale najgorsze jest to, ze okazuje sie, ze sporo moich znajomych jest niesamowicie porabana :? Po prostu, jakbym odkrywala, ze to, co uwazalam za ludzi, to dzieci Yog-Sothoth'a :?

Poprawilam :]
« Last Edit: 2006-10-14, 21:53:13 by Kasandra »

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1282 on: 2006-10-14, 16:08:19 »
Yog-Sothoth'a*
noc z wczoraj na dzi¶ - finlandia lime na dwóch, 2xcherry wi¶niowe na trzech, trzy sikacze przywiezione z francji na trzech, szampan z lidla ogólnodostêpny, tyskie i chipsy. przed godzin± odzyska³em pe³n± ¶wiadomo¶æ i spokój w ¿o³±dku, gorzej z g³ow±. nigdy wiêcej...
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1283 on: 2006-10-14, 16:14:04 »
Doskwiera mi samotno¶æ. Wspó³lokatorzy siê zmyli, znajomi wystawili, pogoda pod psem. Normalnie a¿ siê chce za¶piewaæ: "mi³o¶æ durna, mi³o¶æ z³a nie ma w³adzy nade mn±; w³osy me pochwyci wiatr - dziesiêæ piêter i ciemno¶æ".
True Pagan Winter Crew

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1284 on: 2006-10-14, 16:47:58 »
Spostrze¿enia na na dzisiaj: 13 w pi±tek to nic w porównaniu z 14 w sobotê. Jakie¶ przesilenie chyba, bo mam pó³-urodziny.
wszystko, co sko¶ne.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1285 on: 2006-10-14, 21:52:20 »
Yog-Sothoth'a*
Dzieki :) Widac, ze dawno Lovecrafta nie czytalam ;)
Dlaczego latwiej narzekac, niz zajac sie tym, co przyjemne i dobre? I dlaczego ludzie nie sluchaja, co sie do nich mowi, dlaczego zawsze sa bardziej sklonni winic innych, zamiast popatrzec na siebie i dlaczego przypisuja komus swoje wady, pozujac na nieskazitelnych, pokrzywdzonych obroncow moralnosci i sprawiedliwosci? I dlaczego nie rozumieja slowa "nie"? Dlaczego nie mozna do nich strzelac?

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1286 on: 2006-10-15, 22:08:38 »
na obozie integracyjnym kole¿anka, podczas zabaw integruj±cych orientalistykê, podbi³a mi lewe oko ty³em g³owy ^^"
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

Lestat

  • Posts: 532
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ludzie to s±...
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1287 on: 2006-10-16, 09:06:35 »
Zerwa³em z kobiet±, która kocham... W zasadzie nie zerwalem, tylko robimy sobie "przerwe"...  ¯yc mi sie nie chce.  :? :(
Hm, imho przerwa to nie jest dobry wybór... Nic tak nie leczy zwi±zku jak szczera, niestety czêsto kalecz±ca i bolesna, rozmowa... To z do¶wiadczenia mojego i mojej Najpiêkniejszej - ka¿dy 'konflikt' rozwi±zujemy w ten sposób i zawsze okazuje siê, ¿e wyst±pi³o niezrozumienie drugiej osoby, dlatego szczero¶æ wszystko naprawia... W ka¿dym razie ¿yczê powodzenia.

Mo¿e i tak, ale ja nawet nie mia³em jak siê z ni± spotkaæ. Wracam w pi±tek ze studiów, to ona wa³a¶nie jedzie na studia, a przez telefon to nie to samo. Dzi¶ sobie nie pojecha³em na wyk³ady i za chiwle bêde siê z nia widzia³. Zyczcie powodzenia...
"Judge me for who I am,
Relieve me for what I am,
Remember me for what I was,
Forgive me for what I became"

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1288 on: 2006-10-16, 10:15:53 »
Zachcia³o mi siê d³u¿ej posiedzieæ w domu i przyjecha³am do Gdañska dzi¶ rano. Nigdy wiêcej autobusów o 6:10, ja jeszcze ¶piê =_=

mona700

  • Posts: 180
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1289 on: 2006-10-16, 15:29:16 »
W tym tygodniu czeka mnie rze¼nia...jak prze¿yjê to bêdzie dobrze...mnóstwo pracy, pe³no sprawdzianów, a na dodatek egzamin na prawo jazdy, hilfe *g³os wo³aj±cy o pomstê do nieba*  :(
Fata viam invenient

 

lofty-success