Author Topic: Ksiêga skarg i za¿aleñ  (Read 945673 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1290 on: 2006-10-16, 19:02:54 »
Mam Blitzkrankheit. Choroba złożyła mnie w przeciągu 5 minut. Stan poczatkowy - radosny, uśmiechnięty, nieco głodny. Stan po pięciu minutach - wręcz epileptyczne dreszcze, temperatura ok 40 stopni, ból głowy, majaki, nudności. Stan po dwóch godzinach  - jest mi cholernie gorąco, temperatura się utrzymuje, ale teraz to chyba z przegrzania (leżę w swetrze, kurtce, pod wełnianą kołdrą, na bardzo grubym wełnianym kocu), nie majaczę, klnę na czym świat stoi. Jeśli do rana nie umrę, to będę zdrowy. Najbardziej żałuję, że nie miałem pod ręką magnetofonu, bo w majakach ułożyłem kilka kawałków podchodzących pod styl wczesnej Mars Volty. Teraz wszystko szlag trafił :mad: Jakby co, djdioda ma hasła do całego serwisu.
« Last Edit: 2006-10-16, 19:04:42 by minder »
True Pagan Winter Crew

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1291 on: 2006-10-16, 21:26:52 »
¯eby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce ;/ Dopiero pocz±tek semestru, mam na jutro do napisania raczej ma³o skomplikowany acz upierdliwy programik i straaasznie mi siê nie chce zabraæ za jego w³a¶ciw± czê¶æ  :x  A co to pó¼niej bêdzie...

andreas

  • Posts: 238
  • Karma: +0/-0
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1292 on: 2006-10-17, 14:14:32 »
odmówili mi wydania wizy do kanady. banda pieprzonych zarozumia³ych klono¿erców.

k***a.

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1293 on: 2006-10-19, 14:04:29 »
kocham kreatywno¶æ nauczycieli historii
olimpiada historyczna. przygotowany z okresu XIXw. Temat: polscy bojownicy o wolno¶æ innych narodów podczas Wiosny Ludów. my¶lê: nuda i bieda. scenariusz na taki wypadek: ratowaæ siê naturalnie dwudziestym wiekiem. temat: kszta³towanie siê polskiej administracji na pomorzu zachodnim po 1945 r. :eee: my¶lê: piêknie, k***a, piêkine. scenariusz na taki wypadek: archeologia i ogólnie dzikie ludy brudnych ludzi. temat: dzieñ z ¿ycia dziesiêciowiecznego Wolina :zgon: my¶lê: nie chce mi siê my¶leæ. wzi±³em staro¿ytno¶æ  :smutek: 
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1294 on: 2006-10-19, 15:47:31 »
Heh, Soja, to przypomina moje ostatnie przygody. Co s³yszê jak±¶ nowinê z koalicji, to jest coraz ciekawiej :P
True Pagan Winter Crew

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1295 on: 2006-10-19, 18:09:48 »
politykê zawsze mo¿na olaæ, a ja jestem w 80% jedn± olimpiadê w plecy
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1296 on: 2006-10-19, 18:20:53 »
Jak patrze na to, co sie dzieje w naszym pieknym kraju, to mam chec nie wracac z wycieczki w listopadzie... :(
Dupa. O!

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1297 on: 2006-10-20, 20:25:07 »
Chyba w ca³ym Wroc³awiu nie ma George Dorn Screams (albo ja nie potrafiê znale¼æ porz±dnego sklepu muzycznego). W dodatku w Empiku go¶æ próbowa³ mi wmówiæ, ¿e to George Down Screams, za co na szczê¶cie mnie przeprosi³, gdy udowodni³em mu, ¿e siê maj± b³±d w bazie (musia³ specjalnie poszperaæ po necie).
True Pagan Winter Crew

Mihas

  • Posts: 85
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • last.fm
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1298 on: 2006-10-20, 22:00:52 »
A ja dalej p³aczê po mojej ukochanej kole¿ance. Zginê³a w niedzielê w Tatrach. ¯ycie jest do dupy za przeproszeniem. Idê dalej p³akaæ, choæ to ponoæ nie pasuje do faceta...

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1299 on: 2006-10-20, 22:54:57 »
A mnie mêczy to, ¿e ci±gle nie mogê dogadaæ siê z kim¶, z kim czu³am siê na prawdê blisko zwi±zana, i z powodu ró¿nic charakteru/podej¶cia do ¿ycia przestali¶my nawet ggadaæ... A szkoda. Mam wra¿enie, ¿e za ma³o siê oboje staramy...




P.S. A w Warszawie nie ma ¿adnych towarów... :/
...If I call will you come and will you save me?

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1300 on: 2006-10-20, 23:05:05 »
Wyj±tkowo mi smêtnie.
wszystko, co sko¶ne.

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1301 on: 2006-10-21, 00:34:54 »
Jest ¼le - wykruszy³a mi siê ekipa, w zwi±zku z czym nie jadê jutro w góry ( a tempus fugit, jak nie poje¿dzê teraz, to przyjdzie czekaæ do czerwca :| ), przez ca³y tydzieñ wiecznie kto¶ co¶ ode mnie chce, wiecznie mam masê spraw do za³atwienia. Nie mam czasu ani si³y czytaæ nie tylko dla czystej rozrywki, ale nawet powgryzaæ siê porz±dniej w lektury, nawiasem mówi±c wreszcie ciekawe :). Od czasu do czasu drêczy mnie samotno¶æ, a ju¿ my¶la³am, ¿e do niej przywyk³am :/ Zwieñczeniem tych pozytywów jest notoryczne drêczenie mnie tym brzydkim s³owem na m przez wiêkszo¶c otoczenia. Mam ju¿ do¶æ :(
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1302 on: 2006-10-21, 21:13:07 »
Uje... uwalilam teorie poznania, 381zl60gr idzie sie pasc, poklocilam sie z mama, ktora zadzwonila i zapytala bezczelnie "dlaczego?" :evil: Pier...nicze takie zycie. Niech mnie ktos przytuli :cry:
Mimo wszystko sytuacja ma swoje dobre strony, ale tu sie narzeka...

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1303 on: 2006-10-22, 10:15:34 »
Chyba w ca³ym Wroc³awiu nie ma George Dorn Screams (albo ja nie potrafiê znale¼æ porz±dnego sklepu muzycznego). W dodatku w Empiku go¶æ próbowa³ mi wmówiæ, ¿e to George Down Screams, za co na szczê¶cie mnie przeprosi³, gdy udowodni³em mu, ¿e siê maj± b³±d w bazie (musia³ specjalnie poszperaæ po necie).
Minder, ja ju¿ rzadko kupujê w "analogowym" sklepie (Empiki itp.), bo to czêsto strata czasu i nerwów, a nierzadko i niepotrzebne przep³acanie. Generalnie p³yty nabywam internetowo (np. RockSerwis, Mystic, Allegro, filmydvd etc.). George Dorn Screams mo¿na nabyæ tu - GDS polecaj± tak na swojej oficjalnej stronie.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga skarg i za¿aleñ
« Reply #1304 on: 2006-10-23, 21:18:34 »
Mam ogolnego dola. Jestem agresywna. Nienawidze wszystkich. Czy to mi przejdzie? :(
W dodatku caly Ingarden wypozyczony i bede musiala xerowac albo gnic w czytelnie :[ Bu :(

 

lofty-success